Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Na végül egyik haverom újratelepítette az egész gépet 😊 A kérdésem az lenne,hogy milyen programokat kell feltennem az alap használathoz(youtube,media player stb) A direct x meg a flash player meg van.Viszont a vlc-n ha videót akarok nézni hullámzik a kép meg be van lassulva,a media player meg el sem indítja a videókat :/

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Találtam egy Sony PC Companion nevű programot,de az meg nem ismeri fel 😕

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sony androidos telefonról hogy tudok a pc-re feltenni képeket,videókat?Csatlakoztattam usb-n keresztül,meg mindent bekapcsoltam de nem ismeri fel a gép 😕 Wondershare nem működik,valamiért behalt és újratelepítéssel sem megyJoeyPorter
Nem tudom milyen androidod van, de nálam nexus 4-nél a következő: beállítások -> tárhely -> fenn jobb felső sarokban három függőleges pöttyre rátapizol és ott lejön a számítógépes usb kapcsolatAsbee
Nem működik sajna,nekem nem ad ki semmilyen pöttyöt,csak sd kártya leválasztás van meg kiürítés 😕

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sony androidos telefonról hogy tudok a pc-re feltenni képeket,videókat?Csatlakoztattam usb-n keresztül,meg mindent bekapcsoltam de nem ismeri fel a gép 😕 Wondershare nem működik,valamiért behalt és újratelepítéssel sem megyJoeyPorter
Nem tudom milyen androidod van, de nálam nexus 4-nél a következő: beállítások -> tárhely -> fenn jobb felső sarokban három függőleges pöttyre rátapizol és ott lejön a számítógépes usb kapcsolat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sony androidos telefonról hogy tudok a pc-re feltenni képeket,videókat?Csatlakoztattam usb-n keresztül,meg mindent bekapcsoltam de nem ismeri fel a gép 😕 Wondershare nem működik,valamiért behalt és újratelepítéssel sem megy

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
köszönöm mindenkinek, netről megrendelve a készülék.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?diverdoc
Én másfél éve vettem tévét és akkor eléggé körbejártam a témát. Ha rám hallgatsz, két gyártóban gondolkozol: LG és Samsung. Mindkettő kiváló, apró eltérések vannak. Mi végül az LG mellett döntöttünk, de olyan apróságok miatt, mint passzív 3D technológia (azóta se néztünk 3D-s filmet..) vagy éppen a több szín miatt (szerintem szabad szemmel nem érzékelhető, csak belemagyarázom). Ezzel szemben a Samsungnak jobb a távirányítója és valamivel olcsóbb.

Mindkettő kiváló választás. Nézd meg őket egy multinál, majd 10-20 000 forinttal olcsóbban rendelt meg bárhonnan a netről. Sokat tudsz vele spórolni.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?diverdoc
én nem rég vettem pont ilyet anyumnak, teljesen jó, én is egy 6os sorozatút használok 3 éve és hibátlan, ár/értékben szerintem a legjobb a 6os sorozat, főleg így kifutó modellként

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?diverdoc
Én prohardver.hu-n olvastam még utána fórumokban illetve kérdeztem embereket. (nagytudású emberek vannak ott). Aztán meglestem MM-ben a tv-t, kipróbáltam, majd megrendeltem máshonnan olcsóbban netről😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Köszönöm uraim


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?diverdoc
nekem UE40D5003akármi van, lassan 3 éves, kiválóan műxik

