NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszönöm a segítséget, de tesóm karácsonyi ajándékán (galaxy ace) való pötyögés után én oda jutottam, hogy a WP jobban feküdne nekem. Így mindenképpen erre felé mozdulnék el. Így még kivárok 1-2 hónapot, és megnézem mit tudnak majd a WP8-as telefonok. Valószínűleg még a közeljövőben boldogítom valamelyik mobilszolgaltatót is, és végigpróbálom az összes próbaterméket. Aztán addigra csak sikerül nekem is belerázódnom az okostelefonok világába. 😊
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
HTC Desire kifutó modell, de tökéletes, kártyafüggetlenül láttam Westendben 40ért.Sobri Jóska
Így van, nekem Desire S van már több mint egy éve, tökéletesen működik bár az akkuja néha hamar lemerül és lassan tölt fel, de ez lehet, hogy csak egyedi probléma. Tudom ajánlani! 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
HTC Desire kifutó modell, de tökéletes, kártyafüggetlenül láttam Westendben 40ért.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mindkettő volt már a kezemben. Kollegák közt mindkettő van. Mindkét gazda abszolút meg van elégedve vele.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?süti
ennyiért szerintem most egyik legjobb ajánlat a Samsung Galaxy S Advance (legalábbis t-mobilenál). egyetlen hibája, hogy régi oprendszer van rajta, de amelyik ismerősömnek ilyen van, nagyon elégedett vele. előfizetéssel 47k
vagy ZTE Grand X InSzobi22
Azért ugyanazon az áron lényegében minden objektív szempontból jobb ez a Grand X In, mint a Galaxy S Advance.
És én abban sem nagyon hiszek, hogy a kínainak rosszabb lenne a minősége. Nekem Blade 1-em van 2 éve és semmi olyan gond nincs vele azóta, amit ne lehetne megoldani otthon egy-két perc alatt. Egyedül a hardvere kezd már elavulni lassan, de a Grand X-nél ezzel sincs gond, ott inkább csak érdekes az x86-os architekúra, de ahogy olvasom megy rajta minden, ami megy az ARM-on. Mondjuk a 4.3-as kijelző már lehet túl nagy valakinek, de ezt élőben kell megnézni szerintem, hogy mennyire áll kézre az embernek.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?süti
ennyiért szerintem most egyik legjobb ajánlat a Samsung Galaxy S Advance (legalábbis t-mobilenál). egyetlen hibája, hogy régi oprendszer van rajta, de amelyik ismerősömnek ilyen van, nagyon elégedett vele. előfizetéssel 47k
vagy  webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=505563&paidType=newPostPaidPrice&loyaltyTime=twoYear&package=&phoneSearchUrl=https%3A%2F%2Fwebshop.t-mobile.hu%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2FWSPhoneSearchCmd%3FactPage%3D1%26processMode%3Dsearch%26paidType%3DnewPostPaidPrice%26loyaltyTime%3DtwoYear%26packages%3D%26sort-top%3Dcheap%26sort-bottom%3Dcheap%26priceZone%3Dall%26brand%3Dall%26parameter%3D1%26style%3Dall%26camera%3Dall%26camera_resolution%3D0%26opsys%3Dall

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha most azonnal emigrálsz Észak-Koreába, még van remény.
(Esetleg Kuba)
Különben erőszakkal a tulajdonodba helyezik a 160.000 forint értékű árut, és időszakos és számonkérhető tulajdonos leszel annak minden felelősségével és elvárásával egyaránt.
Nagybátyámra egyszer így sóztak rá egy napernyőszettet, pedig éjjeliőr. És álmában vetették át vele rútul.
Nagyon vigyázz, és menekülj egy unortodox demokráciába, ahol nem kerülsz ilyen tulajdonlási helyzetbe. Ahol még a tulajdon fogalmát se ismerik.
Ajtót se nyiss!!
Torlaszold el!!!
Ha anyád hangját hallatják pláne ne nyisd ki. Ez bevett trükk az extrémeknél.

Sobri Jóska
Mintha valami Rejtő regényből vetted volna a szöveget. 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
....
Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐süti
Nem. 😊

Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
VGA driver fel lett már rakva ?süti
Elvileg,minden fent van.Mondjuk,ha nem lenne,nekem az se tűnne fel,kb annyit értek hozzá 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na hát dögöljek meg ha eltudok igazodni az okostelefonok világában (egy 6070-est cserélnék most le...).
Szóval, amit kinéztem az a Lumia 800-as. Elvileg már 50-80 ezer forint körül beszerezhető (de tényleg dögöljek meg ha ezen is eltudok igazodni...).
Ha jelenleg a gyors netezés, és főleg az időtállóság (ezért néztem inkább jobb multimédiával bíró telefont, később hátha jól jön még) lenne fontos szempont. Ahogy nézegettem a WP is közelebb áll hozzám (stílusban, és elvileg gyorsabb is), mint az android, akkor ez nekem megfelelő választás lenne ? Illetve ilyen kategóriákban mik most a favoritok ? (Bár nagyon nem visz rá a lélek, hogy ne Nokiát vegyek... Tudom, tudom, nem olyan etalonok már mint régen...).
Esetleg bőven jól járnék egy fele ilyen drága telefonnal is ?

Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
VGA driver fel lett már rakva ?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...apeszos
Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.JoeyPorter
Akkor nem. 😀
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...apeszos
Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előttVentura
Semmiképp ne fizess! (Ha utánvét.) És ne vedd át!Atari
Ha most azonnal emigrálsz Észak-Koreába, még van remény.
(Esetleg Kuba)
Különben erőszakkal a tulajdonodba helyezik a 160.000 forint értékű árut, és időszakos és számonkérhető tulajdonos leszel annak minden felelősségével és elvárásával egyaránt.
Nagybátyámra egyszer így sóztak rá egy napernyőszettet, pedig éjjeliőr. És álmában vetették át vele rútul.
Nagyon vigyázz, és menekülj egy unortodox demokráciába, ahol nem kerülsz ilyen tulajdonlási helyzetbe. Ahol még a tulajdon fogalmát se ismerik.
Ajtót se nyiss!!
Torlaszold el!!!
Ha anyád hangját hallatják pláne ne nyisd ki. Ez bevett trükk az extrémeknél.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előttVentura
Semmiképp ne fizess! (Ha utánvét.) És ne vedd át!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gép

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Épp ezaz, hogy 160K-ről van szó. Én mielőtt megveszek/rendelek valamit, 100x meggondolom. De akkor nem mondom le az utolsó pillanatban. Főleg ilyen összegnél. De lehet bennem van a hiba.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
jóvan, full ideg (+ vizsgázás is). soha nem csináltam ilyet, mellesleg 160.000 van szó, nem 10.000-ről.

segítséget kértem és eggyüttérzést, nem seggbe durrantást és az azzal járó aranyeret! kérem, uraim!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, mit kellett ezen annyit agyalni, olyan egyszerű a megoldás, hogy sírva könyörgött: gyere már rá!
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előtt

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
küldtem facebookon kérdést, illetve az utanvet@edigital.hu-ra is írtam, hogy hogyan tovább.
ki vagyok mint a kutya. ha megijeszti őket az ember egyből küldenek mindent... 2x160.000 forint

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, akkor ott vannak az e-mailek, semmi gondod nem lesz elvileg, ha valóban lemondhatod addig.

Akkor beszélj velük facebookon.

Nem tudom hogy lehet visszaküldeni, nálam még nem volt, hogy azelőtt meggondoljam magam, mielőtt egyáltalán odaadnák a futárnak a cuccot. De ha postán küldöd, akkor ha baja lesz, szerintem a te felelősséged, viszont sokkal valószínűbb, hogy megmondod a futárnak, hogy nem kell, vigye vissza, mert te már rég lemondtad. Szerintem visszaviszik.

Mi az, hogy hogyan kapod meg a pénzed? Rákötik egy galamb lábára és elküldik vagy választhatod, hogy páncélozott borítékban viszik el neked helikopterrel. Bár én inkább arra fogadnék, hogy visszautalják a számládra, vagy esetleg mondanak más opciókat.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
délután 15:41-kor írtam az emailt hogy töröljék az emailt.
16:59-kor jött a hivatalos válasz levél, hogy a megrendelésem törölték.
20:32-kor jött az extreme digital értesítő, hogy a megrendelésem állapota Teljesíthetővé vált.

amikor lemondtam a megrendelést, még bőven a Szállítható állapotban volt.
Ráadásul a hivatalos válaszlevél és a küldés között volt 3 óra hossza.

Ez elvileg úgy néz ki, hogy a futár elmegy a céghez és átveszi a küldeni kívánt csomagokat, de valahogy az enyémet még beledobták, holott már 3 órája lemondtam.

Sajnos nem igazán elérhetők az extremesek. Telefont nem vezsik fel, emailemre nem válaszoltak pedig tegnap éjfélkor küldtem, egyedül a facebookon tudtam velük beszélni.

Egyébként magyar postával elég elküldeni? még sosem csináltam ilyet. vagy aki futár kiküldte azzal visszaküldhetem?

a pénzem, hogy kapok vissza?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------