Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Engem az Oktogon Bisztró fogott meg, amikor 3 napig a fővárosban tartózkodtam. Bőséges választék, korlátlan fogyasztás, amikor voltam mindez 1290.- került+ az üdítő.
Tony
Ehhez csak annyit, hogy az üditő viszont rohadt drága, nyilván vissza kell hozni az árat. De egyébként sokszor ettem ott én is a lakótársaimmal, és finoman is főznek, amellett, hogy halálra tudod magad enni.

Viszont tudom még ajánlani a Stex nevű helyet(32-esek tere), ott is 1200 a komplett menü (leves, főétel, desszert) és nagyon fincsi dolgokat csinálnak. Egy a lényeg ott se igyál, mert még drágább az ütcsi mint az oktogonban.
Hanni
ezért kell proli módjára táskában cipelni a két literes kólát, nekem mindig beválik 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ha van android eszkozod akkor szedd le a livenow tv appot.Csak melcimes regisztracio es ott van itv amin eloben megy.
A canadai tv meg nflet ad vasarnaponkent.
ZoliMP
köszönöm, de sajnos nincs. itv-t probáltam, de fizetős. Akkor marad a szarabb minőség. Mondjuk egy grúz meccset ott is elnézegetek, de mondjuk az angol wales meccset szerettem volna kevésbé pixelesen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
ha van android eszkozod akkor szedd le a livenow tv appot.Csak melcimes regisztracio es ott van itv amin eloben megy.
A canadai tv meg nflet ad vasarnaponkent.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Rugby World Cuphoz tud vki jó streamet. csak nagyon szarokat találok?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem az Oktogon Bisztró fogott meg, amikor 3 napig a fővárosban tartózkodtam. Bőséges választék, korlátlan fogyasztás, amikor voltam mindez 1290.- került+ az üdítő.
Tony
Ehhez csak annyit, hogy az üditő viszont rohadt drága, nyilván vissza kell hozni az árat. De egyébként sokszor ettem ott én is a lakótársaimmal, és finoman is főznek, amellett, hogy halálra tudod magad enni.

Viszont tudom még ajánlani a Stex nevű helyet(32-esek tere), ott is 1200 a komplett menü (leves, főétel, desszert) és nagyon fincsi dolgokat csinálnak. Egy a lényeg ott se igyál, mert még drágább az ütcsi mint az oktogonban.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kedvenceim külöböző témákban
Hamburger: W35 Wesselényi utcán, Pesti Burger Bár IX.ker. Tompa utca, a Ferenc térhez közel
Kubai kaja: La Bodeguita del Medio, Dob utca-Kertész utca sarkán
Japán: Momotaro ramen (ahogy a neve is mondja a ramenekre mennek rá) Nádor utca-Széchenyi utca sarkán, Bambuszliget (nekem az ő szusijuk jön be legjobban) a Belgrád rakparton
Magyaros éttermek közül Pesten eddig nekem legjobban a Tüköry jött be (Hold utcai piac mellett)
Ill. ajánlom még a Hungária-Thököly sarkán, Zugló vasútállomással átellenben lévő hentest, jó a gyrosuk, a rántott húsaik szintén királyak, a pörkölt se rossz, a majonézes krumplisalátájuk pedig verhetetlen és a kukoricasalátájuk is nagyon bejövős.
empty
Azigen 😀 fald fel Budapestet, 1. évad 😀
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Engem az Oktogon Bisztró fogott meg, amikor 3 napig a fővárosban tartózkodtam. Bőséges választék, korlátlan fogyasztás, amikor voltam mindez 1290.- került+ az üdítő.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊
Newman
Mit ennél?
empty
Igazából minden mennyiségben jöhet ötlet, bármilyen kajára, mert szerintem mostanában gyakrabban fogok feljárni a fővárosba... 😊
Newman
Kedvenceim külöböző témákban
Hamburger: W35 Wesselényi utcán, Pesti Burger Bár IX.ker. Tompa utca, a Ferenc térhez közel
Kubai kaja: La Bodeguita del Medio, Dob utca-Kertész utca sarkán
Japán: Momotaro ramen (ahogy a neve is mondja a ramenekre mennek rá) Nádor utca-Széchenyi utca sarkán, Bambuszliget (nekem az ő szusijuk jön be legjobban) a Belgrád rakparton
Magyaros éttermek közül Pesten eddig nekem legjobban a Tüköry jött be (Hold utcai piac mellett)
Ill. ajánlom még a Hungária-Thököly sarkán, Zugló vasútállomással átellenben lévő hentest, jó a gyrosuk, a rántott húsaik szintén királyak, a pörkölt se rossz, a majonézes krumplisalátájuk pedig verhetetlen és a kukoricasalátájuk is nagyon bejövős.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊
Newman
Mit ennél?
empty
Igazából minden mennyiségben jöhet ötlet, bármilyen kajára, mert szerintem mostanában gyakrabban fogok feljárni a fővárosba... 😊
Newman
hallod, múltkor a Tátra utcai Húsimádóban délelőtt bevertem egy sült kolbászt, mustárral, nagy szelet kenyérrel és két csemege ubival. 650 ft volt cakompakk, este 8ig nem is voltam éhes, úgy laktatott. több finomság is található és nincsenek elszállva az árak. vidékiként engem megfogott a hely. amúgy ki lehet fogni jó helyeket. westiben 1200 a töröknél a gyros, sokszor jól megpakolják, míg az eiffel étteremben jómúltkor 1500 volt a gulyásleves+szarvaspörkölt+hercegnőburgonya trió...aznap is csak késő este éheztem meg.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊
Newman
Mit ennél?
empty
Igazából minden mennyiségben jöhet ötlet, bármilyen kajára, mert szerintem mostanában gyakrabban fogok feljárni a fővárosba... 😊

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 640
8 Gb-st még véletlenül se vegyél, mert szenvedni fogsz vele, amúgy meg nem olcsó szerintem, már van olcsóbban, ennyiért a 16 GB-s még okés, mert október valamikor megjön az új modell aszem, picit ilyenkor esik az ára, főleg hogy a frissítést is talán utolsó évben kapja meg a 4-es osztály(de ebben nem vok biztos)
ozibozi
van 60 ezrem és újat szeretnék, de ugye 5s felejtős az át miatt, tudnál segíteni?
JC6
60 körül már lehet venni ezt-azt , de fontos az is hogy mire és mennyire fogod (ki)használni szerintem,
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
8 Gb-st még véletlenül se vegyél, mert szenvedni fogsz vele, amúgy meg nem olcsó szerintem, már van olcsóbban, ennyiért a 16 GB-s még okés, mert október valamikor megjön az új modell aszem, picit ilyenkor esik az ára, főleg hogy a frissítést is talán utolsó évben kapja meg a 4-es osztály(de ebben nem vok biztos)
ozibozi
van 60 ezrem és újat szeretnék, de ugye 5s felejtős az át miatt, tudnál segíteni?
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 640
Meg tudná nekem valami Apple-zseni mondani, hogy ez:
 www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/apple/iphone-4s-8gb-p196228985/#velemenyek
eredeti lehet?
Olyan olcsónak találom...
JC6
8 Gb-st még véletlenül se vegyél, mert szenvedni fogsz vele, amúgy meg nem olcsó szerintem, már van olcsóbban, ennyiért a 16 GB-s még okés, mert október valamikor megjön az új modell aszem, picit ilyenkor esik az ára, főleg hogy a frissítést is talán utolsó évben kapja meg a 4-es osztály(de ebben nem vok biztos)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Meg tudná nekem valami Apple-zseni mondani, hogy ez:
 www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/apple/iphone-4s-8gb-p196228985/#velemenyek
eredeti lehet?
Olyan olcsónak találom...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
735 az 1 giga rammal, semmi probléma nincs vele, még több ablak és alkalmazás megnyitásakor sem. Van még egy 800-as Lumia, az ritkán volt a kezemben, de alap netezés vagy youtube-ozás közben ott se ütköztem problémába. Bár ott az OS-sel van baj, mert frissíteni már nem enged.
süti
Akkor értem, hogy miért nem akadnak az appok. Szép teljesítmény, hogy 512 MB-vel is így fut a rendszer, de egy idő után érezhető, hogy kell bizony oda az az 1GB RAM. Sima youtube nézés és legtöbbször netezés nálam sem gond, de ahol sok a gif vagy a beágyazott video vagy kép, ott rendszeresen behal a böngészőm. Majd ha lesz keret és olyan telefon ami tetszik, akkor váltok majd egy minimum 1 GB RAM-os, WP10-es, DualSim-esre, eddig meg elvagyok a mostanival is. Így is jóval használhatóbb, mint az eddigi androidosaim.

Szerkesztette: Tony
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Windows phone-on gondolkodom.Igaz csak jovore akarok venni.
Amit sokat hasznalok az a gmail, viber, dropbox kombo.Mas applikaciok feleslegesek Nekem.
ZoliMP
A viber egy rakat szar rajta. Nálam legalábbis...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊
Newman
Mit ennél?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Milyen készüléken használod, mennyi RAM-mal?
Tony
735 az 1 giga rammal, semmi probléma nincs vele, még több ablak és alkalmazás megnyitásakor sem. Van még egy 800-as Lumia, az ritkán volt a kezemben, de alap netezés vagy youtube-ozás közben ott se ütköztem problémába. Bár ott az OS-sel van baj, mert frissíteni már nem enged.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Budapesten jó kajàlda? Diák vagyok, 3k a plafon 😀 😊

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Biztos, hogy nem cserélném le többet a WP-t. Már rég kinőtt minden betegségéből, de sokan továbbra is azokért támadják. Stabil, megbízható, gyors rendszer, már beépítve hozzá minden szar amire szükséged lehet, nem kell vele fölöslegesen szopni. Designban a legjobb, letisztult, ésszerű, átlátható menüvel. A 10-zel pedig csak tovább javul.

Pedig nem szeretem a Windowst, laptopon is már Ubuntu fut, de telefonra az én szempontjaim szerint simán veri a többieket. Ráadásul nemhogy az explorerrel nincs problémám benne, de még a Binggel is kivagyok békülve.

Viszont nagy hátránya, hogy korbácsos és fingós appot nem találok rá.
süti
Milyen készüléken használod, mennyi RAM-mal?
Lumia630-on és Lumia625 esetén se tudom a Viccek topikot olvasni, nemrég készítettem képernyőmentést az összeomlott topikról.
Ezen kívül sok gondom nincs vele, ritkán újraindul, ha gyakran váltok két app között akkor az egyik kilép és 1 percig nem indul, de ennyi. 1 éve használom folyamatosan, nem váltanék vissza androidra, de 100%-osan késznek sem mondanám (főleg míg a Beállításokat menü "kusza").

Remélem a 10 még jobb lesz, mint a 8.1 (pl a böngészőnem szarja össze magát gifek meg beágyazott youtube videók miatt). Szeretem a WP-t de biztos nem mentegetem azon hibák esetén amiket napi szinten tapasztalok. Ha váltok, akkor 1 GB RAM-os WP készülékre teszem, hogy még kevesebb gond legyen vele és hátha a 10 alatt még stabilabbak lesznek az appok.

Szerkesztette: Tony
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Biztos, hogy nem cserélném le többet a WP-t. Már rég kinőtt minden betegségéből, de sokan továbbra is azokért támadják. Stabil, megbízható, gyors rendszer, már beépítve hozzá minden szar amire szükséged lehet, nem kell vele fölöslegesen szopni. Designban a legjobb, letisztult, ésszerű, átlátható menüvel. A 10-zel pedig csak tovább javul.

Pedig nem szeretem a Windowst, laptopon is már Ubuntu fut, de telefonra az én szempontjaim szerint simán veri a többieket. Ráadásul nemhogy az explorerrel nincs problémám benne, de még a Binggel is kivagyok békülve.

Viszont nagy hátránya, hogy korbácsos és fingós appot nem találok rá.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igazából ismerőseim között, akinek eddig WP-ja volt, csak rosszat hallottam. Meg igazából nem is nekem kell, kivagyok békülve az 5s-emmel bőven, maradok a szifonnál a továbbiakban is. De köszönöm a segítséget. 😊

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 417
Windows phone-on gondolkodom.Igaz csak jovore akarok venni.
Amit sokat hasznalok az a gmail, viber, dropbox kombo.Mas applikaciok feleslegesek Nekem.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Tudnátok esetleg ajánlani jóféle okostelefont 60000 Ft-ig bezárólag ?(WP-t ne 😀 )
Newman
BlackBerry Z-széria, vagy 4s. Mindkettő jobb ebben a kategóriában, mint bármelyik szutyok droid. A WP nem rossz egyébként, én tudom ajánlani 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Nekem 925 van és az esetek 90%ban teljesen jól megy, a többiben meg nem. Ez tény. Ill. app fejlesztésben még mindig a fasorban van az androidhoz képest ez is hozzá tartozik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...