NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)Igor
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀Schleck
Smucig kecseg ausztrál fajtáját... zöldet úgyse nyer, most az a szakaszonkénti 600 v. 750 euró aztán olyannannyira fontos neki 😛
Inkább arra fókuszáljon, hogy Tourt nyerne.. mert aztán nem tudnak a pénzből amit nyer segítőket igazolni mellé 😛Igor
😀
Pinot 105 pont. Pff. 😛

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Nah, ki előz meg ma kit? 😀 Nem gondoltam volna, hogy pont Pinot fog bejönni neked.Schleck
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)Igor
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀Schleck
Smucig kecseg ausztrál fajtáját... zöldet úgyse nyer, most az a szakaszonkénti 600 v. 750 euró aztán olyannannyira fontos neki 😛
Inkább arra fókuszáljon, hogy Tourt nyerne.. mert aztán nem tudnak a pénzből amit nyer segítőket igazolni mellé 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ma van den Broeck >>>> Taramae 😛
Teljesen jó lett volna tegnap is.Igor
Nah, ki előz meg ma kit? 😀 Nem gondoltam volna, hogy pont Pinot fog bejönni neked.Schleck
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)Igor
Wigginsnek szurkoltam, hogy ne szarja le a hajrát, Cadelről tudtam, hogy nem fogja. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ma van den Broeck >>>> Taramae 😛
Teljesen jó lett volna tegnap is.Igor
Nah, ki előz meg ma kit? 😀 Nem gondoltam volna, hogy pont Pinot fog bejönni neked.Schleck
Sokat érek vele, amikor Cadel második, Wiggo negyedik... megint ti nyertek rajtam... minimum még egy szökevény ellett volna (mocskok mért nem engedték el Sörensent/Chavanelt az elején)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ma van den Broeck >>>> Taramae 😛
Teljesen jó lett volna tegnap is.Igor
Nah, ki előz meg ma kit? 😀 Nem gondoltam volna, hogy pont Pinot fog bejönni neked.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ma van den Broeck >>>> Taramae 😛
Teljesen jó lett volna tegnap is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, állandósuljon már egy Chavanel nélküli szökés. Addig nem nyugodok meg, amíg ez meg nem történik. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Samu basszameg.
Hihetetlen.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Na Samu készülhet az olimpiára/Vueltára..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
eddig érdekes a szakasz!

Lesz itt még sok történés szerintem ...Janek
miért mi volt eddig?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
eddig érdekes a szakasz!

Lesz itt még sok történés szerintem ...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Jake: jogos, ott volt.. mea culpa neked/Sipinek is, most ártatlanul gyanúsítottam meg.
(Ettől függetlenül szarrá hajtotta magát a síkon.. 😛 most fogadok, hogy a többi hegyen jó lesz.)

Még jó hogy eladtam Veelerst Chavanelért.. tuti a sprinter fog szökni 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jellemző erre a Tourra: bukás még a rajt előtt... 😊

Jenő: "címzetes brigádtábornok" 😂

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Valverde nem érdekel, iksz éve semmit nem csinált az ember, és mégis széjjelhypolják... vdB viszont 😕
Froome és Rolland jól néz ki.Igor
Amíg el volt tiltva, addig nehezen csinálhatott volna bármit is... 😛 Az előtt meg pont Vueltát nyert...Black_Adder
Nem kettőt írtam.. kicsit tud sprintelni, a klasszikusokon jó, de három hétre kevés, most egyszer kijött neki a lépés, hmm.
Cobo is nyert Vueltát.. :rolleyes: én semmit nem várok tőle, a szememben Valverde mindig is egy túlértékelt nudli volt, már elnézést.
Igor
Amikor indult és nem kellett bukás miatt feladni a versenyt, mindig minden 3 hetesen top10 volt. S akad néhány emlékezetes szakaszgyőzelme. Miről beszélsz?
Sajnos amikor (a tavaszi egynaposok alapján) a legjobb formában volt, 2005-ben és 2006-ban bukott a TdF-en, de 2010 Vuelta győzelem, 2009, 2GT-n is top 10, 2008 tdf top10, 2006 Vuelta második, 2004 Vuelta 3., 2003 Vuelta dobogó. Mondjad már el, h mióta nem csinál semmit?

btw ilyen hosszú kihagyás után én se várok tőle semmit, Bassonak is kellett 1 év, mire visszarázódott a pelotonba...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem ez a Tour végleg két esélyessé szűkült. Nibali nem túl jó kronón, legalábbis Wigginshez és Cadelhez képest, hegyen meg tegnapi alapján nem érzem azt, hogy bármelyikükre is tudjon súlyos másodperceket ráverni. Tekintve, hogy Cadel sem az az offensive játékos, így Wigginsnek nagyon áll ez a Tour. De talán egyszer lefő, ahogy anno Evans szokott.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Teljesen egyértelmű a dolog, nem bírta a tempót. Ezzel együtt pechje volt, és ha nem kell kapaszkodnia, akkor biztosan kisebb hátrányt kap.Jakehomer
Én is csak ennyit mondok. Szerintem elképzelhető, hogy bejön Evansékkel, de lehet, hogy leszakad, mindenesetre legalább Rollandék kornyékére vártam. De ezt már nem tudjuk meg, és mivel nem túl nagy támadó, ezért nem hiszem, hogy kzelítene az élhez a továbbiakban.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
A hátrány legalább felét a hegyen kapta és nem azon a 3 km síkon az emelkedő előtt. Még egyszer, ha olyan kurva erős lett volna, sokkal feljebb kellett volna jönnie, nem ő az első, aki hegy aljában kapott defektet, nem szoktak emiatt két perceket kapni a nagyok.Jakehomer
Azért ez nem időfutam, ha az első sorban megy, tudta volna tartani szerintem ezt a tempót, magától meg nem ilyenbe jött, ez nem meglepő. Nyilván Wiggins sem ilyen idővel ért volna fel, ha nem ilyen jók a segítői/nem látja maga mellett Cadelt. Szerintem VdB nem lett volna rossz, de lehet csak Rollandék mögé fért volna be, nem lehet tudni.Rajna
Na, megnéztem az ismétlést, és bizony addig volt esélye VdB-nek, amíg el nem kezdődött a hegy neheze. Tekintve, hogy sík rész lényegében nem is volt a hegy előtt, hanem csak fel-le, ez nem is olyan meglepő, hisz a szélárnyék nem volt jelentős tényező, ráadásul tényleg volt is segítsége.

11,8-nál történt a baj, utána nem sokkal ki is volt írva, hogy 37 másodpercre van a sárga trikóstól. 8 km-nél felért az épp azelőtt kettészakadt mezőny második felére, akkor nem lehetett 15 másodpercnél nagyobb hátránya, végül 4,8-nál mutatták, ahogy utolérte Cancellarát, aki éppen akkor szakadt le tíz másodperce.

Teljesen egyértelmű a dolog, nem bírta a tempót. Ezzel együtt pechje volt, és ha nem kell kapaszkodnia, akkor biztosan kisebb hátrányt kap.

Jake: én végignéztem a Euro 2-n, nem volt Cancellaráék mellett egyszer se, az emelkedő alatt, egyik leszakadó csoportban sem volt soha (pláne nem 4.6 kilométernél, amikor Sipiék mondták.. beszéltek ott összevissza mindent, mint elég gyakran.)

Minimum egy perc hátrányból indult, és áthámozta magát egy csomó emberen (Chavanel, Klöden, Mollema, Scarponi, akik 3-5 kilométer közt szakadtak le), így jött be 22.-nek.
Sztem min. 1+ perccel indult a hegy aljától, és gyakorlatilag lehozta azt a tempót, amit a TOP 5-n kívül bárki.. kb. ugyanazt tekerte le, mint Zubeldia (aki hasonlóan saját tempóját mente, és sokat gumizott, már az elején is), úgy hogy előtte már kb. 10 kilométert szenvedett egyedül/egy segítővel (ami még mindig nem ugyanaz, mint mezőnyben menni.)Igor
LOL, nem tudom, mit néztél, de nem a versenyt, az biztos 😛 Mondom, ki is volt írva a 37 másodperc és azt egyértelműen jelentősen csökkenteni tudta a hegy aljáig, és bizony Sipi jól mondta, 4,8-nál ott virított a 111-es Cancellara mellett.

Case closed.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Ráadásul két ember, akinek nagyon feküdt a mai befutó...Rajna
Valverde nem érdekel, iksz éve semmit nem csinált az ember, és mégis széjjelhypolják... vdB viszont 😕
Froome és Rolland jól néz ki.Igor
Amíg el volt tiltva, addig nehezen csinálhatott volna bármit is... 😛 Az előtt meg pont Vueltát nyert...Black_Adder
Nem kettőt írtam.. kicsit tud sprintelni, a klasszikusokon jó, de három hétre kevés, most egyszer kijött neki a lépés, hmm.
Cobo is nyert Vueltát.. :rolleyes: én semmit nem várok tőle, a szememben Valverde mindig is egy túlértékelt nudli volt, már elnézést.

Jake: én végignéztem a Euro 2-n, nem volt Cancellaráék mellett egyszer se, az emelkedő alatt, egyik leszakadó csoportban sem volt soha (pláne nem 4.6 kilométernél, amikor Sipiék mondták.. beszéltek ott összevissza mindent, mint elég gyakran.)

Minimum egy perc hátrányból indult, és áthámozta magát egy csomó emberen (Chavanel, Klöden, Mollema, Scarponi, akik 3-5 kilométer közt szakadtak le), így jött be 22.-nek.
Sztem min. 1+ perccel indult a hegy aljától, és gyakorlatilag lehozta azt a tempót, amit a TOP 5-n kívül bárki.. kb. ugyanazt tekerte le, mint Zubeldia (aki hasonlóan saját tempóját mente, és sokat gumizott, már az elején is), úgy hogy előtte már kb. 10 kilométert szenvedett egyedül/egy segítővel (ami még mindig nem ugyanaz, mint mezőnyben menni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hogy ezek hegyre felfelé is el tudnak esni/defekteket kapnak.. azért ez abszurd.Igor
Ráadásul két ember, akinek nagyon feküdt a mai befutó...Rajna
Valverde nem érdekel, iksz éve semmit nem csinált az ember, és mégis széjjelhypolják... vdB viszont 😕
Froome és Rolland jól néz ki.Igor
Amíg el volt tiltva, addig nehezen csinálhatott volna bármit is... 😛 Az előtt meg pont Vueltát nyert...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azert kivancsi lennek, ha barki elolrol leszakadt volna, akkor hogyan jonnek vissza. Pl Evans mar temethetne is a Tourjat a nemletezo csapattarsaival. Ez h nem tudott felerni meg mindig nem azt jelenti, hogy gyengebb volna naluk, csak ennyivel nem erosebb barki masnal, hogy rohogve felkarikazzon az izombol meghuzott sorra. Ez akarhogy nezem pech es abszolute nem az o gyengesegenek a bizonyiteka, hogy nem tudott mit csinalni.Fake
??? Nem az a lényeg, hogy nem tudott felérni, hanem, hogy a hátránya nagy részét nem a csere miatt kapta, hanem izomból. Ha tudott volna olyan tempót menni, mint az él, akkor 1 percnél többet nem kaphatott volna, és akkor már rá nézve hízelgően számoltam.Jakehomer
Rajna is itt irja folottem bar sztem ez eleg trivialis dolog. Csomagban nyilvan jobban tudsz menni, mint egyedul. Evegett tiszta sor h kap idot ha egyedul probal feljonni egy bolyra es nem erosebb naluk sokkal.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A hátrány legalább felét a hegyen kapta és nem azon a 3 km síkon az emelkedő előtt. Még egyszer, ha olyan kurva erős lett volna, sokkal feljebb kellett volna jönnie, nem ő az első, aki hegy aljában kapott defektet, nem szoktak emiatt két perceket kapni a nagyok.Jakehomer
Azért ez nem időfutam, ha az első sorban megy, tudta volna tartani szerintem ezt a tempót, magától meg nem ilyenbe jött, ez nem meglepő. Nyilván Wiggins sem ilyen idővel ért volna fel, ha nem ilyen jók a segítői/nem látja maga mellett Cadelt. Szerintem VdB nem lett volna rossz, de lehet csak Rollandék mögé fért volna be, nem lehet tudni.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Froome mit ment, elég kemény a srác. Most már csak azt nem értem, hogy az első szakaszon, hogy kapott 1:25-öt? A prológ után pedig csak 9 mp-re volt Wigginstől...Jughead
Defekt.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Mikor ért fel Cancellarára? Állandóan mutatták a sárgában, egyszer nem láttam vele.. max a legvégén.
A síkon egy darabig vitték, de akkor már bőven hátrányban volt, és nem hiszem hogy egy Nuyens/bárki más tud olyan tempót menni mint a Sky.

A hátrány nagyrészét sztem egyértelműen a síkon szedte össze... és ott is dolgoznia kellett, innentől fölöslegesen elmélkedhetünk. Nehogy azt mondd, hogy ha a mezőnyben ül végig, akkor Cancellárával jön be. :rolleyes:

szerk: most adják a euro kettőn, végignézem még egyszer hol bukkan fel Cancellara mellett.
Sehol, Chavanel volt mellette 4.2-nél, meglepő módon hülyeséget beszéltek Sipiék (4.6-nál)Igor
Nem mondtam, hogy Cancellarával ért volna be. Egyébként mintha 2-3 km között láttam volna Cancellara mellett, de majd még megnézem egyszer.

A hátrány legalább felét a hegyen kapta és nem azon a 3 km síkon az emelkedő előtt. Még egyszer, ha olyan kurva erős lett volna, sokkal feljebb kellett volna jönnie, nem ő az első, aki hegy aljában kapott defektet, nem szoktak emiatt két perceket kapni a nagyok.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Azert kivancsi lennek, ha barki elolrol leszakadt volna, akkor hogyan jonnek vissza. Pl Evans mar temethetne is a Tourjat a nemletezo csapattarsaival. Ez h nem tudott felerni meg mindig nem azt jelenti, hogy gyengebb volna naluk, csak ennyivel nem erosebb barki masnal, hogy rohogve felkarikazzon az izombol meghuzott sorra. Ez akarhogy nezem pech es abszolute nem az o gyengesegenek a bizonyiteka, hogy nem tudott mit csinalni.Fake
??? Nem az a lényeg, hogy nem tudott felérni, hanem, hogy a hátránya nagy részét nem a csere miatt kapta, hanem izomból. Ha tudott volna olyan tempót menni, mint az él, akkor 1 percnél többet nem kaphatott volna, és akkor már rá nézve hízelgően számoltam.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Samu 😕
Innentől már csak egy szakaszgyőzelem lehet a cél.

Anton miért nem indult? Én benne látom a következő Euskaltel menőt.