NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
nem esett vki túl egy építésen/felújításon/ fűtéskorszerűsítésen az utóbbi időben ?

elektormos fűtéssel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének, infrafűtés, fűtőszőnyeg, fűtőkábel stb.gabtsi
az infra sokat zabál, ha igazán akarod használni, ha nem, akkor meg nem ér sömmitse, - padlófűtés, falfűtés - attól függ mennyire akarod szétberhelni a lakást


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem esett vki túl egy építésen/felújításon/ fűtéskorszerűsítésen az utóbbi időben ?

elektormos fűtéssel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének, infrafűtés, fűtőszőnyeg, fűtőkábel stb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kösz.......
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
Viszonylag olcsóbb bababoltot tud valaki Pesten?
Köszi előre.JC6
 ingatlan.com/ii-ker/elado+uzlethelyiseg/uzlethelyiseg-uzlethazban/budapest+2+kerulet+szilagyi+erzsebet+fasor/21010686?sid=0

Szerintem le lehet alkudni 8.5-re. Az már viszonylag olcsóbb.Sobri Jóska
Az állat. 😀 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Viszonylag olcsóbb bababoltot tud valaki Pesten?
Köszi előre.JC6
 ingatlan.com/ii-ker/elado+uzlethelyiseg/uzlethelyiseg-uzlethazban/budapest+2+kerulet+szilagyi+erzsebet+fasor/21010686?sid=0

Szerintem le lehet alkudni 8.5-re. Az már viszonylag olcsóbb.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Nem olvastam után, de kiváncsi vagyok, akkor most már elbírom e hagyni az országot szerbia felé röszkénél megye matrica nélkül.... 😀peach
Amúgy nem... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Viszonylag olcsóbb bababoltot tud valaki Pesten?
Köszi előre.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Nem olvastam után, de kiváncsi vagyok, akkor most már elbírom e hagyni az országot szerbia felé röszkénél megye matrica nélkül.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
azt hiszem ebben a topikban volt téma:

Ez változik február 1-től

Fónagy János, a Fejlesztési Minisztérium államtitkára a következő átalakításokat jelentette be:

A megyematricák a szomszéd megye első csomópontjáig érvényesek.
NB2
Tehát az M7 veszprém megyei szakasza használható Somogy megyei matricával szerencsére.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
azt hiszem ebben a topikban volt téma:

Ez változik február 1-től

Fónagy János, a Fejlesztési Minisztérium államtitkára a következő átalakításokat jelentette be:

A megyematricák a szomszéd megye első csomópontjáig érvényesek.
A ferihegyi reptérre vezető út ingyenes.
A kaposvári elkerülő ingyenes.
A szombathelyi elkerülő ingyenes.
A Pentele (dunaújvárosi) és a Szent László (szekszárdi), vagyis a déli Duna-hidak ingyenesek.
Mentesülnek a pótdíj alól azok, akik januárban jogosulatlanul használtak díjköteles szakaszt.
A feleslegesen megvett matricákat vissza lehet váltani.
Kompenzálják a nagycsaládosokat.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Múlt héten hozott a futár egy a blekkfrájdéj alkalmából megrendelt csomagot az egyik munkatársamnak.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Emagról kb mennyi idő alatt ér ide a motyó?peach
Nekem eddig minden rendelésem 3 nap alatt megjött. Ilyen téren gyorsak.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Köszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Emagról kb mennyi idő alatt ér ide a motyó?peach
Nekem Black fridaykor vasárnap már megjött. Ha van raktáron szerintem 2 nap alatt simán megjöhet.

(bár prohardveren iszonyatosan leszólták az emagot, hogy mekkora tróger cég, főleg a garanciájuk miatt)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Emagról kb mennyi idő alatt ér ide a motyó?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki egyszerűen és érthetően el tudná magyarázni hogyan lehet iTunes programmal zenét feltenni iPod-ra?
Már megőrülök, hogy nem sikerül. Sosem csináltam és sosem használtam "i" dolgokat.danyly
Nekem ilyen régi ipodom van (meg korai generációs, valamikor tan 2003 környékéről. Eleg nehez). Nalam neha okoz problémát hogy nem ismeri fel mikor csatlakoztatom a géphez. Ha hazaérek es nem felejtem megmutatom.Ventura
Nagy nehezen sikerült. De azért köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
Valaki egyszerűen és érthetően el tudná magyarázni hogyan lehet iTunes programmal zenét feltenni iPod-ra?
Már megőrülök, hogy nem sikerül. Sosem csináltam és sosem használtam "i" dolgokat.danyly
Nekem ilyen régi ipodom van (meg korai generációs, valamikor tan 2003 környékéről. Eleg nehez). Nalam neha okoz problémát hogy nem ismeri fel mikor csatlakoztatom a géphez. Ha hazaérek es nem felejtem megmutatom.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Valaki egyszerűen és érthetően el tudná magyarázni hogyan lehet iTunes programmal zenét feltenni iPod-ra?
Már megőrülök, hogy nem sikerül. Sosem csináltam és sosem használtam "i" dolgokat.danyly
először betallózod a zenemappáidat a programba, aztán rákattintasz azon belül a felismert eszközre, és a zenék fülnél kiválasztod, amit áttennél, majd szinkronizálás/alkalmazás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valaki egyszerűen és érthetően el tudná magyarázni hogyan lehet iTunes programmal zenét feltenni iPod-ra?
Már megőrülök, hogy nem sikerül. Sosem csináltam és sosem használtam "i" dolgokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Tehát ingyen kicserélik, még akkor is ha a készüléket nem a Vodafonenál vette, hanem egy számítástechnikai üzletben.

Köszönöm a segítséget.tüsi91
a SIM a lényeg. az legyen az ő nevén.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tehát ingyen kicserélik, még akkor is ha a készüléket nem a Vodafonenál vette, hanem egy számítástechnikai üzletben.

Köszönöm a segítséget.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
ugyanez volt nekem is, Vodafone ingyen megcsinálta.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Tesóm vett magának egy kártyafüggetlen okostelefont, de arra nem gondolt, hogy micro SIM kell bele, neki meg még hagyományos, nagy Vodás sim kártyája van. Vodafone szaküzletben mennyiért cserélik ki a a hagyományos micro SIM-re (úgy, hogy a szám is megmaradjon)?

Választ előre is köszi.tüsi91
ingyen adnak újat, legalábbis a Telenornál biztosan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tesóm vett magának egy kártyafüggetlen okostelefont, de arra nem gondolt, hogy micro SIM kell bele, neki meg még hagyományos, nagy Vodás sim kártyája van. Vodafone szaküzletben mennyiért cserélik ki a a hagyományos micro SIM-re (úgy, hogy a szám is megmaradjon)?

Választ előre is köszi.tüsi91
Ha jól tudom egyszerűen megvágják és már mehet is bele. De lehet tévedek, ha fizetni kell egyátalán, szerintem max 2-3 ezer forint körül lehet, de lehet inkább annyi sem.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tesóm vett magának egy kártyafüggetlen okostelefont, de arra nem gondolt, hogy micro SIM kell bele, neki meg még hagyományos, nagy Vodás sim kártyája van. Vodafone szaküzletben mennyiért cserélik ki a a hagyományos micro SIM-re (úgy, hogy a szám is megmaradjon)?

Választ előre is köszi.