NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
az oroszok ekkora torrentesek?
hamarabb fent vannak az orosz oldalon a mérkőzések, mint a noonkicken, youtubeon, 10yardon?Ventura
Én zenei albumokat töltök ruszki oldalról, de megjelenés előtt 1 héttel már fenn vannak.
Király. 😊danyly
nagyon sokszor a filmeknél is orosz forrásra teszik rá a szinkront a releaserek, mert sokkal hamarabb kint van jó minőségben arrafelékaszo
Biztos az időeltolódás!

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
az oroszok ekkora torrentesek?
hamarabb fent vannak az orosz oldalon a mérkőzések, mint a noonkicken, youtubeon, 10yardon?Ventura
Én zenei albumokat töltök ruszki oldalról, de megjelenés előtt 1 héttel már fenn vannak.
Király. 😊danyly
nagyon sokszor a filmeknél is orosz forrásra teszik rá a szinkront a releaserek, mert sokkal hamarabb kint van jó minőségben arrafelé
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
az oroszok ekkora torrentesek?
hamarabb fent vannak az orosz oldalon a mérkőzések, mint a noonkicken, youtubeon, 10yardon?Ventura
Én zenei albumokat töltök ruszki oldalról, de megjelenés előtt 1 héttel már fenn vannak.
Király. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
az oroszok ekkora torrentesek?
hamarabb fent vannak az orosz oldalon a mérkőzések, mint a noonkicken, youtubeon, 10yardon?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Sajátgépről nem megy,total commanderrel meg nem tudom hogy kell 😕JoeyPorter
írok inkább PM-et

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?JoeyPorter
Azért nem megy rá, mert FAT32-re formáztad a fájlrendszert. Ez pedig nem kezel 4gb-nál nagyobb fájlokat. Nyisd meg a formázás menüpontot, majd a fájlrendszernél a FAT32-t állítsd át NTFS-re. Ezt követően simán rá tudod tenni a 12 gigás filmet.dugo1993
Amikor rámegyek,hogy formázom,akkor nincs olyan beállítási lehetőség,hogy NTFS csak ex FAT.Az lenne az?JoeyPorter
Nem. Lennie kell NTFS-nek is. Milyen programmal próbálod? Ha véletlen sajátgép/total commanderrel nem megy, akkor le kell szedni egy másik programot. De elvileg ezeknek is tudniuk kell.dugo1993
Sajátgépről nem megy,total commanderrel meg nem tudom hogy kell 😕

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?JoeyPorter
Azért nem megy rá, mert FAT32-re formáztad a fájlrendszert. Ez pedig nem kezel 4gb-nál nagyobb fájlokat. Nyisd meg a formázás menüpontot, majd a fájlrendszernél a FAT32-t állítsd át NTFS-re. Ezt követően simán rá tudod tenni a 12 gigás filmet.dugo1993
Amikor rámegyek,hogy formázom,akkor nincs olyan beállítási lehetőség,hogy NTFS csak ex FAT.Az lenne az?JoeyPorter
Nem. Lennie kell NTFS-nek is. Milyen programmal próbálod? Ha véletlen sajátgép/total commanderrel nem megy, akkor le kell szedni egy másik programot. De elvileg ezeknek is tudniuk kell.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?JoeyPorter
Azért nem megy rá, mert FAT32-re formáztad a fájlrendszert. Ez pedig nem kezel 4gb-nál nagyobb fájlokat. Nyisd meg a formázás menüpontot, majd a fájlrendszernél a FAT32-t állítsd át NTFS-re. Ezt követően simán rá tudod tenni a 12 gigás filmet.dugo1993
Amikor rámegyek,hogy formázom,akkor nincs olyan beállítási lehetőség,hogy NTFS csak ex FAT.Az lenne az?JoeyPorter
Az más, de az exFAT is kezeli a nagy fájlokat.

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?JoeyPorter
Azért nem megy rá, mert FAT32-re formáztad a fájlrendszert. Ez pedig nem kezel 4gb-nál nagyobb fájlokat. Nyisd meg a formázás menüpontot, majd a fájlrendszernél a FAT32-t állítsd át NTFS-re. Ezt követően simán rá tudod tenni a 12 gigás filmet.dugo1993
Amikor rámegyek,hogy formázom,akkor nincs olyan beállítási lehetőség,hogy NTFS csak ex FAT.Az lenne az?

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?JoeyPorter
Azért nem megy rá, mert FAT32-re formáztad a fájlrendszert. Ez pedig nem kezel 4gb-nál nagyobb fájlokat. Nyisd meg a formázás menüpontot, majd a fájlrendszernél a FAT32-t állítsd át NTFS-re. Ezt követően simán rá tudod tenni a 12 gigás filmet.

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Van egy 16 gigás pendriveom,amire szeretnék felmásolni egy 12 gigás filmet,de amint rányomok a másolás gombra rögtön kiírja,hogy a lemez megtelt.Kipróbáltam ugyanezt az eljárást egy 8 gigás filmmel is annál is ugyanez a probléma.Előtte direkt leformáztam.Ilyen 2-3-4 gigás cuccokat simán rá lehet másolni,de a nagyobbakkal valamiért makacskodik.Tudja valaki,hogy miért van ez?

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem is simán jó. A második labdám, hanem is pont ilyen, de hasonló kaliber. Egész jól néz ki, jó a fogása, mérete. Jól is bírja, bár ez már nincs úgy kinyírva, mint az első volt.

Aztán ha megjött lehet youtuberól tanulni a dobást, 😀 azzal lehet szenvedni egy darabig. Már ha nincs senki aki megtanítson. 😀dugo1993
Köszi neked is. Youtube-ot már néztem, aztán valóban szenvedek majd. 😀 Nincs ki tanítson, sőt, szerintem vak vezet világtalant alapon megy majd jövőre a dobálás, mivel a "kör" egyáltalán nem néz NFL-t. 😀

Tegnap óta találtam egy ilyet is, ha szerencsém van posta nélkül el tudom hozatni, ha nem, akkor marad az Extreme.

 teamzone.eu/american-football/baelle/kunstleder-und-trainingsbaelle/381/wilson-nfl-duke-replica
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni labdavásárlás ügyben. Hirtelen feltámadt bennem az ötlet, hogy jövőre meglepném magam egy football labdával. Nagyrészt "szobadísznek", de ha haver/rokon is benne lenne kerti főzés közben kipróbálnám a dobálást is.
Na most itt jön a tanácstalanság, találtam a Decathlon webshopjában egy WILSON NFL Extreme nevezetű labdát. Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a labdával (kinézet, méret, mennyire kelt gagyi hatást), érdemes-e megvenni (mert gyanúsan olcsó) vagy inkább vegyek egy "The Duke" game ballt $100 körüli árért, a Wilson webshopjából?
Melyik érné meg úgy, hogy dobálva lehet soha nem lenne vagy évente párszor és lakásban dísztárgy szerepet töltene be?

A válaszokat előre is köszönöm!Tony
Szerintem is simán jó. A második labdám, hanem is pont ilyen, de hasonló kaliber. Egész jól néz ki, jó a fogása, mérete. Jól is bírja, bár ez már nincs úgy kinyírva, mint az első volt.

Aztán ha megjött lehet youtuberól tanulni a dobást, 😀 azzal lehet szenvedni egy darabig. Már ha nincs senki aki megtanítson. 😀

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na most itt jön a tanácstalanság, találtam a Decathlon webshopjában egy WILSON NFL Extreme nevezetű labdát. Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a labdával (kinézet, méret, mennyire kelt gagyi hatást),Tony
 www.amazon.co.uk/product-reviews/B000RHT16Abaggio
Köszönöm a gyors választ! Leírások alapján kezdésnek jó labda lesz.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Na most itt jön a tanácstalanság, találtam a Decathlon webshopjában egy WILSON NFL Extreme nevezetű labdát. Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a labdával (kinézet, méret, mennyire kelt gagyi hatást),Tony
 www.amazon.co.uk/product-reviews/B000RHT16A


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni labdavásárlás ügyben. Hirtelen feltámadt bennem az ötlet, hogy jövőre meglepném magam egy football labdával. Nagyrészt "szobadísznek", de ha haver/rokon is benne lenne kerti főzés közben kipróbálnám a dobálást is.
Na most itt jön a tanácstalanság, találtam a Decathlon webshopjában egy WILSON NFL Extreme nevezetű labdát. Kérdésem, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a labdával (kinézet, méret, mennyire kelt gagyi hatást), érdemes-e megvenni (mert gyanúsan olcsó) vagy inkább vegyek egy "The Duke" game ballt $100 körüli árért, a Wilson webshopjából?
Melyik érné meg úgy, hogy dobálva lehet soha nem lenne vagy évente párszor és lakásban dísztárgy szerepet töltene be?

