Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az a jó a hómofiszban, hogy nyugodtan ihatok sört munkaidőben 😊
warr_b
Csak sokat ne kelljen gépelni: ha 1 karakter után kettőt törölni kell, hagyd abba a szeszelést. 😀
Beki
Megszoktam, hogy átolvasom küldés előtt, amit írok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Csodálatos a minszki MMA gála élőben a Sport1-en.
Mind szakmailag mind egészségügyi szempontból...
Sobri Jóska
Minszkben van a Magyar Művészeti Akadémia? (Szori...)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Csodálatos a minszki MMA gála élőben a Sport1-en.
Mind szakmailag mind egészségügyi szempontból...

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 473 — nabege2@yahoo.com
Az a jó a hómofiszban, hogy nyugodtan ihatok sört munkaidőben 😊
warr_b
Lehet, hogy ezt te így gondolod, lehet, hogy a főnököd másként. Rövidesen kiderül. Kénytelen voltam bejelentést tenni. Sajnálom. Hidd el, nekem sem öröm az ilyesmi.
nagylaza
Legszebb öröm a söröm...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az a jó a hómofiszban, hogy nyugodtan ihatok sört munkaidőben 😊
warr_b
Csak sokat ne kelljen gépelni: ha 1 karakter után kettőt törölni kell, hagyd abba a szeszelést. 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Az a jó a hómofiszban, hogy nyugodtan ihatok sört munkaidőben 😊
warr_b
Lehet, hogy ezt te így gondolod, lehet, hogy a főnököd másként. Rövidesen kiderül. Kénytelen voltam bejelentést tenni. Sajnálom. Hidd el, nekem sem öröm az ilyesmi.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az a jó a hómofiszban, hogy nyugodtan ihatok sört munkaidőben 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
ez nem olyan ritka itthon
a BVSC is gond nélkül költözött anno Egerbe
és asszem mikor a Szeged behorpadt ők is "átmigráltak" egy másik csapatba kb
Negritis
szegedet ugyanígy ahíd horpasztotta be.
amikor a bvsc leköltözött egerbe akkor még egerben játszottam, szóval annak eléggé ismerem a részleteit, az összes csapat tájékoztatáson ott voltam sőt még a nyarat velük alapoztam végig.
csebi
És a dominó is eldőlt

De erre ott a vizes topik 😊
warr_b
Az politikára meg a politika...
zemanla
igazából lényegtelen, nem akarok egyikről se beszélni 😀
még mindig idegesít hogy elment egy elég jó csapat szegedről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 twitter.com/cinemassacre/status/1251220120363577346

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
ez nem olyan ritka itthon
a BVSC is gond nélkül költözött anno Egerbe
és asszem mikor a Szeged behorpadt ők is "átmigráltak" egy másik csapatba kb
Negritis
szegedet ugyanígy ahíd horpasztotta be.
amikor a bvsc leköltözött egerbe akkor még egerben játszottam, szóval annak eléggé ismerem a részleteit, az összes csapat tájékoztatáson ott voltam sőt még a nyarat velük alapoztam végig.
csebi
És a dominó is eldőlt

De erre ott a vizes topik 😊
warr_b
Az politikára meg a politika...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
ez nem olyan ritka itthon
a BVSC is gond nélkül költözött anno Egerbe
és asszem mikor a Szeged behorpadt ők is "átmigráltak" egy másik csapatba kb
Negritis
szegedet ugyanígy ahíd horpasztotta be.
amikor a bvsc leköltözött egerbe akkor még egerben játszottam, szóval annak eléggé ismerem a részleteit, az összes csapat tájékoztatáson ott voltam sőt még a nyarat velük alapoztam végig.
csebi
És a dominó is eldőlt

De erre ott a vizes topik 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 518 — Lucas Scott
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
ez nem olyan ritka itthon
a BVSC is gond nélkül költözött anno Egerbe
és asszem mikor a Szeged behorpadt ők is "átmigráltak" egy másik csapatba kb
Negritis
szegedet ugyanígy ahíd horpasztotta be.
amikor a bvsc leköltözött egerbe akkor még egerben játszottam, szóval annak eléggé ismerem a részleteit, az összes csapat tájékoztatáson ott voltam sőt még a nyarat velük alapoztam végig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/techtud/2020/04/17/fekete_andrea_semmelweiss_egyetem_szigma-1_receptor_koronavirus_tudogyulladas_fibrozis/

Orvost de azonnal!
Bazzani
őtet ismerjük személyesen borzalmi okosnő
sutianap
Akkor le(remény) pény hal él? 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/techtud/2020/04/17/fekete_andrea_semmelweiss_egyetem_szigma-1_receptor_koronavirus_tudogyulladas_fibrozis/

