Koncertek, fesztiválok

7 feliratkozó

5 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 083
Hellfest 4 napos közvetítése, ma este elkezdődik Arte oldalán, youtube, fb nézhető, jó szórakozást
 www.arte.tv/fr/videos/119957-040-A/jour-1-megadeth-dropkick-murphys-babymetal-thursday/
Bruschi85
Nem tudom hogyan csinálják de évről évre a legjobb rock-metal etc. fesztivál.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
6 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 722 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hellfest 4 napos közvetítése, ma este elkezdődik Arte oldalán, youtube, fb nézhető, jó szórakozást
 www.arte.tv/fr/videos/119957-040-A/jour-1-megadeth-dropkick-murphys-babymetal-thursday/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
7 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
mas stilus, de nekem is felugrott a szemoldokom mikor meglattam, hogy egy neves hip hop dj/re 10k koruli a jegy az akvariumba vagy hova. 😀
meg jo h lattam mar eloben anno.

Ja lesz

XZIBIT feat demrick pesten
 www.facebook.com/events/1178136483220451/?ref=newsfeed
YoungZeeZee
Ezt így észre se vettem eddig, bocsi. 😀 10k egy jegyért szerintem egyáltalán nem sok manapság egy neves előadó koncertjére, legyen szó bármilyen stílusról.

Mondjuk elég nagy a szórás, ahogy mostanában kicsit jobban figyelgetem.
7 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Megvan a következő koncert, március 12-én Alan Walker a Sportarénában. Mától elővételes, meg is vettem a jegyem. Jó buli lesz az is. 😊

Szerkesztette: Mikey
1 hónapja
YoungZeeZee 8 137
Kicsit más stílus, mint amiről itt általában szó esik, de októberben megyek Lindsey Stirling koncertjére az MVM Dome-ba. 2019-ben már láthattam élőben, máig felejthetetlen élmény. A mostani koncert biztosan még jobb lesz, ha másért nem, akkor azért mert most sokkal közelebb lesz helyem a színpadhoz.

Egyébként nagyon durva belépőárak vannak, vagy én maradtam le az elmúlt években, vagy nem tudom, de megdöbbentem mikor nézegettem a helyeket...
Mikey
mas stilus, de nekem is felugrott a szemoldokom mikor meglattam, hogy egy neves hip hop dj/re 10k koruli a jegy az akvariumba vagy hova. 😀
meg jo h lattam mar eloben anno.

Ja lesz

XZIBIT feat demrick pesten
 www.facebook.com/events/1178136483220451/?ref=newsfeed
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Kicsit más stílus, mint amiről itt általában szó esik, de októberben megyek Lindsey Stirling koncertjére az MVM Dome-ba. 2019-ben már láthattam élőben, máig felejthetetlen élmény. A mostani koncert biztosan még jobb lesz, ha másért nem, akkor azért mert most sokkal közelebb lesz helyem a színpadhoz.

Egyébként nagyon durva belépőárak vannak, vagy én maradtam le az elmúlt években, vagy nem tudom, de megdöbbentem mikor nézegettem a helyeket...
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 959
origo:

Gyerekek között füvező emberek, borzalmas káosz és más botrányok: rengetegen panaszkodnak az Azahriah-koncert miatt
NB2
Nem sikerült a teltház, többszáz jegy még elérhető, pánikszerűen szabadulnak meg a
Sztárok a jegyektől.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
origo:

Gyerekek között füvező emberek, borzalmas káosz és más botrányok: rengetegen panaszkodnak az Azahriah-koncert miatt
1 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 715
En ma megyek, kivancsi vagyok. Egyszer Szigeten lattam mar ott meglepett mennyire jol mukodik eloben, ez meg nyilvan mas szint lesz.

Szerkesztette: JéBé
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 573
Amúgy hiába féltem tőle, ez az Azahriah Puskás Aréna iszonyat profi elképesztő koncertshow volt. Az utolsó Mindegy konkrétan nálam top2-es koncertélmény (az első Hofi Parkos pogó közepi Hard resetet szerintem már semmi nem fogja megelőzni).
Szóval vannak jegyek ticketswapen, aki teheti menjen, ajánlom.
zacknorb
Nagyszerű élmény volt.
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy hiába féltem tőle, ez az Azahriah Puskás Aréna iszonyat profi elképesztő koncertshow volt. Az utolsó Mindegy konkrétan nálam top2-es koncertélmény (az első Hofi Parkos pogó közepi Hard resetet szerintem már semmi nem fogja megelőzni).
Szóval vannak jegyek ticketswapen, aki teheti menjen, ajánlom.
1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 083
Szombati Dickinsonra jön innen valaki?
Tactful Cactus
Állítólag nem lesz a playlisten IM egy sem ilyenkor mikor szólóban van.
ozibozi
Az nem is gond, így kurva jó a setlist.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 15 959
Szombati Dickinsonra jön innen valaki?
Tactful Cactus
Állítólag nem lesz a playlisten IM egy sem ilyenkor mikor szólóban van.
1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 083
Szombati Dickinsonra jön innen valaki?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 025 — Stromfeld Aurél fan
Puhatolózok; Bearstone Festivalra vagy Tanyafesztre valaki tervez innen menni?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
Jön Kygo is a Domeba novemberben
2 hónapja
YoungZeeZee 8 137
bummmm