A válaszokat előre is köszönöm!
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Sziasztok! Tud valaki Bp belvárosában (vagy valami bevásárló-központban esetleg) olyan helyet, ahol olcsó lézer pointert kapni? Elég ilyen kis kulcstartós is, nem fogom felrobbantani vele a Holdat, de még csak a szomszéd kerületbe sem célom átvillogni egy prezentációra, mindössze a macskámat akarom "boldogítani" azzal a kis piros fénnyel 😀 Szóval egy pár száz forintos kis valami is elég, nem kell profi szerkezet. Rendelőset találtam, de jobb lenne egy odamegyek-megveszem szertartás. Köszi! 😊

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Sziasztok!

A/4-s ebook olvasót vennék ajándékba.

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyet érdemes venni, ár/érték arányban melyik márkák, amelyekből megéri szemezgetni.

Esetleg ha valakinek van ilyenje, akkor leírhatná, hogy mik az előnyei-hátrányai és ajánlja e?

Köszi!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Olyan kérdésem lenne, hogy normális áron (10 000 körül) szeretnék jégkorit venni persze azért viszonylag normálisat. Nem vagyok benne otthon ezért kérném segítségeteket, hogy milyet hol?! 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
meddig tart a Deák tér-Lehel tér közötti 3-mas metró felújítás?
pl. holnap még pótlóbuszok mennek, vagy lesz rendes menetrend?
--
érdemes a 2-esről a 3-as metró átszállni a Deákon, vagy vergődjek el a Lehel térig ahogy csak bírok, és onnan 3-assal észak felé?sapka
tudtommal csak hétvégén csinálják azt a szakaszt, hétköznap már végig közlekedik a kukac.gamerkr
szuper, köszi!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
meddig tart a Deák tér-Lehel tér közötti 3-mas metró felújítás?
pl. holnap még pótlóbuszok mennek, vagy lesz rendes menetrend?
--
érdemes a 2-esről a 3-as metró átszállni a Deákon, vagy vergődjek el a Lehel térig ahogy csak bírok, és onnan 3-assal észak felé?sapka
tudtommal csak hétvégén csinálják azt a szakaszt, hétköznap már végig közlekedik a kukac.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
meddig tart a Deák tér-Lehel tér közötti 3-mas metró felújítás?
pl. holnap még pótlóbuszok mennek, vagy lesz rendes menetrend?
--
érdemes a 2-esről a 3-as metró átszállni a Deákon, vagy vergődjek el a Lehel térig ahogy csak bírok, és onnan 3-assal észak felé?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
...Akkor miért nem mondhatjuk fel, visszakapva a kauciót? ......JC6
Mert nem kapjátok vissza.
Ez az elmélet és a gyakorlat különbözőségének példája.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Van ügyvéd ismerős, aki vállalná ingyen. Megéri?

Amúgy azt nem értem, hogy ha a ptk. 6:332. § [A bérbeadó szavatossága] 3. pontjában az van: (3) Ha a bérelt dolog lakás vagy emberi tartózkodás céljára szolgáló más helyiség, és az olyan állapotban van, hogy használata az egészséget veszélyezteti, a bérlő a szerződést felmondhatja akkor is, ha erről a tényről a szerződés megkötésekor vagy a dolog birtokbavételének időpontjában tudott vagy tudnia kellett. Erről a jogról a bérlő érvényesen nem mondhat le.

Akkor miért nem mondhatjuk fel, visszakapva a kauciót? Itt a penész, visszatér folyton, legegészségtelenebb egy kismamára...

szerk.: ha nincs meghatalmazás, hogy a tulaj nevében az ingatlanos eljárjon, akkor nekem nem kötelességem fizetni, csak ha van meghatalmazás, nem? A szerződésben az van, hogy a tulajdonosnak kell fizetnem, nem az ingatlanosnak.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Arról nem is beszélve, hogy mire jogi úton használható döntés születik, addigra rég letelik a hátralévő fél év (főleg, hogy nincs írásos szerződés a birtokban).
Ráadásul mivel nincs szerződés, így lövés sincs arról, hogy kinek a kötelessége lenne megjavíttatni a cirkót, lehet simán alá lett írva, hogy a bérlőnek.
A jogi út mindenképp idő és pénzigényes és könnyen meglehet a végén a bérbeadó számára születik kedvező döntés, ez esetben nem csak a kaució, de az ügyvédi költség is kidobott pénz.