Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Köszönöm!Tony
Úgy dereng hogy JSanyo is, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.Rataxes
jawohl, de úgy látom elkéstem 😊 bár én laborosként mindig azt mondom, hogy nem kell megijedni, csak vissza kell menni a beutaló orvoshoz konzultálni 😊

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Green screen vászonja (és állványa) van itt valakinek? Ha kölcsön is tudja adni, az lenne a legjobb 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Köszönöm szépen a segítséget!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok!

Van olyan fórumtárs, aki ért a teljes vérkép laborleletekhez? Két érték magyarázata érdekelne.

Linkelt honlappal nem vagyok kisegítve, mert azon túl, hogy beparáztatott érdemben nem jutottam előrébb.Tony
Mi a kérdés?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszönöm!Tony
Úgy dereng hogy JSanyo is, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Köszönöm!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Sziasztok!

Van olyan fórumtárs, aki ért a teljes vérkép laborleletekhez? Két érték magyarázata érdekelne.

Linkelt honlappal nem vagyok kisegítve, mert azon túl, hogy beparáztatott érdemben nem jutottam előrébb.Tony
diverdoc
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Sziasztok!

Van olyan fórumtárs, aki ért a teljes vérkép laborleletekhez? Két érték magyarázata érdekelne.

Linkelt honlappal nem vagyok kisegítve, mert azon túl, hogy beparáztatott érdemben nem jutottam előrébb.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Jó pdf olvasónak még a Kobo Aura-t és a Sony PRS-T3-at írják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Akkor nem feltétlen ez az te ebook olvasód (amúgy akinek nem érzékeny a szeme, és nem akar nagyon tökölni a formátumokkal, inkább ajánlanék egy táblagépet - az ipad2-esemmel txt-től pdf-en át interaktív képregényekig bármit tudok olvasni). Tesóm is eléggé megszenvedett vele, bár úgy olvasom, mintha azóta dobtak ki már hozzá update-et

Szerk.: ebben az útmutatóban azt írják, hogy semmi baja nincs már az egynek sem a pdf-ekkel
 www.ebookolvaso.com/upload/kindle-paperwhite-utmutato.pdf

viszont itt a kontra: "During our review session, we were actually having having storage issues with a three larger PDF files and a number of sideloaded eBooks. The e-reader kept on running out of memory, which is problematic."

 goodereader.com/blog/electronic-readers/review-of-the-amazon-kindle-paperwhite-2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm. Paperwhite II tűnik ezek alapján számomra a legjobbnak. A táblázat szerint kezeli a pdf-et, de a szöveges résznél, csak a kindle5-nél írja is az összefoglaló, hogy elboldogul vele "bár fapadosan". PWII használ esetleg vki? sok könyvet pdf-ben tudok egyszerűen letölteni, ezeket kezeli?
Köszi


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Kindle-vel nem lehet mellényúlni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Amíg nem jönnek a guruk:
 prohardver.hu/tema/e-book_olvasok/friss.html
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tudom, hogy volt mar itt szo a kulonbozo e-book olvasokrol. De nem talalom. Most vagyok ott, hogy vennek vmit. Osszefoglalna vki guru, hogy melyiket vegyem? Koszonom


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
ha összeraktam 2010-es powerpointban egy ppt-t, amiben van minden animáció és video, akkor ezek változatlanul fognak funkcionálni a 2013-as verzióban is, vagy van rá esély, hogy szétveri a diát a verziókülönbség?Amadeus91
Esély természetesen van rá, de hivatalosan működnie kell ugyanúgy mindennek.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 663
ha összeraktam 2010-es powerpointban egy ppt-t, amiben van minden animáció és video, akkor ezek változatlanul fognak funkcionálni a 2013-as verzióban is, vagy van rá esély, hogy szétveri a diát a verziókülönbség?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Haverom is kiadó garzont keres a 11. kerület környékén vagy a 4-es metro vonalán számla nélkül, max. 50+rezsiért. Teljesen okés a srác, szobatiszta, stb. Ha tudtok valamit szóljatok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten a nagyon külső kerületek kivételével van valakinek tudomása számlaképes kiadó garzonlakásról? 😊 Mindennel együtt kb 100-110 ezret tudnék ráfordítani, és december 31-ig venném ki. És ha ingyenesen tudnék parkolni a környéken, annak még jobban örülnék.

Ingatlanirodák nagyrészét végigkérdeztem, sajnos nem tudnak segíteni, vagy aki tud, az bepróbálkozik azzal, hogy fizessek neki 8 ezret előre, és ad egy címlistát fél éve kiadott lakásokkal 😊 Még jó, hogy a bérlőtől főszabály szerint az ingatlanirodák egy fillért nem kellene, hogy kapjanak...

Előre is köszi a segítséget, jöhet PM is, és itt is válaszolhattok természetesen!Hungarian Bill
A mindennel együtt 110 az kb 60-70 plusz rezsi.
Ha számlával akarod, akkor nem találsz 60-70ért, hisz akkor alig marad a főbérlőnek.
De ha van valahol, akkor itt:  www.alberlet.hu

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 510
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten a nagyon külső kerületek kivételével van valakinek tudomása számlaképes kiadó garzonlakásról? 😊 Mindennel együtt kb 100-110 ezret tudnék ráfordítani, és december 31-ig venném ki. És ha ingyenesen tudnék parkolni a környéken, annak még jobban örülnék.

Ingatlanirodák nagyrészét végigkérdeztem, sajnos nem tudnak segíteni, vagy aki tud, az bepróbálkozik azzal, hogy fizessek neki 8 ezret előre, és ad egy címlistát fél éve kiadott lakásokkal 😊 Még jó, hogy a bérlőtől főszabály szerint az ingatlanirodák egy fillért nem kellene, hogy kapjanak...

Előre is köszi a segítséget, jöhet PM is, és itt is válaszolhattok természetesen!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Köszi mindenkinek. Kapom a segítséget! 😕)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
van itt valaki olyan, aki nagyon vágja a projektmenedzsmentet és a pénzügyeket? 12 oldalas esettanulmányt kell írnom, egy uniós projektről, és egy kicsit elakadtam 😀ghstzR
Csak a projektmenedzsment része kell? Ilyen cégnél dolgozom, de inkább az előkészítési fázisban, talán a pályázati rendszerről tudnék segíteni, ha az jó neked. Az elszámolást talán egyszer csináltam............csi77
Én pont a másik oldalon dolgozom, ezeket ellenőrzöm. 😀

De hátha tudok valamit segíteni. 😀
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
van itt valaki olyan, aki nagyon vágja a projektmenedzsmentet és a pénzügyeket? 12 oldalas esettanulmányt kell írnom, egy uniós projektről, és egy kicsit elakadtam 😀ghstzR
Csak a projektmenedzsment része kell? Ilyen cégnél dolgozom, de inkább az előkészítési fázisban, talán a pályázati rendszerről tudnék segíteni, ha az jó neked. Az elszámolást talán egyszer csináltam............

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
catattack 3 520
Valaki vágja a Munka törvénykönyvét? 😀
A műszakpótlék és éjszakai pótlék kapcsolatát szeretném összehozni a melórendemmel!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Bostonban keresnék olyan boltot ahol Lionsos/Red Wingses pulcsit tudnék venni, akár hivatalos nfl/nhl shop is jó, nekem nem sikerült őket interneten megtalálni.valakis
 www.google.hu/maps/search/sports+authority/@42.3515132,-71.1045716,12z/data=!3m1!4b1

hivatalos shop meg mindig a stadionnál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal