NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
fateromék zenélnek lagzikban egyébiránt. 2-4 fős formációkban tolja igénytől függően, itt nem akarok offolni de küldök videót privátban ha érdekel.eaglesmcnabb
Persze érdekelne, ha tudnál küldeni, megköszönném!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fateromék zenélnek lagzikban egyébiránt. 2-4 fős formációkban tolja igénytől függően, itt nem akarok offolni de küldök videót privátban ha érdekel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Akkor megse keresem ot😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Keresztény zenekarral.Sobri Jóska
AKA Fásy-mulató.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Keresd JC6ot.Hanni
Ő eltűnt vagy megint bannolták 😀😀peach
És neki puccos esküvője volt 😀Matthew99
Keresztény zenekarral.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Keresd JC6ot.Hanni
Ő eltűnt vagy megint bannolták 😀😀peach
És neki puccos esküvője volt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Keresd JC6ot.Hanni
Ő eltűnt vagy megint bannolták 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Keresd JC6ot.
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Jovore eskuvore keszulok, akinek mostanaban volt, tudnatok valami jo fotost, zenekart ajanlani, akik jol dolgoznak, es viszonylag olcson, megbizhatoan?
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a hétvégén 4,5 kiló marhalábszárból pörgettem pörköltöt a céges 'kiránduláson'... kollégák azt sem tudták hova legyenek tőle 😊

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
De ha boss akarsz lenni, akkor elmész a mekibe hozol 2 szendvicset és megemlíted, hogy a meccs után meg lesz sex 😀NB2
Te mész le a mekibe?Papucs!😀😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
De ha boss akarsz lenni, akkor elmész a mekibe hozol 2 szendvicset és megemlíted, hogy a meccs után meg lesz sex 😀NB2
Na igen, úrnak születni kell.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most hétvégére egy fél malacot kívánok megsütni, az se olyan vészes.... 😀peach
Pálinkával, jó társasággal sohase 😊
Apósommal úgy egy hónapja voltunk az únyi kocsmában valami családi napon, volt ott birka meg kecskepörköltfőzés. Szeretem az ilyeneket, mert nem elég, hogy űberjó a kaja, de mire bárkit is meghívhattam volna, már az ötödik sört fizette nekem három különböző ember és úgy tele lettem étellel-itallal, hogy indultunk is haza 😀
Apósom vállalta a sofőr szerepét, így én maximálisan jól érezhettem magamat 😊 Áldassék a neve 😊

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
De ha boss akarsz lenni, akkor elmész a mekibe hozol 2 szendvicset és megemlíted, hogy a meccs után meg lesz sex 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊Amare
Bolognai spagetti!
Nagyon egyszerű, könnyű és gyorsan elkészíthető kaja!
A maradék szósz meg melegszendvicsnek is nagyon pálya!Hege
hehe, a továbbfelhasználás 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Most hétvégére egy fél malacot kívánok megsütni, az se olyan vészes.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Kérdések bármiről topcikba szerintem belefér:

Melyik Sobri az igazi??? :p

Az Alien vagy a Conchita 😀 😀 😀

Mert egy Alien is sok, és egy fél Conchita is, de hogy mindkettő, ráadásul Sobrival megspékelve, na az a 18+ -s karika 😉dande
Isten útjai kifürkészhetetlenek gyermekem.


több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Köszönöm a segítséget srácok,akkor ezekből összehozok valamit 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérdések bármiről topcikba szerintem belefér:

Melyik Sobri az igazi??? :p

Az Alien vagy a Conchita 😀 😀 😀

Mert egy Alien is sok, és egy fél Conchita is, de hogy mindkettő, ráadásul Sobrival megspékelve, na az a 18+ -s karika 😉
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Honnan tudok holnap fél4re 1 szál liliomot szerválni ? (Budapesten van ilyen virágbolt, belvárosban?)Amadeus91
Egynéhány akad.
Pl. az Oktogon mindjárt kettő is.
De 1 km sugarú körben még vagy 12.Sobri Jóska
megoldottam, nagyon bejött a liliom, köszönöm!


Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊Amare
én rendre vapianosat (=tészta) játszok itthon, nagyon be szokott jönni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊Amare
Fonott csirkemell, friss salátával például.
Fonott csirkemell:
- Fogsz csirkemellfilét, megmosod, lecsöpögteted, majd egy deszkára rakod. Ezután fogsz egy éles kést, ráteszed a tenyered a csirkemell tetejére, majd a tenyered alatt (kb a csirkemell felénél) elkezdesz szeletelni (tehát tenyereddel párhuzamosan), így szép szeletet kapsz. Ezután fogod a szeletet, a végén kb. 1 cm-t egészben hagysz, majd a hús szeleteket hosszában 3 részre vágod. Ezután megfonod.
- Fonás: Van a 3 "csíkod", a bal szélsőt átemeled a középső tincsen (így most az lesz a középső), majd a jobb szélsőt, átemeled az új középső tincsen és így tovább. A végét fogpiszkálóval megtűzöd.
- Sütés: A copfokat ízesíted (itt a fantázia szab csak határt, kis szerecsendió segít), majd hirtelen mindkét oldalát megpirítod. Ezután berakod egy sütőtálba, raksz a tetejére némi vajat és sütőben készre sütöd 180-200 °C-n. Mivel csirkemell, nem kell neki sok idő, talán 10-15 perc. próbaként megvághatsz egyet, ha fehér és nem rózsaszín, akkor nyertél.

