Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szerintem marhaság😀 és nem túl logikus aki így választ.ZoliMP
Használt autónál mondj relevánsabb, megbízhatóbb, egzaktabb összehasonlítási szempontot.


Sobri!
Minél kevesebb a pénz, annál kevésbé számít a kinézet!NB2
Pedig ha mondjuk van 2-300ezred egy autóra, akkor már sok más szempont nincs ami miatt egy Clio mellett döntesz egy Suzuki ellenében, vagy fordítva.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Ahogy mondták a srácok, használt autó (főleg ennyi pénzért) hatalmas lutri. Ha nincs ismerősöd, aki esetleg tényleg elmegy veled (jah és persze ért a kocsikhoz), akkor nagy mák kell hozzá, hogy jót fogj ki. Slowmotion írt egy sztorit én is azt javasolnám, ha nem sürgős várj 3-4 hónapot, lehet jön egy jó vétel.

Sobri!

Minél kevesebb a pénz, annál kevésbé számít a kinézet!
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Renault-ok, Ford-ok közül esetleg még valami ebben az árkategóriában? Külsőleg kedvencemet a Peugeot-okat már föl se merem hozni mert francia autók szintén és sok rosszat mondanak róluk😊zavi27
Van egy 1.6-os benzines Focus kombink, már 10 éve. 320 ezer van benne, kb 300 ezer-ig a szokásos kopó alkatrészek cseréjén kívül nem volt semmi baja, mostanában kezdett behalni több minden (központi zár, klíma, kormányszervó, stb...) de ha tudnék venni egy ugyanilyet megkíméltebb állapotban és kevés km-el (ami esélytelen) nem is gondolkodnék máson. Éveken át 6 liter alatti átlaggal mentem vele, olcsó, megbízható.

Ezzel az elpusztíthatatlan Zetec motorral azt hiszem 2005-is gyártották, Fiestát lehet hogy kicsit tovább... az újabb (ti-vct) motorokat nem dicsérik annyira, diesel (TDCI) Fordon szvsz ne gondolkozz.

Focusról itt minden:  www.fordfocus.hu/
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és volt 15 éves Skoda 100-asom, amin 1 év alatt semmi javítanivaló nem akadt.
Na az pl. bordó volt. De szerintem a szép türkizkékes, vagy a konzervatívabbak közül a fehér a legjobb.Sobri Jóska
nem inkább világoskék az a türkizkék? vagy csak a mienk fakult meg kicsit a 21 év alatt, amit leszolgált? 😊

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
Nem vagyok nagy autó guru:

1: Én Honda jazzre szavazok. A japán kocsikat drága fenntartani, de nem is kell nagyon rájuk költeni.
Honda Jazz volt a családban. Semmi baj nem volt vele. Csak ajánlani tudom.

2: Én sem vennék kölcsönző cégtől autót. Valahogy sok emberen megy keresztül egy gépjármű....

Az, hogy szín alapján választunk?
Szerintem marhaság😀 és nem túl logikus aki így választ.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az autó kölcsönzős kocsikat hagyjuk már, ütik-verik őket a bérlők mint a répát, a legminimálisabban sem érdekli őket, hogy vigyázzanak rá. Amúgy sobrinak abban igaza van, hogy azt kell megvenni ami tetszik. Nekem fabiám van és nagyon szeretem, persze hozzá tartozik, hogy leszarom ki mit gondol, hogy milyen autóval járok nem arra kell, hogy a disco előtt pörögjek vele. A fentartása meg szaréhugyé van, egy gyújtás trafó 12.000 pl. Azt meg, hogy ténylegesen hány km van benne max a jó isten tudja, úgyis oda tekergetik az órát ahova akarják. A használt autó vásárlás amúgy is lutri...peach
Nemtudom ez mennyire vág ide de nálunk (Sixt) egyáltalán nem ez a helyzet. A bérlők 90%-a jól szituált rutinos, kulturált céges arc. Nem teszik tönkre csak azért mert nem a sajátjuk. 40 ezer vagy 1 év után mennek vissza a márkakereskedésbe eladásra, beleköthetetlen állapotban, újkori áruknál jó 30-40%-al olcsóbban. Na most ha te 1-2 éves használtautót akarsz venni az 98% hogy kölcsönzős/flottás volt, magánszemély nem adja el ennyi idő után. Vagy vehetsz újat amin óriásit buksz az első 3 percben, vagy vadászhatsz a hahun 2-3x visszatekert isten tudja milyen állapotban lévő darabokat. A legjobb alternetíva az 1-2 éves használt kölcsönzős/flottakezelős autó. Ezekből csak az 5 nagy reptéren jelenlévő cég "kidob" évente cirka 2500 darabot a piacra.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
Ne mondjátok már, hogy ti nem szín és kinézet alapján döntötök?!
Minden autónak van valami típushibája, és életkortól és lestrapáltságtól függően kell rájuk úgyis költeni. Nincs ultimate "tuti tipp", mert akkor mindenki azzal járna. Merciben is van szériahibás, vagy kényelmetlen, és volt 15 éves Skoda 100-asom, amin 1 év alatt semmi javítanivaló nem akadt.
Na az pl. bordó volt. De szerintem a szép türkizkékes, vagy a konzervatívabbak közül a fehér a legjobb. De a kolleganőm fekete Hondájával se volt még gebasz.Sobri Jóska
Hat igen, ahogy egyre jobban beleastam magam a temaba, rajottem en is hogy tuti, biztos huzas nincsen, kell hozza majd szerencse is, hogy megbizhatot fogjak ki. Nyilvan olyat veszek azert majd mindenkeppen, ami tetszik is azert, bar a Citroenek-rol lemondtam, a sok hibasodasvelemeny miatt, pedig (Peugeot-k utan) azok tetszenek a legjobban.zavi27
vagy nézz körbe rokoni körben, hátha.

(nekünk a (mostoha)sógoromék pont el akarták adni anno a Focusukat, mert kellett a bővítés. (jó, könyvelőirodájuk is van, öt év után szabadulni akarnak a kocsiktól.) rendszeresen szervizelt kocsi, garantáltan reális kilométeróra, és hát ugye nem is tudnak felszívódni, ha... de nem is akartak átverni, úgyhogy mindegy is. de szerencsénk volt.)
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Ne mondjátok már, hogy ti nem szín és kinézet alapján döntötök?!
Minden autónak van valami típushibája, és életkortól és lestrapáltságtól függően kell rájuk úgyis költeni. Nincs ultimate "tuti tipp", mert akkor mindenki azzal járna. Merciben is van szériahibás, vagy kényelmetlen, és volt 15 éves Skoda 100-asom, amin 1 év alatt semmi javítanivaló nem akadt.
Na az pl. bordó volt. De szerintem a szép türkizkékes, vagy a konzervatívabbak közül a fehér a legjobb. De a kolleganőm fekete Hondájával se volt még gebasz.Sobri Jóska
Hat igen, ahogy egyre jobban beleastam magam a temaba, rajottem en is hogy tuti, biztos huzas nincsen, kell hozza majd szerencse is, hogy megbizhatot fogjak ki. Nyilvan olyat veszek azert majd mindenkeppen, ami tetszik is azert, bar a Citroenek-rol lemondtam, a sok hibasodasvelemeny miatt, pedig (Peugeot-k utan) azok tetszenek a legjobban.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Az autó kölcsönzős kocsikat hagyjuk már, ütik-verik őket a bérlők mint a répát, a legminimálisabban sem érdekli őket, hogy vigyázzanak rá. Amúgy sobrinak abban igaza van, hogy azt kell megvenni ami tetszik. Nekem fabiám van és nagyon szeretem, persze hozzá tartozik, hogy leszarom ki mit gondol, hogy milyen autóval járok nem arra kell, hogy a disco előtt pörögjek vele. A fentartása meg szaréhugyé van, egy gyújtás trafó 12.000 pl. Azt meg, hogy ténylegesen hány km van benne max a jó isten tudja, úgyis oda tekergetik az órát ahova akarják. A használt autó vásárlás amúgy is lutri...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ne mondjátok már, hogy ti nem szín és kinézet alapján döntötök?!
Minden autónak van valami típushibája, és életkortól és lestrapáltságtól függően kell rájuk úgyis költeni. Nincs ultimate "tuti tipp", mert akkor mindenki azzal járna. Merciben is van szériahibás, vagy kényelmetlen, és volt 15 éves Skoda 100-asom, amin 1 év alatt semmi javítanivaló nem akadt.
Na az pl. bordó volt. De szerintem a szép türkizkékes, vagy a konzervatívabbak közül a fehér a legjobb. De a kolleganőm fekete Hondájával se volt még gebasz.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 639
...ennyi pénzért, ennyi idősen vett autónál min. az alkatrész árakat megnézném. +nem mind1 havonta mennyit mészakarsz vele+számít hol parkolsz, és számít v nem ha látják?...😊 mire is kell?lvagy lesz használva,mert attól függ igazán szvsz
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Attól függ mennyi van beletekerve, egyébként a japó, de vigyizz mer lehet 300k körül teljes gyújtókábelt cserélni kell.sutianap
A legtöbb amit néztem és itt is felsoroltam, azon olyan 100-130 ezer km van bennük, így a Hondában is, de az a keretnél picit drágább, meg a többinél, ezért kérdéses, hogy jobb vétel-e annyival a többinél. Jó, a C4 nem kicsi, csak eléggé tetszik😊zavi27
Akkor inkább Accordsutianap
Renault-ok, Ford-ok közül esetleg még valami ebben az árkategóriában? Külsőleg kedvencemet a Peugeot-okat már föl se merem hozni mert francia autók szintén és sok rosszat mondanak róluk😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egyetem mellett autókölcsönzőben dolgozom, c3-mon kívül mindegyikhez volt szerencsém. Bár ezek 2013 utáni példányok és 40ezer alatt futottak. TSI Fabia-t ne (bár egymillió nem is nagyon adnak még szerintem), C4 (C3) szintén kerülendő, folyamatos vendégek vagyunk velük a Citroen Wendomban, bár ezek egyelőre csak apróbb elektronikai hibák de mi lesz ebből később... Én Jazzt vennék, utána Corsat majd a Fabiat ha szívó. 1.2-es 3 hengeres HTP motort sokan szídják, van itthon egy ilyen polo de nincs vele baj. Gyújtórafó szeret benne tönkremenni 100 ezrenként de vállalható összegbe kerül.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Attól függ mennyi van beletekerve, egyébként a japó, de vigyizz mer lehet 300k körül teljes gyújtókábelt cserélni kell.sutianap
A legtöbb amit néztem és itt is felsoroltam, azon olyan 100-130 ezer km van bennük, így a Hondában is, de az a keretnél picit drágább, meg a többinél, ezért kérdéses, hogy jobb vétel-e annyival a többinél. Jó, a C4 nem kicsi, csak eléggé tetszik😊zavi27
Akkor inkább Accord


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Látatlanban Jazz.
Ha nincs rá keret, akkor Fabia.
C4 mint kisautó?Gogo
C5-höz képest az
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Attól függ mennyi van beletekerve, egyébként a japó, de vigyizz mer lehet 300k körül teljes gyújtókábelt cserélni kell.sutianap
A legtöbb amit néztem és itt is felsoroltam, azon olyan 100-130 ezer km van bennük, így a Hondában is, de az a keretnél picit drágább, meg a többinél, ezért kérdéses, hogy jobb vétel-e annyival a többinél. Jó, a C4 nem kicsi, csak eléggé tetszik😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Attól függ mennyi van beletekerve, egyébként a japó, de vigyizz mer lehet 300k körül teljes gyújtókábelt cserélni kell.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Látatlanban Jazz.
Ha nincs rá keret, akkor Fabia.
C4 mint kisautó?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Melyiknek milyen a színe?? Azt nem írtad, és anélkül hogyan döntsön felelősen az ember?Sobri Jóska
Mindegyik van tobbfele szinben is😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.zavi27
Melyiknek milyen a színe?? Azt nem írtad, és anélkül hogyan döntsön felelősen az ember?

több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
1 millio koruli osszegnel, hasznalt autok kozul melyiket vennetek inkabb? Opel Corsa 1.2, Opel Meriva, Citroen C3, C4, Skoda Fabia, esetleg picit rafizetve Honda Jazz (amirol odakat zengenek)? Megbizhato, picit nagyobb csomagtartoval rendelkezo, nagyreszt belvarosi kozlekedesre keresnek valami kisautot.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ne azt nézd hány wattos. Prohardver fórumán nézz körbe, ott választ kapsz a kérdésedre😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Urak, valaki tudna ajánlani egy jó ár/értékű aktív hangfalat? Úgy 40 ezret szánok rá. Nem kell, hogy megváltsa a világot, de azért ne legyen túl dobozhangú. Úgy 150 W-ot kellene tudnia.

Nem igazán értek hozzájuk, de tegnap ezt néztem ki:
 www.arukereso.hu/aktiv-hangfal-c4060/somogyi-elektronic-sal/sal-20-active-p44366201/

Láttam még pár Skytec-et is jó árban, de a vélemények elég negatívak róluk.
A segítséget előre is köszönöm.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tud valaki jó nyelvsulit ajánlani amerikai angolhoz? (TOEFL, ugye?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Tud valaki olyan linket, amivel ki lehet számolni egy adott múltbeli időpontban egy adott összeg mai hozzávetőleges értékét?Gergőbácsi
 www.measuringworth.combaggio
köszönöm szépen!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.