Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 508 — Lucas Scott
"a legfontosabb a munkavállalók védelme"... na persze

 index.hu/gazdasag/2020/04/11/munkaidokeret_gazdasagvdelem/
r.baggio
Ezt sztem speciel nem kellene kritizálni, ezzel tényleg meg lehet menteni állásokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Ha tele van minden bolt meg üzlet, akkor ki hazudik hogy sok a szegény ebben az országban??!!
Felháborító! Nonszensz!
LoveSobri
Szegény ember nem eszik vagy mi? 😀
Ez meg tőled is magasröptű 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Ha tele van minden bolt meg üzlet, akkor ki hazudik hogy sok a szegény ebben az országban??!!
Felháborító! Nonszensz!
LoveSobri
a 100 forintos májkrémet pont ugyanott kell megvenni, ahol a 6000 forintos kaviárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Ha tele van minden bolt meg üzlet, akkor ki hazudik hogy sok a szegény ebben az országban??!!
Felháborító! Nonszensz!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
"a legfontosabb a munkavállalók védelme"... na persze

 index.hu/gazdasag/2020/04/11/munkaidokeret_gazdasagvdelem/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 612 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kellett fürdető a gyereknek (sima tusfürdőktől kiütéses lesz a bőre), asszony 20 percig állt sorba a gyógyszertár előtt (bemenni nem lehet, az oldalsó kiadóablak üzemel), az előtte lévő önbarnító krémet akart venni... De biztos hogy van, fog jönni? Most nincs nálam elég pénz, de visszajövök! Agyrém 😤😬

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Azé' nem mindegy, ki mennyit császkál. Végigjárja-e akciós termékekért naponta a bótokat, ahogyan megszokta, vagy hetente egyszer egy helyen mindent bevásárol.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
aztakurva, mocsok sokan voltak a tescoban-dmben
számoltam hogy sokan lesznek, de ez ...
Negritis
Praktiker is fullon
r.baggio
Mert ti is bóklásztok, akkor más is.
Itt Zuglóban, az erkélyen, nincs senki, csak én.
Sobri Jóska
nyilván, csak ugye szerdán is sokan voltak, gondolom csütörtökön is
ma kinda muszáj voltam menni mer pár dolog már fogyóban én meg 2 lábon járok boltba
(és nem, nincs éjjel nappali a környékemen)
Negritis
Nem számonkérés volt, csak ok-okozati logikai összfüggés.
Másnak is fogy, másnál sincs éjjel-nappali, stb.
Te, felelősen gondolkodóként is arra jutsz, hogy menni kell, akkor nem meglepő ha más is, pláne ha bele se gondol.
Te legfeljebb lelkiismeretfurdalsz, más nem. De technikailag ennyi a különbség. Gondolom ők is azzal mennek haza, hogy “tele a tesco, hülyék az emberek, nem bírnak megülni a seggükön”.
Belénk égett a fogyasztó kultúra.
Ez a közös kultúrkincs, hiba olvasol te mondjuk Háború és békét, ő meg néz Barátok köztöt.

Ezért írtam korábban, hogy el kell ezt engedni.
Egyszerűn nem olyan az ember karakterisztikája, hogy otthonmaradjon. Jó terv volt, de nem jött be. A valóság felülírta.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 343 — The Mathematician
aztakurva, mocsok sokan voltak a tescoban-dmben
számoltam hogy sokan lesznek, de ez ...
Negritis
Praktiker is fullon
r.baggio
Mert ti is bóklásztok, akkor más is.
Itt Zuglóban, az erkélyen, nincs senki, csak én.
Sobri Jóska
nyilván, csak ugye szerdán is sokan voltak, gondolom csütörtökön is
ma kinda muszáj voltam menni mer pár dolog már fogyóban én meg 2 lábon járok boltba
(és nem, nincs éjjel nappali a környékemen)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
aztakurva, mocsok sokan voltak a tescoban-dmben
számoltam hogy sokan lesznek, de ez ...
Negritis
Praktiker is fullon
r.baggio
Mert ti is bóklásztok, akkor más is.
Itt Zuglóban, az erkélyen, nincs senki, csak én.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Lidl is. Fordultam egyet a parkolóban. Majd később visszamegyek.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Sobri!
Amúgy Orbánéknak nem jobb ha ezt a gazdaságilag várhatóan teljesen lepusztult országot nem nekik kell kirángatni a szarból hanem inkább négy év múlva visszajönni mint megmentő herceg a fehér Audiban?
Bazzani
Attól függ bukik e a NER.
Aki jön teljesen struktúrát vált, vagy beleül a tutiba, és megtartja e a NER oligarchákat (a visszatolt pénznek sincs szaga), vagy akar sajátot építeni a semmiből.
Valamint nem tud egy ország annyira lepusztulni, hogy a vezetői ne lehessenek milliárdosok, lásd. Afrika, az ottani diktátorok vagyonai.
Ha Orbán dönthet róla inkább kirángatja a szarból, mint nem.
Meg ugye amíg EU-ban vagyunk, ránőve a németekre, alapvetőn lenullázódni nem lehetséges.
Illetve amit szinte mindenki elfelejt, alaphelyzetben Magyarország egy kurva gazdag, fejlett ország, csak mindig valakinek a gyarmata, hűbérese, áldozata, csicskása volt az elmúlt 500 évben.

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 828 — 258. §
Praktiker is fullon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 343 — The Mathematician
aztakurva, mocsok sokan voltak a tescoban-dmben
számoltam hogy sokan lesznek, de ez ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rokaur 869
Sobri!
Amúgy Orbánéknak nem jobb ha ezt a gazdaságilag várhatóan teljesen lepusztult országot nem nekik kell kirángatni a szarból hanem inkább négy év múlva visszajönni mint megmentő herceg a fehér Audiban?
Bazzani
Akkorat bukni nem fognak, max a tobbseget elvesztik esetleg ellenzekbe kerulnek, de 10 eve epitik a birodalmukat ezt leepiteni nem 4ev barki is kerul hatalomra. Szoval egy utolso comeback ahogy irod is siman bennelenne.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sobri!
Amúgy Orbánéknak nem jobb ha ezt a gazdaságilag várhatóan teljesen lepusztult országot nem nekik kell kirángatni a szarból hanem inkább négy év múlva visszajönni mint megmentő herceg a fehér Audiban?

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nem emiatt kerültek oda a betegek hanem mert nem volt tiszta a WC.
Karácsony nem takaríttatta ki.
Meg Soros.
Bazzani
ok, az agyhalott réteg akiknél ez működik azok már menthetetlenek, de azért a többség talán nem ilyen
Szesze
Túlzottan optimista vagy a többséget illetően.
Mikey
lehet, majd most kiderül.. (bár azért olyan nagyon optimista én se vagyok😊 ) Elég nagy ismeretségi köröm van, van köztük elég sok (most már jóval kevesebb) fideszes is akiknek a többségét egyáltalán nem sorolom az agyhalott kategóriába, kíváncsi leszek rájuk milyen hatással lesz ez az egész.
Szesze
Attól, hogy valaki nem fog elmenni Orbánra szavazni, még nem fog Dobrevre sem.
Csak magamból kiindulva, bár eddig nagyon keveslem a szigort, határozottságot, koncepciózusságot az eddigi kormányzati tevékenységben, és kurva messze még a vége, de olyan nem tud történni, hogy Gyurcsánynéra szavazzak, vagy Karácsonyra, esetleg Tóth Bertalanra.
Egy a jövőben kiemelkedő local hero, egy visszatérő Lázár, vagy TGM, egy előretolt Gulyás Gergely, Varga Mihály, egy politizálni kezdő eddig nem ismert logikusan gondolkodó és kommunikáló vállalkozó mind szóba jöhet, de a jelenlegi ellenzékből senki.

Hülyén hangzik, de te el tudod mondani, meg tudod indokolni, hogy kire és milyen indittatásból szavaztál, de a legtöbb szavazó érzelmi alapon szavaz.
Pl. a 18-as választások előtt is volt sok apró ügy, kutya nem emlékszik már rájuk. Ugyanígy fog elsikkadni most egy kurva fontosnak tűnő hiba, csörte, mivel pikk-pakk jön másik.

A rengeteg személyes sérelemről nem is beszélve. (Nem engedtek a kis Áronka keresztelőjére, egy hétig nem tudtam cigit venni, mert délelőttös voltam, miattuk halt meg Lajos papa, nem mehettem be a lányomhoz a korházba, köcsögök nem engedtek dolgozni, aztán nem adtak munkanélkülit, egy influenza miatt összezártak az asszonnyal, hát persze, hogy elhagyott, vakcina a faszom, hagyták, hogy becsippeljenek a zsidók, stb.)

Ha nem léptünk volna át Extremisztánba, akkor Orbán a szokásos zsenijével simán nyerhetne. Lehet máshoz nem ért, de az utóbbi időben ezt nagyon megtanulta.
Annak van esélye 22-ben, ha akkor lesz választás, (mert abban igaza van Puzsérnak, hogy a gazdasági válságok mindig okoznak politikai válságokat is, a 29-es az USA-ban New Dealt, Németeknél Hitlert hozott, a hitelválság meg hozta Orbánt kétharmaddal, stb.), aki el tudja engedni a vonal előtti dolgokat, és elsőnek felismeri, hogy ez a világ már nem az a világ. És eszerint módosítja a stratégiáját. (Ez elvileg Orbán is lehetne, de egyelore nem tudom elképzelni, hogy ne bukjon minden demokratikusan választott vezető egy ekkora krízis után, rengeteg halottal, sérelemmel, kényelmetlenséggel, a gazdaság bezuhanásával.)

Erre egy olyan embernek, aki se most, se eddig nem exponálta magát van a legjobb esélye. Bizonyára vannak jópáran ugrásra készen, akik meglátják az üzleti lehetőséget, ha a járvány lecsengése után itt olyan mélypont lesz gazdaságilag, mint még soha. A Fideszen belül is, és a mostani mainstream politikai eliten kívül is. És még olyan extrém sztorik is lehetnek, hogy Orbán látván a bukást, mást tol előre választáskor, de a valós gazdasági hatalmát még nagyobbra srófolja, és a háttérből uralkodik. Meg olyan is, hogy akinek éhen hal a felesége, gyereke egyszerűen lelövi.
El kell engedni a vonal előtti logikákat, kicsinyes szarakodásokat (már a börtönös konzultáció is csúszik, mi a változás, ha nem ez?), egyben vagyok biztos, hogy mi nem lesz a következő választáson, az ami az eddigieken volt.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Botka szegeden a 4 napra az élelmiszer boltokon és ndb-okon kívül bezáratott mindent. Leginkább a mars téri piacot, ahol ilyenkor simán megfordul több ezer ember. Most éppen emiatt akarják keresztre feszíteni. Meg, hogy szegény kistermelőkkel mi lesz akik a húsvétra készültek. Ja, a 80%-uk a nagybanin vásárol és mezei viszont eladó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.indavideo.hu/video/Igy_fogadtak_a_budapestiek_hogy_lezartak_a_Margit-szigetet
Negritis
Jó látni hogy vannak értelmes arcok is.
Az a félmeztelen magamutogató büdösbogár meg nem hiszem, hogy nem talál másik helyet futni

De látszik, hogy akik haragszanak azok majd Karácsonyra fognak orrolni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 343 — The Mathematician
 index.indavideo.hu/video/Igy_fogadtak_a_budapestiek_hogy_lezartak_a_Margit-szigetet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Lassan nekilátok kalácsot sütni. Drukkoljatok!😊
nagylaza
Téged inkább olyan narancsos bukta sütős alkatnak néztelek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Lassan nekilátok kalácsot sütni. Drukkoljatok!😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Elmentem a kútra benzinért a fűnyíróba. Rajtam kívül ketten, ugyanúgy kiskannával.
Utána kerültem egyet, piac üres, pár ember lézeng, meg is álltam gyorsan paradicsom palántáért.
Árus mögött felhalmozva az üres tálcák.
Úgy látom a hétvégi program nem csak nálam adott.
Jó idő=kert. 😀
kittli
Vigyáz ezzel még !
Minuszokat es szar időt mond vasarnap hetfőtöl.
Rózsa Sándor (betyár)
A fűnyírást, egyebeket nem befolyásolja, a palánták meg még a folyosó ablakban erősödnek. 😉
kittli
Palántára gondoltam én is 😊
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Elmentem a kútra benzinért a fűnyíróba. Rajtam kívül ketten, ugyanúgy kiskannával.
Utána kerültem egyet, piac üres, pár ember lézeng, meg is álltam gyorsan paradicsom palántáért.
Árus mögött felhalmozva az üres tálcák.
Úgy látom a hétvégi program nem csak nálam adott.
Jó idő=kert. 😀
kittli
Vigyáz ezzel még !
Minuszokat es szar időt mond vasarnap hetfőtöl.
Rózsa Sándor (betyár)
A fűnyírást, egyebeket nem befolyásolja, a palánták meg még a folyosó ablakban erősödnek. 😉
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 765
Nem a vírusjárvány alatt hozott intézkedések fogják meghatározni a következő választás eredményét hanem a vírus után hozott gazdasági élénkítő program sikere szerintem.
gordon
Egyelőre a gazdaság-mentő programjuk is kuka, lehet az élénkítőre már nem is lesz szükség... 😀