Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fb-on profilképet tudok beállítani másik albumból, vagy csak ha a profilképek albumba töltöm fel?catattack
van ilyen opció, hogy méretre vágás profilképhez, szerintem azzal a legegyszerűbb, mivel nem kell feltöltögetni
több mint 12 éve
catattack 3 520
fb-on profilképet tudok beállítani másik albumból, vagy csak ha a profilképek albumba töltöm fel?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nem engedi törölni, akkor nevezd át a file-t, és utána ki tudod törölni. Ha kitörölted, akkor kell újraindítani és kész. GRAFI
Ok, csak nem tudom,hogy ez e az amit törölni kell.

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha nem engedi törölni, akkor nevezd át a file-t, és utána ki tudod törölni. Ha kitörölted, akkor kell újraindítani és kész.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem, nem, nem.
Bekapcsolásnál mikor bejön a windows, és kiírja a hamisítás blablablát, akkor ctrl+alt+del. Folyamatba kikeresed a nevét, és, hogy melyik mappában van, majd egyszerűen kitörlöd.
Esetleg windows loader, az csak egy szimpla program, amit lefuttatsz és megoldja.

Persze a visszaállítás is egy megoldás, de ritkán futok össze olyannal, aki bekapcsolnál. 😀süti
Milyen néven keressem?
van itt ilyen winlogon.exe ez lehet az?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha hazamegyek akkor kipróbálom és visszajelzek.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem, nem, nem.
Bekapcsolásnál mikor bejön a windows, és kiírja a hamisítás blablablát, akkor ctrl+alt+del. Folyamatba kikeresed a nevét, és, hogy melyik mappában van, majd egyszerűen kitörlöd.
Esetleg windows loader, az csak egy szimpla program, amit lefuttatsz és megoldja.

Persze a visszaállítás is egy megoldás, de ritkán futok össze olyannal, aki bekapcsolnál. 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Windows 7-nél Start/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Ott válassz egy régebbi időpontot. Újra fog indulni a gép.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rendszer visszaállítás egy régebbi időpontra. Ha nem jó akkor írj, mert asszem van még egy lehetőség.Matthew99
Azt hogy tudom megcsinálni?
Nem vagyok egy számítógépzseni...

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Rendszer visszaállítás egy régebbi időpontra. Ha nem jó akkor írj, mert asszem van még egy lehetőség.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok. Van egy kis bajom, remélem tudtok segíteni. Anyósomék rányomtak valamire amikor windows hitelesítést kért a gép (vagy ilyesmi).
Ezért most állandóan kiírja, hogy hamisítás áldozatai lettünk, meg telepítsünk új szoftvert. van egy ilyen kis kék csillag az óra mellett, ami eddig nem volt.
Hogy lehet ettől megszabadulni legegyszerűbben?
A windows háttér is csak egy nagy fekete semmi, ha átváltom akkor visszaváltja feketére.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van itt mosógép guru ? 😀
A mostani a mosószer adagolónál elrozsdált (vagy ilyesmi), szóval ha valakinek van egy tuti tippje, azt megköszönném. 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szülők kaptak még anno egy HP netbookot ajándékba, azzal egész jól elvoltam. Netezésre megfelelt addig, amíg be nem döglött...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Ilyesmi netbook van valakinek (Asus Eee PC R11CX-WHI001W)? Vélemény?Matthew99
Nincs, csak volt szerencsém kipróbálni ASUS Eee Pc-t. Attól függ, mire szeretnéd használni, illetve mennyire áll rá a kezed az apró billentyűzetre. Ha nem zavaró, és regényt se akarsz rajta írni, a körülbelül 70 ezres árukat szerintem megérik.zavi27
Lánynak lesz nem nekem. Egy kis office egy kis skype és még kevesebb filmezés a terv. Az a lényeg hogy könnyű kis használható gépet kapjon. Kösz agyors választ.
Matthew99
Én személy szerint mindig is elleneztem a netbook vásárlást. Egyszerűen annyira kicsi a képernyő, hogy bántja az én (!) szememet, meg szerintem gépelni sem lehet rajta normálisan. Igazából, hogyha tényleg nem kell másra a gép csak a fentiekre, akkor szerintem lehet találni normális (esetleg) hasonló áron kisebb teljesítményű notebookokat, amiket lehet használni is rendesen. De persze ez csak az én véleményem. 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Ilyesmi netbook van valakinek (Asus Eee PC R11CX-WHI001W)? Vélemény?Matthew99
Nincs, csak volt szerencsém kipróbálni ASUS Eee Pc-t. Attól függ, mire szeretnéd használni, illetve mennyire áll rá a kezed az apró billentyűzetre. Ha nem zavaró, és regényt se akarsz rajta írni, a körülbelül 70 ezres árukat szerintem megérik.zavi27
Lánynak lesz nem nekem. Egy kis office egy kis skype és még kevesebb filmezés a terv. Az a lényeg hogy könnyű kis használható gépet kapjon. Kösz agyors választ.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Tablet gépen szeretnék stabilan, akadozás nélkül 720p-s vagy normális dvdrip, bdrip filmeket, videókat nézni. Mennyire erős proci kell bele minimum szerintetek? Mert láttam tableteket sima 1 GHZ procival, vannak 2 és 4 magosak is. Melyik kell minimum ilyen videók szaggatásmentes lejátszásához?zavi27
Pff, lehet hülyeséget mondok, tabletekben nem vagyok otthon, de valószínűleg amelyik már tud 720p-s felbontást, annak meg kell birkóznia a 720p-s videókkal is. Szerintem egy 2 magos (ha komolyabb műveletekre nem kell, elég ez is), 1 GHz-es procinak elégnek kell lennie.

