Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
...Drip
920-at már nem vennék, jönnek ki az új szériák folyamatosan. Ha tényleg nincs szükséged a megapixelekre (bár a 930-ban is 20 megapixeles kamera van), akkor én a helyedben rámennék a 930-ra, a bemutatók, videók, stb alapján jó készülék. 2GB RAM van benne, ami szintén bőven elég minden WP-s alkalmazáshoz (nekem 512MB-val vígan fut a 8.1).
Úgyhogy ha van türelmed meg kereted rá, én a helyedben 930-at vennék.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 964 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Eleddig egy Lumia 800-asom volt/ van de most lehet le lesz cserélve. Mivel én nekem tökéletesen bejött a WP ezért maradok is a Nokiánál. 2 jöhet eddig szóba. Fater elvileg munkatársától tudna venni egy 1020ast, illetve ingyen ellehetne hozni (nyilván havi fizetés közrejátszik de nem vészes egyáltalán) egy 920ast. A 1020 frankó lenne de a tökömnek se kell 41 megapixel... legalábbis nem vagyok az a nagy fotós alkat, a 920 meg ... nem tudom olvasgattam cikkeket, de annyira azért nem fogott meg.
Azon gondolkoztam lehet érdemes lenne megvárni a 930ast és arra beruházni Sok jót hallottam róla. Vélemények ? Akinek van vagy volt 1020 / 920 néhány gondolat ? Vagy várjam meg a 930ast ?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Firefox
Bébé
 mozbackup.jasnapaka.com/
Ezzel letudod menteni az egész profilod. Soha nem próbáltam, néz még utána, meg nem árt formázás előtt letesztelni egy másik gépen.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
ha jól értem nemcsak a könyvjelzők kellenek, hanem a megnézett oldalak is, ugye?NB2
Nem külön könyvjelzős mappa, hanem a keresősáv alatti részbe behúztam vagy 50 oldalt és ezeket kéne átmenteni vhogy.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
ha jól értem nemcsak a könyvjelzők kellenek, hanem a megnézett oldalak is, ugye?
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Újra lesz rakva gépem (XP->Win7) és hogy tudom megcsinálni, hogy a böngészőben lementett oldalak megmaradjanak nekem vhol? Le lehet ilyeneket menteni?Bébé
Milyen böngészőt használsz ?

Chromnál beállítások -> bejelentkezés (előzmények és letöltések alatt).
Akkor az összes beállításod hozzárendeli a fiókodhoz, és ha formázás után újra bejelentkezel akkor meglesz minden.süti
Firefox

bár legrosszabb esetben akkor átrakom chromba és megcsinálom azt amit mondtál, de jobb lenne vmi firefox-os megoldás
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕JoeyPorter
Fura. Flash újratelepítése, hangkártya driverének frissítése még szóba jöhet.Schleck
Továbbra is fennáll a probléma,de most már olyan szinten hogy a letöltött filmeknél vagy videóknál sincs hang 😕 Múlt héten frissítgetett egy csomó mindent az XP,olvastam anno olyasmit is hogy megszűnik az op rendszerre minden támogatás,lehetséges,hogy ez a baj?JoeyPorter
Na jelentem a probléma egyik része megoldva.Egy rendszer visszaállítás segített annyit,hogy legalább már a media playerben vannak hangok,ami a lényeg,a youtubeot úgy sem használom szinte soha.Szóval ha valakinek hasonló gondja lesz majd akkor egy vészmegoldásnak ez jó.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Újra lesz rakva gépem (XP->Win7) és hogy tudom megcsinálni, hogy a böngészőben lementett oldalak megmaradjanak nekem vhol? Le lehet ilyeneket menteni?Bébé
Milyen böngészőt használsz ?

Chromnál beállítások -> bejelentkezés (előzmények és letöltések alatt).
Akkor az összes beállításod hozzárendeli a fiókodhoz, és ha formázás után újra bejelentkezel akkor meglesz minden.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Újra lesz rakva gépem (XP->Win7) és hogy tudom megcsinálni, hogy a böngészőben lementett oldalak megmaradjanak nekem vhol? Le lehet ilyeneket menteni?
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Az explorer meg sem nyitja a videókat...Az mit jelent,hogy inkognitóban?JoeyPorter
ctrl+shit+n
egy "csupasz" böngésző, nem jegyez meg semmilyen előzetes beállítást, ill. nem tárol semmilyen információtkristof
Próbáltam mozillával is és inkognitó módban is,de semmi változás...Nem lehet hallani semmit 😕JoeyPorter
Fura. Flash újratelepítése, hangkártya driverének frissítése még szóba jöhet.Schleck
Továbbra is fennáll a probléma,de most már olyan szinten hogy a letöltött filmeknél vagy videóknál sincs hang 😕 Múlt héten frissítgetett egy csomó mindent az XP,olvastam anno olyasmit is hogy megszűnik az op rendszerre minden támogatás,lehetséges,hogy ez a baj?

több mint 10 éve
catattack 3 520
Szétmehetnek, de semmim értelme ilyenért szakítani. Mi van már, gondolatrendőrség?Jan
Gondolatrendőrség? Simááán! 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Túl sok a píííz 😀 Amúgy néha (pár évente) jót tesz a vasnak egy ipari nagytakarítás... Egy spéci autómosóban olyan szinten újjá varázsolják a kárpitokat (+ kitisztítják pl. a klímát is) ahogy otthon sose tudnád.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én is okos voltam, hogy ilyen mosósok kezébe adtam a kocsim...JC6
Nem baszogtatásból, de miért nem mosod le magad?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beszarok. Beadom a kocsim az autómosóba, ahol kívül - belül kitakarítják. Kiállnak vele, be a parkolóba, bezárják, odaadják nekem a kulcsot.
Megyek a kocsihoz, kinyitom, beindítanám, semmi.
Elektromos ablak, ablaktörlő, rádió, cd, légkondi, minden meghalt, kivéve a kp zár. Fék iszonyat kemény, alig lehet benyomni és piros hibaüzenet van, amit még sosem láttam a fordulatszámmérő kijelzőn.
Mindent megnéztünk, aksi rendben, nemtudom mivan, mozdítani nem bírom a kocsit, hogy elvigyem a szervizbe.
Amúgy ez az indításgátló lehet szerintetek? Mert akkor villamossági szakember kell és egy kis aprópénz, hogy kiüssük..
hip hip..JC6
Biztosítékok rendben?Atari
Minden. Indításgátló lesz, de azért megnézem holnap az aksisarut (+)...
Szólok a KIA szerviznek is, küldjenek valakit, mert ez nem kóser...
Én is okos voltam, hogy ilyen mosósok kezébe adtam a kocsim...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amìg nem adsz rá gyújtást ne csodálkozz h kemény a fék...ezekszerint még nem vontattak soha...peach
Azt hittem azért ennyit legalább kinézel belőlem...
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Beszarok. Beadom a kocsim az autómosóba, ahol kívül - belül kitakarítják. Kiállnak vele, be a parkolóba, bezárják, odaadják nekem a kulcsot.
Megyek a kocsihoz, kinyitom, beindítanám, semmi.
Elektromos ablak, ablaktörlő, rádió, cd, légkondi, minden meghalt, kivéve a kp zár. Fék iszonyat kemény, alig lehet benyomni és piros hibaüzenet van, amit még sosem láttam a fordulatszámmérő kijelzőn.
Mindent megnéztünk, aksi rendben, nemtudom mivan, mozdítani nem bírom a kocsit, hogy elvigyem a szervizbe.
Amúgy ez az indításgátló lehet szerintetek? Mert akkor villamossági szakember kell és egy kis aprópénz, hogy kiüssük..
hip hip..JC6
Biztosítékok rendben?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Gyors körkérdés.... Mivel házas vagyok így lehet hogy az idővel torzult az értékrendem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
Egy komám mesélte, hogy a csaja önkielégítés közben egy állandó személyre gondol aki nem a spanom.... 😀
Ez nála kibaszta a biztosítékot. Engem nem érdekelne ez a dolog az asszony esetében, de egy barátnőnél más ez?
Ezen filózok most.... Az is lehet hogy miközben együtt vannak a csaj másra gondol..... ez kicsit kiábrándító, nem?

Szerk.: Ettől szétmehet egy pár? Ismétlem, csak járnak, nem házasság!catattack
Szétmehetnek, de semmim értelme ilyenért szakítani. Mi van már, gondolatrendőrség?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Amìg nem adsz rá gyújtást ne csodálkozz h kemény a fék...ezekszerint még nem vontattak soha...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beszarok. Beadom a kocsim az autómosóba, ahol kívül - belül kitakarítják. Kiállnak vele, be a parkolóba, bezárják, odaadják nekem a kulcsot.
Megyek a kocsihoz, kinyitom, beindítanám, semmi.
Elektromos ablak, ablaktörlő, rádió, cd, légkondi, minden meghalt, kivéve a kp zár. Fék iszonyat kemény, alig lehet benyomni és piros hibaüzenet van, amit még sosem láttam a fordulatszámmérő kijelzőn.
Mindent megnéztünk, aksi rendben, nemtudom mivan, mozdítani nem bírom a kocsit, hogy elvigyem a szervizbe.
Amúgy ez az indításgátló lehet szerintetek? Mert akkor villamossági szakember kell és egy kis aprópénz, hogy kiüssük..
hip hip..
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 199 — Steelers fan
Gyors körkérdés.... Mivel házas vagyok így lehet hogy az idővel torzult az értékrendem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
Egy komám mesélte, hogy a csaja önkielégítés közben egy állandó személyre gondol aki nem a spanom.... 😀
Ez nála kibaszta a biztosítékot. Engem nem érdekelne ez a dolog az asszony esetében, de egy barátnőnél más ez?
Ezen filózok most.... Az is lehet hogy miközben együtt vannak a csaj másra gondol..... ez kicsit kiábrándító, nem?

Szerk.: Ettől szétmehet egy pár? Ismétlem, csak járnak, nem házasság!catattack
Azért nem mindegy, hogy most Brad Pitt-ről vagy a volt pasijáról van szó. De azért kérdezd meg haverodat, mikor marokra fogja a fegyverét Ő nem szokott-e a szomszéd Julcsira gondolni? Mert az meg szar dolog ha ugyanaz a "bűn" más elbírálás alá esik. (de számodra az én válaszom sem mérvadó, rég volt mikor barátnőm volt a már nem barátnőm 😀)
több mint 10 éve
catattack 3 520
Gyors körkérdés.... Mivel házas vagyok így lehet hogy az idővel torzult az értékrendem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.
Egy komám mesélte, hogy a csaja önkielégítés közben egy állandó személyre gondol aki nem a spanom.... 😀
Ez nála kibaszta a biztosítékot. Engem nem érdekelne ez a dolog az asszony esetében, de egy barátnőnél más ez?
Ezen filózok most.... Az is lehet hogy miközben együtt vannak a csaj másra gondol..... ez kicsit kiábrándító, nem?

Szerk.: Ettől szétmehet egy pár? Ismétlem, csak járnak, nem házasság!
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Pécsi albérletet keres tesóm, ha valaki tudna segíteni, kérem jelezzen!baggio
tegye ki trollfocira, fél óra alatt lesz neki, ingyen

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Pécsi albérletet keres tesóm, ha valaki tudna segíteni, kérem jelezzen!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van itt valaki aki fuvarszervezéssel keresi a kenyerét ?
Lenne pár kérdésem, hogy pontosan miből is áll egy munkanapja.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem kell a lagzi minden másodpercét megtervezni és kitölteni valamivel. Ha ki is találsz valamit, akkor vicces nem lehet, mert összerázkódik a kaja a gyomrokban, megható szintén, mert nem kellene lebaszni a hangulatot és elvenni a nép kedvét.
Hagyni kell alkalmat a társalgásra, dohányzásra, ismerkedésre stb. Nem azon a néhány percen fog múlni az, hogy jó lesz-e a hangulat egy több órás lagzin.