Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szevasztok, újra itt!

Már csak 39 nap és bekötik a fejem.
A menyasszonyommal azon törjük a buksinkat, hogy mivel üssük el az üresjáratot két fogás között?
Gondoltunk itt régi képek diavetítésére, de az szerintem unalmas.
Aztán jött az ötlet, hogy csináljunk filmet, az viszont az arámnak nem igazán jön be.

Esetleg, ha nem nagy kérés, mondanátok pár ötletet? Nagyon hálásak lennénk.JC6
Bármit próbálnátok csinálni valószínű nyögvenyelős lenne. Nem kell semmi kitöltés, elviekben nincs akkora üresjárat. Ekkor még a násznép úgy-ahogy józan lehet dumálni. Örömszülők, ifjú pár körbejár, jópofizik, bagósok kimennek dekkelni, aki be akar cseszni, ekkor fog belehúzni. Menni fog ez a maga útján, hidd el nem kell semmi program. Ne görcsöljetek élvezzétek!!!!

Ui: Sobri lételeme a provokáció (semmi köze a buzikhoz és vszinű nem ezt a hímnős véglényt kívánná sexdpartnernek, de tudod polgárpukkasztás stb. Minden ember életében van ez a korszak, csak ált 3. évtizedre kinövik), és ezzel, hogy ugrassz meg is adod neki a kielégülést. Ignoráld, némítsd stb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szerintem két fogás között nem kellene akkora üresjáratnak lennie, hogy azt ki kelljen tölteni.
Muzsikáljon a zenekar, de csak pianoban, és hagyjátok, hogy a vendégsereg cseveghessen a rég nem látott ismerőseivel!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Hihetetlen, hogy mekkora egy köcsög vagy Sobri.
És ne gyere nekem azzal, hogy "egy internetes fórumon kéred ki ismeretlenek véleményét" blablabla te kőbunkótroll, mert hála Istennek, hogy több itt a normális egyén, mint más helyeken. Kár, hogy nem tartozol közéjük, te kis homok. Nyalogasd inkább Májkell Szem és Kancsita golyóját.JC6
Miért is nem némítod? Ment PM.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Szevasztok, újra itt!

Már csak 39 nap és bekötik a fejem.
A menyasszonyommal azon törjük a buksinkat, hogy mivel üssük el az üresjáratot két fogás között?
Gondoltunk itt régi képek diavetítésére, de az szerintem unalmas.
Aztán jött az ötlet, hogy csináljunk filmet, az viszont az arámnak nem igazán jön be.

Esetleg, ha nem nagy kérés, mondanátok pár ötletet? Nagyon hálásak lennénk.JC6

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szevasztok, újra itt!

Már csak 39 nap és bekötik a fejem.
A menyasszonyommal azon törjük a buksinkat, hogy mivel üssük el az üresjáratot két fogás között?
Gondoltunk itt régi képek diavetítésére, de az szerintem unalmas.
Aztán jött az ötlet, hogy csináljunk filmet, az viszont az arámnak nem igazán jön be.

Esetleg, ha nem nagy kérés, mondanátok pár ötletet? Nagyon hálásak lennénk.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kis felvilágosítást szeretnék kérni, van aki otthon van a (szolgáltatói) szerződések körüli jogban?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy nagyon fasza motivációs levelet szeretnék írni, és a legtöbb helyen azt tanácsolják, hogy igyekezzen a pályázó kideríteni a HR-es nevét is, és személyesen megszólítani benne. Viszont átnyálaztam már minden a céggel kapcsolatos oldalt, de ilyet nem találtam.

Ebben az esetben érdemes felhívni őket és rákérdezni?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
másnál sem lehet bejelentkezni skype-on?NB2
Mindenkinek otthon kell.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
másnál sem lehet bejelentkezni skype-on?
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk a swiftekre pont nem mondanám, hogy szarok...peach
az attól függ, melyik Swift...slowmotion
Jonathan.Sobri Jóska
Én megelégszem Taylorral is. 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Mondjuk a swiftekre pont nem mondanám, hogy szarok...peach
az attól függ, melyik Swift...slowmotion
Jonathan.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Mondjuk a swiftekre pont nem mondanám, hogy szarok...peach
az attól függ, melyik Swift...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Mondjuk a swiftekre pont nem mondanám, hogy szarok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Mondjuk a Suzuki Swiftről kapásból nem a minőség jut először eszembe.... :pNewman
Ha Kispolákból nézel ki a világra, akkor igen 😉
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A minőségibb, jobb felszereltségű autókon van hátul is ablaktörlő, a gagyikra olcsósítás miatt nem raknak.
Az én Suzuki Swiftemen van. 😉Atari
sedan és van rajta hátsó ablaktörlő? akkor azt bizony több darabbol rakták össze 😀Gábor
pontosan... egy Suzuki Swiftből meg egy hátsó ablaktörlőből... #sufnituning

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.

Sobri Jóska
ez csak 4 ajtósnak tünik, de valójában 5 ajtós, ezért van rajta a hátsó ablaktörlőGábor
És?
Attól még nem csapott hátú.
Az ajtók száma tök irreleváns ezügyben.Sobri Jóska
A minőségibb, jobb felszereltségű autókon van hátul is ablaktörlő, a gagyikra olcsósítás miatt nem raknak.
Az én Suzuki Swiftemen van. 😉Atari
sedan és van rajta hátsó ablaktörlő? akkor azt bizony több darabbol rakták össze 😀

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.

Sobri Jóska
ez csak 4 ajtósnak tünik, de valójában 5 ajtós, ezért van rajta a hátsó ablaktörlőGábor
És?
Attól még nem csapott hátú.
Az ajtók száma tök irreleváns ezügyben.Sobri Jóska
egy 5 ajtós "csapottabb" hátú, mint egy 4 ajtós
nézz meg pl. egy Ford Mondeot amiből van mindkettő

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Mondjuk a Suzuki Swiftről kapásból nem a minőség jut először eszembe.... :pNewman
Dehát van rajta hátul ablaktörlő!

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk a Suzuki Swiftről kapásból nem a minőség jut először eszembe.... :p

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.

Sobri Jóska
ez csak 4 ajtósnak tünik, de valójában 5 ajtós, ezért van rajta a hátsó ablaktörlőGábor
És?
Attól még nem csapott hátú.
Az ajtók száma tök irreleváns ezügyben.Sobri Jóska
A minőségibb, jobb felszereltségű autókon van hátul is ablaktörlő, a gagyikra olcsósítás miatt nem raknak.
Az én Suzuki Swiftemen van. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.

Sobri Jóska
ez csak 4 ajtósnak tünik, de valójában 5 ajtós, ezért van rajta a hátsó ablaktörlőGábor
És?
Attól még nem csapott hátú.
Az ajtók száma tök irreleváns ezügyben.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Tudja valaki, hogy a kocsik közül miért csak a csapott hátuljúra raknak hátsó ablaktörlőt? %/catattack
Konkrétan nem tudom, de én pl a külön nyíló csomagtartó-tetővel hoznám összefüggésbe.dcsicsak
Amúgy gondolom azért van, mert egy szedán hátsó ablakára nehezebben csapódik fel a sár.Schleck
És valójában nem is csak a csapott hátúakra raknak hátsó ablaktörlőt.

Sobri Jóska
ez csak 4 ajtósnak tünik, de valójában 5 ajtós, ezért van rajta a hátsó ablaktörlő

több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Komoly kérdésem lenne. Ez nem vicc, mégha viccesen is hangzik - akkor se ... 😀

Bécsbe utazom a kemény maggal. Lazulás, pihenés, sörözés, stb ...
A szituáció:
az utcán, belvárosban össze kell énekelnem egy kör itókat (sört,stb.) ... ! Fogadás, de ez mindegy is.
A kérdésem: én mint turista, magánszemély mindenféle engedély, bejelentés nélkül énekelhetek Bécs belvárosában, a nyílt utcán úgy, hogy közben magam elé teszek pl. egy kalapot és tarhálok ??? Ez lehetséges, jogilag tiszta? 😀

Remélem értitek a problémámat és tudtok rá válaszolni. 😊 Köszönöm!Zoli
Ha számlaképes vagy, akkor természetesen.
Vagy ha megfelelő engedélyek birtokában adományt gyűjtesz, akkor nem kell számlát se adni.
Amúgy meg nagy muri lesz, imádják Bécsben a magyar koldusokat.Sobri Jóska
Tehát akkor nem kivitelezhető. Sajnos. Értem. Szomorú vagyok. 😕 Azért köszi a segítséget ...

Nem koldulás lett volna... 😛 Adományozni adományoztam VOLNA, a kollegáknak - sört ! 😀 Persze enélkül is fogok - csak jó poén, szitu, fogadás lett volna (maradandó emlékecske) 😀 ...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Komoly kérdésem lenne. Ez nem vicc, mégha viccesen is hangzik - akkor se ... 😀

Bécsbe utazom a kemény maggal. Lazulás, pihenés, sörözés, stb ...
A szituáció:
az utcán, belvárosban össze kell énekelnem egy kör itókat (sört,stb.) ... ! Fogadás, de ez mindegy is.
A kérdésem: én mint turista, magánszemély mindenféle engedély, bejelentés nélkül énekelhetek Bécs belvárosában, a nyílt utcán úgy, hogy közben magam elé teszek pl. egy kalapot és tarhálok ??? Ez lehetséges, jogilag tiszta? 😀

Remélem értitek a problémámat és tudtok rá válaszolni. 😊 Köszönöm!Zoli
Ha számlaképes vagy, akkor természetesen.
Vagy ha megfelelő engedélyek birtokában adományt gyűjtesz, akkor nem kell számlát se adni.
Amúgy meg nagy muri lesz, imádják Bécsben a magyar koldusokat.

több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Komoly kérdésem lenne. Ez nem vicc, mégha viccesen is hangzik - akkor se ... 😀

Bécsbe utazom a kemény maggal. Lazulás, pihenés, sörözés, stb ...
A szituáció:
az utcán, belvárosban össze kell énekelnem egy kör itókat (sört,stb.) ... ! Fogadás, de ez mindegy is.
A kérdésem: én mint turista, magánszemély mindenféle engedély, bejelentés nélkül énekelhetek Bécs belvárosában, a nyílt utcán úgy, hogy közben magam elé teszek pl. egy kalapot és tarhálok ??? Ez lehetséges, jogilag tiszta? 😀

Remélem értitek a problémámat és tudtok rá válaszolni. 😊 Köszönöm!

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!