NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hi all,

Goodyear, Michelin vagy Continental a jobb gumi? Ki mire esküszik?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Hol tudok legolcsóbban polisztirol gyöngyhöz jutni ?
Vaterán a 100l / 1800 ft már jónak számít ?süti
 www.delcell.hu/akcio.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hol tudok legolcsóbban polisztirol gyöngyhöz jutni ?
Vaterán a 100l / 1800 ft már jónak számít ?
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
dugo1993
Otthon a fenti TV-n nálam az van, hogy a kép szélei nincsenek a képernyőn - szóval pont a fordítottja mint neked... De sose jöttem rá, miért 😀
Ja és szívesen a segítséget 😀dcsicsak
Úr vagy 😀

Bár nem tudom melyik idegesítene jobban 😀😀dugo1993
 www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4147061-miert-van-fekete-csik-a-monitor-szelenbaggio
Siker, köszi.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
dugo1993
Otthon a fenti TV-n nálam az van, hogy a kép szélei nincsenek a képernyőn - szóval pont a fordítottja mint neked... De sose jöttem rá, miért 😀
Ja és szívesen a segítséget 😀dcsicsak
Úr vagy 😀

Bár nem tudom melyik idegesítene jobban 😀😀dugo1993
 www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4147061-miert-van-fekete-csik-a-monitor-szelen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
dugo1993
Otthon a fenti TV-n nálam az van, hogy a kép szélei nincsenek a képernyőn - szóval pont a fordítottja mint neked... De sose jöttem rá, miért 😀
Ja és szívesen a segítséget 😀dcsicsak
Úr vagy 😀

Bár nem tudom melyik idegesítene jobban 😀😀

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
dugo1993
Otthon a fenti TV-n nálam az van, hogy a kép szélei nincsenek a képernyőn - szóval pont a fordítottja mint neked... De sose jöttem rá, miért 😀
Ja és szívesen a segítséget 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Valakinek van esetleg tippje, hogy ha a laptopomat rádugom tv-re, akkor miért nem tölti ki fullra a képernyőt? Mármint a laptop tud full HD-t, a tv is, HDMI kábel is megvan. Nem is az a gond, hogy a tv közepén jelenik meg a dolog, hanem körbe van úgy 3-4 centi fekete sáv, majdnem mint a filmeknél, csak itt körbe és ugye ha az asztalt jeleníti meg akkor is látszódik. A másodlagos kijelzőn is 1920*1080at ír. Sőt régebben amikor win8 volt fent akkor is szépen kitöltötte az egész képernyőt. Visszament rá a win7, azóta ez van. (bár nem rémlik, hogy az előző win7-tel lett volna ilyen gond.) Esetleg driver gond? Bár a régi jól bevált van most is fent. Igazából én nem találtam rá megoldást. Ötlet?

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha még nem vetted meg itt nézz szét:
 www.aqua.hu/termekek/televizio-1181.htmleaglesmcnabb
Nem tudják még eldönteni, lehet majd csak karácsonyra lesz belőle valami, hátha nagyobb leárazások lesznek.
Én meg úgyse tv-zek, nekem nem sürgős, csak tájékozódom mit érdemes választani, nehogy valami gagyival térjenek vissza. Jókat írnak erről az LG-ről is, csak majd valahol el kell kapni élőben.

Köszönöm a segítséget mindenkinek.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Milyen tv-t érdemes mostanában venni ?
Ami a lényeg, hogy szép full HD-s képe legyen, viszonylag alacsony fogyasztással. Nem szükséges se a 3d, se a smart tv. USB jól jönne, de az ahogy nézem már alap. Körülbelül 4 méteres szobába, így szerintem elég a 80 cm-es is. Erre lenne max 100 ezer magyar forint a keret, de érdekelne a 80 ezer körüli kategóriákról is a vélemények, tapasztalatok.süti
ha még nem vetted meg itt nézz szét:
 www.aqua.hu/termekek/televizio-1181.html

fater ilyet vett :  www.aqua.hu/lg-32lb5610-32-full-hd-led-tv-100hz-mci-287587.html

aztán annyira megtetszett neki, hogy rá egy hétre még vett egyet nagyanyámnak ,meg egyet tesómnak is.
Media marktban egy ugyanilyen 68 ezres darab valami 85K.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
szilveszterre keresünk valami lehetőséget Pesten. ahol vacsorával egybekötött bulizást hirdetnek mondjuk olyan max 10.000 ft/főig!nyilván fogunk mi is nézelődni neten de ha valaki ismer ilyen helyet ,esetleg járt ott és ajánlaná is, akkor az sokat segítene!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Vki használja PC-n a Smart View 2.0 programot, Samsung SmartTV-re való adatátvitel céljából?

Lehet feliratot csatolni a videókhoz, vagy ez teljesen esélytelen ezzel a módszerrel?
(a mappában ugyan olyan névvel ellátott feliratot nem ismeri fel)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
LG G2 Miniről valaki tud véleményt mondani? Jó vétel vagy van hasonló tudású, de jobb ár-érték arányú telefon, stb.?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
süti
Konkrét típust elég nehéz írni, főleg, hogy rengeteg van (pláne Samsungból), van amelyik nem rég jött be, van amelyik már "kifutott" (Samunál igen gyorsan megy ez). Nekem egy 62 cm-es Samsung van és plazma szebb kép ide, LCD halvány fekete oda, én majd lehugyoztam a bokám, amikor először bekapcsoltam, az első FullHD-s természetfilm nézésekor meg befostam.
Fogyasztás múlik a képbeállításokon, Film és Kiemelt módban jobban fogyaszt, mint Normálon.

A távkapcsoló (megegyezik a linkelt TV távkapcsolójával) kompakt és kicsit zsúfolt, sötétben rendszeresen keresgetnem kell, hogy melyik gomb is az, ami nekem kell, van, amikor csak negyedjére sikerül azt benyomni, amit akarok. Azt mondjuk nem is értem, hogy minek van némely funkciónak külön gombja (Csatornalista, Műsorújság, Forrás), amikor ugyanezek egy másik gomb megnyomásakor elérhető egy menüben is.

Azt nem tudom, hogy mindegyik Samsung ilyen-e, viszont az enyémen nincs csatornalista frissítés, ha frekvencia változás van, vagy új csatornát raknak be, akkor kell egy FR és újra kell keresnem az összes csatornát. Ha nem így teszek, akkor vagy "szolgáltatás nem elérhető" szöveg fogad az adott csatornán (pl Minimax/C8 esetén) vagy nincs hang (History HD esetén).
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Konkrét típust is tudnátok mondani vagy az már nagyon embere válogatja ?
Ezt néztem most ki:  www.trustedreviews.com/samsung-ue32eh5000-review#tr-review-summary
Gyakorlatilag minden extrát nélkülöz, de cserébe ennek van a legszebb képe a kategóriában (a tesztek szerint).
És elég strapabírónak is kell lennie, mivel valamelyik családtagom állandóan előtte ül. Ebből kifolyólag gondoltam az alacsony fogyasztást, illetve, hogy elég a 82-es, mert gyakorlatilag úgy is mindegy min tévéznek... Én gyakorlatilag már évek óta nem tv-zek.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Most nézem, nem is igazán lehet plazmákat kapni már😊
Alkatrész, szerelés, garancia miatt javasoltam, a képet tudom, hogy szebb, még 3 év után is csodálkozom, hogy de k...a szép képen van 1-1 adásnak!
(hd adás sugárzásával haladhatnák a korral, mert minőségi hd adás nagyon kevés van még mindig kis hazánkban)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Kontraszt arányt nézve még mindig sehol nincsenek a LED LCD-k a plazmához képest. Persze van akit ez annyira nem érdekel, de mivel bátyámnak Pana plazmája van, nekem meg Samu LCD-m így látom a különbséget és azt kell, hogy mondjam, hogy engem meg is győzött.

Hiába van már az LCD-kben LED háttérvilágítás, ez csak annyiban segíti a kontrasztot, hogy nem állandó teljes megvilágítást kap hátulról, hanem ha sötétebb az adott terület akkor onnan nem kap fényt a panel. Ellenben a plazmákban külön-külön adják a színt a pixelek, így sokkal élethűbb a kontraszt, főleg ugye a fekete.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Pana plazma tulajként írom:
 prohardver.hu/hir/panasonic_plazma_vege.html

Prohardveren olvass utána, de én nem vennék már plazma-t...😕
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Milyen tv-t érdemes mostanában venni ?
Ami a lényeg, hogy szép full HD-s képe legyen, viszonylag alacsony fogyasztással. Nem szükséges se a 3d, se a smart tv. USB jól jönne, de az ahogy nézem már alap. Körülbelül 4 méteres szobába, így szerintem elég a 80 cm-es is. Erre lenne max 100 ezer magyar forint a keret, de érdekelne a 80 ezer körüli kategóriákról is a vélemények, tapasztalatok.süti
nekem lg-m van, 32 iches, sztem eszméletlen szép képet produkál. 1 éve vettem 100ezerért és smart tv is van benne. tud mindent amit kell, én meg vagyok vele elégedve 😊


több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Milyen tv-t érdemes mostanában venni ?
Ami a lényeg, hogy szép full HD-s képe legyen, viszonylag alacsony fogyasztással. Nem szükséges se a 3d, se a smart tv. USB jól jönne, de az ahogy nézem már alap. Körülbelül 4 méteres szobába, így szerintem elég a 80 cm-es is. Erre lenne max 100 ezer magyar forint a keret, de érdekelne a 80 ezer körüli kategóriákról is a vélemények, tapasztalatok.süti
Szerintem azért jobban járnál egy 106ossal. Én most akarom lecserélni a 81est.
Az pedig, hogy milyet veszel elég emberfüggő.
LED: Kis fogyasztás, alacsony kontraszt, konzolra ideális.
Plazma: Nagy kontraszt, magasabb fogyasztás, esetleges beégési veszély, filmre ideális. Meg 81est nem fogsz belőle találni.

Igazából ez olyan dolog, hogy ki mennyire kényes a témára. Ha a legfontosabb a méret és hogy keveset fogyasszon, a mély fekete színeket pedig nem igényled akkor LED.
Viszont akárki akármit mond, a plazmának még mindig sokkal szebb a képe mint bármelyik LCD-nek.

Ha véletlen a plazma mellett döntesz, akkor elsősorban Pana, közvetlen utána Samsung.

LED-nél Samsung elsősorban, de ott nagyobb a választék. Én viszont az LG-t nem ajánlom. Általában olcsóbb, de ez vissza is üt, főleg a kontrasztnál.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Samsung vagy lg, a 3d meg király szvsz 😊

Szerk.: Bátran nézegesd a 102 centiseket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Milyen tv-t érdemes mostanában venni ?
Ami a lényeg, hogy szép full HD-s képe legyen, viszonylag alacsony fogyasztással. Nem szükséges se a 3d, se a smart tv. USB jól jönne, de az ahogy nézem már alap. Körülbelül 4 méteres szobába, így szerintem elég a 80 cm-es is. Erre lenne max 100 ezer magyar forint a keret, de érdekelne a 80 ezer körüli kategóriákról is a vélemények, tapasztalatok.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fateromék zenélnek lagzikban egyébiránt. 2-4 fős formációkban tolja igénytől függően, itt nem akarok offolni de küldök videót privátban ha érdekel.eaglesmcnabb
Milyen név alatt fut a zenekar? Mócsapat?empty taxi
lelőtted a poént 😕 Az én nevem meg Mócsaba.

egyébként Apám szabadúszó, azokkal (általában 2-3 banda) megy akik hívják (májustól szeptemberig mondjuk ha volt 3-4 szabad hétvégéje kb)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
fateromék zenélnek lagzikban egyébiránt. 2-4 fős formációkban tolja igénytől függően, itt nem akarok offolni de küldök videót privátban ha érdekel.eaglesmcnabb
Milyen név alatt fut a zenekar? Mócsapat?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
fateromék zenélnek lagzikban egyébiránt. 2-4 fős formációkban tolja igénytől függően, itt nem akarok offolni de küldök videót privátban ha érdekel.eaglesmcnabb
Az enyém is nyomja a szintit, csak előtte jól le kell itatni.