NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Szintén zenész, nekem 925-öm van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 803
Középkategóriás mobilt nézek. Samsung Galaxy Ace 4 vagy Nokia Lumia 635-ben gondolkozok. Vélemény vagy egyéb ajánlás?Matthew99
A 635-ről csak jót tudok mondani. Nagyon megbízható, nem fagy meg, nem akad, az alkalmazások sem záródnak be mint anno Androidon. Olyan gondom sem volt még vele, hogy üzenetet ne kapott volna meg valaki, Androidon ez is gyakori probléma volt. Agyon nyomkodva is két napot bír az akksi, ha éppen úgy jön ki hogy csak telefonálásra használom, bír 4 napot is, állandóan mobilnetre csatlakozva. Telefonálás közben csodaszép a hang. Bár a testreszabhatósága véges, és az alkalmazások választéka is szűkös, utóbbiak legalább jók. Na jó, a gyári böngésző vacak rajta - de hát Explorer... -, de az áruházból lehet letölteni olyan böngészőket, amelyek stabilak és gyorsak.
A kamerája nem elit, de szerintem bőven jó képeket és videókat csinál, bár nálam ez az utolsó szempontok egyike. Cserébe legalább király fényképjavítók és -szerkesztők vannak hozzá.
Nem bántam meg, hogy cirka fél éve megvettem. Amit ennyi pénzért elvárhat az ember egy okostelefontól, azt szerintem üzembiztosan hozza.Mikey
Tökéletesen meg tudom erősíteni az itt leírtakat. Örülök, hogy Nokiát vettem, pedig nagyon szerettem az android nyíltságát.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Középkategóriás mobilt nézek. Samsung Galaxy Ace 4 vagy Nokia Lumia 635-ben gondolkozok. Vélemény vagy egyéb ajánlás?Matthew99
A 635-ről csak jót tudok mondani. Nagyon megbízható, nem fagy meg, nem akad, az alkalmazások sem záródnak be mint anno Androidon. Olyan gondom sem volt még vele, hogy üzenetet ne kapott volna meg valaki, Androidon ez is gyakori probléma volt. Agyon nyomkodva is két napot bír az akksi, ha éppen úgy jön ki hogy csak telefonálásra használom, bír 4 napot is, állandóan mobilnetre csatlakozva. Telefonálás közben csodaszép a hang. Bár a testreszabhatósága véges, és az alkalmazások választéka is szűkös, utóbbiak legalább jók. Na jó, a gyári böngésző vacak rajta - de hát Explorer... -, de az áruházból lehet letölteni olyan böngészőket, amelyek stabilak és gyorsak.
A kamerája nem elit, de szerintem bőven jó képeket és videókat csinál, bár nálam ez az utolsó szempontok egyike. Cserébe legalább király fényképjavítók és -szerkesztők vannak hozzá.
Nem bántam meg, hogy cirka fél éve megvettem. Amit ennyi pénzért elvárhat az ember egy okostelefontól, azt szerintem üzembiztosan hozza.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Középkategóriás mobilt nézek. Samsung Galaxy Ace 4 vagy Nokia Lumia 635-ben gondolkozok. Vélemény vagy egyéb ajánlás?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Srácok!
Egy ismerősöm szeretne Barcelona labdarúgó mérkőzéseket nézni élőben az interneten. Van valamilyen lehetőség előfizetni, mint pl a Gamepass az NFL mérkőzéseivel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ!tûzoltó
Ezen az oldalon elég jó minőségű soccer streameket lehet találni. (Sajnos az NFL-esek ugyanolyan rossz minőségűek, mint a legtöbb)
 www.wiziwig.tv/index.php?part=sportsdugo1993
Mert nem a web streameket, hanem a VLC playereseket kell keresni (újabb ok mondjuk az NCAA-nézésre, mert ott minden kiemelt meccshez HD vagy közel HD minőségű streamek vannak). Tűzoltó kérdése mégse erre vonatkozott, hanem internetes PPV vagy hasonló modellre, ami viszont a labdarúgásban szinte vagy alig működik a nagy tv-társaságok nyomása miatt. A Barcánál én a Barca TV-t találtam, de a neten ők sem elérhetőek, csak műholdas csatornaként fogható,


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Srácok!
Egy ismerősöm szeretne Barcelona labdarúgó mérkőzéseket nézni élőben az interneten. Van valamilyen lehetőség előfizetni, mint pl a Gamepass az NFL mérkőzéseivel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ!tûzoltó
Ezen az oldalon elég jó minőségű soccer streameket lehet találni. (Sajnos az NFL-esek ugyanolyan rossz minőségűek, mint a legtöbb)
 www.wiziwig.tv/index.php?part=sports

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Srácok!
Egy ismerősöm szeretne Barcelona labdarúgó mérkőzéseket nézni élőben az interneten. Van valamilyen lehetőség előfizetni, mint pl a Gamepass az NFL mérkőzéseivel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ezt a pennys illatgyöngyöt hogy lehet a legeffektívebben takarékosan használni? Leszedtem a tetejét és eltávolítottam a védő nejlont. Majd visszacsavartam a tetejét, és a matricát csak félig szaggattam fel, majd jól meg is ráztam. De nem nagyon akarja beillatozni a 4x6 méteres szobámat. De ha teljesen leszedem a tetejéről a matricát, akkor meg gyorsan elhasználódik?ano92
A Brise/Glade vagy AirWick gyöngy se ér sz.rt se. Egy darabig illatozik, azután max akkor ha egész nap rázod. Gondolom a Pennys ennél nem lesz jobb.
Nekem legjobban a konnektorba dugható illatosító jött be. Az akkor párolog ha bedugom, ha nem kell kihúzom.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Most nézem, hogy az ideiglenes lakcímemre lejárt a dátum. Ez az egész kártyára érvényes vagy csak az ideiglenes lakcímre?Toca
Egyszer amikor elkérte egy rendőr a lakcímkártyám, és rajta volt ideiglenesnek az ami már nem élt, elkezdett okoskodni, hogy ezt azért meg kéne változtatni. Rá pár hónapra mentem személyit csináltatni és kérdeztem h akkor ezt át lehet-e írni, erre mondták, hogy semmi szükség rá, mert 5 évig érvényes, tehát lejárt. Vagyis olyan mintha ott sem lenne.

A kiskoma meg ott okoskodott nekem, miközben fogalma nem volt az egész rendszerről...

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ezt a pennys illatgyöngyöt hogy lehet a legeffektívebben takarékosan használni? Leszedtem a tetejét és eltávolítottam a védő nejlont. Majd visszacsavartam a tetejét, és a matricát csak félig szaggattam fel, majd jól meg is ráztam. De nem nagyon akarja beillatozni a 4x6 méteres szobámat. De ha teljesen leszedem a tetejéről a matricát, akkor meg gyorsan elhasználódik?ano92
Egyszerre csak egyet dugj az egyik orrlyukadba! (Motto: "...de nem akarok trollkodni.") )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
ezt a pennys illatgyöngyöt hogy lehet a legeffektívebben takarékosan használni? Leszedtem a tetejét és eltávolítottam a védő nejlont. Majd visszacsavartam a tetejét, és a matricát csak félig szaggattam fel, majd jól meg is ráztam. De nem nagyon akarja beillatozni a 4x6 méteres szobámat. De ha teljesen leszedem a tetejéről a matricát, akkor meg gyorsan elhasználódik?ano92
ezt a pennys wc-papírt hogy lehet a legeffektívebben takarékosan használni? Ha kicsomagolom, és csak egy réteggel törlöm, szaros lesz a kezem. De ha meg három réteget használok egyszerre, gyorsan elhasználódik.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ezt a pennys illatgyöngyöt hogy lehet a legeffektívebben takarékosan használni? Leszedtem a tetejét és eltávolítottam a védő nejlont. Majd visszacsavartam a tetejét, és a matricát csak félig szaggattam fel, majd jól meg is ráztam. De nem nagyon akarja beillatozni a 4x6 méteres szobámat. De ha teljesen leszedem a tetejéről a matricát, akkor meg gyorsan elhasználódik?

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Most nézem, hogy az ideiglenes lakcímemre lejárt a dátum. Ez az egész kártyára érvényes vagy csak az ideiglenes lakcímre?Toca
Utóbbi.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Most nézem, hogy az ideiglenes lakcímemre lejárt a dátum. Ez az egész kártyára érvényes vagy csak az ideiglenes lakcímre?
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Üdv. MINDENKI!
Meg kellene találnom egy 1937-ben, Püspökladányban született rokonom családját Ottawa-ban.
Interneten már nagyjából túl vagyok.
Aki tud segíteni nagyon lekötelez.gaben
Itt is jártál?
 www.collectionscanada.gc.ca/genealogy/022-908.007-e.htmlGabesz92
Megnézem köszi. (Y)gaben
 mnl.gov.hu/bal_menusor/hasznalat/oktatas/mindenkinek/csaladfakutatas.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Üdv. MINDENKI!
Meg kellene találnom egy 1937-ben, Püspökladányban született rokonom családját Ottawa-ban.
Interneten már nagyjából túl vagyok.
Aki tud segíteni nagyon lekötelez.gaben
Itt is jártál?
 www.collectionscanada.gc.ca/genealogy/022-908.007-e.htmlGabesz92
Megnézem köszi. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Üdv. MINDENKI!
Meg kellene találnom egy 1937-ben, Püspökladányban született rokonom családját Ottawa-ban.
Interneten már nagyjából túl vagyok.
Aki tud segíteni nagyon lekötelez.gaben
Itt is jártál?

 www.collectionscanada.gc.ca/genealogy/022-908.007-e.html

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 090 — Deion Sanders for president!
Üdv. MINDENKI!
Meg kellene találnom egy 1937-ben, Püspökladányban született rokonom családját Ottawa-ban.
Interneten már nagyjából túl vagyok.
Aki tud segíteni nagyon lekötelez.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
van egy július közepén elmúlt 1 éves(!) nokia lumia 620-am. telenorba vettem.
most nem rég betört a bekapcsoló/feloldó gombja...
annyi szerencsém van, hogy az opercációs rendszernek van olyan funciója, ha kettőt kattintok a kijelzőre akkor is felébred, fel lehet oldani. a hátrány hogy vigyáznom kell le ne merüljön, mert beszopom.
gödöllőn vinném el mobilszervízbe. szopás hogy holnap vasárnap lesz...
mennyibe kerülne ennek megjavíttatása, mennyi ideig lehet tőllem távol a telefon? illetve legalább kapok cseretelefont?
hova érdemes vinni? telenorba vagy mobilszervízbe?Ventura
hogy sikerült betörni?! Teljesen betört? A toknak a cseréje nem oldja meg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
van egy július közepén elmúlt 1 éves(!) nokia lumia 620-am. telenorba vettem.
most nem rég betört a bekapcsoló/feloldó gombja...
annyi szerencsém van, hogy az opercációs rendszernek van olyan funciója, ha kettőt kattintok a kijelzőre akkor is felébred, fel lehet oldani. a hátrány hogy vigyáznom kell le ne merüljön, mert beszopom.
gödöllőn vinném el mobilszervízbe. szopás hogy holnap vasárnap lesz...
mennyibe kerülne ennek megjavíttatása, mennyi ideig lehet tőllem távol a telefon? illetve legalább kapok cseretelefont?
hova érdemes vinni? telenorba vagy mobilszervízbe?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
ez az elhíresült apollo hester-es interjú nem található valahol szöveges formában (  www.youtube.com/watch?v=X7ymriMhoj0 ).
csak mert még nincs olyan szinten az angolom, hogy megértsem jól.Ventura
 www.chicagotribune.com/sports/smackblog/chi-high-school-football-apollos-hester-amped-up-20140922-story.html

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
ez az elhíresült apollo hester-es interjú nem található valahol szöveges formában (  www.youtube.com/watch?v=X7ymriMhoj0 ).
csak mert még nincs olyan szinten az angolom, hogy megértsem jól.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
catattack 3 520
Telót vennék a közeljövőben kicsi pénzért (Max 50)... és lehetőleg tűrhető kamerával.catattack
vedd meg tőlem nexus 4-tAsbee
új kéne...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Telót vennék a közeljövőben kicsi pénzért (Max 50)... és lehetőleg tűrhető kamerával.catattack
vedd meg tőlem nexus 4-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Lumia925



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...