Orvost de azonnal!
Bazzani
őtet ismerjük személyesen borzalmi okosnő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
 mfor.hu/cikkek/makro/es-mindekozben-a-kepviselok-megkaptak-a-jelentosen-emelt-fizetesuket.html
Na aki keresné rá a szavakat, annak segítek: magyarisztán...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
ez nem olyan ritka itthon
a BVSC is gond nélkül költözött anno Egerbe
és asszem mikor a Szeged behorpadt ők is "átmigráltak" egy másik csapatba kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
átfertőződés jurop per 1 misire eső
4000es klub Spén!
3000es klub Svejz, Belgica, Itali, Irex, Franc
2000es klub Portugal, Neverland, Germányi, Ósztria, Júké, Ezráel
1000es klub skandibandik, Törki, Szbrszk, Szlovenszk, Csecs, Moldován,

Hipotetikusan aszondanám tutti a spanyol indulópont, onnan szór legyezőszerűen, olasz-svájc-francia(belga) - Két kérdés, hogy úszták meg a portugálok? Hogyan sikerült ijen hamar átragadni az Íreknek?
Második hullám, az angolokat már az írek szórják, az osztrák/német párost svejc meg az olaszok, a hollandokat a belgák.
Harmadik hullám, a németek szórják a skandinávokat, cseheket, az olaszok szórják a délszlávokat, törököket.
Két nagy kamu van - Polak, Wegier dwa bratanki, ja meg persze a görögök nehogymár kihagyják.

Ha hipotetikusan igazat adnék magamnak, akkor orbánszinten készíteném az ágyakat, két hetet kell izzadva megúszni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!
nagir
Gyarmati Dezső uszoda garanciális munkái!! Kivitelező: A-Hid
Lehet, a Vasas ott folytatja?!!
Nagy összegben fogadnék rá! 😀😀😀
 24.hu/sport/2020/04/16/osc-a-hid-osc-ujbuda-becsey-peter-dr-konrad-maria-apathy-endre-vizilabda/

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 index.hu/techtud/2020/04/17/fekete_andrea_semmelweiss_egyetem_szigma-1_receptor_koronavirus_tudogyulladas_fibrozis/

Orvost de azonnal!
Bazzani
szabadalom teljesen magyar kézben van.
Megnyugodtam.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Ez meg?
Vizilabda. Az OSC-t kinyírták és a pénz meg az edző plusz játékosok mennek át a Vasasba!?!?!?!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 518 — Lucas Scott
Megvan a bűnös!
 m.origo.hu/itthon/20200417-budapesti-fertozesek-felfutasa.html
zemanla
Egy kis sorosozást hiányoltam azért 😊
Meg persze a kommentelési lehetőséget 😀

Azért az sokatmondó, hogy szerző sosincs feltüntetve ezeknél a kiváló, oknyomozó alapossággal íródott cikkeknél...
warr_b
Amúgy szvsz az ellenzéknek addig jó ami karácsonyt üti a sajtó. Nem hiszem h indulna a következő parlamenti választáson. BPn meg eddig sem jött be a lejárató kampány.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=o7NdZZ-IiCU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.hu/techtud/2020/04/17/fekete_andrea_semmelweiss_egyetem_szigma-1_receptor_koronavirus_tudogyulladas_fibrozis/

Orvost de azonnal!

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez csak nekem fura? 😊

Zugló önkormányzata továbbra is el akarja kerülni a korlátozások szigorítását, ezért nyomatékosan kérnek mindenkit, hogy a hétvégén is tartózkodjanak a Városliget és más parkok látogatásától olvasható Horváth Csaba posztjában. Annak ellenére, hogy a Városligetet nem zárják le, a XIV. kerületi rendőrök, a Zuglói Önkormányzati Rendészet munkatársai és az önkéntes polgárőrök ezen a hétvégén is nagy létszámban lesznek jelen a Városligetben és környékén, és gondoskodnak a kijárási korlátozások betartásáról -
warr_b
Szerintem az egyszerű egészségügyi sétát nem akarják korlátozni,ezért nem zárják le.De a "majálist" meg a rendőrök akarják megakadályozni.
Nálunk a Mátrában is hiába zárnak le parkolókat,ugyanúgy megállnak a szalag melletti részen.Nagypénteken is 30-40 ember majálisozott egy olyan réten,ahol egyébként parkoló sem volt. Nem számított. Ment a rendőr megkérdezni őket hogy de hát mégis hogy.... azt mondták egészségügyi túrán vannak. Honnan? Szegedről.... 😀 Szóval valahol teljesen felesleges dolgok ezek,holott egyébként a szándék nem rossz.
Foresz
Ez oké, inkább azon mosolyogtam magamban, hogy nem zárják le, és még nagy létszámban jelen lesznek rendőrök, önkormis rendészek meg polgárőrök is 😊
A szarnak egy pofon.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 389 — The Mathematician
Kapás Bogi is meggyógyult
Heisman Trophy
már tegnap, több úszóval együtt
bár a fotói még mindig nem kerültek elő 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!