Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bostonban keresnék olyan boltot ahol Lionsos/Red Wingses pulcsit tudnék venni, akár hivatalos nfl/nhl shop is jó, nekem nem sikerült őket interneten megtalálni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
van itt valaki olyan, aki nagyon vágja a projektmenedzsmentet és a pénzügyeket? 12 oldalas esettanulmányt kell írnom, egy uniós projektről, és egy kicsit elakadtam 😀


több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Atari: köszi a választ.
Hanni:  www.szih-roma.com/site/index.php/hu/
Nem a legolcsóbb, azt aláírom, de szerintem nem is olyan nagyon vészes (attól függ hány napra mész és mik az elvárások). Mi az asszonnyal nászút gyanánt autóval bejártunk Olaszország jó részét és Romában rájuk voksoltunk. Kincset értek azok a tippek, amiket ők adtak magyarul, jó a tömegközlekedés és nyugis helyen van. Mi két éjszakára maradtunk, nekünk megérte ezt a pénzt. Amúgy korrektek, nincs zárda-feeling, egy jó étterem biztosan van a közelben. Ja, és persze van reptéri transzferük is!
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Valaki otthon van WizzAir+Booking.com témában kiegészítve Rómával? 😀Hanni
miben kellene otthon lenni?baggio
Hát igazából mennék az asszonnyal Rómába, repcsivel az biztos, szállásban vagyok tanácstalan. Aztán gondoltam ha esetleg valaki már túl van ezen a projecten, PMben megbombázhatna a tapasztalatokkal.Hanni
Madridot és Párizst Booking.com-mal + fapadossal megjártuk. Nagyon pénztárca barát, persze a csillagok és a visszajelzéseket érdemes végignézni, nehogy lukra fusson az ember.
Arra figyeljetek, hogy a wizz air melyik reptérre tesz le, onnan hogyan juttok a szállásra.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Valaki otthon van WizzAir+Booking.com témában kiegészítve Rómával? 😀Hanni
miben kellene otthon lenni?baggio
Hát igazából mennék az asszonnyal Rómába, repcsivel az biztos, szállásban vagyok tanácstalan. Aztán gondoltam ha esetleg valaki már túl van ezen a projecten, PMben megbombázhatna a tapasztalatokkal.Hanni
Rómában még nem voltam, de előzetesen a bookingos visszajelzéseket mindenképp érdemes végigbogarászni, ahol van elég visszajelzés, az általában jól be is lövi, hogy mire számíthatsz. Szállásfoglalásra ezt tudom még ajánlani:
 www.airbnb.hu/s/R%C3%B3ma--Olaszorsz%C3%A1g


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki otthon van WizzAir+Booking.com témában kiegészítve Rómával? 😀Hanni
miben kellene otthon lenni?baggio
Hát igazából mennék az asszonnyal Rómába, repcsivel az biztos, szállásban vagyok tanácstalan. Aztán gondoltam ha esetleg valaki már túl van ezen a projecten, PMben megbombázhatna a tapasztalatokkal.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Valaki otthon van WizzAir+Booking.com témában kiegészítve Rómával? 😀Hanni
miben kellene otthon lenni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki otthon van WizzAir+Booking.com témában kiegészítve Rómával? 😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
sziasztok urak!
lenne egy kis problémám, miszerint ki kölcsönöztem egy filmet egy torrentes oldalról, 3 D-s de vmiért nem tudja a tévém kezelni. elindul de egyszerűen a képpel semmit nem tudok csinálni, hogy normális legyen, vagy szétcsúsztatja a képet 4 fele vagy kikapcsolja a 3d-t de akkor is még ketté bontja, és felfele elcsúsztatja. ez az első ilyen problémám, ötlet vkinek? ( samsung led 3d smart tevéről van szó )peach
néztél már korábban is rajta 3D-s filmet? mert amúgy a távirányítóval kell módot váltani
ha igen, akkor írd meg pm-ben, hogy honnan és mit szedtél le, én pedig lecsekkolom, hogy tényleg a fájl hibás-e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
sziasztok urak!
lenne egy kis problémám, miszerint ki kölcsönöztem egy filmet egy torrentes oldalról, 3 D-s de vmiért nem tudja a tévém kezelni. elindul de egyszerűen a képpel semmit nem tudok csinálni, hogy normális legyen, vagy szétcsúsztatja a képet 4 fele vagy kikapcsolja a 3d-t de akkor is még ketté bontja, és felfele elcsúsztatja. ez az első ilyen problémám, ötlet vkinek? ( samsung led 3d smart tevéről van szó )peach
Melyik film?
Ha nem sikerül, és láttam, összefoglalom a tartalmát röviden. 😉

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
sziasztok urak!
lenne egy kis problémám, miszerint ki kölcsönöztem egy filmet egy torrentes oldalról, 3 D-s de vmiért nem tudja a tévém kezelni. elindul de egyszerűen a képpel semmit nem tudok csinálni, hogy normális legyen, vagy szétcsúsztatja a képet 4 fele vagy kikapcsolja a 3d-t de akkor is még ketté bontja, és felfele elcsúsztatja. ez az első ilyen problémám, ötlet vkinek? ( samsung led 3d smart tevéről van szó )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Urak, valaki tud ajánlani valamilyen pasztát vagy hasonló dolgot, amivel egy gyönyörű karcolást el tudok tüntetni a telefonom kijelzőjéről?(üveg) Nagyszerű érzés hogy kb 2 nap és itt a fólia rá, ez meg tegnap történt. Ja és az oltások elkerülése végett, zsebben volt és nem volt mellette semmi.dugo1993
Akkor az nem is karcolás, hanem isteni jel, önkarcolás minden külső beavatkozás nélkül. Spontán stigmatizálódott a telefonod! Na most ér igazán sokat.Sobri Jóska
Mennyit adsz érte?dugo1993
Becsüld meg, ne herdáld el!
Nekem van eredeti dedikált Bibliám Jézustól, de semmi pénzért nem válnék meg tőle.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Ne viccelj, Sobrinak eredeti relikviái vannak a Mindenható egyszülött fiától, az újászületett Jézus-Krisztustól, Tim Tebowtól, szerinted mennyire hatja meg egy ilyen?Rataxes
király vagy, most nem látjuk egy hétig...............
hogyne legyek off totál
-Há kárcos, rakjad ráfele a metálszéptuningot e.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ne viccelj, Sobrinak eredeti relikviái vannak a Mindenható egyszülött fiától, az újászületett Jézus-Krisztustól, Tim Tebowtól, szerinted mennyire hatja meg egy ilyen?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Urak, valaki tud ajánlani valamilyen pasztát vagy hasonló dolgot, amivel egy gyönyörű karcolást el tudok tüntetni a telefonom kijelzőjéről?(üveg) Nagyszerű érzés hogy kb 2 nap és itt a fólia rá, ez meg tegnap történt. Ja és az oltások elkerülése végett, zsebben volt és nem volt mellette semmi.dugo1993
Akkor az nem is karcolás, hanem isteni jel, önkarcolás minden külső beavatkozás nélkül. Spontán stigmatizálódott a telefonod! Na most ér igazán sokat.Sobri Jóska
Mennyit adsz érte?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Urak, valaki tud ajánlani valamilyen pasztát vagy hasonló dolgot, amivel egy gyönyörű karcolást el tudok tüntetni a telefonom kijelzőjéről?(üveg) Nagyszerű érzés hogy kb 2 nap és itt a fólia rá, ez meg tegnap történt. Ja és az oltások elkerülése végett, zsebben volt és nem volt mellette semmi.dugo1993
Akkor az nem is karcolás, hanem isteni jel, önkarcolás minden külső beavatkozás nélkül. Spontán stigmatizálódott a telefonod! Na most ér igazán sokat.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Urak, valaki tud ajánlani valamilyen pasztát vagy hasonló dolgot, amivel egy gyönyörű karcolást el tudok tüntetni a telefonom kijelzőjéről?(üveg) Nagyszerű érzés hogy kb 2 nap és itt a fólia rá, ez meg tegnap történt. Ja és az oltások elkerülése végett, zsebben volt és nem volt mellette semmi.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Neten szeretnék online tévézni. Valakinek van használható forrása?
Igazából csak TV2, RTL kellene...catattack
 mindigtv.hu/applikaciok

több mint 9 éve
catattack 3 520
Neten szeretnék online tévézni. Valakinek van használható forrása?
Igazából csak TV2, RTL kellene...
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Java...
Régebbi verzióval meg lehetne oldani, de akkor meg más oldalakon kavar be.Szokol
Sajnos más megoldás nincs. (Amíg újra nem buherálják a szerver oldali progit, kevesebb lyukat tartalmazó verzióval, nem lejárt tanúsítvánnyal.)

(Régit felrakod, aztán a (Vezérlőpult/) Java Control Panel / Java fül / View / User fül-ön kiveszed a pipát a frissebb verzió(k) sorából. Esetleg visszaállított dátummal lehet még játszani.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Java...

Sok oldalon nem működik. Korábban úgy oldottam meg a problémát, hogy a security szintet mediumra állítottam, most viszont csak high és very high lehetőség van. jojatek.hu oldalon szeretnék kártyázni, de nem sikerül futtatni az oldalt. Beraktam a kivételekbe, de így se használja. Régebbi verzióval meg lehetne oldani, de akkor meg más oldalakon kavar be. Ja igen, windows 7, mozilla firefox és 8.31 java.

Ami még fura, hogy a bővítményeknél a "java development toolkit" esetében kiírja, hogy sebezhető és nem engedi kiválasztani sem a "rákérdezés az aktiválásra", sem a "mindig aktiválja" lehetőségeket.

Tud valaki segíteni?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Költözéshez: adatbázis szerint se UPC-s, se Digis netet nem tudok rendelni, ahova költözöm...

Milyen szolgáltatót válasszak akkor, ahol "nem húznak le", és korrekt a net minősége is?

Nagyon kösz előre is!Vrijbloed
Válaszd a T-t.
Két okból:
1, semmi gond nincs vele, az 50MB-s elméleti net a gyakorlatban is annyi nálam.
2, Ha se Digi, se UPC, akkor csak a T marad. 😊

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Költözéshez: adatbázis szerint se UPC-s, se Digis netet nem tudok rendelni, ahova költözöm...

Milyen szolgáltatót válasszak akkor, ahol "nem húznak le", és korrekt a net minősége is?

Nagyon kösz előre is!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Valaki tud mondani egy jó háziorvost a 6. kerületben?

Asbee
Ott hagytad a hűség városát?Amadeus91
minden jel arra mutatAsbee
Bele is betegedtél.Sobri Jóska
Diagnózis: honvágy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Valaki tud mondani egy jó háziorvost a 6. kerületben?

Asbee
Ott hagytad a hűség városát?Amadeus91
minden jel arra mutatAsbee
Bele is betegedtél.