NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
catattack 3 520
Telót vennék a közeljövőben kicsi pénzért (Max 50)... és lehetőleg tűrhető kamerával.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet volt már kérdés, de valaki egy állandó sport 1/2 streamet tud linkelni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ahogy mondod. elsőre ránézésre nekem sem esett le a kémiában használt sztöchiometriai számítások miatt, ott sincs külön jele a szorzásnak, én meg abból vagyok inkább profibb 😊JSanyo
Persze így már megvan. 😊 Nem használok én se külön jelet a szorzásra, most meg nem esett le anélkül mi akar lenni...
Így most már végre nyugodtan aludhatok... 😀

Köszi a segítséget. 😊
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egyszerűbb úgy számolni, ha elveszed előle az egészeket, 6+4=10.
marad a 1/2 és a 4/5, az ő legkisebb közös nevezőjük a tized. 1/2 ötszörösére bővítve 5/10, a 4/5 pedig duplájára bővítve 8/10 lesz, összeadva 13/10, azaz 1 3/10. hozzácsapod az egészeket, és ott is van a 11 3/10
de akár át is válhatod tizedesértékre, 6.5+4.8=11.3 😊JSanyo
Tehát akkor 6 1/2 az nem egyenlő a 6 * 1/2 = 3-mal ? Csak szimplán 6,5-nek kell értelmezni ?süti
ahogy mondod. elsőre ránézésre nekem sem esett le a kémiában használt sztöchiometriai számítások miatt, ott sincs külön jele a szorzásnak, én meg abból vagyok inkább profibb 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
egyszerűbb úgy számolni, ha elveszed előle az egészeket, 6+4=10.
marad a 1/2 és a 4/5, az ő legkisebb közös nevezőjük a tized. 1/2 ötszörösére bővítve 5/10, a 4/5 pedig duplájára bővítve 8/10 lesz, összeadva 13/10, azaz 1 3/10. hozzácsapod az egészeket, és ott is van a 11 3/10
de akár át is válhatod tizedesértékre, 6.5+4.8=11.3 😊JSanyo
Tehát akkor 6 1/2 az nem egyenlő a 6 * 1/2 = 3-mal ? Csak szimplán 6,5-nek kell értelmezni ?

Jah, hát mondjuk igen... 😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
1 1/30, az egy egész egyharmincad, csak kicsi a szóközJSanyo
Bazdmeg... Akkor arra mondja h egyszerűsítve egy (egész) 1/30...

És a következő miért 11 3/10 ? Értem én, hogy szépen levezeti, de akkor az =33/10 nem ? Az meg szerintem kevés.
Pedig "csak" 6 éve érettségiztem, de most rendesen felbasz. 😀süti
egyszerűbb úgy számolni, ha elveszed előle az egészeket, 6+4=10.
marad a 1/2 és a 4/5, az ő legkisebb közös nevezőjük a tized. 1/2 ötszörösére bővítve 5/10, a 4/5 pedig duplájára bővítve 8/10 lesz, összeadva 13/10, azaz 1 3/10. hozzácsapod az egészeket, és ott is van a 11 3/10

de akár át is válhatod tizedesértékre, 6.5+4.8=11.3 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
1 1/30, az egy egész egyharmincad, csak kicsi a szóközJSanyo
Bazdmeg... Akkor arra mondja h egyszerűsítve egy (egész) 1/30...

És a következő miért 11 3/10 ? Értem én, hogy szépen levezeti, de akkor az =33/10 nem ? Az meg szerintem kevés.
Pedig "csak" 6 éve érettségiztem, de most rendesen felbasz. 😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.youtube.com/watch?v=HzeTPM3yEbI

1/3 + 7/10 az, hogy a picsába 11/30 ?süti
1 1/30, az egy egész egyharmincad, csak kicsi a szóköz

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.youtube.com/watch?v=HzeTPM3yEbI

1/3 + 7/10 az, hogy a picsába 11/30 ?
több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 417
Keson valaszolok , de azert leirom h 9honapja hasznalom es elegedett vagyok vele.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
érdemes beruházni egy kindle paperwhite 2-be?sapka
Bár nem sok Ebook olvasóval volt dolgom, de a PW2-nek gyönyörű kijelzője van, nem zavarja a szemet ,pehelykönnyű és sokáig bírja az aksi is. Kicsit mondjuk maszatos lesz, legalábbis amennyi ideig (kb 30 perc) a kezembe volt szépen ott hagytam az ujjlenyomatom mindenhol. Mint mondtam sok viszonyítási alapom nincs, így, hogy ezt az árat megéri-e nem tudom, de igazából nekem elnyerte a tetszésem.Drip
ma megvettem,
nekem nem lett maszatos a képernyője (eddig), és a lényeg az volt, hogy zavarja-e a szememet vagy nem, de eddig nem
szóval eddig ok 😀, kicsit fakónak találom a menüje színeit, majd belehúzok az olvasásba aztán kiderül
...sapka
Lehet nálam azért maszatolódott már mert a tulaj rendszeresen használta előtte is aztán kitudja. Tudtommal a memóriája is elegendő több ezer könyvhöz szóval hajrá 😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
érdemes beruházni egy kindle paperwhite 2-be?sapka
Bár nem sok Ebook olvasóval volt dolgom, de a PW2-nek gyönyörű kijelzője van, nem zavarja a szemet ,pehelykönnyű és sokáig bírja az aksi is. Kicsit mondjuk maszatos lesz, legalábbis amennyi ideig (kb 30 perc) a kezembe volt szépen ott hagytam az ujjlenyomatom mindenhol. Mint mondtam sok viszonyítási alapom nincs, így, hogy ezt az árat megéri-e nem tudom, de igazából nekem elnyerte a tetszésem.Drip
ma megvettem,
nekem nem lett maszatos a képernyője (eddig), és a lényeg az volt, hogy zavarja-e a szememet vagy nem, de eddig nem
szóval eddig ok 😀, kicsit fakónak találom a menüje színeit, majd belehúzok az olvasásba aztán kiderül
...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
DirecTV-s accountot szeretnék csinálni.Tudna valaki ebben segíteni?Most néztem a honlapjukat,de egyből kártya/telefonszámot kért,aztán átmentem valami másik menübe,ott csak irányítószámot meg e-mailt,na azt bepötyögtem,de jelszót azt nem adott.Letöltöttem PS3-ra a Directv sunday nfl ticket alkalmazást,hogy majd azon nézném az nfl-t,csak ott ugye alapból az e-mail címet és a jelszót kéri,jelszóm meg ugye nincs..JoeyPorter
 www.start-vpn.com/blog/2012/06/07/how-to-watch-directv-abroad-632911/sutianap
Kár,hogy csak pár mondatot értek belőle 😕JoeyPorter
Csak amcsi VPN címeket enged be a geo-stop, özèr köll venned ezt az izèt, ami àltal a Directv úgy làttya, hogy amcsi a VPN-ed, tecc èrteni?sutianap
áhááá.Mert valamit állítgattam ott múltkor és bejött egy chatablak egy ügynökkel.Neki is mondtam,hogy mi a szitu,meg hogy from Hungary,azt mondta: no problem.Mondom akkor biztos én vagyok a hülye...

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
érdemes beruházni egy kindle paperwhite 2-be?sapka
Bár nem sok Ebook olvasóval volt dolgom, de a PW2-nek gyönyörű kijelzője van, nem zavarja a szemet ,pehelykönnyű és sokáig bírja az aksi is. Kicsit mondjuk maszatos lesz, legalábbis amennyi ideig (kb 30 perc) a kezembe volt szépen ott hagytam az ujjlenyomatom mindenhol. Mint mondtam sok viszonyítási alapom nincs, így, hogy ezt az árat megéri-e nem tudom, de igazából nekem elnyerte a tetszésem.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Pestiektől kérdezném: Vasárnap felmegyek az Észak-ír meccsre. Ált Lágymányosi hídon szoktam bemenni és úgy közelíteném meg a Fradi pályát (tul kép csak az új stadion miatt megyek). Úgy hallottam, hogy villamos felújítás miatt nem nagyon járható az út. Ez igaz? Másik kérdés, hol érdemes a kmözelben parkolni a fewltúrások miatt amúgy is szar szituban? Köszönömdiverdoc
Pont vasárnap adják át azt a szakaszt, szóval elméletileg nem lehet ott már nagyobb gond


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Pestiektől kérdezném: Vasárnap felmegyek az Észak-ír meccsre. Ált Lágymányosi hídon szoktam bemenni és úgy közelíteném meg a Fradi pályát (tul kép csak az új stadion miatt megyek). Úgy hallottam, hogy villamos felújítás miatt nem nagyon járható az út. Ez igaz? Másik kérdés, hol érdemes a kmözelben parkolni a fewltúrások miatt amúgy is szar szituban? Köszönömdiverdoc
Ha máshogy akarod megközelíteni, akkor a Petőfi híd - Ferenc krt - Üllői út kombó is járható, de a felújítás zűrös részén már nagyjából túlvannak, a Népligetnél meg van parkolóház, az kb. szemben van a stadionnal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pestiektől kérdezném: Vasárnap felmegyek az Észak-ír meccsre. Ált Lágymányosi hídon szoktam bemenni és úgy közelíteném meg a Fradi pályát (tul kép csak az új stadion miatt megyek). Úgy hallottam, hogy villamos felújítás miatt nem nagyon járható az út. Ez igaz? Másik kérdés, hol érdemes a kmözelben parkolni a fewltúrások miatt amúgy is szar szituban? Köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
DirecTV-s accountot szeretnék csinálni.Tudna valaki ebben segíteni?Most néztem a honlapjukat,de egyből kártya/telefonszámot kért,aztán átmentem valami másik menübe,ott csak irányítószámot meg e-mailt,na azt bepötyögtem,de jelszót azt nem adott.Letöltöttem PS3-ra a Directv sunday nfl ticket alkalmazást,hogy majd azon nézném az nfl-t,csak ott ugye alapból az e-mail címet és a jelszót kéri,jelszóm meg ugye nincs..JoeyPorter
 www.start-vpn.com/blog/2012/06/07/how-to-watch-directv-abroad-632911/sutianap
Kár,hogy csak pár mondatot értek belőle 😕JoeyPorter
Csak amcsi VPN címeket enged be a geo-stop, özèr köll venned ezt az izèt, ami àltal a Directv úgy làttya, hogy amcsi a VPN-ed, tecc èrteni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
DirecTV-s accountot szeretnék csinálni.Tudna valaki ebben segíteni?Most néztem a honlapjukat,de egyből kártya/telefonszámot kért,aztán átmentem valami másik menübe,ott csak irányítószámot meg e-mailt,na azt bepötyögtem,de jelszót azt nem adott.Letöltöttem PS3-ra a Directv sunday nfl ticket alkalmazást,hogy majd azon nézném az nfl-t,csak ott ugye alapból az e-mail címet és a jelszót kéri,jelszóm meg ugye nincs..JoeyPorter
 www.start-vpn.com/blog/2012/06/07/how-to-watch-directv-abroad-632911/sutianap
Kár,hogy csak pár mondatot értek belőle 😕

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
DirecTV-s accountot szeretnék csinálni.Tudna valaki ebben segíteni?Most néztem a honlapjukat,de egyből kártya/telefonszámot kért,aztán átmentem valami másik menübe,ott csak irányítószámot meg e-mailt,na azt bepötyögtem,de jelszót azt nem adott.Letöltöttem PS3-ra a Directv sunday nfl ticket alkalmazást,hogy majd azon nézném az nfl-t,csak ott ugye alapból az e-mail címet és a jelszót kéri,jelszóm meg ugye nincs..JoeyPorter
 www.start-vpn.com/blog/2012/06/07/how-to-watch-directv-abroad-632911/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
érdemes beruházni egy kindle paperwhite 2-be?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
DirecTV-s accountot szeretnék csinálni.Tudna valaki ebben segíteni?Most néztem a honlapjukat,de egyből kártya/telefonszámot kért,aztán átmentem valami másik menübe,ott csak irányítószámot meg e-mailt,na azt bepötyögtem,de jelszót azt nem adott.Letöltöttem PS3-ra a Directv sunday nfl ticket alkalmazást,hogy majd azon nézném az nfl-t,csak ott ugye alapból az e-mail címet és a jelszót kéri,jelszóm meg ugye nincs..

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
Sziasztok!Egyik ismerősöm szeretné felvenni a magyar állampolgárságot.Tudnátok segíteni,hogy mik szükségesek hozzá illetve,hogy milyen hosszú procedúra ez kb?JoeyPorter
Ha az egyszerűsített honosítási eljárásról van szó, akkor kormányablaknál mindent elmondanak neki, segítenek kitölteni a kérelmet, és a ott rögtön be is adhatja. Egyébként bármely településen be lehet adni a kérelmet, ahol van anyakönyvvezető.
Optimális esetben (ha nem kell hiánypótlást beadni, hivatalok tartják a határidőket, stb...) kb 4 hónap alatt meglehet.

OFF: Szekszárdon elég rugalmas eljárásban lehetett megszerezni az állampolgárságot egy megfelelő összegért, de sajnos az ezt intéző kormánytisztviselő hölgyet a múlt héten letartóztatták.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
adott több különböző méretű kép. hogy tudok mindegyikből azonos méretűt csinálni (pl. 200 magas és 300 széles)? oké hogy ki kéne vágni, de akkor kéne egy fix méretű keret amit mindegyik képre tudok használni. ha egy képen a kereten kívülre esne valami, akkor nem lenne baj ha az nem lenne az új képen (a 200x300-ason) - úgy tájolnám a keretet hogy a kívánt részt benne legyen a 200x300-asban.
elég fos megfogalmazás, de most igy irtam körül. ha photoshoppot nem tudok használni, akkor lehetetlen ez a feladat?Ventura
Vágásnál pl a Picassa3 (ingyenes program) tud olyat, hogy beállított méretarányt tartson. Ha pl. oldalt húzod, akkor "teteje" is igazodik a "kerethez".
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sziasztok!Egyik ismerősöm szeretné felvenni a magyar állampolgárságot.Tudnátok segíteni,hogy mik szükségesek hozzá illetve,hogy milyen hosszú procedúra ez kb?