NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Honnan tudok holnap fél4re 1 szál liliomot szerválni ? (Budapesten van ilyen virágbolt, belvárosban?)Amadeus91
Egynéhány akad.
Pl. az Oktogon mindjárt kettő is.
De 1 km sugarú körben még vagy 12.Sobri Jóska
Állítólag a Mester utcában van egy jó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Honnan tudok holnap fél4re 1 szál liliomot szerválni ? (Budapesten van ilyen virágbolt, belvárosban?)Amadeus91
Egynéhány akad.
Pl. az Oktogon mindjárt kettő is.
De 1 km sugarú körben még vagy 12.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Honnan tudok holnap fél4re 1 szál liliomot szerválni ? (Budapesten van ilyen virágbolt, belvárosban?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Alternatív megoldás lehetne egy fekete telefon fehér tokkal.cartman023
ha már tinilány, megoldja körömlakkal

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 803
Kicsit túl van misztifikálva a mobil is.
Szoktam olvasni a teszteket, mert érdekelnek, de mikor azt olvasom , hogy ez ilyen gyors ilyen lassú?
Mihez képest?
Nekem eddig 2 egyenként 40 ezer ft-os samsungom volt és egy panaszom sem volt rájuk (most használom a másodikat). Meg volt az oka miért vennem. Összesen kb. 4-5 alkalmazást használok rajta állandóan. A regisztrációs dolgoktól meg kivagyok😊
Az emberek ki sem tudják használni azt amit nyújtanak a telók illetve bizonyos dolgokra alkalmatlanokZoliMP
Ahogy Sobri is írta, a sebességet más készülékekhez mérve lehet megállapítani. Példának okáért itt a laptopom, lassan két éves, minden nagyon szép és jó rajta, de már kicsit lomhának találom. Ezért tervezek bele SSD-t venni. Egy 10 éves Pentiumhoz képest gyors, de egykori önmagához képest és az igényeimnek már észrevehetően lassabb. Van, amikor nem számít az a 1,5-2 perc, míg bekapcsolás után tudom használni a laptopot, de van, amikor jó lenne, ha 30 mp alatt tudnám használni, mert épp hívás közben vagyok és az idő ez esetben pénz.
Mobilnál ugyanez a helyzet, van amikor "mindegy" mikor nyílik meg az app, de van, amikor számít, hogy gond nélkül elindul-e vagy be laggol/lefagy a telefon. Minél szélesebb körben szeretnéd használni a telefont, annál jobban számít a sebesség.
Abban viszont egyetértek, hogy az emberek nagy része szükség felett vesznek/vetetnek telefont, mert FB-re, zenehallgatásra nem kell 250 000 Ft-os készülék (átlagos felhasználás mellett). Ennél már csak az a szebb, amikor okostelefont, mobilnet nélkül vásárol valaki (úgy, hogy se otthon, se melóhelyen nincs WIFI sem).Tony
Az SSD-t csak ajánlani tudom. Amikor először ki- és bekapcsoltam a 6 éves laptopomat a csere után, csak bámultam.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kicsit túl van misztifikálva a mobil is.
Szoktam olvasni a teszteket, mert érdekelnek, de mikor azt olvasom , hogy ez ilyen gyors ilyen lassú?
Mihez képest?
Nekem eddig 2 egyenként 40 ezer ft-os samsungom volt és egy panaszom sem volt rájuk (most használom a másodikat). Meg volt az oka miért vennem. Összesen kb. 4-5 alkalmazást használok rajta állandóan. A regisztrációs dolgoktól meg kivagyok😊
Az emberek ki sem tudják használni azt amit nyújtanak a telók illetve bizonyos dolgokra alkalmatlanokZoliMP
Ahogy Sobri is írta, a sebességet más készülékekhez mérve lehet megállapítani. Példának okáért itt a laptopom, lassan két éves, minden nagyon szép és jó rajta, de már kicsit lomhának találom. Ezért tervezek bele SSD-t venni. Egy 10 éves Pentiumhoz képest gyors, de egykori önmagához képest és az igényeimnek már észrevehetően lassabb. Van, amikor nem számít az a 1,5-2 perc, míg bekapcsolás után tudom használni a laptopot, de van, amikor jó lenne, ha 30 mp alatt tudnám használni, mert épp hívás közben vagyok és az idő ez esetben pénz.
Mobilnál ugyanez a helyzet, van amikor "mindegy" mikor nyílik meg az app, de van, amikor számít, hogy gond nélkül elindul-e vagy be laggol/lefagy a telefon. Minél szélesebb körben szeretnéd használni a telefont, annál jobban számít a sebesség.
Abban viszont egyetértek, hogy az emberek nagy része szükség felett vesznek/vetetnek telefont, mert FB-re, zenehallgatásra nem kell 250 000 Ft-os készülék (átlagos felhasználás mellett). Ennél már csak az a szebb, amikor okostelefont, mobilnet nélkül vásárol valaki (úgy, hogy se otthon, se melóhelyen nincs WIFI sem).
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Kicsit túl van misztifikálva a mobil is.
Szoktam olvasni a teszteket, mert érdekelnek, de mikor azt olvasom , hogy ez ilyen gyors ilyen lassú?
Mihez képest?
Nekem eddig 2 egyenként 40 ezer ft-os samsungom volt és egy panaszom sem volt rájuk (most használom a másodikat). Meg volt az oka miért vennem. Összesen kb. 4-5 alkalmazást használok rajta állandóan. A regisztrációs dolgoktól meg kivagyok😊
Az emberek ki sem tudják használni azt amit nyújtanak a telók illetve bizonyos dolgokra alkalmatlanokZoliMP
Én napi szinten dolgozom a telóval. (telefon, email, sms-ek, maps, böngésző, 2-3 app, stb.)
Nekem kurva sokat számít, hogy milyen gyors.
Amikor az iPhone4-emre bejött az új iOs7 észrevehetően lelassult, lassan töltötte be az új mailt, ha kinyomtam a hívást, még másodpercekig nem lehetett új hívást indítani, stb.
Engem ez a lassúság zavart, le is cseréltem az akkori legújabbra. A régit egy ifjú hölgyismerősömnek adtam, akinek elötte HTC volt, és azt mondta, milyen kurva gyors ez az iPhone. A mai napig kérdezgetem, hogy nem zavarja, hogy lassú, a mai napig mondja milyen fasza neki.
Tehát nézőpont kérdése kinek mi a gyors, mi a lassú.
És a kérdésedre válaszolva: egy másik telóhoz képest.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
Kicsit túl van misztifikálva a mobil is.
Szoktam olvasni a teszteket, mert érdekelnek, de mikor azt olvasom , hogy ez ilyen gyors ilyen lassú?
Mihez képest?
Nekem eddig 2 egyenként 40 ezer ft-os samsungom volt és egy panaszom sem volt rájuk (most használom a másodikat). Meg volt az oka miért vennem. Összesen kb. 4-5 alkalmazást használok rajta állandóan. A regisztrációs dolgoktól meg kivagyok😊
Az emberek ki sem tudják használni azt amit nyújtanak a telók illetve bizonyos dolgokra alkalmatlanok
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ahogy én olvastam ebbe az olcsó kategóriában a Wp a legjobb választás, nekem 2 napja lumia 530asom van, bár kurvára hülye vagyok hozzá nekem egyelőre tetszik. Névjegyzékkel kicsit gondban voltam, mert bedobott egy rakat fb ismerőst is, aki alapból rajta se volt, de már rájöttem a nyitjára...
Annyi baja van hogy nincs vaku a fényképezőn, mondjuk én egyáltalán nem is fényképezek vele szóval engem nem zavar.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Hanni

