NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Okoskodás utólag, de a papír örök a szó meg elveszik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem tudom mennyi a kaució, de egy peres eljárás végig, az kb 300ezer az ügyvédnek.
Ultimate jótanács: papír legyen mindenről!

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Úgy látszik, mostanában sok segítségre van szükségem...

Adott egy kis albérlet, 1 évre alá van írva a szerződés, a bérlő nem, csak a bérbeadó mondhatja fel a szerződést, kaució természetesen elveszik. 6 hónapja lakott, kiderült jön a baba.
Megjelent a lakás több pontján a penész és ma elromlott a cirkó.
Kismama állapotát veszélyezteti ez az állapot. Hoznánk magunk helyett mást, 6 hónapra, tulaj nem megy bele. Orosz, kint él. Van ingatlankezelő csaj, szerintünk az kamuzik valamit, a lényeg: nem mehetünk.

PTK. kimondja a bérlő szavatossága alatt, hogy a amennyiben az egészséget valami veszélyezteti, akkor a bérlő felmondhatja a szerződést...

Egyenlőre ott tartunk, hogy meghatalmazásra várunk a tulajtól, ki járhat el a nevében (pénzt beszedni), illetve aláírt, eredeti szerződést, mert nem kaptunk. Addig nem is fizetünk.
Ez mondjuk az én hibám, gyorsan kellett nyáron lakás, nem figyeltem ezekre, meg arra, mit írok alá. Jó hely, jó ár.. my fault.

Vigyük a tévét, vesszen a kaució? Valakinek ötlet?JC6
Grat a babàhó! Dinnye 😉 keress jogàszt, de az nem szedi vissza a pènzed. Penèszre szalicilel megyünk, szavo ijesmi szalicilszesz, kitartàs.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik, mostanában sok segítségre van szükségem...

Adott egy kis albérlet, 1 évre alá van írva a szerződés, a bérlő nem, csak a bérbeadó mondhatja fel a szerződést, kaució természetesen elveszik. 6 hónapja lakott, kiderült jön a baba.
Megjelent a lakás több pontján a penész és ma elromlott a cirkó.
Kismama állapotát veszélyezteti ez az állapot. Hoznánk magunk helyett mást, 6 hónapra, tulaj nem megy bele. Orosz, kint él. Van ingatlankezelő csaj, szerintünk az kamuzik valamit, a lényeg: nem mehetünk.

PTK. kimondja a bérlő szavatossága alatt, hogy a amennyiben az egészséget valami veszélyezteti, akkor a bérlő felmondhatja a szerződést...

Egyenlőre ott tartunk, hogy meghatalmazásra várunk a tulajtól, ki járhat el a nevében (pénzt beszedni), illetve aláírt, eredeti szerződést, mert nem kaptunk. Addig nem is fizetünk.
Ez mondjuk az én hibám, gyorsan kellett nyáron lakás, nem figyeltem ezekre, meg arra, mit írok alá. Jó hely, jó ár.. my fault.

Vigyük a tévét, vesszen a kaució? Valakinek ötlet?
több mint 9 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Sziasztok,nem tudom nézitek-e a TrashTalk-ot,de Sanyi és Márk meccse után amikor nyilatkoztak,a háttérben melyik stadion volt?Mert én olyan NFL stadiont még nem láttam.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
mindenképp paperwhite

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nagy kérdés:

Kindle 6 vagy Paperwhite ? vagyis világítós vagy nem világítós ? faternak akarnám karácsonyra, én inkább a természetes felé hajlanék, mint ami fényt ad. ne roncsolja a szemét. vélemények ?gabtsi
Én is tervezek egyet magamnak így karácsonyra, és én mindenképp világítósat vennék. Ha csak nappal olvas, nem kötelező a fénynek mennie, inkább úgy kel felfogni mint egy extra funkciót, ha esetleg este is használná. Az ilyen kategóriás készülékeknél úgyis kikapcsolható és szabályozható is a fényerősség, szóval szerintem az a nyerő. Ha pedig nem akarja este használni, vagy van olvasólámpa, akkor simán jobb az olcsóbb kivitel.Hanni
Ha nem kapcsolja ki, akkor sem árt semmivel sem többet a szemnek a világítós kijelző. Sőt.
Nem mai cikk, de érdemes elolvasni:  bits.blogs.nytimes.com/2010/02/12/do-e-readers-cause-eye-strain/?_r=0

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nagy kérdés:

Kindle 6 vagy Paperwhite ? vagyis világítós vagy nem világítós ? faternak akarnám karácsonyra, én inkább a természetes felé hajlanék, mint ami fényt ad. ne roncsolja a szemét. vélemények ?gabtsi
Én is tervezek egyet magamnak így karácsonyra, és én mindenképp világítósat vennék. Ha csak nappal olvas, nem kötelező a fénynek mennie, inkább úgy kel felfogni mint egy extra funkciót, ha esetleg este is használná. Az ilyen kategóriás készülékeknél úgyis kikapcsolható és szabályozható is a fényerősség, szóval szerintem az a nyerő. Ha pedig nem akarja este használni, vagy van olvasólámpa, akkor simán jobb az olcsóbb kivitel.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagy kérdés:

Kindle 6 vagy Paperwhite ? vagyis világítós vagy nem világítós ? faternak akarnám karácsonyra, én inkább a természetes felé hajlanék, mint ami fényt ad. ne roncsolja a szemét. vélemények ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hy all, megint.
Tudtok valahol pesten ingyenes fogászatot, ahová nem kell pesti lakcím?
Thx előreJC6
A Szentkirályi utcában van egy ügyelet, az én úgy tom ingyé van pesti cím nélkül is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Hol szoktátok szidni mint a mocskot a sport tv-s kommentálásokat, mert mennék oda észt osztani.... 😀😀peach
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Sziasztok! Mi a véleményetek, érdemes levetetni az őssejtet születéskor? Tegyük fel, hogy nem pénzkérdés (bár kellene máshova, de kispóroljuk). Én híve volnék, az asszony nem és ahogy utána olvasgatok, egyre inkább én is a nem felé hajlok. Szerintetek?Szokol
valószínűleg egy a nagyon sokhoz az esélye annak, hogy valaha is szükség lehet rá. amíg a gyereknek nincs baja, addig pénzkidobás, utána viszont kiváló befektetés.

érdemes megnézni, hogy kivel és hol vetetnéd le, mert nincsen minden cég körül rendben minden. egyébként meg nincs jó válasz.slowmotion
Huszon èvig tàroljàk csak, tehàt mikor eljönne az ideje addigra hasznavehetetlen lesz, hacsak valami rettenet be nem csapódik. Mi úgy döntöttünk nem őssejtezünk, egymàsutàn hàromszorse, pedik direkt vonalunk volt. Úgy làtom leginkàbb csak gyermekkori leukèmia a terület, ahol alkalmazható ès nincs testvèr ugye. Ennek fènyèben...sutianap
mi se vetettük le, pedig olyan szép szórólapot kaptunk...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok! Mi a véleményetek, érdemes levetetni az őssejtet születéskor? Tegyük fel, hogy nem pénzkérdés (bár kellene máshova, de kispóroljuk). Én híve volnék, az asszony nem és ahogy utána olvasgatok, egyre inkább én is a nem felé hajlok. Szerintetek?Szokol
valószínűleg egy a nagyon sokhoz az esélye annak, hogy valaha is szükség lehet rá. amíg a gyereknek nincs baja, addig pénzkidobás, utána viszont kiváló befektetés.

érdemes megnézni, hogy kivel és hol vetetnéd le, mert nincsen minden cég körül rendben minden. egyébként meg nincs jó válasz.slowmotion
Huszon èvig tàroljàk csak, tehàt mikor eljönne az ideje addigra hasznavehetetlen lesz, hacsak valami rettenet be nem csapódik. Mi úgy döntöttünk nem őssejtezünk, egymàsutàn hàromszorse, pedik direkt vonalunk volt. Úgy làtom leginkàbb csak gyermekkori leukèmia a terület, ahol alkalmazható ès nincs testvèr ugye. Ennek fènyèben...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Sziasztok! Mi a véleményetek, érdemes levetetni az őssejtet születéskor? Tegyük fel, hogy nem pénzkérdés (bár kellene máshova, de kispóroljuk). Én híve volnék, az asszony nem és ahogy utána olvasgatok, egyre inkább én is a nem felé hajlok. Szerintetek?Szokol
valószínűleg egy a nagyon sokhoz az esélye annak, hogy valaha is szükség lehet rá. amíg a gyereknek nincs baja, addig pénzkidobás, utána viszont kiváló befektetés.

érdemes megnézni, hogy kivel és hol vetetnéd le, mert nincsen minden cég körül rendben minden. egyébként meg nincs jó válasz.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hy all, megint.
Tudtok valahol pesten ingyenes fogászatot, ahová nem kell pesti lakcím?
Thx előre
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Hol szoktátok szidni mint a mocskot a sport tv-s kommentálásokat, mert mennék oda észt osztani.... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
catattack 3 520
Lehet idióta lesz a kérdésem, de a telefonomra akarok háttérképet beállítani, de bármit rakok be full életlen. Ezeket valahogy konvertálni kell vagy mi a genny?
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Sziasztok! Mi a véleményetek, érdemes levetetni az őssejtet születéskor? Tegyük fel, hogy nem pénzkérdés (bár kellene máshova, de kispóroljuk). Én híve volnék, az asszony nem és ahogy utána olvasgatok, egyre inkább én is a nem felé hajlok. Szerintetek?
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/auto/20141127-ezek-a-legjobb-teli-gumik-2014-ben.html
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Köszönöm mindegyikőtöknek. Valószínűleg a Goodyear Ultra Grip 7+ mellett tesszük le a voksunkat 😊JC6
Mi autónkon az van immár második éve és nyúzom rendesen télen is, tavaly Keszthely - Pécs heti 2x, idén Keszthely - BP heti 2x és semmi gondom nincs vele szerencsére. 😊

több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok-lányok (gondolom van rengeteg 😀 ) Erasmuson volt-e kint valaki, és esetleg konkrétan Spanyolországban?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm mindegyikőtöknek. Valószínűleg a Goodyear Ultra Grip 7+ mellett tesszük le a voksunkat 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hi all,

Goodyear, Michelin vagy Continental a jobb gumi? Ki mire esküszik?JC6
Modellfüggő valóban. Nézd meg az idei ADAC tesztet bár ezek már bőven felsőkategóriás gumik, nem a fröccsöntött kínai szóval olyan nagyon mellényúlni nem tudsz.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hi all,

Goodyear, Michelin vagy Continental a jobb gumi? Ki mire esküszik?JC6
Michelint a gumisok, akiket én ismerek eléggé leszólták. Continentalt és Goodyeart is használtam, mk OK. 1x volt Michelin alpinom, az annyira nem jött be.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hi all,

Goodyear, Michelin vagy Continental a jobb gumi? Ki mire esküszik?JC6
Ez modellrol modellre változik, szóval nehéz ra mit mondani. Személy szerint ugyanazt az autot nem vezettem különböző, egy arkategoriaba tartozó modellekkel, de a Continentallal nyári gumi esetén meg vagyok elégedve. Btw mi mindig úgy vesszük az abroncsot hogy adott méretben adott kategóriáról a neten elérhetőek összehasonlító táblázatok. Megdöbbentő milyen különbségek vannak pl fekut esetében. Nade ez az összehasonlításból kiderül, és lehet dönteni.
Btw nyári Continental mellett a téli eddig Michelin meg Bridgestone volt, és sok különbség nem volt a kettő között es teljesen kulturált volt mindkettő.

Mindig jövőre!