Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
catattack 3 520
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.
Sobri Jóska
Akkor végképp nem értem....catattack
És azt már megfigyelted, hogy teljesen random módon egy csomó autó kék, egy másik csomó szürke, és van mindenféle színű egyaránt? Mindenféle logikát nélkülözve...Sobri Jóska
... és szerinted van a két dolog között összefüggés?

Szerk.: Na csak találtam a neten magyarázatot.... az aerodinamika
A sedanok esetében a menetszél elfújja a vízcseppeket a hátsó szélvédőről, míg a csapottaknál a légörvény képes visszacsapni a vízcseppeket a szélvédőre.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.
Sobri Jóska
Akkor végképp nem értem....catattack
És azt már megfigyelted, hogy teljesen random módon egy csomó autó kék, egy másik csomó szürke, és van mindenféle színű egyaránt? Mindenféle logikát nélkülözve...

több mint 10 éve
catattack 3 520
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.
Sobri Jóska
Akkor végképp nem értem....
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.


több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NBA-s cuccok rendelésében nem vagyok jártas, főleg nem régi sztárok cuccainak beszerzésében.

Nekem egy eredeti Reggie Miller-es mez kellene. Vagy mondjuk Miller-es Pacers-poló.

Valakinek van ötlete, hogy lehet ilyet beszerezni, vagy rendelni neten?Soldados
Ez nem volt nehéz:

 www.officialindianapacers.com/WOMENS-REGGIE-MILLER-JERSEY.html

No para, nem csak női van.Sobri Jóska
Köszi, én nem tudom, hogy nem találtam meg a Pacers oldalán, pedig elsőként ott néztem szét. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕JoeyPorter
Fura. Flash újratelepítése, hangkártya driverének frissítése még szóba jöhet.

több mint 10 éve
catattack 3 520
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
NBA-s cuccok rendelésében nem vagyok jártas, főleg nem régi sztárok cuccainak beszerzésében.

Nekem egy eredeti Reggie Miller-es mez kellene. Vagy mondjuk Miller-es Pacers-poló.

Valakinek van ötlete, hogy lehet ilyet beszerezni, vagy rendelni neten?Soldados
Ez nem volt nehéz:

 www.officialindianapacers.com/WOMENS-REGGIE-MILLER-JERSEY.html

No para, nem csak női van.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕JoeyPorter
Akkor vegyél egy rendes apple gépet. 😉Sobri Jóska
Oké!Amint felemelik a fizetésem 200k-ra,azzal fogom kezdeni.Bár vannak kétségeim,hogy maga a márka létezni fog -e még akkor!? 😊

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NBA-s cuccok rendelésében nem vagyok jártas, főleg nem régi sztárok cuccainak beszerzésében.

Nekem egy eredeti Reggie Miller-es mez kellene. Vagy mondjuk Miller-es Pacers-poló.

Valakinek van ötlete, hogy lehet ilyet beszerezni, vagy rendelni neten?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕JoeyPorter
Akkor vegyél egy rendes apple gépet. 😉

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információt
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az mitől van,hogy kb egy hete eltűnt a hang ha böngészőből akarok valamit nézni/hallgatni?Youtube-on szinte nem is lehet hallani semmit,pedig minden maxon van.Ha media playeren vagy vlc-n indítok egy zenét az meg normálisan szól...Chrome-ot használokJoeyPorter
Más böngészőből milyen? A Chrome-ban ha inkognitóból próbálod milyen?Schleck
Az mitől van,hogy kb egy hete eltűnt a hang ha böngészőből akarok valamit nézni/hallgatni?Youtube-on szinte nem is lehet hallani semmit,pedig minden maxon van.Ha media playeren vagy vlc-n indítok egy zenét az meg normálisan szól...Chrome-ot használokJoeyPorter
Más böngészőből milyen? A Chrome-ban ha inkognitóból próbálod milyen?Schleck
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az mitől van,hogy kb egy hete eltűnt a hang ha böngészőből akarok valamit nézni/hallgatni?Youtube-on szinte nem is lehet hallani semmit,pedig minden maxon van.Ha media playeren vagy vlc-n indítok egy zenét az meg normálisan szól...Chrome-ot használokJoeyPorter
Más böngészőből milyen? A Chrome-ban ha inkognitóból próbálod milyen?

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az mitől van,hogy kb egy hete eltűnt a hang ha böngészőből akarok valamit nézni/hallgatni?Youtube-on szinte nem is lehet hallani semmit,pedig minden maxon van.Ha media playeren vagy vlc-n indítok egy zenét az meg normálisan szól...Chrome-ot használok

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
ha valaki véletlen tudja a spanyolt. hogy van az:
"van kutyád?Ventura
¿Tienes un perro?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
ha valaki véletlen tudja a spanyolt. hogy van az:
"van kutyád?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Egy volt, ezen belül 1:12:11-nél
 youtube.com/watch?v=8rWukMHRnx0baggio
Köszönöm szépen 😊

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Voltak taktikákat elemző videó(k?), nem tudod, hogy hol találhatom meg? (többek között a read option-ről volt szó úgy emlékszem.)Giowa
Egy volt, ezen belül 1:12:11-nél
 youtube.com/watch?v=8rWukMHRnx0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Sziasztok! Nekem a TD-magazinnal kapcsolatban lenne kérdésem. Úgy tűnik, hogy egy piaci rést próbálnak betölteni, és ezt csak néhány év múlva lehet megtudni, hogy sikerül-e. Az a kérdésem lenne, hogy van-e köze hozzá a bowl.hu-s szerkesztőknek?Giowa
Milyen piaci rést?baggio
am.fociGiowa
Ha a teljes rés betöltése a cél, akkor azt már most lehet tudni, hogy nem sikerült. Amennyiben az nfl-es pletykák iránt, a profi ligával csak hébe-hóba/divatból fogalkozók kiszolgálása csupán a cél, akkor igenbaggio
Totál egyetértek, nekem nagy csalódás volt az újság. Cserébe viszont elég drága. Inkább fizetek netet a mobilomra és olvasok bowl.hu-t. 😀Giowa
Mondjuk hírözönt meg itt nem fogsz találni, bár a fórum önmagában tud adni elég olvasnivalót 😊baggio
Voltak taktikákat elemző videó(k?), nem tudod, hogy hol találhatom meg? (többek között a read option-ről volt szó úgy emlékszem.)

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 216 — E/1
Miért ekkora mákos ez a buzi Real?

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Sziasztok! Nekem a TD-magazinnal kapcsolatban lenne kérdésem. Úgy tűnik, hogy egy piaci rést próbálnak betölteni, és ezt csak néhány év múlva lehet megtudni, hogy sikerül-e. Az a kérdésem lenne, hogy van-e köze hozzá a bowl.hu-s szerkesztőknek?Giowa
Milyen piaci rést?baggio
am.fociGiowa
Ha a teljes rés betöltése a cél, akkor azt már most lehet tudni, hogy nem sikerült. Amennyiben az nfl-es pletykák iránt, a profi ligával csak hébe-hóba/divatból fogalkozók kiszolgálása csupán a cél, akkor igenbaggio
Totál egyetértek, nekem nagy csalódás volt az újság. Cserébe viszont elég drága. Inkább fizetek netet a mobilomra és olvasok bowl.hu-t. 😀Giowa
Mondjuk hírözönt meg itt nem fogsz találni, bár a fórum önmagában tud adni elég olvasnivalót 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal