NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki tud mondani egy jó háziorvost a 6. kerületben?

Asbee
Ott hagytad a hűség városát?Amadeus91
minden jel arra mutat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Valaki tud mondani egy jó háziorvost a 6. kerületben?

Asbee
Ott hagytad a hűség városát?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kinyomtatni egy képet, beüvegezni, majd jöhet a következő. Ezzel kapcsolatos a kérdés, hogy hol érdemes ilyet csináltatni. Felhelyezést megoldom én😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Más: szeretnék netről lementett képekből posztert csinálni és azt beüvegeztetni majd kitenni szobám falára. Hol érdemes ilyet csináltatni? Előre is köszi!Asbee
És most a poszterkészítésre, az üvegezésre vagy a szobád falára kihelyezésre kérdezel rá? 😕)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Más: szeretnék netről lementett képekből posztert csinálni és azt beüvegeztetni majd kitenni szobám falára. Hol érdemes ilyet csináltatni? Előre is köszi!Asbee
Mármint sok képet egy poszterre, vagy a sok képet sok poszterre? 😀
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki tud mondani egy jó háziorvost a 6. kerületben?

Más: szeretnék netről lementett képekből posztert csinálni és azt beüvegeztetni majd kitenni szobám falára. Hol érdemes ilyet csináltatni? Előre is köszi!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
aham, köszi!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ennek mi a mögöttes tartalma?
"A hívott szám adminisztratív okok miatt nem kapcsolható"
Hívtak egy számról, nem vettem fel 😊, visszahívnám, de X-edik nekifutásra is ezt dobja ki a géphang, nem is tárcsázsapka
Valamint pl. egy callcenternek kiírja a központi számát, de hívás fogadására alkalmatlan.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Ennek mi a mögöttes tartalma?
"A hívott szám adminisztratív okok miatt nem kapcsolható"
Hívtak egy számról, nem vettem fel 😊, visszahívnám, de X-edik nekifutásra is ezt dobja ki a géphang, nem is tárcsázsapka
valamilyen mellékről hívtak, ami csak átkapcsolás után lenne elérhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Ennek mi a mögöttes tartalma?
"A hívott szám adminisztratív okok miatt nem kapcsolható"
Hívtak egy számról, nem vettem fel 😊, visszahívnám, de X-edik nekifutásra is ezt dobja ki a géphang, nem is tárcsáz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A holnapi estémet Pécsen, a Nemzeti Színházban és közelében töltöm. A környéken hol tudnám hagyni a kocsimat az éjszakára? Nem nagyon vagyok jártas a pécsi parkolásban...Habi
Minden belvárosi szállás tol max 10 perc gyalog a szinhaz. Du Perczel, Munkácsy utca környéken tudod hagyni , viszont este mar necces


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Szombat 13.00-tól egészen hétfő reggel 8-ig ingyenes a parkolás a belváros nagy részében is. Viszont vannak olyan helyek ahova csak behajtási engedéllyel mehetsz.
 www.biokom.hu/images/parkolas/parkolasterkep140701hr.jpg Itt nézd meg, a zöld a behajtásos. Mint mindenhol Mo-n, a belvárosban nehezebben találsz parkolóhelyet, bár azért hétvégén mivel nem dolgoznak az emberek és nincs semmi hivatal nyitva szerintem nem olyan vészes. Főleg ha úgy akarsz jönni, hogy előtte elfoglalod a szállást, akkor délután tényleg nagy esélyed van parkolóra. Igazándiból tudni kéne, hogy melyik utcában lesz a szállás és hogy a színházba gyalog v. autóval akarsz menni. Mert este viszont már elképzelhető, hogy aki megy a színházba v. szórakozni "megszállja" a környező utcákat és van 1-2 megállni tilos tábla, oda nem lenne szerencsés beleszaladni😊
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Csak az előadás idejére akarod?NB2
egész éjszakára, mert ott a közelben foglaltam szállást. Gyakorlatilag úgy délután 3-tól reggel 10-ig


JT Daniels fan
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Csak az előadás idejére akarod?
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A holnapi estémet Pécsen, a Nemzeti Színházban és közelében töltöm. A környéken hol tudnám hagyni a kocsimat az éjszakára? Nem nagyon vagyok jártas a pécsi parkolásban...


