Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sürgős!
Színonimákról valaki valami angol cikket ami rendesen összegyűjti a fajtáit, jellegzetességeit stb (wikipedia megvolt, de az elég vékony)

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Panini Bl 2014/2015 focis kártyát gyűjt/cserél valaki?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha valaki valami csoda folytán ismeri a Plant Simulation gyártósori szimulációs programot és nagyon otthon benne vagy van valamilyen ismerőse az írjon PM-et pls. Egyetemi leadandóval lenne kapcsolatban. Előre is köszi.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Azthiszem kivitelezhető! 😊 Több mint 10 éve minden meccsükönbalazs799
azért mondtam
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?balazs799
igen

vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?balazs799
rá. van egy lámpás kereszteződés, ahol kis ívben jobbra lámpa nélkül ki tudsz kanyarodni a reptér felé.
mondjuk, ittslowmotion
nagyon szépen köszönöm a segítséget!balazs799
szívesen.
viszont cserébe holnap a Liverpoolnak kell szurkolnod. ha nem, akkor örök harag.slowmotion
Azthiszem kivitelezhető! 😊 Több mint 10 éve minden meccsükön


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?balazs799
igen

vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?balazs799
rá. van egy lámpás kereszteződés, ahol kis ívben jobbra lámpa nélkül ki tudsz kanyarodni a reptér felé.
mondjuk, ittslowmotion
nagyon szépen köszönöm a segítséget!balazs799
szívesen.
viszont cserébe holnap a Liverpoolnak kell szurkolnod. ha nem, akkor örök harag.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?balazs799
igen

vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?balazs799
rá. van egy lámpás kereszteződés, ahol kis ívben jobbra lámpa nélkül ki tudsz kanyarodni a reptér felé.
mondjuk, ittslowmotion
nagyon szépen köszönöm a segítséget!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

KösziAmadeus91
iPaden word? 😊
Persze rátöltheted, de ha van pages, ki az aki wordöt használ egy apple terméken? És ugyan miért?
Én használtam billentyűzetet, de nem jött be, túl kicsinek találtam.Sobri Jóska
És a pages mennyire teljes értékű a már fentebb említett formázás szempontjából rajta? Dolgoznék rajta, azért kérdem.Amadeus91
Teljes.Sobri Jóska
és melyiket használod? Air vagy Mini?Amadeus91
iPad mini-m van.
De nem nagyon használom rajta, mivel a telón is meg a laptopon is van pages, és nekem a tablet az már nem igazán melóra van.

több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Autoba szeretnenk GPS-t venni, milyet erdemes? Nezegettem sok oldalt, olyan 15-25 ezerert mar lehet eleg jokat kapni. Vagy erdemesebb ilyen tabletszerut venni egyebb csomo funkcioval (wifi, zenehallgatas, filmnezes) valamennyivel dragabbert mar ami GPS is egyben, vagy ezek feleslegesek ha csak egy ujabb, modern, jo GPS-t akarunk az autoba?zavi27
Ár/érték arányban nagyon jó termék a Wayteq x980bt. Arra érdemes mindegyiknél figyelni hogy 8 GB legyen benne, és akkor bármelyik navigációs szoftver elmegy rajta.BigBaltazar
koszi!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
A kindle pw2 -ről írnék...csak most tudtam a géphez ülni.

Ajánlani tudom csak. Több, mint 1 éve használom.
A pdf-fel is elboldogul.
Egy online konvertálót használok. 1 percalatt átrakja kindle formátumba.
Igaz a tördelése nem 100%. Néhol a szavak elválasztó jelekkel jelennek meg sor közben.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

KösziAmadeus91
iPaden word? 😊
Persze rátöltheted, de ha van pages, ki az aki wordöt használ egy apple terméken? És ugyan miért?
Én használtam billentyűzetet, de nem jött be, túl kicsinek találtam.Sobri Jóska
És a pages mennyire teljes értékű a már fentebb említett formázás szempontjából rajta? Dolgoznék rajta, azért kérdem.Amadeus91
Teljes.Sobri Jóska
és melyiket használod? Air vagy Mini?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?balazs799
igen

vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?balazs799
rá. van egy lámpás kereszteződés, ahol kis ívben jobbra lámpa nélkül ki tudsz kanyarodni a reptér felé.
mondjuk, itt
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Autoba szeretnenk GPS-t venni, milyet erdemes? Nezegettem sok oldalt, olyan 15-25 ezerert mar lehet eleg jokat kapni. Vagy erdemesebb ilyen tabletszerut venni egyebb csomo funkcioval (wifi, zenehallgatas, filmnezes) valamennyivel dragabbert mar ami GPS is egyben, vagy ezek feleslegesek ha csak egy ujabb, modern, jo GPS-t akarunk az autoba?zavi27
Ár/érték arányban nagyon jó termék a Wayteq x980bt. Arra érdemes mindegyiknél figyelni hogy 8 GB legyen benne, és akkor bármelyik navigációs szoftver elmegy rajta.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

KösziAmadeus91
iPaden word? 😊
Persze rátöltheted, de ha van pages, ki az aki wordöt használ egy apple terméken? És ugyan miért?
Én használtam billentyűzetet, de nem jött be, túl kicsinek találtam.Sobri Jóska
És a pages mennyire teljes értékű a már fentebb említett formázás szempontjából rajta? Dolgoznék rajta, azért kérdem.Amadeus91
Teljes.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?
A konkrét kérdés tehát, hogy vidékről mennék, és szeretném tudni az az egyetlen egy módja annak, hogy elmenjek a reptérre, hogy bemegyek a városba és rámegyek a gyorsforgalmira (asszem az ingyenes), és a végén pedig ott a reptér, vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?

Köszönöm előre is a segítséget aki jobban tájékozott a témában.balazs799
 www.nemzetiutdij.hu/Halozat/pest_megye_A2.jpg?20150129




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki tud segíteni, hogy most jelenleg csak Pest belterületéről lehet ingyenesen megközelíteni a repteret kocsival? Az M0-ás és a 4-es út felől díjköteles?
A konkrét kérdés tehát, hogy vidékről mennék, és szeretném tudni az az egyetlen egy módja annak, hogy elmenjek a reptérre, hogy bemegyek a városba és rámegyek a gyorsforgalmira (asszem az ingyenes), és a végén pedig ott a reptér, vagy lehet esetleg Vecsés felől is? Az Üllőt és Vecsést érintő 400-as útról rá lehet kanyarodni valahogy a reptéri útra?

Köszönöm előre is a segítséget aki jobban tájékozott a témában.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Autoba szeretnenk GPS-t venni, milyet erdemes? Nezegettem sok oldalt, olyan 15-25 ezerert mar lehet eleg jokat kapni. Vagy erdemesebb ilyen tabletszerut venni egyebb csomo funkcioval (wifi, zenehallgatas, filmnezes) valamennyivel dragabbert mar ami GPS is egyben, vagy ezek feleslegesek ha csak egy ujabb, modern, jo GPS-t akarunk az autoba?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

KösziAmadeus91
iPaden word? 😊
Persze rátöltheted, de ha van pages, ki az aki wordöt használ egy apple terméken? És ugyan miért?
Én használtam billentyűzetet, de nem jött be, túl kicsinek találtam.Sobri Jóska
És a pages mennyire teljes értékű a már fentebb említett formázás szempontjából rajta? Dolgoznék rajta, azért kérdem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

KösziAmadeus91
iPaden word? 😊
Persze rátöltheted, de ha van pages, ki az aki wordöt használ egy apple terméken? És ugyan miért?
Én használtam billentyűzetet, de nem jött be, túl kicsinek találtam.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
használ valaki iPadet billentyűzettel? Illetve azt kérdezném még, hogy iPaden a word az a PC-s verzióhoz hasonlít (ergo lehet mindent szerkeszteni stb..), vagy inkább arra, ami iPhone-on fut?

Köszi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Két éve az amerikai urologusok társaságának kongresszusán egy teljes szekció azzal foglalkozott, mik a veszélyei a laikusok interneten szerzett tudásának, és hogy lehet ezeket kezelni? Sokszor tényleg nagyon komoly probléma.diverdoc
egyszer beszélgettem jó anyámmal telefonon, akkor mondta, hogy valami ismerősének lánya volt vérvizsgálaton, és hogy voltak értékei, amik nem voltak benn a tartományban, anyuka este kiguglizta, teljesen kétségbeesett, hogy milyen beteg a gyerek. anyukának nem tűnt fel, hogy nem a fiatalkorúakra, hanem a felnőttekre vonatkozó referenciatartományokat nézi 😊 ha mást nem, legalább a leleten lévő egyéb szöveget (99%, hogy volt) érdemes lett volna elolvasnia.

A parát szerencsére már hétvégén orvosolták fórumtársak. Legközelebb már biztos, hogy ha nem jutok el a dokimhoz és bennem van a "bugi", akkor itt érdeklődöm hozzáértőktől, minthogy még egyszer a neten kutakodjak.
Az én hibám, hogy negatívabb lelki állapotban a netet kezdtem bújni, viszont az orvosi oldalaknak is lehetne annyi eszük, hogy 1-1 laboros cikknél megközelítőleg leírják, hogy mely értékek együttes elváltozásánál lehet gond.
Oké, hogy az én értékem minimálisan eltérő volt, de azért amikor olyat olvas valaki, hogy gerincvelőrák is okozhatja az alacsonyabb értéket és e mellé hátfájással is küzd az ember, nem épp volt megnyugtató. 😀Tony
laborosként (ami talán az egyik leglenézettebb/utált szakma az eü-ben) sokszor volt, leletkiadásnál megkérdezték a T. páciensek, hogy: ezek az eredmények most akkor jók? most akkor beteg vagyok? mi ez a kis csillag itt? vissza kell menni kontrollra? szedjek rá valamit? és hasonlók.. erre mindig az a válaszom, amit előbb is írtam 😊 saját tapasztalatom alapján az esetek nagy százalékában a beutaló orvosok (működéstől függ nyilván, de általában a körzeti házi) nem adtak elegendő tájékoztatást, hogy miért küldik a beteget, milyen vizsgálatokat kérnek, mit várnak a vizsgálattól tőle, csak adtak egy beutalót a laborba, aztán találkozunk valamikor. Mari néni meg Pista bácsi meg feszült, meg a múltkori 2 kiscsillag helyett most 4 volt a leleten. A páciensek nagy része pedig magától nem tudja vagy nem érti, mivel soha nem tanulta, náluk a csillagok száma egyenesen arányos a betegség súlyosságával. jobb esetben utána tudnak nézni neten, mint ahogy te is, csak ennek sajnos megvan ez a ráparázós hátulütője, ha van egy hasonló tünet-eredmény páros 😊

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Két éve az amerikai urologusok társaságának kongresszusán egy teljes szekció azzal foglalkozott, mik a veszélyei a laikusok interneten szerzett tudásának, és hogy lehet ezeket kezelni? Sokszor tényleg nagyon komoly probléma.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
remek, remélem a para is elmúlt 😊 legközelebb majd dobj dm-et a dokinak vagy nekem az kicsit gyorsabb talán 😊JSanyo
A parát szerencsére már hétvégén orvosolták fórumtársak. Legközelebb már biztos, hogy ha nem jutok el a dokimhoz és bennem van a "bugi", akkor itt érdeklődöm hozzáértőktől, minthogy még egyszer a neten kutakodjak.
Az én hibám, hogy negatívabb lelki állapotban a netet kezdtem bújni, viszont az orvosi oldalaknak is lehetne annyi eszük, hogy 1-1 laboros cikknél megközelítőleg leírják, hogy mely értékek együttes elváltozásánál lehet gond.
Oké, hogy az én értékem minimálisan eltérő volt, de azért amikor olyat olvas valaki, hogy gerincvelőrák is okozhatja az alacsonyabb értéket és e mellé hátfájással is küzd az ember, nem épp volt megnyugtató. 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jawohl, de úgy látom elkéstem 😊 bár én laborosként mindig azt mondom, hogy nem kell megijedni, csak vissza kell menni a beutaló orvoshoz konzultálni 😊JSanyo
Ma már az is megvolt. Köszönöm mindenkinek a segítséget és a segítő szándékot is.Tony
remek, remélem a para is elmúlt 😊 legközelebb majd dobj dm-et a dokinak vagy nekem az kicsit gyorsabb talán 😊

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
jawohl, de úgy látom elkéstem 😊 bár én laborosként mindig azt mondom, hogy nem kell megijedni, csak vissza kell menni a beutaló orvoshoz konzultálni 😊JSanyo
Ma már az is megvolt. Köszönöm mindenkinek a segítséget és a segítő szándékot is.