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ha már így benne vagyunk a telefon témában. Karácsonyra tervezünk venni húgomnak is egy okostelefont. Egyetlen feltétele van, hogy fehér legyen (16 éves tinilány, ne keresd az értelem szikráját) a mi két feltételünk, hogy megállítsa a 30ezer forint, és valami normális készülék legyen (ergo ilyen Mizu és barátai kösz de kösz nem). Az égvilágon semmi másra nem használja csak a szokásos tini stuffok, azért is nem kap drágábbat. Mivel én nem értek hozzá, és nem is érdekel, aki mozog ebben a témában ajánlhat pár dolgot. Kösz előre is.Hanni
Ebben az árkategóriában én is WP belépő szintjét tudnám javasolni. Női családtagnak is Lumia 520-at mutattam, hogy erre nyugodtan lecserélheti az elromlott droidját, ő imádja. Tolja rajta a szokásos FB-t, mailt, zenehallgatást, böngészést és oda van érte.
Ennyiért droidot nem ajánlanék, ilyen ár"színvonalon" a családban 3 telefon kezdett hibásan működni 1 év után.
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 803
Ha már így benne vagyunk a telefon témában. Karácsonyra tervezünk venni húgomnak is egy okostelefont. Egyetlen feltétele van, hogy fehér legyen (16 éves tinilány, ne keresd az értelem szikráját) a mi két feltételünk, hogy megállítsa a 30ezer forint, és valami normális készülék legyen (ergo ilyen Mizu és barátai kösz de kösz nem). Az égvilágon semmi másra nem használja csak a szokásos tini stuffok, azért is nem kap drágábbat. Mivel én nem értek hozzá, és nem is érdekel, aki mozog ebben a témában ajánlhat pár dolgot. Kösz előre is.Hanni
Lumia 530 vagy 520, van belőle fehér. Igazából ebben az árszintben értelmeset nehéz találni, na meg fehéret is.
Alternatív megoldás lehetne egy fekete telefon fehér tokkal.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Az asszony 33 éves lesz és szintén a legalapvetőbb elvárása egy telefonnal szemben, hogy fehér esetleg pink v hasonló színű legyen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha már így benne vagyunk a telefon témában. Karácsonyra tervezünk venni húgomnak is egy okostelefont. Egyetlen feltétele van, hogy fehér legyen (16 éves tinilány, ne keresd az értelem szikráját) a mi két feltételünk, hogy megállítsa a 30ezer forint, és valami normális készülék legyen (ergo ilyen Mizu és barátai kösz de kösz nem). Az égvilágon semmi másra nem használja csak a szokásos tini stuffok, azért is nem kap drágábbat. Mivel én nem értek hozzá, és nem is érdekel, aki mozog ebben a témában ajánlhat pár dolgot. Kösz előre is.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
iPhone 4S-t valóban nem éri meg venni, pont az általad is írt op-rendszer miatt.
Az iOS már a 8.1-nél jár, és a 4S a 7-es rendszerrel is kurva lassú volt.
4S-t venni olyan, mint 7es BMW-t motor nélkül.
Vagy iPhone 6-os, ami most kb 200ezer kártyafüggetlenül (de pl. a Vodafonenál van 1 ft-ért, és akkor havi 10ezrével fizetheted a Red csomaghoz,  www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/telefonok/iphone?ecmp=8yg0U5Y8), vagy ha kevés pénzből kell gazdálkodni, akkor kicsi Samsung, az már van kártyafüggetlenül 40 körül.Sobri Jóska
8gb-s 5C-ről mit gondolsz? 112 (Superphone gsm vagy mi)-135 (MM, iStyle) ezer közt látom újonnan a Westendben. Úgy, hogy alapfelhasználó vagyok, tehát főleg kommunikációra kell a telefon (chat, sms, mail)+zenét hallgatok rajta, elég a 8gb? GSM-ből nem vásárolnék szívesen - alapból necces nálam, ha bunkó a customer support - használt meg nem pálya 1 hónap garanciával. Esetleg T-nél a 16 gigás verzió 120ért egy összegben csomag és hűség nélkül?
prioritás: Megbízhatóan működjön 0-24, bírja a strapát, és hosszútávú megoldás legyen.Amadeus91
5C, 5S még jó, de szerintem a 8GB elég kevés.
Én már bánom, hogy azt hittem a 16GB elég lesz.
A 16GB az eleve csak 12.1. (A 8GB az olyan 5-6 lehet)
Alkalmazásoknak van hely (bár pl a Viber 508MB, a Pages 387MB, a Facebook 190MB), de mivel jó a kamerája, s bár én hetente áttöltöm gépre a fotókat, csak a kedvenceket hagyom rajta, de az így is 1.6GB, kb 800 kép.
Zenéből meg ugye van több TB, így nehéz lesz kiválasztanod, hogy a maradék 1-2 GB-nyi helyedre mit tegyél. Sztem a 8GB kevés.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
iPhone 4S-t valóban nem éri meg venni, pont az általad is írt op-rendszer miatt.
Az iOS már a 8.1-nél jár, és a 4S a 7-es rendszerrel is kurva lassú volt.
4S-t venni olyan, mint 7es BMW-t motor nélkül.
Vagy iPhone 6-os, ami most kb 200ezer kártyafüggetlenül (de pl. a Vodafonenál van 1 ft-ért, és akkor havi 10ezrével fizetheted a Red csomaghoz,  www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/telefonok/iphone?ecmp=8yg0U5Y8), vagy ha kevés pénzből kell gazdálkodni, akkor kicsi Samsung, az már van kártyafüggetlenül 40 körül.Sobri Jóska
8gb-s 5C-ről mit gondolsz? 112 (Superphone gsm vagy mi)-135 (MM, iStyle) ezer közt látom újonnan a Westendben. Úgy, hogy alapfelhasználó vagyok, tehát főleg kommunikációra kell a telefon (chat, sms, mail)+zenét hallgatok rajta, elég a 8gb? GSM-ből nem vásárolnék szívesen - alapból necces nálam, ha bunkó a customer support - használt meg nem pálya 1 hónap garanciával. Esetleg T-nél a 16 gigás verzió 120ért egy összegben csomag és hűség nélkül?
prioritás: Megbízhatóan működjön 0-24, bírja a strapát, és hosszútávú megoldás legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
De a legjobb ár/érték arányú telefon ez:
És az aksija is bírja egy hétig.Sobri Jóska
Nokia jobb 😛

Nekünk a cégnél a lányoknak Nokia 108-as telefonjaik vannak, és nagyon elégedettek vele, meg én is, főleg az árával. 😊

Egyébként amíg állami cégnél dolgoztam, nem is vehettem "okos" telefont (ami akkoriban még 2-es androidot meg 3G iPhone-t jelentett), mert hogy nem biztonságos. Na, ez a helyzet azóta csak romlott, 100 dollárért a féltékeny feleség bármikor vehet olyan szoftvert, amivel minden lát, amit a telefonon csinálsz.

Paranoiásoknak mondom: igazatok van 😊

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
NE VEGYETEK KICSI SAMSUNGOT (ANDROIDOS TELÓT)

Tényleg ne. Inkább várjatok fél évet és vegyetek egy iPhone 5S-t, amikor akciós/olcsó/akármi lesz, vagy egy Galaxy S4-et esetleg LG G3-at, az Galaxy S5 meg a G4 le fogja nyomni ezek árát, bár szerintem karácsonykor mindegyiknek lesz akciója. Még egy ötlet: szürke importból 80e-ért lehet venni Nexus5-öt függetlenül, és akkor még hűség idő sincs, ár/értékben jelenleg a legjobb függetlenül vehető telefon.

De könyörgöm: ne vegyetek olcsó androidot.Gyurma Pappa
Pont Nexus 5-n kezdtem el gondolkodni mostanában. Jelenleg 4 van nekem és hasít az is, ráadásul a legújabb androidot tök legálisan élvezhetem rajta. Max amiatt váltanék, mert talán most jönnék ki legolcsóbban a cserével, de szerintem várok még mert ez a teló is bőven elég nekem.
Egyébként igen, ez android nagy hátránya h minden olcsó kis szarra meg lehet venni aztán az ember meg csak szív vele. Viszont ha rákölt egy nagyobb összeget, akkor elégedett lesz vele.
Az ár/érték arányba pedig benevezek még egy készüléket: OnePlus One. Ahogy olvastam beszerzése nehézkes + mivel Kínából hozzák ezért garanciáztatása is problémás lenne, de hihetetlen h 100 ezer ft-ért mit tud az a teló.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha már telefontéma, én személy szerint most újitok be életem legelső okostelójával. Hiába na, még a magamfajta telefonra teljesen igénytelen proliknak is haladni kell a korral...
Most a Vodafone-nál előfizetés mellé teljesen ingyen megdobnak egy lumia 530-cal. Szerintem ár/érték arányban valahol a dobogó környékén lehet, tekintve hogy a 3000-es havidíj teljes egészében lebeszélhető, és akit eddig ingyen hívtam a családban azt ezután is ingyen fogom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Egy bajuszverseny gyerekek? o_o

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
iPhone 4S-t valóban nem éri meg venni, pont az általad is írt op-rendszer miatt.
Az iOS már a 8.1-nél jár, és a 4S a 7-es rendszerrel is kurva lassú volt.
4S-t venni olyan, mint 7es BMW-t motor nélkül.
Vagy iPhone 6-os, ami most kb 200ezer kártyafüggetlenül (de pl. a Vodafonenál van 1 ft-ért, és akkor havi 10ezrével fizetheted a Red csomaghoz,  www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/telefonok/iphone?ecmp=8yg0U5Y8), vagy ha kevés pénzből kell gazdálkodni, akkor kicsi Samsung, az már van kártyafüggetlenül 40 körül.Sobri Jóska
spórolok az almásra. Unom, hogy ilyen rögtön olcsó megoldással veszek valamit, aztán fos lesz. Szépen összegyűjtöm, aztán veszek - remélhetőleg - jó pár évre egy iPhonet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Én már mondom egy ideje, hogy csakis az Apple…

De a legjobb ár/érték arányú telefon ez:
...Sobri Jóska
Pont ilyet vettem édesanyámnak tavaly, mert a régi kijelzője betört és olvashatatlan lett.
Ez már szép színes kijelzős. (Mondjuk így is küld néha 2-3 üres sms-t, mielőtt sikerül felhívnia. 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Én már mondom egy ideje, hogy csakis az Apple…

De a legjobb ár/érték arányú telefon ez:



És az aksija is bírja egy hétig.

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
HTC-m volt, tragedia. Most I Phone, (ráadásul csak a 4S), simán 2 év hűséggel 30.000 ft. Boldog vagyok vele, minden tekintetben veri az androidos elődjét.
De amúgy Sóbri előző hsz-val szó szereint egyetértekdiverdoc
Milyen HTC-d volt? 😛