NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Hűség ide vagy oda, Amadeus közelebb lesz, mint Toca 😀 😀 😀JC6
pechjére velem zárnák össze a kabinban 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hűség ide vagy oda, Amadeus közelebb lesz, mint Toca 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
simán nagy élmény hálókocsiban utazni 😀 megéri. Pláne ha 2n vagytok és a másik csaj.Amadeus91
Azért én feltételeztem, hogy Toca nem egy másik csajjal fog a kint élő barátnőjéhez utazni 😀 Bár kétségkívül manapság már akkor lenne igazi férfi, ha egy csajjal utazna Bécsig, ott mikor átszáll felszedne egy másik csajt, és még Dortmundból oda ahova megy egy harmadik csajjal menne 😀fetomy
sure 😀

Toca, hát hogy mennél te Oroszországba?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
simán nagy élmény hálókocsiban utazni 😀 megéri. Pláne ha 2n vagytok és a másik csaj.Amadeus91
Azért én feltételeztem, hogy Toca nem egy másik csajjal fog a kint élő barátnőjéhez utazni 😀 Bár kétségkívül manapság már akkor lenne igazi férfi, ha egy csajjal utazna Bécsig, ott mikor átszáll felszedne egy másik csajt, és még Dortmundból oda ahova megy egy harmadik csajjal menne 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Dortmundba megy még vonat azt hiszem Pestről.Amadeus91
Szerintem ilyen távolságban már a repülő olcsóbb, úgy pedig főleg, ha hozzáveszed, hogy vonaton zötyögsz egy 15 órát és át is kell szállni, akár többször is. Ahogy néztem 100 euró minimum, míg megnézed a wizzairt, és legalább úgy kb. 10 nappal előre foglalsz akkor elég olcsón el lehet menni.

Most konkrétan megnézed, január 9-én (banki átutalással) 7.700 FT-ért elmész, egyben veszed meg 11-ére péntek reggelre a visszajegyet 3.700 FT-ért, 2.200 foglalási díjjal együtt 11.380 forintból megfordultál. Nyilván el kell jutni a reptérre, és onnan házhoz, de az megvan a vonat/busz kombónál is ugyanúgy, mivel Pest és Dortmund között közlekedik minden. 😊 fetomy
simán nagy élmény hálókocsiban utazni 😀 megéri. Pláne ha 2n vagytok és a másik csaj.Amadeus91
De egyedül utazok, mert ő kimegy hamarabb én meg majd meglátogatom 2 hétre rá. Biztos nagyélmény 10-20 órát vonatozni, de én már kinőttem a sihuhus korszakból
10kból megjárom odavissza, ha találnék ilyen WizzAir kártyás valakit akkor még 2000 minusz. Olcsóbb is gyorsabb is vonatozzon a masiniszta 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Dortmundba megy még vonat azt hiszem Pestről.Amadeus91
Szerintem ilyen távolságban már a repülő olcsóbb, úgy pedig főleg, ha hozzáveszed, hogy vonaton zötyögsz egy 15 órát és át is kell szállni, akár többször is. Ahogy néztem 100 euró minimum, míg megnézed a wizzairt, és legalább úgy kb. 10 nappal előre foglalsz akkor elég olcsón el lehet menni.

Most konkrétan megnézed, január 9-én (banki átutalással) 7.700 FT-ért elmész, egyben veszed meg 11-ére péntek reggelre a visszajegyet 3.700 FT-ért, 2.200 foglalási díjjal együtt 11.380 forintból megfordultál. Nyilván el kell jutni a reptérre, és onnan házhoz, de az megvan a vonat/busz kombónál is ugyanúgy, mivel Pest és Dortmund között közlekedik minden. 😊 fetomy
simán nagy élmény hálókocsiban utazni 😀 megéri. Pláne ha 2n vagytok és a másik csaj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dortmundba megy még vonat azt hiszem Pestről.Amadeus91
Szerintem ilyen távolságban már a repülő olcsóbb, úgy pedig főleg, ha hozzáveszed, hogy vonaton zötyögsz egy 15 órát és át is kell szállni, akár többször is. Ahogy néztem 100 euró minimum, míg megnézed a wizzairt, és legalább úgy kb. 10 nappal előre foglalsz akkor elég olcsón el lehet menni.

Most konkrétan megnézed, január 9-én (banki átutalással) 7.700 FT-ért elmész, egyben veszed meg 11-ére péntek reggelre a visszajegyet 3.700 FT-ért, 2.200 foglalási díjjal együtt 11.380 forintból megfordultál. Nyilván el kell jutni a reptérre, és onnan házhoz, de az megvan a vonat/busz kombónál is ugyanúgy, mivel Pest és Dortmund között közlekedik minden. 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Felőlem Leonardo Dicaprio vagy akárki is lehet kint.
Szerencsére a hűség nem csak addig tart míg a kifizetett órák tartnaka vagy ameddig a pénztárca elér mint az ideális Sobri világban. És ez így jó 😊

Amúgy Bottropba vagy hova valami kis város Düsseldorf és Dortmud között.Toca
Dortmundba megy még vonat azt hiszem Pestről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Felőlem Leonardo Dicaprio vagy akárki is lehet kint.
Szerencsére a hűség nem csak addig tart míg a kifizetett órák tartnaka vagy ameddig a pénztárca elér mint az ideális Sobri világban. És ez így jó 😊

Amúgy Bottropba vagy hova valami kis város Düsseldorf és Dortmud között.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😂

más: Aranypart utolsó részt (32. ugye?) hol lehet megtekinteni?Amadeus91
Siófokon.

😉
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Itt is az első jelentkező 😀
hol lesz?Amadeus91
fetomy
Láttam, de Amadeus91 félreértette szerintem. Bár a lelkesültsége és segíteniakarása mindenesetre így látatlanban is imponáló.Sobri Jóska
😂

más: Aranypart utolsó részt (32. ugye?) hol lehet megtekinteni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Itt is az első jelentkező 😀
hol lesz?Amadeus91
fetomy
Láttam, de Amadeus91 félreértette szerintem. Bár a lelkesültsége és segíteniakarása mindenesetre így látatlanban is imponáló.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Itt is az első jelentkező 😀
hol lesz?Amadeus91
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
hol lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊fetomy
Hát ez lesz akkor, bajom nem lesz tőle, legközelebb pedig majd rákérdezek, hogy akkor tuti ez kell? 😀
A Pronamelt nekem is mondta korábban, azóta azt is használom, de legutóbb a Zymafluort is mondta hozzá. Nah, mindegy, ártani biztos nem fog. Köszi a segítséget!Schleck
Nono, konteo.blogrepublik.eu/2011/08/19/a-fluorid-osszeeskuves/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊fetomy
Hát ez lesz akkor, bajom nem lesz tőle, legközelebb pedig majd rákérdezek, hogy akkor tuti ez kell? 😀
A Pronamelt nekem is mondta korábban, azóta azt is használom, de legutóbb a Zymafluort is mondta hozzá. Nah, mindegy, ártani biztos nem fog. Köszi a segítséget!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 275 — Lájkold a zsűrit!
Ugye az alapkérdés valójában az, hogy ha valaki megkérdőjelezi amit az a doki mond neki, akihez megy, miért hozzá megy?
Sobri Jóska
TB-támogatott fogorvosi ellátásra csak 1 azaz egy fogorvosnál vagy jogosult az országban, annál akit a lakcímed alapján kiosztanak neked.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
....
Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐süti
Nem. 😊

Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Egyáltalán nem. Én eddig mindent találtam rá, ami érdekelt. Max annyi, hogy ilyen Angry birds meg hasonló játékok nem jöttek ki ingyenesen még rá.

Süti: az egyetlen hátránya, hogy európában az android jobban elterjedt. Úgyhogy 1-2 funkciót csak azzal tudnál használni akinek szintén wp mobilja van. pl blútúsz. amúgy nekem a 710-em faszásan működik, semmi baja nincs. ráadásul baromira ütésálló.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ugye az alapkérdés valójában az, hogy ha valaki megkérdőjelezi amit az a doki mond neki, akihez megy, miért hozzá megy?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen. Schleck
mi a dilemma? Örülj, hogy fiatalabbnak látszol, mint amennyi vagy 😀fetomy
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen. Schleck
mi a dilemma? Örülj, hogy fiatalabbnak látszol, mint amennyi vagy 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen.