NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gmail-ban lehet olyat, hogy egy bizonyos e-mail címről érkező bejövő üzeneteket blokkolja a levelező program?danyly
Beálltások (jobb szélen fogaskerék) -> Beállítások -> Szűrők -> Új szűrű létrehozásasüti
Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gmail-ban lehet olyat, hogy egy bizonyos e-mail címről érkező bejövő üzeneteket blokkolja a levelező program?danyly
Beálltások (jobb szélen fogaskerék) -> Beállítások -> Szűrők -> Új szűrű létrehozása
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gmail-ban lehet olyat, hogy egy bizonyos e-mail címről érkező bejövő üzeneteket blokkolja a levelező program?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Ugyan az a neve! 😀ZoliZoltán
Akkor hozz létre egy ideiglenes mappát (ha lehet akkor a film mappáján kívül), a "rossz feliratot" helyezd át, az újonnan töltöttet hagyd ott. Ha jó az új felirat, akkor törlöd az ideiglenes mappát a rossz felirattal.Tony
Így most jó(nem tudom miért nem jutott ez eszembe?!^ ^) Köszi!

Már csak az időzítéssel kell tökölnöm....

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ugyan az a neve! 😀ZoliZoltán
Akkor hozz létre egy ideiglenes mappát (ha lehet akkor a film mappáján kívül), a "rossz feliratot" helyezd át, az újonnan töltöttet hagyd ott. Ha jó az új felirat, akkor törlöd az ideiglenes mappát a rossz felirattal.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Ugyan az a neve! 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Nevezd el ugyanúgy a feliratot mint a filmet, így alapból magától hozzápakolja és már alapból felirattal indul a film. Nem biztos, hogy beválik, csak ötlet 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Volna egy kérdésem,biza.

Szóval külső vinyón film (mkv) ugyan abban a mappában srt ,felirat,tv-n elindul minden ,megy a felirat is,viszont az ékezetes betűk "krikszkrakszok"...Hiába van beállítva a felirat kódolás akármelyikre Kelte-Európától kezdve bármire az ékezetes betűk nem jók....másik feliratot is töltöttem,nem tudom melyiket nyitja meg a film...mert nem ajánlja fel a másikat...

erre valami ötlet valakitől? :-/

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
.
Nem tudom felétek milyen szolgáltatók vannak, de mindenképpen azt ajánlom, hogy alaposan járd körbe a témát.
Hege
Ez a lényeg!!! Írd le azt is, hogy mennyire akarjátok rögzíteni a műsorokat, hány tv-n akarjátok nézni. Régebben T-nél volt olyan, hogy nem lehetett egyszerre venni és nézni többet. Előfordulhat-e ilyen, Járjátok körbe, hogy melyik szolgáltatónál milyen csatornák vannak (digi, upc, t-home) és ti mit akartok!
Nálunk UPC van 3 felvevős box-szal, rohadt drága, de cserébe minőséget kapsz!

(én is csak azért írtam le, mert tuti aláírsz majd 2 évet és nem akarom, hogy 2 évig cumizz, mert valamit nem mondtak el!)NB2
Nagyon igaz!
Javaslom, hogy 2 évre - igaz a havi díj olcsóbb - ne is írj alá, mert kb. fél évente, évente változnak a csomagok, amik persze kedvezőbbek a tiednél, de lefele nem csak felfele - vagyis drágábbra - módosíthatsz (persze ekkor újra indul a szerződés időtartama). Ha épp nincs futó szerződésed azt csinálsz, amit akarsz.
Én pl. júniusban cseréltem a csomagom, azóta újak vannak, jobb opciókkal.

Ne sajnáld az időt az átgondolásra, aztán a kiválasztásra! Sajnos időigényes körbejárni a technikai hátteret is, meg a csomagajánlatokat is.
Na ezek mellé majd leszedálnak az összes plusz opcióval, amik nagyon jók, de a kérdés neked kell-e? Pl. telefonról programozható mediabox, + filmcsomagok, webes tárhely, .....
Én nyáron kb. 1 napot csesztem el a kiválasztással (igaz volt rá időm), úgy, hogy nagyjából képben vagyok és már sok éve be van kötve.Hege
Szolgáltatón belül szerintem szabadon válthat csomagot. A T-nél legalábbis így van.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Nekünk 3 éve T-Home -os rendszer van, ők itt alapból a set-top boxos rendszert alkalmazták, másképp nemigen tudtak volna versenyezni az igen erős helyi kábelszolgáltatóval (Tarr Kft). Előnye, hogy meg lehet állítani az adást, vissza lehet tekerni, felvenni igen nagy mennyiségű műsort (én a hajnali meccseket szoktam, aztán átpörgetve a lényegtelen részeket, visszanézni), lehet filmet kölcsönözni (egy-két ingyenes dolgon kívül pénzért, bár az előfizetés első hónapjában azt hiszem egy film ingyenes). Hátránya, hogy most már ezért a felvevős funkcióért pluszban kell fizetni, nincs digisport a csomagban (meg sem tudnám rendelni), illetve ha egyszerre két műsort veszek fel, akkor nem lehet harmadikat nézni, esetleg az általam beállított felvételekből lehet még nézni valamit. Ezen kívül minden további box fizetős, ha jól tudom (nekünk csak egy van, de haveroméknak van egy plusz nem felvevős is).

Nem tudom, tudtam-e segíteni, illetve, hogy nálatok többet tudnak-e nyújtani....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
.
Nem tudom felétek milyen szolgáltatók vannak, de mindenképpen azt ajánlom, hogy alaposan járd körbe a témát.
Hege
Ez a lényeg!!! Írd le azt is, hogy mennyire akarjátok rögzíteni a műsorokat, hány tv-n akarjátok nézni. Régebben T-nél volt olyan, hogy nem lehetett egyszerre venni és nézni többet. Előfordulhat-e ilyen, Járjátok körbe, hogy melyik szolgáltatónál milyen csatornák vannak (digi, upc, t-home) és ti mit akartok!
Nálunk UPC van 3 felvevős box-szal, rohadt drága, de cserébe minőséget kapsz!

(én is csak azért írtam le, mert tuti aláírsz majd 2 évet és nem akarom, hogy 2 évig cumizz, mert valamit nem mondtak el!)
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyenlőre az a csodálatos Vidanet, de lehet átigazolunk a T betűhöz.tüsi91
Vidanettől én is mennék, T-home milyen technológiát nyújt felétek?Asbee
Franc se tudja. Írtam kapuvári ismerősömnek, aki ott melózik, de még nem bökött vissza. Rosszabb nem lehet, s akkor már a netet is átköttetem oda.tüsi91
T-home oldalán keress rá, ott megadja pontos címre, hogy milyen netet tudnak adni. Így fejből tippre valószínűleg VDSL van ott, ami elvileg max. 30 megás netet tud adni. Tv pontosan nem tudom hogy van, elvileg IPTV-t ad telekom, amit nem tuti, hogy le lehet osztani 4 tv-re, lehet valamelyik analógon marad.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egyenlőre az a csodálatos Vidanet, de lehet átigazolunk a T betűhöz.tüsi91
Vidanettől én is mennék, T-home milyen technológiát nyújt felétek?Asbee
Franc se tudja. Írtam kapuvári ismerősömnek, aki ott melózik, de még nem bökött vissza. Rosszabb nem lehet, s akkor már a netet is átköttetem oda.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyenlőre az a csodálatos Vidanet, de lehet átigazolunk a T betűhöz.tüsi91
Vidanettől én is mennék, T-home milyen technológiát nyújt felétek?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Nagyon megköszönném, ha valaki egyszerű paraszti ésszel tudna válaszolni a most következő kérdéseimre digitális műsorszórással kapcsolatban. (az esetleges hülyeségeket nem kiröhögni 😊 )

Tervezzük itthon családdal, hogy analógról átnyergelünk digire, több okról is,de ezt hagyjuk... Az analóg kábelen jön be a házba. Padláson van elosztva 4 helyre, tesómhoz, anyuékhoz, hozzám, meg szomszédba mamához. Jól tudom, ha váltunk digitálisra, az is jöhet kábelen? Mamám TV-je nem új, amikbe belevannak építve a dekódolók, így oda biztos kell olyan eszköz, elvileg a többibe nem. Ezenkívül még kell valamilyen eszköz stb.?

Köszi a választ előre is.tüsi91
Milyen szolgáltató?Asbee
Egyenlőre az a csodálatos Vidanet, de lehet átigazolunk a T betűhöz.tüsi91
Vidanet? meneküljetek... bár lehet, hogy anyám csak azért utálta meg őket, mert nem értett valami technikai dolgot, aztán szívott miatta...
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nagyon megköszönném, ha valaki egyszerű paraszti ésszel tudna válaszolni a most következő kérdéseimre digitális műsorszórással kapcsolatban. (az esetleges hülyeségeket nem kiröhögni 😊 )

Tervezzük itthon családdal, hogy analógról átnyergelünk digire, több okról is,de ezt hagyjuk... Az analóg kábelen jön be a házba. Padláson van elosztva 4 helyre, tesómhoz, anyuékhoz, hozzám, meg szomszédba mamához. Jól tudom, ha váltunk digitálisra, az is jöhet kábelen? Mamám TV-je nem új, amikbe belevannak építve a dekódolók, így oda biztos kell olyan eszköz, elvileg a többibe nem. Ezenkívül még kell valamilyen eszköz stb.?

Köszi a választ előre is.tüsi91
Milyen szolgáltató?Asbee
Egyenlőre az a csodálatos Vidanet, de lehet átigazolunk a T betűhöz.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon megköszönném, ha valaki egyszerű paraszti ésszel tudna válaszolni a most következő kérdéseimre digitális műsorszórással kapcsolatban. (az esetleges hülyeségeket nem kiröhögni 😊 )

Tervezzük itthon családdal, hogy analógról átnyergelünk digire, több okról is,de ezt hagyjuk... Az analóg kábelen jön be a házba. Padláson van elosztva 4 helyre, tesómhoz, anyuékhoz, hozzám, meg szomszédba mamához. Jól tudom, ha váltunk digitálisra, az is jöhet kábelen? Mamám TV-je nem új, amikbe belevannak építve a dekódolók, így oda biztos kell olyan eszköz, elvileg a többibe nem. Ezenkívül még kell valamilyen eszköz stb.?

Köszi a választ előre is.tüsi91
Milyen szolgáltató?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Nagyon megköszönném, ha valaki egyszerű paraszti ésszel tudna válaszolni a most következő kérdéseimre digitális műsorszórással kapcsolatban. (az esetleges hülyeségeket nem kiröhögni 😊 )

Tervezzük itthon családdal, hogy analógról átnyergelünk digire, több okról is,de ezt hagyjuk... Az analóg kábelen jön be a házba. Padláson van elosztva 4 helyre, tesómhoz, anyuékhoz, hozzám, meg szomszédba mamához. Jól tudom, ha váltunk digitálisra, az is jöhet kábelen? Mamám TV-je nem új, amikbe belevannak építve a dekódolók, így oda biztos kell olyan eszköz, elvileg a többibe nem. Ezenkívül még kell valamilyen eszköz stb.?

Köszi a választ előre is.tüsi91
Ez szerintem azon múlik, hogy milyen csomag. Hozzánk pont holnap jönnek bekötni a HD csomagot. Eddig sima sat tv volt itthon, ami ugye parabolás, a hagyományos antenna vezetékkel és set top boxxal szétszórva a házban. Viszont a hd már ugye ip, ami ha jól tudom már utp kábelen érkezik egy másik dekóderrel. (Valaki javítson ki ha tévedek, de fatert már készítem lélekben, hogy nagy melójuk lesz holnap a munkásoknak 😀)

Szóval ha sat tv lesz nálatok akkor szerintem jók a vezetékek. Ha pedig ip, akkor eljön az utp vezetékek kora. Jártasabb ember azért erősítsen/cáfoljon meg.

Ja és nekünk tök mindegy milyen tv-re ment az adás, mindegyik dekóderen keresztül, de azt adja a szolgáltató (legalábbis a T biztosan)

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nagyon megköszönném, ha valaki egyszerű paraszti ésszel tudna válaszolni a most következő kérdéseimre digitális műsorszórással kapcsolatban. (az esetleges hülyeségeket nem kiröhögni 😊 )

Tervezzük itthon családdal, hogy analógról átnyergelünk digire, több okról is,de ezt hagyjuk... Az analóg kábelen jön be a házba. Padláson van elosztva 4 helyre, tesómhoz, anyuékhoz, hozzám, meg szomszédba mamához. Jól tudom, ha váltunk digitálisra, az is jöhet kábelen? Mamám TV-je nem új, amikbe belevannak építve a dekódolók, így oda biztos kell olyan eszköz, elvileg a többibe nem. Ezenkívül még kell valamilyen eszköz stb.?

Köszi a választ előre is.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?Ventura
Talán PDF Creator-ral ingyen is megoldható. Acrobar Writerrel biztos, de az fizetős.

Ha egy dokumentumot pdf-ben mentesz el, hogy lehet egyáltalán abból mondatokat másolgatni?!?
Engem ez érdekelne, mert a pdf olyan, mint a jpg, nem lehet belőle kikopizni lófaszt se.
Viszont ha a kérdésed arra irányul, hogy ne lehessen egyáltalán elolvasni, akkor simán jelszóval levéded.Sobri Jóska
Ha a pdf-et úgy képezték, hogy egy képet (.jpg, .tif) mentettek pdf-be, akkor nem lehet szövegrészeket másolni, ha viszont pl. word fájlból, akkor lehet. Utóbbi tartalmában szavakra, karakter-sorozatra is lehet keresni.

Simán lehet másolni pdf-ből szöveget, sőt akár képet is és pl wordbe betenni. Simán kijelölöd, ctrlC, majd ctrlV. ennyidiverdoc
A pdf fájlban sok minden szabályozható. Pl. hogy csak jelszó megadása után olvasható, le lehet tiltani a szövegrész exportálását, a nyomtatást.
Persze minden megkerülhető több-kevesebb energiával.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?Ventura
Ha egy dokumentumot pdf-ben mentesz el, hogy lehet egyáltalán abból mondatokat másolgatni?!?
Engem ez érdekelne, mert a pdf olyan, mint a jpg, nem lehet belőle kikopizni lófaszt se.
Viszont ha a kérdésed arra irányul, hogy ne lehessen egyáltalán elolvasni, akkor simán jelszóval levéded.Sobri Jóska
Simán lehet másolni pdf-ből szöveget, sőt akár képet is és pl wordbe betenni. Simán kijelölöd, ctrlC, majd ctrlV. ennyi


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?Ventura
Biztosan van valami netes konvertáló, de tapasztalatból tudom, hogy visszafele könnyen megy a dolog, azaz védett pdf-ből tudsz nemvédett-t csinálni, így tulajdonképpen aki akar másolni a szövegből, az másolni is fog.

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?Ventura
Ha egy dokumentumot pdf-ben mentesz el, hogy lehet egyáltalán abból mondatokat másolgatni?!?
Engem ez érdekelne, mert a pdf olyan, mint a jpg, nem lehet belőle kikopizni lófaszt se.
Viszont ha a kérdésed arra irányul, hogy ne lehessen egyáltalán elolvasni, akkor simán jelszóval levéded.Sobri Jóska
Van olyan pdf amiből lehet copypastelni (pl.  www.budapestbank.hu/common/letoltes/lakossag/lakossag_munkaltatoi_hit-pk.pdf ), azt mondjuk nem tudom mitől függ hogy lehet-e vagy nem. Gyanúm szerint a konvertálthól nem lehet.
Ventura: ha megnyitod, és egy pdfcreatorral benyomtatod egy másik pdf-be szerintem jó lesz.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?Ventura
Ha egy dokumentumot pdf-ben mentesz el, hogy lehet egyáltalán abból mondatokat másolgatni?!?
Engem ez érdekelne, mert a pdf olyan, mint a jpg, nem lehet belőle kikopizni lófaszt se.
Viszont ha a kérdésed arra irányul, hogy ne lehessen egyáltalán elolvasni, akkor simán jelszóval levéded.

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
van egy pdf dokumentumom. hogy tudom lekódolni, hogy ne tudjanak belőle másolgatni mondatokat?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------