NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Szeretnék választ kapni arra a nálam felkészültebb fórumtárstól, hogy mi az oka annak, hogy a volt nfl játékosok jelentős része csődöt jelent pár évvel karrierje befejezése után?laccoo74
Ez csak tipp, de az, hogy a játékosok a húszas éveik elejére már milliárdos vagyon felett rendelkeznek - ráadásul sokuk eleve rossz körülmények között nőnek fel - nem kifejezetten segít a felelős gondolkodás kialakulásában.
Elég csak megnézni őket twitteren, instagram-on. Azonnal két kézzel szórják a pénzt.

De ha továbbgondolod: 3 tengerparti nyaraló, egy new york-i kecó, 15 luxusautó fenntartási költségei is hamar eszkalálódnak, ha pedig a ligából kiesve eltűnik a bevételed nagy része, észrevétlenül ömlik továbbra is a kezeid közül kifelé a pénz, anélkül, hogy levegőt is vennél. Könnyű hozzászokni a luxus-életvitelhez, amihez elengedhetetlen a folyamatos bevétel. Egy átlag NFL játékosnak nincs folyamatos bevétele, csak pár éven keresztül...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szeretnék választ kapni arra a nálam felkészültebb fórumtárstól, hogy mi az oka annak, hogy a volt nfl játékosok jelentős része csődöt jelent pár évvel karrierje befejezése után?
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 olx.hu/hirdetes/tubakos-szelence-ezust-hatasu-fembol-ID2XnCn.html

Valami ilyenre gondoltál?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Dohanyos/tubakos szelencet szeretnek venni (ajandekba) - nem fa szivardobozt/humidort - hanem a regebbi tipusu otvosmunkaszeru targyat..

Bongeszgettem a guglit mindenfele modon, de az aukcios oldalakon (vatera, teszvesz) van egy-ketto elvetve, illetve csak szivar- es pipakiegeszitoket talalok.. meg szivarboltokat, de ott ugy latom ilyen nincs.

Nincs valakinek valami egyeb tippje esetleg? (Pesten helyileg)Igor
kristof
dolgozott ilyen helyen, ő lehet tud segíteni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Dohanyos/tubakos szelencet szeretnek venni (ajandekba) - nem fa szivardobozt/humidort - hanem a regebbi tipusu otvosmunkaszeru targyat..

Bongeszgettem a guglit mindenfele modon, de az aukcios oldalakon (vatera, teszvesz) van egy-ketto elvetve, illetve csak szivar- es pipakiegeszitoket talalok.. meg szivarboltokat, de ott ugy latom ilyen nincs.

Nincs valakinek valami egyeb tippje esetleg? (Pesten helyileg)Igor
Cigar Tower a Kempinski hátuljában, és ha már ott vagy, akkor van a József Attilán két Nemzeti Dohánybolt egymás mellett az Erzsbet téri kutyafuttatóval szemben. A bal oldaliban nagy a választék.
Valamint ha szembe állsz az Operával, akkor a bal oldalán lévő utcácska végén, az Opera bal oldalára nézően van valami "füves" bolt, ott vannak ilyen kiegészítők.
Vagy ki lehet ugrani Bécsbe, ott tudok pár jó dohányboltot, nagy választékkal. 😊

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Dohanyos/tubakos szelencet szeretnek venni (ajandekba) - nem fa szivardobozt/humidort - hanem a regebbi tipusu otvosmunkaszeru targyat..

Bongeszgettem a guglit mindenfele modon, de az aukcios oldalakon (vatera, teszvesz) van egy-ketto elvetve, illetve csak szivar- es pipakiegeszitoket talalok.. meg szivarboltokat, de ott ugy latom ilyen nincs.

Nincs valakinek valami egyeb tippje esetleg? (Pesten helyileg)Igor
FalkMiksa séta kotorás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Dohanyos/tubakos szelencet szeretnek venni (ajandekba) - nem fa szivardobozt/humidort - hanem a regebbi tipusu otvosmunkaszeru targyat..

Bongeszgettem a guglit mindenfele modon, de az aukcios oldalakon (vatera, teszvesz) van egy-ketto elvetve, illetve csak szivar- es pipakiegeszitoket talalok.. meg szivarboltokat, de ott ugy latom ilyen nincs.

Nincs valakinek valami egyeb tippje esetleg? (Pesten helyileg)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Instagramon hogy tudom megnézni valakinek a régebbi képeit telefonról úgy hogy nen jelentkezek be? Most csak az utolsó 12-t látom meg egy Follow gombot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek tapasztalata, hogyha az összes iratod eltűnt/ellopták akkor hogy működik a pótlás?
Anyakönyvi kivonat kell mindenhez, azt megtudom BPn is igényelni vagy muszáj a szűlőhelyemen?Toca
Meg tudod igényelni itt is, az adataidat a helyi anyakönyvvezető megkéri a születési helyeden lévő anyakönyvvezetőtől, amint az megérkezik, kiállítja a kivonatot.empty taxi
Ideiglenes személyivel tudok utazni EUn belül ?Toca
Igen tudsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Van valakinek tapasztalata, hogyha az összes iratod eltűnt/ellopták akkor hogy működik a pótlás?
Anyakönyvi kivonat kell mindenhez, azt megtudom BPn is igényelni vagy muszáj a szűlőhelyemen?Toca
Meg tudod igényelni itt is, az adataidat a helyi anyakönyvvezető megkéri a születési helyeden lévő anyakönyvvezetőtől, amint az megérkezik, kiállítja a kivonatot.empty taxi
Ideiglenes személyivel tudok utazni EUn belül ?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek tapasztalata, hogyha az összes iratod eltűnt/ellopták akkor hogy működik a pótlás?
Anyakönyvi kivonat kell mindenhez, azt megtudom BPn is igényelni vagy muszáj a szűlőhelyemen?Toca
Meg tudod igényelni itt is, az adataidat a helyi anyakönyvvezető megkéri a születési helyeden lévő anyakönyvvezetőtől, amint az megérkezik, kiállítja a kivonatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Van valakinek tapasztalata, hogyha az összes iratod eltűnt/ellopták akkor hogy működik a pótlás?
Anyakönyvi kivonat kell mindenhez, azt megtudom BPn is igényelni vagy muszáj a szűlőhelyemen?
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
nyaralóépítés lesz, vagyis bővítés. és bekerül egy fűtési rendszer is, szóval nem a primér lokációra kell, ahol éjjel nappal menne, csak ha párszor kimennénk télen, akkor legyen vmi megoldás.

alsó szinten kandalló lesz, a felső szintre keresek vmi egyszerű és alacsony kiépítési költségű megoldást, és ez a fűtőkábel/fűtőszőnyeg szimpatikusnak tűnt. gázcsonk van az utcában, de én utálom a gázt, szóval ha egy mód van rá nem hoznám be, és feleslegesnek is tartanám a beruházást, hogy télen 3x-4x beröffentsük. illetve tervezek napkollektorokat pár éven belül, és akkor az le is tudhatná ezt a fajta költséget. csak érdekelne mások tapasztalata, hogy jó szigetelés mellett mit tud ez a fajta fűtés.gabtsi
ilyen kevés alaklomra lehet még az elektromos radiátor is (egész szépek is vannak) megteszi! falra szerelhető 1 darab konnektor kell hozzá.. 20-30 ezerért már kapni darabját...yooker
Na ja, csak 3 db-nál ez 100 000 ft, annyiból röhögve kész a központi fűtés is, ha már ígyis-úgyis vesznek kandallót 😊peach
alapból csak 1 helységre gondoltam, de látom tényleg 3 van de így is megoldható azért inkább 60-70 ezer körül . Míg a kandallót folyamatosan rakni kell hogy adogasson , főleg ha az egész házat arról nyomatod...
+ ha jól tudom elég komoly gépészet is kell ilyenkor az egyéb radiátorok stb mellé az emeletre ...
szóval sztem elég bonyolult megoldás évi 3-4 alkalomra!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
nyaralóépítés lesz, vagyis bővítés. és bekerül egy fűtési rendszer is, szóval nem a primér lokációra kell, ahol éjjel nappal menne, csak ha párszor kimennénk télen, akkor legyen vmi megoldás.

alsó szinten kandalló lesz, a felső szintre keresek vmi egyszerű és alacsony kiépítési költségű megoldást, és ez a fűtőkábel/fűtőszőnyeg szimpatikusnak tűnt. gázcsonk van az utcában, de én utálom a gázt, szóval ha egy mód van rá nem hoznám be, és feleslegesnek is tartanám a beruházást, hogy télen 3x-4x beröffentsük. illetve tervezek napkollektorokat pár éven belül, és akkor az le is tudhatná ezt a fajta költséget. csak érdekelne mások tapasztalata, hogy jó szigetelés mellett mit tud ez a fajta fűtés.gabtsi
ilyen kevés alaklomra lehet még az elektromos radiátor is (egész szépek is vannak) megteszi! falra szerelhető 1 darab konnektor kell hozzá.. 20-30 ezerért már kapni darabját...yooker
Na ja, csak 3 db-nál ez 100 000 ft, annyiból röhögve kész a központi fűtés is, ha már ígyis-úgyis vesznek kandallót 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
nyaralóépítés lesz, vagyis bővítés. és bekerül egy fűtési rendszer is, szóval nem a primér lokációra kell, ahol éjjel nappal menne, csak ha párszor kimennénk télen, akkor legyen vmi megoldás.

alsó szinten kandalló lesz, a felső szintre keresek vmi egyszerű és alacsony kiépítési költségű megoldást, és ez a fűtőkábel/fűtőszőnyeg szimpatikusnak tűnt. gázcsonk van az utcában, de én utálom a gázt, szóval ha egy mód van rá nem hoznám be, és feleslegesnek is tartanám a beruházást, hogy télen 3x-4x beröffentsük. illetve tervezek napkollektorokat pár éven belül, és akkor az le is tudhatná ezt a fajta költséget. csak érdekelne mások tapasztalata, hogy jó szigetelés mellett mit tud ez a fajta fűtés.gabtsi
ilyen kevés alaklomra lehet még az elektromos radiátor is (egész szépek is vannak) megteszi! falra szerelhető 1 darab konnektor kell hozzá.. 20-30 ezerért már kapni darabját...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
lesz közös Super Bowl nézés?Amadeus91
persze.
mindenki otthon, a tévé előtt egyszerre nézi a meccset 😊
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
lesz közös Super Bowl nézés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na ezt akartam elkerülni, de akkor újratervezek 😊

köszi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
ja én azt hittem arra gondolsz, hogy padlófűtést csináljunk a vízteres kandallóból hozott vízzel.gabtsi
don't, radiator


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja én azt hittem arra gondolsz, hogy padlófűtést csináljunk a vízteres kandallóból hozott vízzel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Minden relatív, elvinni a vizet nem nagy cucc, ha megfelel falon kívül lent a padozatnál kultúráltan felbilincsezgetve, kb 250 ft/m az 5 rétegű fehér cső ára, hozzá 500-1000 ftig vannak a kulcsos idomok amivel te magad is megtudod csinálni. Amúgy radiátor ígyis-úgyis kellene hozzá, szóval azt nem számoltam bele. Mellesleg ezeknél invertereseknél van olyan ami simán megy 3-4 beltéri egységgel, bár elég kicsi a fűtendő felület, nemtudom van e ilyen kis teljesítményű is piacon, után kell nézni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem olyan nagy. igazából kb 30-35 négyzetméterről beszélünk szintenként. a klíma nem lenne rosz, csak három külön helység kerül kialakításra az emeleten amit fűteni kellene, és ha egy befúvó pont van, akkor csak nyitott ajtókon juthat el a meleg a szobákba nem (teszem azt ha a fenti társalgóba tenném)

több szálat indítottam, többen mondják már ezt a vízteres kandallót, csak gondolom akkor szét kellene csövezni a házat, hogy a melegvizet felvigyem az emeletre, az meg lehet nem éri meg azért az évi pár napért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Inverteres klíma amit keresel, télen fűt, nyáron hűt, alig eszik és kíváló hatásfokkal dolgozik még -15ben is. Kérdés mekkora a ház ahova kell, mert tudtommal csak nagyobb teljesítményben gyártják, de még akkor is megéri. Igaz valszeg drágább megoldás, de sztem jelenleg az egyik legjobb ár/érték arányú fűtés ( és hűtés! ) jelenleg. A másik kettőből max a falfűtést javaslom, annak "csak" az a baja, hogy eszik rendesen...

Szerk. Ha nem ragaszkodsz a villanyhoz, akkor sztem is avízteres kandalló jó megoldás...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor vegyél egy vízteres kandallót, vagy ha ennyire szórványos és alul úgyis fűtesz szerezz be olajradiátort


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyaralóépítés lesz, vagyis bővítés. és bekerül egy fűtési rendszer is, szóval nem a primér lokációra kell, ahol éjjel nappal menne, csak ha párszor kimennénk télen, akkor legyen vmi megoldás.

alsó szinten kandalló lesz, a felső szintre keresek vmi egyszerű és alacsony kiépítési költségű megoldást, és ez a fűtőkábel/fűtőszőnyeg szimpatikusnak tűnt. gázcsonk van az utcában, de én utálom a gázt, szóval ha egy mód van rá nem hoznám be, és feleslegesnek is tartanám a beruházást, hogy télen 3x-4x beröffentsük. illetve tervezek napkollektorokat pár éven belül, és akkor az le is tudhatná ezt a fajta költséget. csak érdekelne mások tapasztalata, hogy jó szigetelés mellett mit tud ez a fajta fűtés.

ami nem hajlik, az törik!