Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Segítség magosoknak:
Ha a lenti linken belépsz, adnak egy űrlapot, amit ha kitöltesz és megadsz egy gmail-es fiókot, oda küldik a jelszócserés cuccot.

 chat.ircline.org/#nCore-help

haver is 3 napig nem kapott semmit
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem lehet, hogy a htc alapból egy szar? Csak kérdem, anélkül, hogy belökném, hogy egy apple cuccommal sem kellett szervízbe mennem. (Nem bírtam ki)
Amadeus91
Ez most kb olyan mintha én azt mondanám, hogy ne vegyél apple terméket mert nekem 2-ből 2 kevesebb mint 1 hónappal a vásárlás után csereérett lett (a teló 3 hét alatt megsütötte magát, az AppleTV gyárilag szar volt.)
A mikroelektronikában a meghibásodási ráta nem userenként mérvadó, hanem az össztermelés arányában.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 419
egy ilyet talaltam.
index.hu/tech/2015/08/25/ncore_jelszo/
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha van ncore használó, hozzájuk fordulnék. 4-5 napja nem tudok belépni az ncore-ra. Hibas felhasználónév vagy jelszó amit kiír. És a nem vagyok robot ikon is feljön. Saját illetve a fiaim jelszavával is, és többfajta böngészőn is ezt tapasztaltam. Más is így járt? Valami megoldás esetleg?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Most nekem sürgős segítség kell, nem fikázás és a másik gyártó istenítése. Írom ezt úgy, hogy a feleségemnek 4, nekem lassan két éve van Iphone-om és egyszer sem volt szervizben. Mindenesetre a családtagom segítségre szorul, csak én nem nagyon vagyok ezzel a dologgal képben, így ide is írtam.. Hátha van megoldás..
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Sziasztok,
Egy olyan problémám lenne, hogy HTC szervizt keresek, de az eddig beérkezett információk alapján nincs... ami gáz.
Valaki bennfentes itt a Vodafonnál esetleg vagy ismerőse?
Van egy szerintem gyári hibás HTC-nk és akárhányszor adtuk le különböző szervizekben különböző voda-boltokban, mindig "javítva" küldték vissza, ám a telefon még mindig szar, használhatatlan. Közben meg ugye fizetjük havonta... lol... A hiba konkrétan az, hogy szar a hangszóró, te se hallod a másikat, ahogy ő se téged. Volt már alaplap csere, hangszórócsere, fene tudja mi, mindig ugyan az a hiba..

Most az arénában azt mondta az egyik srác, hogy vizsgáltassuk be HTC partnernél és ha beigazolódik a sejtés, akkor talán cserekészüléket lehet kérni a vodánál (amit nem hiszek) akkori árkategóriában, mint amikor vettük. Vajon ebben van ráció? Szeretnék helyette másik telefont, mert tényleg itt porosodik, gagyin..
Egy szónak is.. valakinek ötlet, meglátás, jó tanács?
JC6
Nem lehet, hogy a htc alapból egy szar? Csak kérdem, anélkül, hogy belökném, hogy egy apple cuccommal sem kellett szervízbe mennem. (Nem bírtam ki)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Egy olyan problémám lenne, hogy HTC szervizt keresek, de az eddig beérkezett információk alapján nincs... ami gáz.
Valaki bennfentes itt a Vodafonnál esetleg vagy ismerőse?
Van egy szerintem gyári hibás HTC-nk és akárhányszor adtuk le különböző szervizekben különböző voda-boltokban, mindig "javítva" küldték vissza, ám a telefon még mindig szar, használhatatlan. Közben meg ugye fizetjük havonta... lol... A hiba konkrétan az, hogy szar a hangszóró, te se hallod a másikat, ahogy ő se téged. Volt már alaplap csere, hangszórócsere, fene tudja mi, mindig ugyan az a hiba..

Most az arénában azt mondta az egyik srác, hogy vizsgáltassuk be HTC partnernél és ha beigazolódik a sejtés, akkor talán cserekészüléket lehet kérni a vodánál (amit nem hiszek) akkori árkategóriában, mint amikor vettük. Vajon ebben van ráció? Szeretnék helyette másik telefont, mert tényleg itt porosodik, gagyin..
Egy szónak is.. valakinek ötlet, meglátás, jó tanács?
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Használta valaki a Blackberry Work Connect appját iOS-n, vagy más platformon? (Józsi?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szeptember 15.-èn feloldjàk a kilakoltatàsi moratòriumot, ès utàna sok lakàs kerül újra a piacra.Érdemes megvàrni.
ozibozi
Szvsz azt oķtoberig meg fogjak hosszabbitani mert okt 1-gyel indul a családi csodvedelem.
empty
a végrehajtó(k) szerint nem lesz halasztás
ozibozi
15 napról beszéltek...

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 641
Szeptember 15.-èn feloldjàk a kilakoltatàsi moratòriumot, ès utàna sok lakàs kerül újra a piacra.Érdemes megvàrni.
ozibozi
Szvsz azt oķtoberig meg fogjak hosszabbitani mert okt 1-gyel indul a családi csodvedelem.
empty
a végrehajtó(k) szerint nem lesz halasztás
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Itt egy gyöngyszem...http://ingatlan.com/21687820
Rosszul lettem..
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nálam (Klinikák, Corvin környéke) most van btw kiadó szoba, PM-ben írok részleteket ha van érdeklődő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként nagyon durva. Tavaly augusztus elején gondoltam egy nagyot, kinéztem 4 kiadó szobát, mindegyik 35-40 ezer ft között rezsivel együtt. Három 6. kerületben volt, egy pedig 13. Ki is vettem egyiket azonnal. Majd tulaj eladta lakást, volt egy hónapunk költözni. Kb. semmit nem találtam 55-60 ezer alatt, ami mégis olcsóbb volt az visszarepített 70-es évekbe. Végül egyik kollégámnál megüresedett egy szoba, oda tudtam menni, de ez is 60-65 ezer, télen meg +10 ezer a fűtés. Borzasztó mennyit változott minden...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 419
teny a gvadanyiban en is koledzosban laktam.De a lakas popec volt a kornyek meg abszolut jo.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hu, mekkora jóság, hogy a gyerekemet felvették a kollégiumba!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 488 — Lucas Scott
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.
JC6
Igen, látom, hogy mi megy mostanában, de ha abbamarad ez a nagy roham, sem biztos, hogy ennél lejjebb mennek az árak. Olvasgatok mindenfelé mindent a témában, de nem tudom mi lenne az okos döntés. Nem életbevágó az azonnali költözés, de mostantól aktívan keresem a lehetőségeket.
dcsicsak
én most költöztem. a saját lakásomra jött egy olyan ajánlat, amit nem lehetett visszautasítani. nagyobba akartunk költözni, meg is volt, hogy agglomerációba költözünk egy új építésű lakásba, de bejött egy külföldi meló. mivel nem akartam úgy vadiújat venni, ezzel majdnem kimaxolva a családi perselyt, hogy még csak nem is lakom benne, vettünk egy panelt Békáson, ami az elég sok elvárásunknak végül megfelelt, de még ígyis a beköltözés után derült róla 1-2 hátrányos dolog sajnos.
kb 2 hónapon keresztül néztünk mindenfelé (3,11,13,14,15 stb) de az utolsó 2-3 hétben már új ingatlan szinte nem is volt. nagyon kicsi a kínálat sztem. Zuglóban én a koleszos hangulatú lépcsőházas lakást nem vennék (főleg gvadányiban van olyan). 3-ban több lakás van, de ott még jobban fenn vannak az árak, talán egyedül Békáson nem szállt el annyira durván.
ha nem végszükség (nekem az illeték miatt kellett venni most gyorsan, mert külföldről elég nehezen tudtam volna ezt intézni ... ) sztem ne most vegyél, több az érdeklődő, mint az eladó lakás, jó lakást nehéz, hamar elviszik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Szeptember 15.-èn feloldjàk a kilakoltatàsi moratòriumot, ès utàna sok lakàs kerül újra a piacra.Érdemes megvàrni.
ozibozi
Szvsz azt oķtoberig meg fogjak hosszabbitani mert okt 1-gyel indul a családi csodvedelem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 641
Szeptember 15.-èn feloldjàk a kilakoltatàsi moratòriumot, ès utàna sok lakàs kerül újra a piacra.Érdemes megvàrni.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Eladó lakásoknál is félelmetes a változás, de ami az igazán brutális, az a kiadó lakás. Normálisabb helyen nem talál az ember 120 ezer alatt. És ugye sokan, fiatalon alig keresnek ennél többet... Tegnap láttam egy hirdetést rosszfogáson: Szondi utca közepe, garzon, 38 nm, közepes állapot, galéria, udvari (szal sötét), 100000 ft.
A tulajnak elmentek otthonról.
JC6
Nincs meg véletlenül a hirdetés, esküszöm támadt egy olyan érzésem, hogy ez az az albérlet amiben laktam 3 éve.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.
JC6
Igen, látom, hogy mi megy mostanában, de ha abbamarad ez a nagy roham, sem biztos, hogy ennél lejjebb mennek az árak. Olvasgatok mindenfelé mindent a témában, de nem tudom mi lenne az okos döntés. Nem életbevágó az azonnali költözés, de mostantól aktívan keresem a lehetőségeket.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.
JC6
Mi ugyanígy vagyunk, döbbenetes. Igazán az rossz, hogy a vidéki ingatlanok meg a béka segge alatt, teljesen szétnyílt az olló a főváros és a vidék - itt értve a megyeszékhelyeket is - között.
Amadeus91
Azért Pakson se nagyon akarjál most ingatlant venni... Tudom kivétel.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Az oldalra lehetséges feltölteni képet direktbe telefonról?
Toto21
Nem, ajánlom pl a kepfeltoltes.hu-t
baggio
Köszi kipróbálom, ha nem megy, akkor töröld kérlek a hsz-t a Bears topikban, mert nekem még nem megy és nem szeretném szét bombázni a fórumot. Köszi a segítséget!
Toto21
most már megy a törlés és a szerkesztés is, ha minden igaz, képet linkelni meg nem a a code taggel kell (ki is vettük az opciók közül), hanem csak simán a kép linkjének beszúrásával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.
JC6
Mi ugyanígy vagyunk, döbbenetes. Igazán az rossz, hogy a vidéki ingatlanok meg a béka segge alatt, teljesen szétnyílt az olló a főváros és a vidék - itt értve a megyeszékhelyeket is - között.
Amadeus91
Eladó lakásoknál is félelmetes a változás, de ami az igazán brutális, az a kiadó lakás. Normálisabb helyen nem talál az ember 120 ezer alatt. És ugye sokan, fiatalon alig keresnek ennél többet... Tegnap láttam egy hirdetést rosszfogáson: Szondi utca közepe, garzon, 38 nm, közepes állapot, galéria, udvari (szal sötét), 100000 ft.
A tulajnak elmentek otthonról.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.
JC6
Mi ugyanígy vagyunk, döbbenetes. Igazán az rossz, hogy a vidéki ingatlanok meg a béka segge alatt, teljesen szétnyílt az olló a főváros és a vidék - itt értve a megyeszékhelyeket is - között.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Elsősorban a pestieket kérdezném az itteni panel-viszonyokról. Lakásvásárlás előtt állok és a megindult ingatlan-piac és a rendelkezésre álló keret miatt már a panelokat is számításba kell vennem.
...................
dcsicsak
Huh, hát kösd fel a gatyád, ha pont most akarsz lakást venni, egekben az árak, még a paneloké is... Én várnék vele pár hónapot, mert most tetőzik.