Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Balatonszárszó. Évekig jártunk oda és az sem hátrány, hogy itt van az egyik legnagyobb és legszebb szabad strand is 😊peach
Tényleg szép és jó hely, de azért itt is elég nagy tud lenni a tömeg ha éppen megindulnak a népek.
Nekünk itt van nyaralonk és azért volt pár hétvége, amiukor elviselhetetlen tömeg volt, de alapvetően egyetértek és egy probate megér. (Lelléhez, Siófokhoz vagy Fonyodhoz képest teljesen jó.)Leonidasz007
Szárszó tetszik és még belefér kategóriában van Pesttől.
Tömegközlekedéssel hogyan lehetne eljutni oda?ervinator
Vonat a Déliből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Balatonszárszó. Évekig jártunk oda és az sem hátrány, hogy itt van az egyik legnagyobb és legszebb szabad strand is 😊peach
Tényleg szép és jó hely, de azért itt is elég nagy tud lenni a tömeg ha éppen megindulnak a népek.
Nekünk itt van nyaralonk és azért volt pár hétvége, amiukor elviselhetetlen tömeg volt, de alapvetően egyetértek és egy probate megér. (Lelléhez, Siófokhoz vagy Fonyodhoz képest teljesen jó.)Leonidasz007
Szárszó tetszik és még belefér kategóriában van Pesttől.
Tömegközlekedéssel hogyan lehetne eljutni oda?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
Balatonszárszó. Évekig jártunk oda és az sem hátrány, hogy itt van az egyik legnagyobb és legszebb szabad strand is 😊peach
Tényleg szép és jó hely, de azért itt is elég nagy tud lenni a tömeg ha éppen megindulnak a népek.
Nekünk itt van nyaralonk és azért volt pár hétvége, amiukor elviselhetetlen tömeg volt, de alapvetően egyetértek és egy probate megér. (Lelléhez, Siófokhoz vagy Fonyodhoz képest teljesen jó.)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Balatonszárszó. Évekig jártunk oda és az sem hátrány, hogy itt van az egyik legnagyobb és legszebb szabad strand is 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Barátnőmmel szombaton elmennénk a Balaton déli oldalára. Hol lehetne olyan helyet találni, ami kevésbé forgalmas?

Ha valaki tud ajánlani egy kicsit csendesebb, nyugisabb, romantikusabb helyet, akkor kérem ne fogja vissza magát. 😀ervinator
Fonyód-Bélatelep


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Barátnőmmel szombaton elmennénk a Balaton déli oldalára. Hol lehetne olyan helyet találni, ami kevésbé forgalmas?

Ha valaki tud ajánlani egy kicsit csendesebb, nyugisabb, romantikusabb helyet, akkor kérem ne fogja vissza magát. 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hali

Valakinek van tapasztalata a sportkamerákkal? Megyek fél évre Erasmussal külföldre, és oda szeretnék venni egyet. Eddig Goprot akartam abból viszont a sima Hero 45.000 ft. Van még a Mediaban Concorde meg Wayteq azonban azokat nem ismerem. Mindenesetre hátha van valakinek véleménye az alábbiakról.
Concorde Sportcam W8 - 35.000
Concorde Sportcam A8 - 28.000
Wayteq HD 1000W - 27.000

Köszi 😊Double B
GoPro vagy Sony.
A többi sokkal ergyább, mint amennyivel olcsóbb.Sobri Jóska
Az a bajom a Goproval, hogy a sima Hero is baromi drága, és cserébe csak 5 megapixelt kapok, ezért is kerestem más alternatívát. Egyébként miben merül ki, hogy a többi gagyibb? Hamarabb tönkremegy, vagy a felvételek minősége nem jó?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Hali

Valakinek van tapasztalata a sportkamerákkal? Megyek fél évre Erasmussal külföldre, és oda szeretnék venni egyet. Eddig Goprot akartam abból viszont a sima Hero 45.000 ft. Van még a Mediaban Concorde meg Wayteq azonban azokat nem ismerem. Mindenesetre hátha van valakinek véleménye az alábbiakról.
Concorde Sportcam W8 - 35.000
Concorde Sportcam A8 - 28.000
Wayteq HD 1000W - 27.000

Köszi 😊Double B
GoPro vagy Sony.
A többi sokkal ergyább, mint amennyivel olcsóbb.

több mint 9 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hali

Valakinek van tapasztalata a sportkamerákkal? Megyek fél évre Erasmussal külföldre, és oda szeretnék venni egyet. Eddig Goprot akartam abból viszont a sima Hero 45.000 ft. Van még a Mediaban Concorde meg Wayteq azonban azokat nem ismerem. Mindenesetre hátha van valakinek véleménye az alábbiakról.
Concorde Sportcam W8 - 35.000
Concorde Sportcam A8 - 28.000
Wayteq HD 1000W - 27.000

Köszi 😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Kinek van jogsija? Olvastam, hogy úri vezető még lehet az akinek nem olyan jó az egyik szeme mint a másik, de mint hivatásos, úgy nem kaphatja meg. Ez mennyire igaz? Személy szerint, nagyon jó lene ha megengednék a hivatásost, de nem nagyon akar öszejönni, pedig igen szeretném..:/Coolearie
Nekem szemüvegesként hivatásos van.

több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Kinek van jogsija? Olvastam, hogy úri vezető még lehet az akinek nem olyan jó az egyik szeme mint a másik, de mint hivatásos, úgy nem kaphatja meg. Ez mennyire igaz? Személy szerint, nagyon jó lene ha megengednék a hivatásost, de nem nagyon akar öszejönni, pedig igen szeretném..:/Coolearie
Ha a "nem olyan jó" a látásélességet jelenti, akkor a rendelet szerint megengedett némi különbség a két szem között.
 net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99200013.NM&celpara=#xcelparam
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Kinek van jogsija? Olvastam, hogy úri vezető még lehet az akinek nem olyan jó az egyik szeme mint a másik, de mint hivatásos, úgy nem kaphatja meg. Ez mennyire igaz? Személy szerint, nagyon jó lene ha megengednék a hivatásost, de nem nagyon akar öszejönni, pedig igen szeretném..:/
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Wordpressben otthon van valaki ?

Szépen felraktam mindent ( www.siteground.com/tutorials/wordpress/wordpress-installation.htm), de bejelentkezni már nem enged ( www.siteground.com/img/knox/tutorials/uploaded_images/images/wordpress/wpi6.jpg).
Hiába kattintgatok, meg se mozdul. Ha átírom az URL-t az admin vagy login oldalra irányítva (wp-admin.php, wp-login.php), akkor pedig üres fehér képernyő fogad.
Na most erre már találtam rengeteg javaslatot kezdve a témák és pluginek törlésétől egészen a fájlok kódolásának átállításáig, de egyik sem segített.

Szóval ha van valakinek valami javaslata azt nagyon megköszönném.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nem tervezem használni de jól hazavágta a zene appot. Azthittem miután frissítem külön lesz 😕
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?Amadeus91
vegyél androidotAsbee
És akkor szinkronizálni fog az apple music az iphone és az ipad között?dcsicsak
Nem de legalább cseng a kassza! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?Amadeus91
vegyél androidotAsbee
És akkor szinkronizálni fog az apple music az iphone és az ipad között?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?Amadeus91
vegyél androidotAsbee
Vagy vásárolj legálisan zenéket. Azokat automatikusan szinkronizálja az iTunes.Sobri Jóska
Józsi, apple music, fizetni fogok érte miután lejár a tegnap indult 3 hónapos trial (...), amúgy megoldódott, icloudot kellett állítani kicsit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?Amadeus91
vegyél androidotAsbee
Vagy vásárolj legálisan zenéket. Azokat automatikusan szinkronizálja az iTunes.

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?Amadeus91
vegyél androidot


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Srácok (akinek van), apple music nektek sem szinkronizál iphone és ipad között?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Hat koszonom mindenkinek az otleteket, tanacsokat, remelem sikerul valami jot kifognom majd!😊
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
szoval minden ember mas szempont szerint valaszt😊
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
magambol indultam ki.
mikor hasznalt autot vettem nalam nem volt szempont.Egy metal zold es egy metal sotet szurke kozott vacilaltam...a parameterek ezen kivul megegyeztek kiveve meg egy dologban..a labam kenyelmesebben elfert vezetes kozben.ZoliMP
Oké, elfogadom.
A kényelem valóban elsődleges prioritás.Sobri Jóska
Akkor valószínűleg nem Apám a te embered.
145 kilósan egy Renault thalia-t vett magának.
Se nem szép, se nem kényelmes, viszont olcsó volt és jó nagy csomagtartója van. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
magambol indultam ki.
mikor hasznalt autot vettem nalam nem volt szempont.Egy metal zold es egy metal sotet szurke kozott vacilaltam...a parameterek ezen kivul megegyeztek kiveve meg egy dologban..a labam kenyelmesebben elfert vezetes kozben.ZoliMP
Oké, elfogadom.
A kényelem valóban elsődleges prioritás.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
magambol indultam ki.
mikor hasznalt autot vettem nalam nem volt szempont.Egy metal zold es egy metal sotet szurke kozott vacilaltam...a parameterek ezen kivul megegyeztek kiveve meg egy dologban..a labam kenyelmesebben elfert vezetes kozben.