Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tescoban vettem egy EB labdát 3 hete. Most azt vettem észre, hogy 1-2 nap alatt leereszt.
dugo93
Eddig tartott, kipukkadt a lufi! 😊
(Csak vicceltem. Maxi respekt a Hősöknek!)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Tescoban vettem egy EB labdát 3 hete. Most azt vettem észre, hogy 1-2 nap alatt leereszt. Szóval valahol lehet rajta egy kis lyuk.

A kérdésem az, hogy blokkot bemutatva ezt visszaveszik? Az a baj, hogy ha felfújom kell neki egy nap, hogy leeresszen, szóval nem látványos. Egyébként csak műfüvön használtuk.
dugo93
Mondjuk talán a tescoban kérdezd meg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Tescoban vettem egy EB labdát 3 hete. Most azt vettem észre, hogy 1-2 nap alatt leereszt. Szóval valahol lehet rajta egy kis lyuk.

A kérdésem az, hogy blokkot bemutatva ezt visszaveszik? Az a baj, hogy ha felfújom kell neki egy nap, hogy leeresszen, szóval nem látványos. Egyébként csak műfüvön használtuk.
dugo93
Nem kell neked bemutatót tartani. Visszaviszed, elmondod a gondod és ők valószínű cserélik vagy visszakapod a pénzt. Velem még a tecsóban sose szórakoztak ilyennél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Tescoban vettem egy EB labdát 3 hete. Most azt vettem észre, hogy 1-2 nap alatt leereszt. Szóval valahol lehet rajta egy kis lyuk.

A kérdésem az, hogy blokkot bemutatva ezt visszaveszik? Az a baj, hogy ha felfújom kell neki egy nap, hogy leeresszen, szóval nem látványos. Egyébként csak műfüvön használtuk.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Tud valaki olyan ötvöst, bármilyen szakembert mondani, aki nyitható aranymedálba szépen be tud tenni két kis fényképet?
Gergőbácsi
Sztem egy normális ékszerésznek sem adja fel a leckét...
peach
Igazad lesz,keresek egy normálisat

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Tud valaki olyan ötvöst, bármilyen szakembert mondani, aki nyitható aranymedálba szépen be tud tenni két kis fényképet?
Gergőbácsi
Sztem egy normális ékszerésznek sem adja fel a leckét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Tud valaki olyan ötvöst, bármilyen szakembert mondani, aki nyitható aranymedálba szépen be tud tenni két kis fényképet?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Tudtok valami jó (és nem vírusos) zeneletöltő oldalt, ahonnan mp3-ban lehetne tölteni zenéket? Magyar megszokott helyemre nem kerülnek fel mostanában sajnos a réteg metal albumaim😊 Jöhet privátba is a válasz😊
zavi27
Youtube?
Matthew99
Oda is csak joval kesobb kerulhetek fel uj, teljes albumok.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Tudtok valami jó (és nem vírusos) zeneletöltő oldalt, ahonnan mp3-ban lehetne tölteni zenéket? Magyar megszokott helyemre nem kerülnek fel mostanában sajnos a réteg metal albumaim😊 Jöhet privátba is a válasz😊
zavi27
Youtube?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Tudtok valami jó (és nem vírusos) zeneletöltő oldalt, ahonnan mp3-ban lehetne tölteni zenéket? Magyar megszokott helyemre nem kerülnek fel mostanában sajnos a réteg metal albumaim😊 Jöhet privátba is a válasz😊
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 639
Nyáron üres a város pár órát leszámítva.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 244 — Cowboys fan
Hát autópályán nem ment, illetve akadozott valamiért a net, szóval maradt csak a rádió. Szörnyű volt úgy, főleg az utsó 10 perc.
Viszont jön a következő kérdés:
Ma voltunk Visegrádon és a soför az m6-érden rá 6-ra, rakpart, 11-est preferálta (délelőtt fél10) és ugyanezt az utat visszafelé is (n5-kor indulás Visegrádról). Kérdésem lényege: M0-s nem lett volna jobb? Vagy délelőtt még az oké lett volna, de délután halott ügy? (elnézve az autós forgalmat, nem látom értelmét Pesten autóval közlekedni, ha mégis tuti agyvérzést kockáztatnék😊 )
NB2
M0 elég nagy kitérő szvsz, ráadásul ha gebasz van, akkor rosszabb a terelés, városban több lehetőség van. alsó rakparton meg egész jól végig lehet osonni, ha elkapja a forgalom a ritmust.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Hát autópályán nem ment, illetve akadozott valamiért a net, szóval maradt csak a rádió. Szörnyű volt úgy, főleg az utsó 10 perc.
Viszont jön a következő kérdés:
Ma voltunk Visegrádon és a soför az m6-érden rá 6-ra, rakpart, 11-est preferálta (délelőtt fél10) és ugyanezt az utat visszafelé is (n5-kor indulás Visegrádról). Kérdésem lényege: M0-s nem lett volna jobb? Vagy délelőtt még az oké lett volna, de délután halott ügy? (elnézve az autós forgalmat, nem látom értelmét Pesten autóval közlekedni, ha mégis tuti agyvérzést kockáztatnék😊 )
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Köszi.
Ez a kérdés 2 hete vetődött fel először bennem/bennünk, mikor a haver lecserélte kurblizós mobilját egy okosra és kifejtette, hogy ő bizony majd a melóba menet nézi az NFL meccsek végét. Mivel 1 gigás adatkorlátja van, mondtam, hogy nem biztos, hogy belefér, mert amiket látok utólag letölthető meccseket azok ennél nagyobbak. De akkor jött nálunk is a filózás, hogy nem a teljes meccs lesz illetve számít-e, hogy pc vagy teló, ott biztos kisebb lehet a forgalom, de lehet annyival nem. Persze az agyunk továbbjárt és eszünkbe jutott, hogy élőben viszont jönnek a reklámok, amik az utólag letöltötteknél nem az meg növeli az adatmennyiséget😊
És egy hete kiderült, hogy holnap nekem is a mobil marad a meccsre és nekem még szarabb, mert 200 megás korlátom van😕 Ha meg belassul gondolom onnan hallott ügy az m4 nézése...
Reménykedtem benne, hogy van aki mobilon nézte a saját netjével a meccset és látott adatot, de tényleg kiindulásnak ez is jó és sajnos kell valami kivetítő😊
NB2
Az ilyen streamelt oldalakon szinte mindig be lehet állítani, milyen minőségben akarod nézni a meccset. Legtöbbször "auto" módban indul el, azaz a saját neted sebességéhez próbálja belőni az oldal a minőséget. Szerintem akkor jártok a legjobban ha ezt az elején leveszitek még élvezhető/látható minőségre, ami egy telónál nem nagy. Tippre 5"-on már a 240p-t is lehet nézni. Az pedig durván 150-200 mega lehet 90 percre.

Szerkesztette: dugo93

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Köszi.
Ez a kérdés 2 hete vetődött fel először bennem/bennünk, mikor a haver lecserélte kurblizós mobilját egy okosra és kifejtette, hogy ő bizony majd a melóba menet nézi az NFL meccsek végét. Mivel 1 gigás adatkorlátja van, mondtam, hogy nem biztos, hogy belefér, mert amiket látok utólag letölthető meccseket azok ennél nagyobbak. De akkor jött nálunk is a filózás, hogy nem a teljes meccs lesz illetve számít-e, hogy pc vagy teló, ott biztos kisebb lehet a forgalom, de lehet annyival nem. Persze az agyunk továbbjárt és eszünkbe jutott, hogy élőben viszont jönnek a reklámok, amik az utólag letöltötteknél nem az meg növeli az adatmennyiséget😊
És egy hete kiderült, hogy holnap nekem is a mobil marad a meccsre és nekem még szarabb, mert 200 megás korlátom van😕 Ha meg belassul gondolom onnan hallott ügy az m4 nézése...
Reménykedtem benne, hogy van aki mobilon nézte a saját netjével a meccset és látott adatot, de tényleg kiindulásnak ez is jó és sajnos kell valami kivetítő😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy meccs (akár NFL, akár pl egy foci) kb mennyi adat mobilon nézve?
NB2
 www.quora.com/How-much-data-in-GB-does-it-consume-for-streaming-a-live-football-match-for-90-minutes-of-normal-quality

ezt találtam, de több helyen is az 500-700 megát láttam 90 percre. Persze függ a video minőségétől

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egy meccs (akár NFL, akár pl egy foci) kb mennyi adat mobilon nézve?
NB2
Ja, ne is mondd...

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Egy meccs (akár NFL, akár pl egy foci) kb mennyi adat mobilon nézve?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A poén az, hogy én is fater által jöttem rá, pedig ő sokszor azt sem tudja, hogy épp a beltéri vagy a tv távirányítója van-e a kezében 😀
dugo93
Mindenesetre elgondolkodtató, hogy 2016-ban eszembe sem jutott a be(ki)kapcsológombot kipróbálni... 😐
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
Ha az on/off gombbal kapcsolod be a tv-t nem pedig valamelyik számmal, akkor arra a forrásra dob be alapból, ahol ki lett kapcsolva. Legalábbis nekem mind a két Samsung tv-m ilyen.
dugo93
És tényleg. 😀 Zseniális. 😀 Köszi. 😊
süti
A poén az, hogy én is fater által jöttem rá, pedig ő sokszor azt sem tudja, hogy épp a beltéri vagy a tv távirányítója van-e a kezében 😀

Szerkesztette: dugo93

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha az on/off gombbal kapcsolod be a tv-t nem pedig valamelyik számmal, akkor arra a forrásra dob be alapból, ahol ki lett kapcsolva. Legalábbis nekem mind a két Samsung tv-m ilyen.
dugo93
És tényleg. 😀 Zseniális. 😀 Köszi. 😊
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 191
 prohardver.hu/dl/cnt/2014-08/110931/pic/menu_forras.jpg

Ilyen fajta menüs Samsung tv-knél (ue40j5100 talán) van lehetőség az elsődleges forrás megváltoztatására?
Tehát ha bekapcsolom ne az antennát fogja, hanem a HDMI-ről a boxot és ne kelljen a source controllal váltani?
süti
Ha az on/off gombbal kapcsolod be a tv-t nem pedig valamelyik számmal, akkor arra a forrásra dob be alapból, ahol ki lett kapcsolva. Legalábbis nekem mind a két Samsung tv-m ilyen.

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Ilyen fajta menüs Samsung tv-knél (ue40j5100 talán) van lehetőség az elsődleges forrás megváltoztatására?
Tehát ha bekapcsolom ne az antennát fogja, hanem a HDMI-ről a boxot és ne kelljen a source controllal váltani?
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 639
ali baba se rossz, ha nem mosod naponta... évi pár alkalmas használatnál nincs nagy difi... ha valaki abban is alszik az már mindjárt más probléma...😊
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 416 — Слава Україні! Героям слава!
A Hervisben 18e Ft-ért lehet EB mezt venni. A vaterán kb 7-8e Ft. Nagyon vacilálok, de valszeg nem merem bevállalni a kínai cuccot.
Ha esetleg valakinek jött már vaterás mez kérem írja meg v. még jobb lenne ha fényképet tenne fel. Ami a vaterán van fenn az mind a hivatalos oldalról leszedett kép.

Előre is köszi.
BigBaltazar
Hali!

Én már rendeltem még tavaly év elején 2014-es 4 csillagos német mezt, az Malajziából jött, szállítással együtt 7190 Ft volt, én elégedett vagyok vele nagyon. A baj az, hogy a linkre már nem hozza ki a képet, amúgy belinkelném neked...

De teljesen olyan volt, mint a képen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv