NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Froome mit ment, elég kemény a srác. Most már csak azt nem értem, hogy az első szakaszon, hogy kapott 1:25-öt? A prológ után pedig csak 9 mp-re volt Wigginstől...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Peches, de nem volt olyan erős, kb 30 másodpercet jelentett a defekt, a többit egyébként is megkapta volna.

Azért durva, hogy Froome mennyivel erősebb, mint Wiggins. Ha nem egy csapatban lennének, szarrá szopatnák Cadellel 😊Jakehomer
Ez most hipotetikus.. és nem jól számolod, már a síkon egyedül tekert végig, és ott több mint 1 perc hátránya volt, az biztos.
Szerintem legrosszabb esetben is max Zubeldiával bejött volna.Igor
Dehogy is, végig volt vele ember, ráadásul folyamatosan voltak előtte, akiket utol tudott (volna) érni. Nézd meg, milyen gyorsan felértek Cancellarára, de onnan nem tudott tovább menni, ez mindent elmond.Jakehomer
Azert kivancsi lennek, ha barki elolrol leszakadt volna, akkor hogyan jonnek vissza. Pl Evans mar temethetne is a Tourjat a nemletezo csapattarsaival. Ez h nem tudott felerni meg mindig nem azt jelenti, hogy gyengebb volna naluk, csak ennyivel nem erosebb barki masnal, hogy rohogve felkarikazzon az izombol meghuzott sorra. Ez akarhogy nezem pech es abszolute nem az o gyengesegenek a bizonyiteka, hogy nem tudott mit csinalni.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Peches, de nem volt olyan erős, kb 30 másodpercet jelentett a defekt, a többit egyébként is megkapta volna.

Azért durva, hogy Froome mennyivel erősebb, mint Wiggins. Ha nem egy csapatban lennének, szarrá szopatnák Cadellel 😊Jakehomer
Ez most hipotetikus.. és nem jól számolod, már a síkon egyedül tekert végig, és ott több mint 1 perc hátránya volt, az biztos.
Szerintem legrosszabb esetben is max Zubeldiával bejött volna.Igor
Dehogy is, végig volt vele ember, ráadásul folyamatosan voltak előtte, akiket utol tudott (volna) érni. Nézd meg, milyen gyorsan felértek Cancellarára, de onnan nem tudott tovább menni, ez mindent elmond.Jakehomer
Mikor ért fel Cancellarára? Állandóan mutatták a sárgában, egyszer nem láttam vele.. max a legvégén.
A síkon egy darabig vitték, de akkor már bőven hátrányban volt, és nem hiszem hogy egy Nuyens/bárki más tud olyan tempót menni mint a Sky.

A hátrány nagyrészét sztem egyértelműen a síkon szedte össze... és ott is dolgoznia kellett, innentől fölöslegesen elmélkedhetünk. Nehogy azt mondd, hogy ha a mezőnyben ül végig, akkor Cancellárával jön be. :rolleyes:

szerk: most adják a euro kettőn, végignézem még egyszer hol bukkan fel Cancellara mellett.
Sehol, Chavanel volt mellette 4.2-nél, meglepő módon hülyeséget beszéltek Sipiék (4.6-nál)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
VdB bejött 22.-nek, két percen belül. Nagy kár, hogy ilyen szerencsétlen.Rajna
Peches, de nem volt olyan erős, kb 30 másodpercet jelentett a defekt, a többit egyébként is megkapta volna.

Azért durva, hogy Froome mennyivel erősebb, mint Wiggins. Ha nem egy csapatban lennének, szarrá szopatnák Cadellel 😊Jakehomer
Ez most hipotetikus.. és nem jól számolod, már a síkon egyedül tekert végig, és ott több mint 1 perc hátránya volt, az biztos.
Szerintem legrosszabb esetben is max Zubeldiával bejött volna.Igor
Dehogy is, végig volt vele ember, ráadásul folyamatosan voltak előtte, akiket utol tudott (volna) érni. Nézd meg, milyen gyorsan felértek Cancellarára, de onnan nem tudott tovább menni, ez mindent elmond.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
VdB bejött 22.-nek, két percen belül. Nagy kár, hogy ilyen szerencsétlen.Rajna
Peches, de nem volt olyan erős, kb 30 másodpercet jelentett a defekt, a többit egyébként is megkapta volna.

Azért durva, hogy Froome mennyivel erősebb, mint Wiggins. Ha nem egy csapatban lennének, szarrá szopatnák Cadellel 😊Jakehomer
Ez most hipotetikus.. és nem jól számolod, már a síkon egyedül tekert végig, és ott több mint 1 perc hátránya volt, az biztos.
Szerintem legrosszabb esetben is max Zubeldiával bejött volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
VdB bejött 22.-nek, két percen belül. Nagy kár, hogy ilyen szerencsétlen.Rajna
Peches, de nem volt olyan erős, kb 30 másodpercet jelentett a defekt, a többit egyébként is megkapta volna.

Azért durva, hogy Froome mennyivel erősebb, mint Wiggins. Ha nem egy csapatban lennének, szarrá szopatnák Cadellel 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Összetettben:
Wiggins,
Evans +10",
Nibali +16",
Taaramae +32",
Mencsov +54",
Zubeldia +59",
Monfort +1'09",
Roche +1'22",
Froome +1'32",
Rogers +1'40",
Cancellara +1'43",
Samuel Sanchez +2'02",
Van den Broeck +2'11",

Csapatban a Sky durva, a mai szakaszon másfél percet vertek a Radioshack-re, a harmadik Katusha már majdnem +6 percnél van összesítésben.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
VdB bejött 22.-nek, két percen belül. Nagy kár, hogy ilyen szerencsétlen.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Taaramae is jó leszGogo
Ő olyan, mint Evans 4-5 éve.. mindig van egy gyenge napja.

Szóval hivatalosan is Evans, Wiggo és Nibali akiknek esélye lesz a Tour-győzelemre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Taaramae is jó lesz idén

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát Rolland is kinyiffant sajna.

Taaramaenek viszont nagyon áll a fehér trikó így.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Hogy ezek hegyre felfelé is el tudnak esni/defekteket kapnak.. azért ez abszurd.Igor
Ráadásul két ember, akinek nagyon feküdt a mai befutó...Rajna
Valverde nem érdekel, iksz éve semmit nem csinált az ember, és mégis széjjelhypolják... vdB viszont 😕
Froome és Rolland jól néz ki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hogy ezek hegyre felfelé is el tudnak esni/defekteket kapnak.. azért ez abszurd.Igor
Ráadásul két ember, akinek nagyon feküdt a mai befutó...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Hogy ezek hegyre felfelé is el tudnak esni/defekteket kapnak.. azért ez abszurd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez a szökés viszont tuti hazaér. :/Schleck
Most már inkább mégsem...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sörensennek ez rövidke szerintem, ha hazaérnek, akkor Albasini/Velits nálam.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
RIBLON azért annyira nem szarJanek
Moncoutie/Rolland/Pinot trióból vártam valakit, Riblon szerintem kevés lesz Sörensen/Albasini ellen... de ne legyen igazam, és legyen izgalom a végén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
RIBLON azért annyira nem szar

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Sorensen mondta, hogy a hegyitrikóra hajt, meglep hogy ma ment el és nem holnap.. viszont a franciák eléggé ócska embereket küldtek.Igor
Jah, Rollandnak egy hangyányit jobban örültem volna. 😊Schleck
Nálam ő volt az aki a négy célpontból kimaradt végül 😉, és megvettem a másik hármat.. így muszáj a dánnak szurkolnom 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sorensen mondta, hogy a hegyitrikóra hajt, meglep hogy ma ment el és nem holnap.. viszont a franciák eléggé ócska embereket küldtek.Igor
Jah, Rollandnak egy hangyányit jobban örültem volna. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 317 — No 1 Zhang Yufei fan
Sorensen mondta, hogy a hegyitrikóra hajt, meglep hogy ma ment el és nem holnap.. viszont a franciák eléggé ócska embereket küldtek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
riblon, velits, sorensen, albasini, gautier, fofonov, luis-leon

erdemtelen utanuk menni a fomezonynek valoban bar mondjuk sztem ettol meg paran megprobalhatnak
az elso hegy utan h megfogjak oket.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a szökés viszont tuti hazaér. :/Schleck
Kik vannak benne?Bazzani
RIBLON Christophe
SORENSEN Chris
VELITS Martin
ALBASINI Michael
GAUTIER Cyril
FOFONOV Dmitriy
SANCHEZ Luis-Leon

Egyébként itt látod az élő közvetítést: http://www.letour.fr/le-tour/2012/us/live/aso/
Kicsit színvonalasabb, mint a Giro honlapja szokott lenni. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a szökés viszont tuti hazaér. :/Schleck
Kik vannak benne?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a szökés viszont tuti hazaér. :/