NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
iPhone 4S-t valóban nem éri meg venni, pont az általad is írt op-rendszer miatt.
Az iOS már a 8.1-nél jár, és a 4S a 7-es rendszerrel is kurva lassú volt.
4S-t venni olyan, mint 7es BMW-t motor nélkül.
Vagy iPhone 6-os, ami most kb 200ezer kártyafüggetlenül (de pl. a Vodafonenál van 1 ft-ért, és akkor havi 10ezrével fizetheted a Red csomaghoz,  www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/telefonok/iphone?ecmp=8yg0U5Y8), vagy ha kevés pénzből kell gazdálkodni, akkor kicsi Samsung, az már van kártyafüggetlenül 40 körül.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Egyszerűen nem tudom megmondani miben tudja megverni az Androidos vetélytársát.
Valaki azt mondja fagy nála az android, nálam meg a WP ahogy kicsit jobban nyomkodom. Böngészője valami botrány, jobb mint az asztali IE, de rengeteg betegsége van.Toca
wp vs. world téma.Tony
elmondom a véleményem a WP-ről; szar.
Nincs egy éves a lumiám (525), kaptam rá egy szoftverfrissítést - gyárit - 1-2 hónapja és azóta katasztrófa. Folyamatosan összeomlik, lefagy, telefonálás közben kikapcsol. Botrány. Nem csak nekem, hanem minden más wp-s ismerősömnek is, azoknak is, akiknek komolyabb lumiájuk van. Most vagy mi vagyunk pechesek, vagy tényleg el lett baszva. Úgyhogy most járom az Apple-storekat, gyűjtök az almásra. Sajnos a 8gigás 4s nem lesz sok mindenre elég, úgyhogy nem úszom meg a kiadást. A T-Mobielban 45 a 8 gigás 4s 2 év hűségidővel diákcsomaggal, de elvileg azon már az új oprendszer lassú - nem értek hozzá(!) - szóval nem éri meg beleinvesztálni.
#spórolás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
van olyan valaki itt, aki elmeorvosi témákban, pszichiátriában otthon van? | már látom előre a kommenteket, nem, nem azért kell, otdk dolgozatomhoz lenne szükségem segítségre |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
HTC-m volt, tragedia. Most I Phone, (ráadásul csak a 4S), simán 2 év hűséggel 30.000 ft. Boldog vagyok vele, minden tekintetben veri az androidos elődjét.
De amúgy Sóbri előző hsz-val szó szereint egyetértek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ez a telóvásárlás olyan, mint az autóvásárlás.
Ha az embernek van rá 700ezer forintja, akkor más szempontok alapján választ, mintha van rá 3 milája.
Ha meg "pénz nem számít", akkor felértékelődik a külső, vagy a kényelmi szempontok, és lényegtelen lesz a fogyasztás vagy a kötelező.
Ezért nincs tuti válasz arra a kérdésre, hogy "melyik a legjobb autó, mit vegyek?", mert más a válasz, ha aki vásárol fél vagy 3 vagy 23 milából teszi.
Szerintem ár/érték arányban egy iPhone5S az tökéletes választás, de persze ha valakinek csak 50ezre van telóra, akkor inkább egy új kisebb Samsung, mint egy használt 4 éves iPhone4.
Egyébként meg ha az árat kivesszük a szempontok közül, és egy tesztet csinálnánk az iPhone5S, és még 2-3 csúcskategóriás mobil között, kamera, hangszóróhang, alkalmazások, kezelhetőség, kinézet, praktikusság, gyorsaság, stb témakörökben, mindegyikben az iPhone5S lenne a nyerő.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyszerűen nem tudom megmondani miben tudja megverni az Androidos vetélytársát.
Valaki azt mondja fagy nála az android, nálam meg a WP ahogy kicsit jobban nyomkodom. Böngészője valami botrány, jobb mint az asztali IE, de rengeteg betegsége van.Toca
Leszögezem nem meggyőzni akarlak, mert ha neked nem jön be, akkor nem jön be. Elismerem, hogy vannak még hiányosságai a WP-nek, amiken javítani kell (és remélhetőleg fognak is).

Amiben nálam veri a 630, az azonos árú droidos cuccokat az pl a már említett app bezárás, összes droidos telefonomon és a tabletemen nem elég bezárni bizonyos appokat, hanem menjek be az alkalmazáskezelőbe és onnan is lőjem ki, mert ha nem, zabálja az akksit. WP-nél ilyen nincs, bezárom és kész.

A második az árához képest a gördülékenysége, nálam nem lassabb, mint a korábbi droid telefonom, sőt. Persze itt is van, hogy egy app lassabban akar bejönni, ekkor visszalépek és második indításnál simán indul, szemben a korábbi telefonomnál, ahol ha nem indult az app, behalt a rendszer is. A lakás azon pontján is tudok vele wifin keresztül netezni, ahol korábban nem mutatott jelet az elődje. Offline GPS baromi jó, gyorsan pozicionál, pontosabban méri be a helyet, még a kijelzett sebesség is megegyezik a műszerfalon látottal.

Ha szeretnék egy gyors kaját összedobni, nem kell külön app, beépítettel könnyen tudok ötletet meríteni, ha mérni szeretném a sportolással megtett távot/időt/hozzávetőleges kalóriát, szintén nem kell külön app, van gyári, ami az én ízlésemnek megfelel. Ha kíváncsi vagyok az NFL eredményekre, elindítom a gyári appot és már meg is tudom, hogy mit játszott a kedvenc csapatom (vagy bármelyik másik). Nem kell a bevásárlólistát papírra irkálnom, a beépített onenote-tal gyorsan össze tudom dobni a listát. Szintén nem kell fájnia a fejemnek,ha egy árlista excel formátumban van, mert a beépített office-al megnyithatom. Tehát eleve kevesebb appot kell keresnem az áruházban,mivel igényeim egy része ki van elégítve egy gyári alkalmazással.

Mindamellett a legelején felmerült némelyeknél egy bug, megírták supportnak, meg is lett a rendszerfrissítés, alkalmazásnál szintén (és még mindig nem egy felső kategóriás készülékről van szó).
Nálam egyébként az tette be a kaput, amikor egy fontos hívás közben (bank számomra is kedvezőbb ajánlatról tájékoztatott épp), nemes egyszerűséggel befagyott a korábbi telefon (mert azt még eltűrtem, hogy 10. alkalomra old csak fel a képernyőzár, ami után minden érintést érzékelt, szóval nem hardwarehiba). Se hangot nem hallottam, se letenni nem tudtam. Ezután döntöttem a váltás mellett.


Na nálam kb. ezekben veri a WP, a korábbi droidos készülékemet. Viszont tartom magam ahhoz, hogy kinek mi jön be. Sokat nyom a latba az ellenérzések. Ezért sincs sok értelme a "milyen rendszerű készüléket vegyek" kérdésnek, mert mindenki a saját érzéseinek megfelelő rendszert mondja.
Egy droid fan úgyis fikázni fogja a WP-t, aki nem fáradt bele a droidba, az úgyis fikázni fogja a WP-t. Akinek viszont elege van a droidból és kipróbálja a WP-t, annak tetszhet (vagy ha nem, vesz iPhonet, amit szintén fikáznak a droid fanok és kb. minden kényszeres megmondóember is).
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 483 — Lucas Scott
Nekem HTC volt, ami androidos, most iPhone 5S.
...Sobri Jóska
nekem 5 c-m van, előtte szintén HTC volt. Amit leírt Sobri azt én is tanúsíthatom, életem egyik legjobb döntése volt, mikor iphone-ra váltottam. Most már az egész család ilyet akar, annyira bejön mkinek, egy vnapi ebéd előtt/után kb harcolnom kell érte, hogy az én kezemben legyen. sokkal felhasználóbarátabb sztem az iphone, mint bmeik android.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Pl. a naptárat és a kontaktokat nem lehet szinkronizálni 2013. eleje óta. Ha előtte telepítetted a telódat, akkor semmi para.Gyurma Pappa
Köszi az infót. Szerencsére nem érint, mert google ezen szolgáltatásait nem használtam, a gmail meg működik.

Én az Androidra gondoltam, hogy nem túl megalapozott ilyen tapasztalatok alapján véleményt mondani.Schleck
Ennyi erővel a WP-ről sem megalapozott az "alsó szegmens" alapján véleményt formálni. Ám ahogy leírtam, minden attól függ, hogy ki milyen párti, hardcore androidos úgyis szarozni fogja a WP-t, bármi is történik.
Mivel nekem nincs szükséges felső kategóriás mobilra, ezért alsóbb szinten keresgélek, ott meg csődöt mondott már számomra az android, míg a WP tökéletesen bevált. Két hasonló árfekvésű telefonom volt a két platformról.
Mondjuk annyit "általánosítottam", hogy nem emeltem ki az alsó kategóriát a "droidfos" kifejezésnél.Tony
Ha 900as szériás WP-t vesz valaki oké, a 635 szerintem gány, használtam Androidot is, az Iphonnal meg nem hasonlítanám össze mert 4-5x árkategória, de mondjuk 10x jobb az IOS 😀
Mondjuk van akinek bejön a WP, van akinek nem. A többségnek nem, mert egyelőre gyenge és jellegtelen az egész(kis kategoriákban). Appstoreja valami botrány mód le van maradva. És a google maps/sync stb kurvára hiányzik.Egyszerűen nem tudom megmondani miben tudja megverni az Androidos vetélytársát.
Valaki azt mondja fagy nála az android, nálam meg a WP ahogy kicsit jobban nyomkodom. Böngészője valami botrány, jobb mint az asztali IE, de rengeteg betegsége van.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pl. a naptárat és a kontaktokat nem lehet szinkronizálni 2013. eleje óta. Ha előtte telepítetted a telódat, akkor semmi para.Gyurma Pappa
Köszi az infót. Szerencsére nem érint, mert google ezen szolgáltatásait nem használtam, a gmail meg működik.

Én az Androidra gondoltam, hogy nem túl megalapozott ilyen tapasztalatok alapján véleményt mondani.Schleck
Ennyi erővel a WP-ről sem megalapozott az "alsó szegmens" alapján véleményt formálni. Ám ahogy leírtam, minden attól függ, hogy ki milyen párti, hardcore androidos úgyis szarozni fogja a WP-t, bármi is történik.
Mivel nekem nincs szükséges felső kategóriás mobilra, ezért alsóbb szinten keresgélek, ott meg csődöt mondott már számomra az android, míg a WP tökéletesen bevált. Két hasonló árfekvésű telefonom volt a két platformról.
Mondjuk annyit "általánosítottam", hogy nem emeltem ki az alsó kategóriát a "droidfos" kifejezésnél.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Az tény, hogy 630-as kategóriába, az erőforrás igénytelenségéről híres WP elég jó választás. De túl sok a lemondás (ugye google letiltotta a szinkronizációt az ingyenes ügyfeleknek, millió appnak nincs WP verziója stb.). Apám is imádja a 920-asátGyurma Pappa
Ezt kifejtenéd? Milyen szinkronizációt tiltott a google?Tony
Pl. a naptárat és a kontaktokat nem lehet szinkronizálni 2013. eleje óta. Ha előtte telepítetted a telódat, akkor semmi para.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az tény, hogy 630-as kategóriába, az erőforrás igénytelenségéről híres WP elég jó választás. De túl sok a lemondás (ugye google letiltotta a szinkronizációt az ingyenes ügyfeleknek, millió appnak nincs WP verziója stb.). Apám is imádja a 920-asátGyurma Pappa
Ezt kifejtenéd? Milyen szinkronizációt tiltott a google?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
...Tony
Az ilyen telefonokról beszélt Gyurma egy hozzászólással előtted, hogy semmi értelme. A Windows 7 sem egy szar operációs rendszer attól, hogy nem fut normálisan egy Pentium 2-n...Schleck
Az tény, hogy 630-as kategóriába, az erőforrás igénytelenségéről híres WP elég jó választás. De túl sok a lemondás (ugye google letiltotta a szinkronizációt az ingyenes ügyfeleknek, millió appnak nincs WP verziója stb.). Apám is imádja a 920-asátGyurma Pappa
Én az Androidra gondoltam, hogy nem túl megalapozott ilyen tapasztalatok alapján véleményt mondani.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
...Tony
Az ilyen telefonokról beszélt Gyurma egy hozzászólással előtted, hogy semmi értelme. A Windows 7 sem egy szar operációs rendszer attól, hogy nem fut normálisan egy Pentium 2-n...Schleck
Az tény, hogy 630-as kategóriába, az erőforrás igénytelenségéről híres WP elég jó választás. De túl sok a lemondás (ugye google letiltotta a szinkronizációt az ingyenes ügyfeleknek, millió appnak nincs WP verziója stb.). Apám is imádja a 920-asát

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A telefon op.rendszer választás is azon múlik, ki milyen párti, ki mire esküszik.
Androidról váltottam WP-re (Lumia 630), tapasztalataim, hogy

- 2 nap alatt megszoktam a "hülye menüt", sokkal jobban bejön, mint a droid
- nem kell külön kilőnöm az appokat az "alkalmazáskezelőben", mint droidnál
- jóval gyorsabb és akadás mentesebb, mint a 4000 Ft-al olcsóbb Androidos telefonom volt
- az ember kitörölheti a picsáját a vakuval, ha nincs autófókusz (40k-s adnroidos telefonomon volt vaku, de nem volt autófókusz)
- simán szinkronizál a beépített mail szolgáltatás a gmail fiókommal
- rohadt jó a teljesen offline navigáció
Ezek után én mindent megteszek, hogy ne kelljen laggoló, lefagyó, alkalmazásokat minimum két helyen kikapcsolandó, kb. 1 év után cserélendő droidfost használnom. 😀Tony
Az ilyen telefonokról beszélt Gyurma egy hozzászólással előtted, hogy semmi értelme. A Windows 7 sem egy szar operációs rendszer attól, hogy nem fut normálisan egy Pentium 2-n...

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A telefon op.rendszer választás is azon múlik, ki milyen párti, ki mire esküszik.
Androidról váltottam WP-re (Lumia 630), tapasztalataim, hogy

- 2 nap alatt megszoktam a "hülye menüt", sokkal jobban bejön, mint a droid
- nem kell külön kilőnöm az appokat az "alkalmazáskezelőben", mint droidnál
- jóval gyorsabb és akadás mentesebb, mint a 4000 Ft-al olcsóbb Androidos telefonom volt
- az ember kitörölheti a picsáját a vakuval, ha nincs autófókusz (40k-s adnroidos telefonomon volt vaku, de nem volt autófókusz)
- simán szinkronizál a beépített mail szolgáltatás a gmail fiókommal
- rohadt jó a teljesen offline navigáció
Ezek után én mindent megteszek, hogy ne kelljen laggoló, lefagyó, alkalmazásokat minimum két helyen kikapcsolandó, kb. 1 év után cserélendő droidfost használnom. 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Azzal kezdeném, hogy power user vagyok, tehát az én telefonom tele van mindenféle appokkal, mivel fejlesztésekben is részt veszek, ezért elég sok béta appom van, tehát a véleményem nem feltétlenül tükrözi a valóságot 😊

Iphone 3-tól kezdve mindegyiket használtam, androidból volt HTC, Samsung, volt Lumia is. Most egy Note 2-t használok, immár majd két éve. Egyszer rommá törtem, biztosításra kicserélte a T, egyébként semmi bajom nem volt vele.

Igazából én nem tudok most sem dönteni. Szeretem a Note 2-met, a legjobb telefonom ami volt valaha, de nem biztos hogy mindenkinek ajánlani tudom. Ez alatti kategóriával meg egyszerűen nem látom értelmét foglalkozni, mert annyi erővel vehetnék egy sima Nokia 6110-est is, ha csak telefonálni kell, a kis-közép kategóriás androidok inkább idegesítőek, mint jó, a családban több is van (LG F70, Sony M2, Samsung Galaxy 4 lightosabbik verziója, nem tudom mi a pontos neve), de meghalok idegileg, ha bármit azokon kell megnéznem.

A véleményem az, hogy érdemi különbség (funkció, használhatóság, aku tartósság, videóminőség stb. stb.) a csúcstelefonok között nincs, annyi hogy a windows némileg le van maradva appokkal, de a most érkező új 9-es 10-es kárpótolni fogja a mobilokat is szvsz. Ha csúcs teló alatt gondolkozik valaki, akkor nem is értem kérdést, onnantól kezdve android van és pont. A csúcstelók között meg már csak ízlés kérdése a döntés.

Én is dilemmázok, végre értelmes mérete lesz a 6-os iPhone-nak, de szerintem már csak megszokásból is Note 4-et fogok venni.

De egy rövid checklist:
1) szeretsz sokat állítgatni, sok 3rd party appot használni?
2) szereted, ha szabadon lehet minden konfigurálni?
3) mindened google termékekben van eltárolva?
4) zavar, ha nem tudod kicserélni a telefonod aksiját?
5) szereted, ha bővíthető a telefonod memóriája?
6) akarsz NFC-t használni? (tudom, hogy 6-os iPhone-ban már lesz, de az 5s-ben nincs)
7) kell a valódi multitasking vagy meg vagy nélküle?

Ha ezek nagy részére igen a válasz, akkor androidot vegyél (Galaxy s5, Note 3, LG G3, Nexus 5 az egyel korábbi szériából, Note 4, G4, Nexus 6 ami idén jelenik meg, a SONY-T NAGYON MESSZE KERÜLD EL, komolyan). Ha a válaszok inkább nemek, akkor iPhone a telefonod, mert ezek a fő különbségek, minden más csak marketing.

(Sobirnak egy megjegyzés: A Google Play pontosan azt tudja, amit az Appstore és az iTunes Store, most már zene is van a google-nél is, elenyésző a kizárólagos appok száma, bármely platformra.)

Szerk: tabletben iPad Air-em van, semmiért nem cserélném le, a laptopom is egy Macbook Air, szintén ezerszer többet ér, mint bármelyik másik hordozható gép. Az irodai gépem "kötelezően" PC, meg játszani is PC-n játszok, bár most akarok venni egy Nintendo WII U-t. Szóval elfogultsággal nem lehet vádolni 😛

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nekem HTC volt, ami androidos, most iPhone 5S.
Amiben simán jobb az iPhone:
- minden Apple eszközzel kompatibilis,
- az egész memóriája egyként kezelendő, nem kell bővítgetni, ide-oda pakolgatni az apokat, mehet rá zúdítva minden,
- gyors,
- nem fagy,
- kamera, elöl-hátul, erős vaku, képek, videók szerkesztése, beépített pano, time-lapse, lassítás,
- egyszerű, kezelhető külső kiegészítők,
- jól kidolgozott app-ok,
- AppStore,
- iTunes Store,
- Pages, Numbers, Keynote (5S-hez ingyenes a pakk),
- mérete pont optimális férfikézbe (ezért is parázok a 6-ostól. Fogdostam, nekem már túl vékony és túl nagy, nem funkcionális),
- könnyű menü, beállítások, kezelhetőség,

Ami gond lehet egy iPhonenál:
- kell Apple ID-t csinálni, ez kb 5 perc,
- kell letöltve legyen a szgépen iTunes a zenékhez, filmekhez (ha nem vagy amúgyis Mac-es),
- ha sokat nyomkodod fél nap alatt lemerül (a HTC is lemerült sok írogatás, pár óra telefon után 6-7 óra alatt).

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
ha már mobiltelefonoknál tartunk, én is váltás előtt állok
egyszerű kérdésem van
Iphone vagy Android? 😊 (5s-t most viszonylag kedvező konstrukcióban lehetne venni a T-nél, mivel úgyis nagy díjcsomagos csomagra van szükségem)
Windows telefonra csak azért nem gondolok, mert túlságosan megosszlanak a vélemények vele kapcsolatban.
Pl. tesóm nagyon befürdött vele, konkrétan utálta. 😊
De persze meghallgatom mindenki véleményét, már, ha van. (remélem lesz 😊 )Newman
Volt mindkettő, így mondom hogy Iphone. Gyorsabb, stabilabb, megbízhatóbb, egyszerűen "jobb". Androidot sokan cserélnek Iphone-ra, fordítva nagyon ritka, nem véletlenül. Az értékállóságáról ne is beszéljünk. Most egy vele egy árban lévő LGg3 két év múlva már nem ér annyit mint egy nála jóval öregebb 5s.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha már mobiltelefonoknál tartunk, én is váltás előtt állok
egyszerű kérdésem van
Iphone vagy Android? 😊 (5s-t most viszonylag kedvező konstrukcióban lehetne venni a T-nél, mivel úgyis nagy díjcsomagos csomagra van szükségem)
Windows telefonra csak azért nem gondolok, mert túlságosan megosszlanak a vélemények vele kapcsolatban.
Pl. tesóm nagyon befürdött vele, konkrétan utálta. 😊
De persze meghallgatom mindenki véleményét, már, ha van. (remélem lesz 😊 )

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Sajna S3 LTE nincs a kínálatban amiből választhatok. Pont ezektől féltem mint amit Toca írt. Kösz mindenkinek aki válaszolt szerintem maradok a megszokottnál.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Lassú, WP mobil tehát csomó app nincs ami hiányzik mondjuk google cuccok stb.Toca
Éljen a gugli függőség. 😀

Gyenge a kamerája és nincs rajta vaku, se előlapi kamera...Toca
Na ez mondjuk zavaró lenne nekem is - ha nem annak tudatában vettem volna meg, hogy nincs rajta. 😊

Menüje is elég hülye.Toca
Minden windowsos telefonnak "hülye" a menüje, miután valaki Androidról vált át. A megszokásához valóban idő kell, de szerintem most már bármilyen androidos telefon menüjén vakargatnám a fejem - ahogy tettem azt régen is. 😀
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Középkategóriás mobilt nézek. Samsung Galaxy Ace 4 vagy Nokia Lumia 635-ben gondolkozok. Vélemény vagy egyéb ajánlás?Matthew99
A 635-ről csak jót tudok mondani. Nagyon megbízható, nem fagy meg, nem akad, az alkalmazások sem záródnak be mint anno Androidon. Olyan gondom sem volt még vele, hogy üzenetet ne kapott volna meg valaki, Androidon ez is gyakori probléma volt. Agyon nyomkodva is két napot bír az akksi, ha éppen úgy jön ki hogy csak telefonálásra használom, bír 4 napot is, állandóan mobilnetre csatlakozva. Telefonálás közben csodaszép a hang. Bár a testreszabhatósága véges, és az alkalmazások választéka is szűkös, utóbbiak legalább jók. Na jó, a gyári böngésző vacak rajta - de hát Explorer... -, de az áruházból lehet letölteni olyan böngészőket, amelyek stabilak és gyorsak.
A kamerája nem elit, de szerintem bőven jó képeket és videókat csinál, bár nálam ez az utolsó szempontok egyike. Cserébe legalább király fényképjavítók és -szerkesztők vannak hozzá.
Nem bántam meg, hogy cirka fél éve megvettem. Amit ennyi pénzért elvárhat az ember egy okostelefontól, azt szerintem üzembiztosan hozza.Mikey
Tökéletesen meg tudom erősíteni az itt leírtakat. Örülök, hogy Nokiát vettem, pedig nagyon szerettem az android nyíltságát.cartman023
Kösz. Akkor még átgondolom, mert nagyon Samsung párti vagyok.Matthew99
Nokia 635öt kaptam céges telefonnak, most ott tartok hogy bármi mást veszek csak ezt a szart ne kelljen használni 😀 Lassú, WP mobil tehát csomó app nincs ami hiányzik mondjuk google cuccok stb.
Érintőkijelzőn van a gombsor aminek alul kivan hagyva a rész... 4 magos a procija de annyira vissza van butítva szoftveresen hogy az már bűn. Gyenge a kamerája és nincs rajta vaku, se előlapi kamera...
Menüje is elég hülye. IE mint böngésző inkább nem is mondok semmit.
Nem vagyok Samsung párti sőt, de 2 közül nem is gondolkodnék melyiket veszem meg...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
S3-ból am is csak LTE-s változatot érdemes venni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kösz. Akkor még átgondolom, mert nagyon Samsung párti vagyok.Matthew99
Én nagyon elégedett vagyok a Samsungommal, de a helyedben, ha belefér a keretbe, akkor inkább vennék egy S3 LTE-t.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Középkategóriás mobilt nézek. Samsung Galaxy Ace 4 vagy Nokia Lumia 635-ben gondolkozok. Vélemény vagy egyéb ajánlás?Matthew99
A 635-ről csak jót tudok mondani. Nagyon megbízható, nem fagy meg, nem akad, az alkalmazások sem záródnak be mint anno Androidon. Olyan gondom sem volt még vele, hogy üzenetet ne kapott volna meg valaki, Androidon ez is gyakori probléma volt. Agyon nyomkodva is két napot bír az akksi, ha éppen úgy jön ki hogy csak telefonálásra használom, bír 4 napot is, állandóan mobilnetre csatlakozva. Telefonálás közben csodaszép a hang. Bár a testreszabhatósága véges, és az alkalmazások választéka is szűkös, utóbbiak legalább jók. Na jó, a gyári böngésző vacak rajta - de hát Explorer... -, de az áruházból lehet letölteni olyan böngészőket, amelyek stabilak és gyorsak.
A kamerája nem elit, de szerintem bőven jó képeket és videókat csinál, bár nálam ez az utolsó szempontok egyike. Cserébe legalább király fényképjavítók és -szerkesztők vannak hozzá.
Nem bántam meg, hogy cirka fél éve megvettem. Amit ennyi pénzért elvárhat az ember egy okostelefontól, azt szerintem üzembiztosan hozza.Mikey
Tökéletesen meg tudom erősíteni az itt leírtakat. Örülök, hogy Nokiát vettem, pedig nagyon szerettem az android nyíltságát.cartman023
Kösz. Akkor még átgondolom, mert nagyon Samsung párti vagyok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.