 www.facebook.com/events/s/dj-premier-akvarium-klub-nagyh/734749981865779/?rdid=fRvMGWzWov8bU7G5&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2FukSNTtPGgwC6NoDr%2F
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
Hofi viszont elég komoly Domeot csinált.
Volt struktúrája, az embernek elég komoly sztárereje és aurája, iszonyat fasza látványelemek és egy jó koncert.
Az első Parkot semmi nem fogja űberelni az újdonság ereje miatt, de ez elit volt számomra
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
 index.hu/kultur/zene/2024/03/15/koncert-lordi-metal-barba-negra-budapest/?fbclid=IwAR0xid0DgUzb78H1eZwt0U2LpVdP-2-qe-P5ulAOYhguAAg9pJwyGKk1xZ0
zacknorb
idén sztem kihagyom, pedig az utóbbi 10-15 évben kb mindig mentem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
 index.hu/kultur/zene/2024/03/15/koncert-lordi-metal-barba-negra-budapest/?fbclid=IwAR0xid0DgUzb78H1eZwt0U2LpVdP-2-qe-P5ulAOYhguAAg9pJwyGKk1xZ0
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 384
Meshuggah koncerten volt esetleg valaki tegnap?

Sajna nem tudtam elmenni. 😀
Zsellér van de Vrij
Én voltam. Odatették rendesen.
3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 117 — Слава Україні! Героям слава!
Meshuggah koncerten volt esetleg valaki tegnap?

Sajna nem tudtam elmenni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
4 hónapja
YoungZeeZee 8 137
Hááát, ettől a Pogány Induló koncerttől nem igazán vagyok elájulva.
Az elejétől kezdve azt éreztem, hogy a gyerek túl kicsi egyedül (ez alól az Afrobeat volt a kivétel). Már az első számnál félmezkóba kell tolni, kapkodunk, full úgy érződik hogy semmi struktúra nincs az egész mögött, csak hadmennyen. Aztán amikor feljött Ekhoe és a Forog a világ mintha teljesen más kategória lett volna, pedig konkrétan a két karakter 95%ban azonos, mégis sokkal nagyobbnak érződött. A Parno Graszt volt még képes szintén betölteni a Domeot.
A visualosok kitettek magukért az remek volt, de a hangmérnökök, bazzeg volt egy fél szám ahol a háromból csak két előadó mikrofonja szólt.
Külön öröm volt végig a kulturálaltlan nagyon értelmes Valtonosokat hallgatni.
A végére pedig a FREE KHAZE poén konkrétan senkinek se volt új, semmi extázis nem volt benne, és a közös szám is ez a jó van induljatok haza mialatt ezt eltoljuk volt.
zacknorb
 telex.hu/after/2024/03/03/pogany-indulo-mvm-dome-koncertbeszamolo

ekkora helyen meg nem volt- UG- hip hop koncert itthon ha lehet ezt ennek nevezni, mert sokan hallgatjak, de a sound az nem a mai trendi.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
Hááát, ettől a Pogány Induló koncerttől nem igazán vagyok elájulva.
Az elejétől kezdve azt éreztem, hogy a gyerek túl kicsi egyedül (ez alól az Afrobeat volt a kivétel). Már az első számnál félmezkóba kell tolni, kapkodunk, full úgy érződik hogy semmi struktúra nincs az egész mögött, csak hadmennyen. Aztán amikor feljött Ekhoe és a Forog a világ mintha teljesen más kategória lett volna, pedig konkrétan a két karakter 95%ban azonos, mégis sokkal nagyobbnak érződött. A Parno Graszt volt még képes szintén betölteni a Domeot.
A visualosok kitettek magukért az remek volt, de a hangmérnökök, bazzeg volt egy fél szám ahol a háromból csak két előadó mikrofonja szólt.
Külön öröm volt végig a kulturálaltlan nagyon értelmes Valtonosokat hallgatni.
A végére pedig a FREE KHAZE poén konkrétan senkinek se volt új, semmi extázis nem volt benne, és a közös szám is ez a jó van induljatok haza mialatt ezt eltoljuk volt.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
Battle Beast meg Barba red stage
Meglep hogy itthon ennyien érdeklődnek
Negritis, a vajda
És megy twitchen ingyen 😊
 www.twitch.tv/battlebeastband

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!