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?diverdoc
csak annyit tudok hozzátenni, hogy nekem is Samsung tv-m és monitorom van, és maximálisan meg vagyok elégedve, utóbbit ráadásul lassan egy évtizede nyüstölöm, és semmi baja, szerintem megbízhatóbb márka nem nagyon van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
100 cm-es min. 100 Hz-es, fullHD tv-t venne a család. Samsung UE40F6100AWXXH-t néztem ki 119000-ért. aki ért hozzá megoszthatná véleményét. Ennél többet nem fogok költeni rá. Ebben az árban van jobb esetleg?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 035 — #NoStress
háááát igen ... csak paráznék tőle, hogy elbaszom vagy valami 😀Drip
Akkor menj be szolgáltatóhoz, 1-2 ezer Ft-ért kapsz microsimet😊Asbee
Ingyen.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
háááát igen ... csak paráznék tőle, hogy elbaszom vagy valami 😀Drip
Akkor menj be szolgáltatóhoz, 1-2 ezer Ft-ért kapsz microsimet😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Hasznalja innen valaki az airbnb szallasfoglalasi oldalt? Lehet nekem van valami gaz vele, de mar szinte mindent megadtam neki (jogsi feltoltve, teloszam megadva, facebook es gmail csatlakozas), de meg mindig nem tudok szinte semmit csinalni az oldalon nem enged tovabb, mert egy lepesre vagyok a hitelesitestol meg mindig, nem ertem. Elotte regeles utan 1 hetig siman hasznalhattam minden funkciojat (mar egyszer szallast is foglaltam), erre most meg semmit. Es semmi kontaktot nem talalok az oldalon hogy lehetne nekik irni. Tapasztalatok? Lehet csak valami az en profilommal romlott el? Torolni es ujraregelni nem akarom magam, mert elveszne akkor a mar lefoglalt szallas.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
ami nagyon nem tetszik, hogy nem akarnak normál 2 év garit adni rá, csak annyit amennyi a lumia 800 garijából még hátra van. ez patkányság konkrétan....peach
Mivel "cserekészülék" mégis mit vársz? Jobban el kellene olvasni a garancia papírt, mert ez az általános eljárás és nem csak telefon esetében.
A régi WP7.8, 3,7" WVGA (800 x 480), Snapdragon 1,4 GHz, 512 MB RAM, GorillaGlass, Bluetooth 2.1, 1450 mAh telefon helyett felajánlottak egy WP8 (frissíthető 8.1-re), Snapdragon S4 kétmagos 1,5 GHz, 1 GB RAM, 4,5 '' WXGA (1280 x 768), GorillaGlass2. Bluetooth 4, 2000 mAh akksis telefont, ingyenes offline navigációval (és még pár [a másik telefonhoz képest] extrával). Jó nagy patkányok, hogy nem adnak mellé még 2 év gyári garit is... :[]Tony
persze, nem a telefon miatt van bajom annak örülök. csak mondjuk ha gari idő lejárta után lesz vmi komolyabb baja, konkrétan vehetek új telefont, amihez így totál lakásfelújítás után nem vszínű h sok kedvem lenne...😓 és akkor sem értem, hogy ha egy telefonra vállalnak két év garit amit önhibámon kívül kell kicseréljenek, akkor egy másik zsír új bontatlan telefonra ez miért nem érvényes....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 035 — #NoStress
Illetve ha jól tudom ebbe nano sim van nem ? tehát az én MicroSIM-em nem passzol bele ...Drip
Egy ollóval minden megoldható😀 Nexus 4-nél ezt csináltuk, nincs vele gondAsbee
háááát igen ... csak paráznék tőle, hogy elbaszom vagy valami 😀Drip
Akkor kérsz újat.
10 perc.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 964 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Illetve ha jól tudom ebbe nano sim van nem ? tehát az én MicroSIM-em nem passzol bele ...Drip
Egy ollóval minden megoldható😀 Nexus 4-nél ezt csináltuk, nincs vele gondAsbee
háááát igen ... csak paráznék tőle, hogy elbaszom vagy valami 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Illetve ha jól tudom ebbe nano sim van nem ? tehát az én MicroSIM-em nem passzol bele ...Drip
Egy ollóval minden megoldható😀 Nexus 4-nél ezt csináltuk, nincs vele gond


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
T-nél a cserekészülék iPhone-omhoz 2 évet adtak a csere napjától. Ez lenne a normális eljárás, hiszen az egy új, bontatlan csomagolású készülék, így illene mellé adni az általában vállalt garanciaidőt. Attól, hogy a szar készülék helyett adták, még új, tehát vállalják csak szépen az új készülékeikre vállalt időt.dcsicsak
Valószínű, hogy ezért is kerül annyiba, amennyibe egy iPhone kerülni szokott. Én az írtam, hogy az általános az, hogy nincs új garancia. Kaptam cserét már hajvágó, MP3 lejátszó, billentyűzet sőt még bakancs esetében is és mindnél ketyegett tovább a régi garancia. Szóval nem a te példád az etalon, persze lehetne az is, de akkor meg az lenne a baj, hogy drágulnak a termékek, azoknak is, akiknél nem merül fel garancia időn belül probléma. Mert azt ne képzelje senki, hogy bármely gyártó ingyen nyújtja ezeket, keményen ki vannak fizettetve az "extrák".
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ami nagyon nem tetszik, hogy nem akarnak normál 2 év garit adni rá, csak annyit amennyi a lumia 800 garijából még hátra van. ez patkányság konkrétan....peach
Mivel "cserekészülék" mégis mit vársz? Jobban el kellene olvasni a garancia papírt, mert ez az általános eljárás és nem csak telefon esetében.
A régi WP7.8, 3,7" WVGA (800 x 480), Snapdragon 1,4 GHz, 512 MB RAM, GorillaGlass, Bluetooth 2.1, 1450 mAh telefon helyett felajánlottak egy WP8 (frissíthető 8.1-re), Snapdragon S4 kétmagos 1,5 GHz, 1 GB RAM, 4,5 '' WXGA (1280 x 768), GorillaGlass2. Bluetooth 4, 2000 mAh akksis telefont, ingyenes offline navigációval (és még pár [a másik telefonhoz képest] extrával). Jó nagy patkányok, hogy nem adnak mellé még 2 év gyári garit is... :[]Tony
T-nél a cserekészülék iPhone-omhoz 2 évet adtak a csere napjától. Ez lenne a normális eljárás, hiszen az egy új, bontatlan csomagolású készülék, így illene mellé adni az általában vállalt garanciaidőt. Attól, hogy a szar készülék helyett adták, még új, tehát vállalják csak szépen az új készülékeikre vállalt időt.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ami nagyon nem tetszik, hogy nem akarnak normál 2 év garit adni rá, csak annyit amennyi a lumia 800 garijából még hátra van. ez patkányság konkrétan....peach
Mivel "cserekészülék" mégis mit vársz? Jobban el kellene olvasni a garancia papírt, mert ez az általános eljárás és nem csak telefon esetében.
A régi WP7.8, 3,7" WVGA (800 x 480), Snapdragon 1,4 GHz, 512 MB RAM, GorillaGlass, Bluetooth 2.1, 1450 mAh telefon helyett felajánlottak egy WP8 (frissíthető 8.1-re), Snapdragon S4 kétmagos 1,5 GHz, 1 GB RAM, 4,5 '' WXGA (1280 x 768), GorillaGlass2. Bluetooth 4, 2000 mAh akksis telefont, ingyenes offline navigációval (és még pár [a másik telefonhoz képest] extrával). Jó nagy patkányok, hogy nem adnak mellé még 2 év gyári garit is... :[]
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
ha már lumia, egy hete van szervízben a nokiám ( lumia 800 ), ma hívtak fel, hogy teljesen megdöglött felajánlanak cserébe egy 925-t. olvasgattam most róla, tech2-n nagyon dícsérték, fórumokon inkább szídták. mondjuk tökm1, mert a kell vagy nem opcióim vannak csak. ami nagyon nem tetszik, hogy nem akarnak normál 2 év garit adni rá, csak annyit amennyi a lumia 800 garijából még hátra van. ez patkányság konkrétan....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 964 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...Drip
920-at már nem vennék, jönnek ki az új szériák folyamatosan. Ha tényleg nincs szükséged a megapixelekre (bár a 930-ban is 20 megapixeles kamera van), akkor én a helyedben rámennék a 930-ra, a bemutatók, videók, stb alapján jó készülék. 2GB RAM van benne, ami szintén bőven elég minden WP-s alkalmazáshoz (nekem 512MB-val vígan fut a 8.1).
Úgyhogy ha van türelmed meg kereted rá, én a helyedben 930-at vennék.Gabesz92
Lehet tudni, hogy itthon mikortól kapható ? Illetve ha jól tudom ebbe nano sim van nem ? tehát az én MicroSIM-em nem passzol bele ...