JT Daniels fan
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
köszi fiúk, akkor azt gondolom, hogy kihívok egy villanyos szakit.

a gyűlölködés topikban találkozunk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
villanyos nem vagyok, csak másfél-két éve újítottunk fel egy régi lakást plusz ugye a a ház is társasház, szóval némi általános tudás rám is ragadt, szóval:
nem árt megnézni, hogy milyen a vezetékezés, mert ha ilyen régiek a megszakítók, akkor az is lehet, hogy nem feltétlenül bírja el a nagyobb terhelést a rendszer önmaga sem. azt meg gondolom nem szeretnéd, ha egyszer csak kiégnének a falból a vezetékek. egy mérnök simán meg tudja oldani, nekünk az egész rendszert (víz-villany-gáz) egy ember tervezte meg számolta, szóval akkor csak villannyal is mennie kell.

és ha már itt tartunk, ugyanezt érdemes az egész házban is megnézni, mert a régi házakban hajlamos úgyszintén elavult elektromos rendszer lenni, és ha esetleg túlzottan megnő a hálózatszintű terhelés (pl nyáron a légkondik miatt), akkor abból is problémák lehetnek. (nekünk pl. idén és jövőre cserélik le a teljes méretlen fővezetéket, mert nem kimondottan korszerű, a gyerekeknek meg lehet hogy tetszik a szirénázó tűzoltóautó, csak az nem annyira vicces, amikor nem másik házat oltanak, hanem a sajátot)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Ha bérlemény a lakás, csak szólj az önkormányzatnak, minden ilyen jellegű probléma az ő költségükre tartozik. Amúgy sztem bármelyik szaki akinek van is ipara megcsinálja, a papír munkát meg intézheted magad is vagy rábízod. ( ha kell egyáltalán ) amúgy nálam az első eset állt fent, a másodikra csak tippeltem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
villanyosok help!

egy régi építésű társasáházban lakunk (ii. ker) és lakásban még olyan biztosítéki rendszer van, hogy egy kerámia gyertya szerűt kell nekem becsavarni minden alkalommal, mikor lebassza a csajom a mosás hajszárítás kombóval a rendszert. két kör van egy 6A-os meg egy 10A-os. na most ezt hogy lehetne kiváltani egy olyan rendszerre aminél nem kell csavargatni csak visszakapcsolni egy kapcsolót, ahogy pl az újépítési lakásomban van ?

mert egyrészt jó lenne lecserélni, másfelől bővíteni is az Ampert, mert szereném a gázsütőt villanyra cserélni, ami a jelenlegi helyzetben nem kivitelezhető mert nem bírná már el. a kérdés, hogy az én problémám az ELMŰ vagy villanyszerelő szakember kérdése ? találtam némi infot a neten, de nem egyértelmű, meg akkora satu vagyok a témában, hogy nem is értek mindent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Dohanyos/tubakos szelencet szeretnek venni (ajandekba)

Nincs valakinek valami egyeb tippje esetleg? (Pesten helyileg)Igor
kristof dolgozott ilyen helyen, ő lehet tud segíteniempty taxi
én a Sobri által ajánlott Cigar Towerben voltam, de nálunk csak humidor van :-/
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ha jól tudom, az nfl-nek van valami programja is erre, hogy az újoncokat felkészítse a nagy dohányra.Hatásos lehet...laccoo74
Rookie Symposiumon vannak előadások a veteránoktól, ott meg szokták említeni a dolgot, kérdés kinél mennyi ragad meg a fejekben...JSanyo
sutianap


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha jól tudom, az nfl-nek van valami programja is erre, hogy az újoncokat felkészítse a nagy dohányra.Hatásos lehet...laccoo74
Rookie Symposiumon vannak előadások a veteránoktól, ott meg szokták említeni a dolgot, kérdés kinél mennyi ragad meg a fejekben...JSanyo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha jól tudom, az nfl-nek van valami programja is erre, hogy az újoncokat felkészítse a nagy dohányra.Hatásos lehet...laccoo74
Rookie Symposiumon vannak előadások a veteránoktól, ott meg szokták említeni a dolgot, kérdés kinél mennyi ragad meg a fejekben...

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A swag-gel meg yolo-val egyetlen program sem versenyezhet.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha jól tudom, az nfl-nek van valami programja is erre, hogy az újoncokat felkészítse a nagy dohányra.Hatásos lehet...