Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kerékpár

22 feliratkozó

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Valverde és Quintana azonos időt kaptak (20 mp) holott a valóságban volt közöttük kb 10 mp. Értem én, hogy Valverde van otthon, de ezt mégis hogy?

 www.youtube.com/watch?v=IqC8KTnBcKM&ebc=ANyPxKoPTOn6xkNBdXK42G3neRJD4S0a9Sn0JzAGQxBMPyiCV5OXsipArt9tUv6TZUazUhL1pYoPoM7dVJp4P50R6MhsyoCn4g
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Azért az kemény, hogy úgy megyünk neki a második hétnek, hogy egy Tom Dumoulin 57 másodperccel vezet mindenki előtt. 😀

Nem tudom elhinni, hogy ezt végig bírja, de azt se hittem el a szakasz előtt, hogy még most is a top 10-ben lesz erre átvette a pirosat. 😀

Mindenesetre továbbra is imádom a Vueltát, évek óta a legjobb verseny. Valószínűleg azért mert a nagyok ilyenkorra már elég fáradtak ahhoz, hogy senki se merjen várni, hanem megy ahogy bír és mert ekkorra a gyengébb de pihentebb versenyzők is bírnak a nagyokkal. 😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
OK, hogy ezek még csak rövid emelkedők, de amit Dumoulin csinál, az erősen WTF kategória.Mikey
És akkor most hegyi befutót nyer, aha.

Kiváló befutó volt, Froome meg kiköhögi hogy direkt maradt le az elején, azanyád. 😄

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ez jó befutó volt. Dumoulin nem semmi ezen a Vueltán. De azért Froome is királyul elszórakozik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Azert vigyázni a hollanddal, Nehogy tt-n is odaverjen Mindenkit 😃

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Köszönöm a kimerítő válaszokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Szerintem van max 1 szakasz, amin még lenne esélye, nincs sok értelme 2 hétig gurulgatni sérülten a mezőny végén...
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
Tinkoff-Saxo hivatalos oldala. 😉
Mikey
Köszi...
Twitteren nem írt erről semmit, szerintem semmi komolyabb baja nincs (remélem), csak Tinkoff jobb alkupozíciót akar valamiben

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
Tinkoff-Saxo hivatalos oldala. 😉

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
 www.tinkoffsaxo.com/news/peter-sagan-retire-vuelta-espana/
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Amúgy jól látom, hogy a spanyol "aranygeneráció' Samu Sanchez, Valverde, Contador, Rodriguez, Freire Gomes.... után közel s távol nincs olyan fiatal, aki legalább ilyen karriert befuthat?
flzoli
Egyrészt azért ebből a sorból vegyük ki Contadort, aki ott van mindenidők legnagyobbjai között szóval hozzá hasonlót nehéz találni nem hogy a spanyolok között, de úgy összességében is (Quintana említhető a fiatalok közül talán a szintjén, de kéne neki is egy jó TT ehhez).

Szóval, ha azt kérdezed hogy van-e fiatal spanyol tehetség, aki jó lehet akár arra is, hogy nyerjen egy GT-t, akkor erre azt mondom hogy van, bár az is igaz, hogy a mostani tudásunk alapján mindössze egy ilyen van, aki nem más mint Mikel Landa.

Ennek ellenére nem kell őket temetni, akik Contaék miatt kezdtek el kerékpározni még csak mostanában fognak majd beérni. 😉

Szerkesztette: Jughead
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A mait nem láttam. Volt izgalom a végén v. semmi extra?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
OK, hogy ezek még csak rövid emelkedők, de amit Dumoulin csinál, az erősen WTF kategória.

Chaves eddig viszi a show-t. 👌

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Nagyon-nagyon jó volt a vége a szakasznak, személy szerint az ilyen szakaszok miatt (is) a kedvencem a Vuelta. Valverdének örülök, és a világ rendje is helyre állt, Sagan második lett.

Csóró Cancellara is amúgy, hihetetlen vacak éve van. A két nagy körön amin indult összesen eljutott kb. hat szakaszig.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A jó öreg Sándor ezt is behúzta 😊

Amúgy jól látom, hogy a spanyol "aranygeneráció' Samu Sanchez, Valverde, Contador, Rodriguez, Freire Gomes.... után közel s távol nincs olyan fiatal, aki legalább ilyen karriert befuthat?

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Jól van, látom ma mindenki túl komolynak ébredt...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛
Mikey
Kedves Mikey, ha tudnál a soroz között olvasni értetted volna mit akarok írni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.
Mikey
Azért is írtam, hogy Nibali esete durva volt. Túl látványos volt. A kevésbé látványosakat jobban tolerálják. De mind az egyik, mind a másik szabálytalan, és a büntetés mértéke hatalmas különbségeket mutat. Kicsit közelednie kellene az álláspontoknak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Durva volt Nibali esete, de ezzel az erővel Bouhannit is ki lehetett volna zárni. Ő is vittete magát azután, hogy bukásba keveredett. Állítólag kemény 12 mp-ig húzatta magát a csapatkocsival, és ezért kapott 100 svájci frank büntetést! Hozzátenném azt is, hogy a Cofidis jelentős támogatója a Vueltának.
Ebből felállt és majdnem behúzta a szakaszt.

A Kancellár is feladta gyomor bántalmak miatt a versenyt. Sok nagy név kihullott már most az elején.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Tiralongo is feladta. Újjabb Astanás veszteség. Aru kevesebb segítővel nem tudom mire lesz képes. Egyelőre gyengébbnek tűnik a top versenyzőktől, de ő a vègén pörög fel. Kérdés, nem lesz-e késő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Az utolsó 2 km útvonala igen érdekes volt... Sagan szépen bealtatott szakasz előtt az interjúval, miszerint nem érzi magát olyan formában, mint a Touron*. 😛

* tudom itt nincs Greipel, meg izé, meg blabla, de a W az W. Éjahóóó!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May