Azóta már olvasgattam én is a témában, és szerintem is egy 2 magosnak már vinni kell szinte minden videót, egy jobb grafikus vezérlővel. Most még a méreten vacillálok, elég-e a 7es (praktikusabb, kézre áll), vagy inkább egy 9,7es méretű. Hordozni 7es jobb lenne, de otthonra meg azért háát nézni, mégicsak a 10 körüli. Ráadásul az 80 ezer(és van benne usb+hdmi kimenet is),a 7 inches meg 73 ezer, és ezek nincsenek benne, demégicsak a kompaktabb, jobb márkájú 7es😊zavi27
süti
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tablet gépen szeretnék stabilan, akadozás nélkül 720p-s vagy normális dvdrip, bdrip filmeket, videókat nézni. Mennyire erős proci kell bele minimum szerintetek? Mert láttam tableteket sima 1 GHZ procival, vannak 2 és 4 magosak is. Melyik kell minimum ilyen videók szaggatásmentes lejátszásához?zavi27
Pff, lehet hülyeséget mondok, tabletekben nem vagyok otthon, de valószínűleg amelyik már tud 720p-s felbontást, annak meg kell birkóznia a 720p-s videókkal is. Szerintem egy 2 magos (ha komolyabb műveletekre nem kell, elég ez is), 1 GHz-es procinak elégnek kell lennie.

Ilyesmi netbook van valakinek (Asus Eee PC R11CX-WHI001W)? Vélemény?Matthew99
Nincs, csak volt szerencsém kipróbálni ASUS Eee Pc-t. Attól függ, mire szeretnéd használni, illetve mennyire áll rá a kezed az apró billentyűzetre. Ha nem zavaró, és regényt se akarsz rajta írni, a körülbelül 70 ezres árukat szerintem megérik.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Ilyesmi netbook van valakinek (Asus Eee PC R11CX-WHI001W)? Vélemény?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Tablet gépen szeretnék stabilan, akadozás nélkül 720p-s vagy normális dvdrip, bdrip filmeket, videókat nézni. Mennyire erős proci kell bele minimum szerintetek? Mert láttam tableteket sima 1 GHZ procival, vannak 2 és 4 magosak is. Melyik kell minimum ilyen videók szaggatásmentes lejátszásához?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Esélyes, hogy megtört valahol a kábel. Nekem akkor csinálta ezt a töltő. Próbáld meg a csatlakozási pontoknál mozgatni a kábelt miközben töltöd és nézd, hogy mutat-e valamit a gép.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki nem tudja miért van iletve mi megoldás lehet arra, ha a laptoptöltőm nem mindig tölt?

Dell 1525-öm van, otthon semmi gondom nem volt vele, de Londonban (itt ugye ilyen három ágas dugók kellenek) szarakodik. Vettünk átlakítót hozzá, amire mondták, hogy nem biztos,hogy ehhez jólesz, de néha mégis tölt róla. Napokig semmi gond, aztán egyszer pl. beleakad a lábam és órákig nem tudom újra működésre bírni, aztán egyszercsak bedugom és hopp működik megint... Az adapter biztos jó, mert ha a laptopot nem, pl. telefontöltőt akkor istölt, a töltővel se nagyon lehet gond, mertcsak azóta van a gond, hogy kijöttünk.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
A sportcsatornán futó 30 sorozatokat nem lehet valahonnan leszedni/megnézni?Matthew99
Nmagon fenn van mar eleg sok magyar verzio, es 720p ben az eredeti adasok is.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
Itt van:

 sport-video.hu/index.php?/forum/318-dokumentumfilmek-show-k-magazinmusorok-es-osszeallitasok/Blitzburgh
Király. Köszönöm.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Itt van:

 sport-video.hu/index.php?/forum/318-dokumentumfilmek-show-k-magazinmusorok-es-osszeallitasok/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
A sportcsatornán futó 30 sorozatokat nem lehet valahonnan leszedni/megnézni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.