Saláta: Fogsz paradicsomot, paprikát, salátát, hagymát, amit még gondolsz, mokkáskanál ecet (vagy kis borecet/balzsamecet) vagy citrom leve, olívaolaj, bors, pici só, evőkanál víz, összeforgatod.

Tálalásnál egy szép salátalevelet teszel a tányérra, ráhalmozod a salátát, mellé a csirkemellcopfokat és voilá.

Akkor még egyszerűbb a hústorta.

Csirkemellfilé szeleteket hirtelen megpirítod (ez azért kell, hogy a hústortád ne tocsogjon a "vízben"). Egy sütőtál aljára teszek bacont, erre rámegy egy sor csirkemell, amit pirítás után bekensz mustárral, citromos borssal (vagy a mustárba teszel reszelt citromhéjat), erre rámegy reszelt sajt, majd bacon, hús sajt, tetejét lezárod baconnel, be a sütőbe (előmelegített), 180°C-on megsütöd. Ezután hagyod míg hűl, majd mint egy tortát felszeleteled. Mellé köretnek mehet mondjuk zöldségleveles krumpli, vagy tört krumpli, akár burgonyapüré.

Vagy keresgélhetsz itt is, ha nem kedvelitek a chilit, akkor azt kihagyod. Sárréti Chilifarm Receptgyűjtemény 2014


Bor: Habár lehet, hogy közvetlen az étel mellé nem illik, de utána mindenképp tuti választás a Boksay pincészet Badacsonyi Ürmöse , 16 fajta gyógynövény van beleáztatva, egyszerűen fenséges. Olyan 1500 Ft/palack, de nálam No.1, a nők totál oda szoktak lenni érte.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊Amare
Igen, azért nem árt tudni mit szeret az asszony. 😊

Ez a krumpli valami eszméletlen jó:  www.nosalty.hu/recept/sutoben-sult-krumpli-2-paradicsomos
Meg én simán hozzáadom a paradicsompüré jó 3-szorosát is... Esetek nagy részében valami grillezett dologgal fogyasztom.

A töltött tojás se rossz, de ha nem vagy türelmes alkat, akkor biztos, hogy tökön szúrod magad mire elkészíted. Mondjuk ha el is rontott, az igyekezetedet még mindig lehet értékelni. 😀

Tésztafélékből meg talán a pennét érdemes elővenni. Valamivel "különlegesebb", mint a többi, ízlés szerint meg keresel hozzá valami szószt. Az alant linkelt pulykás rakott tésztát tudom ajánlani.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊Amare
mondjuk az sem elhanyagolandó háttérinfó, hogy ő mit szeret, de valami tésztaétel tűnik ilyenkor a legjobb megoldásnak

pl.
 www.bien.hu/egeszseg-es-eletmod/tesztak/7-kulonleges-konnyen-elkeszitheto-tesztaetel-vacsorara/116329
 nemvagyokmesterszakacs.blogspot.hu/2012/01/nem-vagyok-mesterszakacs_13.html

az "elronthatósági" faktor alacsony, ezek nem is nehéz ételek, és ha megadod mellé a módját (jó bor, szép teríték, stb.), akkor óriási a ziccer, amit már nem is lehet kihagyni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Konyhában tapasztalt férfitársak! Vagy hölgyek 😊 Ötletek kénének mit főzzek asszonyzatnak 😀 vagy a héten vagy a jövőhéten tervezek neki ilyen meglepi vacsorát. Nem vagyok egy nagy konyha tündér szal valami viszonylag egyszerű de azért a rántottánál komolyabb flamó kéne 😊 Én akármikor benne lennék egy sült csülök steak krumpli puha kenyér trióban,sőt csajom is,ezzel együtt az este további részében nem a büfögés meg a horkolós alvás lesz a program,szóval valami "könnyebb" kéne 😊
Bármilyen segítséget szívesen fogadok 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Honnan tudok holnap fél4re 1 szál liliomot szerválni ? (Budapesten van ilyen virágbolt, belvárosban?)Amadeus91
Gyanús vagy nekem te rigó 😉
Liliomtipràsrakèszülszmi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak