Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az operatív törzs mai sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy a kormány többek között az önkormányzatok gépjárműadó bevételeire is számít. Ezt az összeget kell az önkormányzatok átirányítsák a központi költségvetésbe, ez országos szinten 34 milliárd forintot tesz ki. A többi intézkedéssel együtt (pártoktól, bankoktól és a multinacionális kereskedelmi láncoktól várnak összegeket) Gulyás számításai szerint így a védelmi alap összesen 663 milliárd forintot tesz majd ki.

Adjatok mert mi mindent elherdáltunk!
Rohadt férgek....
Bazzani
Orrba-szájba nyomatják, hogy a védekezés az önkormányzatok felelőssége is (Cecília ma se hagyta ki), közben pénzt nem adnak hozzá, csak elvesznek.
nagylaza
Ez főleg BPnek nagy ütés.
Kíváncsi vagyok, hogy akkor is meghúzták volna e ezt ha Tarlós a főpolgármester!?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A konkrét járvány elleni lépések a következők:

- a párttámogatások 50 százalékát a járvány elleni védekezési alapba kell befizetni, ez 1,2 milliárd forintot jelent,
- a multikra kereskedelmi különadót vetnek ki, ez egyszer már uniós vitát eredményezett, de az Európai Bizottsággal szemben lengyel-magyar győzelem született az Európai Bíróságon, így ez idén 36 milliárd forint plusz bevételt fog jelenteni.
- a pénzügyi szektorban a bankoknak 55 milliárd forintot kell befizetni,
- a gépjárműadó egy részét a központi költségvetésbe irányítják át, az önkormányzatok ezzel járulnak hozzá a védekezéshez, ez az arányos teherviselés része.
- A járvány elleni védekezésre összesen 663 milliárd forintot tudnak biztosítani.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Párttámogatás kampó
Amadeus
Nem néztem. Kérdésem:???
nagylaza
Elveszik idén a párttámogatást is, ami 1,2 milliárdot jelent.
Beki
Szerintem az kb. a fele a teljes lóvénak.
nagylaza
Igen, az a fele csak.
Beki
a másik része adó formájában visszacsorog, elmés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Párttámogatás kampó
Amadeus
Nem néztem. Kérdésem:???
nagylaza
Elveszik idén a párttámogatást is, ami 1,2 milliárdot jelent.
Beki
Szerintem az kb. a fele a teljes lóvénak.
nagylaza
Igen, az a fele csak.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 853 — beers & Packers
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az operatív törzs mai sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy a kormány többek között az önkormányzatok gépjárműadó bevételeire is számít. Ezt az összeget kell az önkormányzatok átirányítsák a központi költségvetésbe, ez országos szinten 34 milliárd forintot tesz ki. A többi intézkedéssel együtt (pártoktól, bankoktól és a multinacionális kereskedelmi láncoktól várnak összegeket) Gulyás számításai szerint így a védelmi alap összesen 663 milliárd forintot tesz majd ki.

Adjatok mert mi mindent elherdáltunk!
Rohadt férgek....
Bazzani
Orrba-szájba nyomatják, hogy a védekezés az önkormányzatok felelőssége is (Cecília ma se hagyta ki), közben pénzt nem adnak hozzá, csak elvesznek.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Bruttó (!) félmillió
Amadeus
12 hónapra elosztva állítólag.
Bazzani
Egyszeri juttatás, szóval egy összegben küldik majd azt a kb nettó 332 ezret.


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az operatív törzs mai sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy a kormány többek között az önkormányzatok gépjárműadó bevételeire is számít. Ezt az összeget kell az önkormányzatok átirányítsák a központi költségvetésbe, ez országos szinten 34 milliárd forintot tesz ki. A többi intézkedéssel együtt (pártoktól, bankoktól és a multinacionális kereskedelmi láncoktól várnak összegeket) Gulyás számításai szerint így a védelmi alap összesen 663 milliárd forintot tesz majd ki.

Adjatok mert mi mindent elherdáltunk!
Rohadt férgek....
Bazzani
Szájbakúrt stadionok ára pont fedezné ezt...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 853 — beers & Packers
Párttámogatás kampó
Amadeus
Nem néztem. Kérdésem:???
nagylaza
Elveszik idén a párttámogatást is, ami 1,2 milliárdot jelent.
Beki
Szerintem az kb. a fele a teljes lóvénak.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Bruttó (!) félmillió
Amadeus
Hivatalosan bejelentett összeg SOHA sem nettó!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Párttámogatás kampó
Amadeus
Nem néztem. Kérdésem:???
nagylaza
Elveszik idén a párttámogatást is, ami 1,2 milliárdot jelent.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter az operatív törzs mai sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy a kormány többek között az önkormányzatok gépjárműadó bevételeire is számít. Ezt az összeget kell az önkormányzatok átirányítsák a központi költségvetésbe, ez országos szinten 34 milliárd forintot tesz ki. A többi intézkedéssel együtt (pártoktól, bankoktól és a multinacionális kereskedelmi láncoktól várnak összegeket) Gulyás számításai szerint így a védelmi alap összesen 663 milliárd forintot tesz majd ki.

Adjatok mert mi mindent elherdáltunk!
Rohadt férgek....

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 853 — beers & Packers
Párttámogatás kampó
Amadeus
Nem néztem. Kérdésem:???
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Bruttó (!) félmillió
Amadeus
12 hónapra elosztva állítólag.
Bazzani
bazmeg
briareos
Ez annyira cheap, hogy felháborodni sem tudtam. A kurva èletbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Bruttó (!) félmillió
Amadeus
12 hónapra elosztva állítólag.
Bazzani
bazmeg

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bruttó (!) félmillió
Amadeus
12 hónapra elosztva állítólag.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Bruttó (!) félmillió

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi volt?
Janek
Egy fél szóval? : Lóf




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Mi volt?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd valaki sorolgassa lécci, hogy kit mentenek meg.
Azt tudom, hogy kit nem...

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 681
Párttámogatás kampó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 252 — The Mathematician
jáj de jó, gulyigeri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 853 — beers & Packers
Tehat ott tartunk, hogy tulajdonkeppen az allam csak merő joindulatból nem ad egy forintot se, mert így legalabb elmehet az ember mashova dolgozni jobb penzert. Pl. a csúnya román állam meg kiszúrja az ember szemét szaros 75٪-kal, ezzel ellehetetlenítve a munkavallalót hogy keressen egy jobban kereső állást. Úgy latszik nem a brusszeliek elnek burokban, pedig nekem vitya azt mondta.
eaglesmcnabb
nem emlékszel mit tanácsoltunk? csak a vita kedvéért kár vitatkozni, mikor ilyen állítások jönnek riposztként

mi a repülőtéren legalább megkapjuk a fizetésünk 75%-át, és evidens, hogy ez nem is köt minket sehova így sem, ugyanúgy van az embernek mellette lehetősége másodállást keresni
r.baggio
Ha a szmájli ellenére sem jött át: vicceltem. Ment neki a lájk.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
6 napja írtam

Az egy reális jövőkép, hogy az országok jobban bezárkóznak, még inkább felerősödik az idegengyűlölet és a bevándorlóellenesség. De olyat vizionálni, hogy az emberek maguk határolódnak el mindenki mástól, bezárnak a mozik, vége a koncerteknek, tényleg valami elborult disztópia, amit PKD is megirigyelne.
r.baggio
mai hír:
 index.hu/kulfold/2020/04/04/tobb_mint_2_millio_kulfoldit_szolitott_fel_tavozasra_ausztralia/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 853 — beers & Packers
"Egy hónapja volt az első megbetegedések regisztrálása Magyarországon, ahol megfelelő időben, megfelelő intézkedések történtek a koronavírus-járvány elleni védekezésben - emelte ki az országos tisztifőorvos."
Az a fontos, hogy Cecília elégedett. Akkor én is az vagyok.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Tehat ott tartunk, hogy tulajdonkeppen az allam csak merő joindulatból nem ad egy forintot se, mert így legalabb elmehet az ember mashova dolgozni jobb penzert. Pl. a csúnya román állam meg kiszúrja az ember szemét szaros 75٪-kal, ezzel ellehetetlenítve a munkavallalót hogy keressen egy jobban kereső állást. Úgy latszik nem a brusszeliek elnek burokban, pedig nekem vitya azt mondta.
eaglesmcnabb
nem emlékszel mit tanácsoltunk? csak a vita kedvéért kár vitatkozni, mikor ilyen állítások jönnek riposztként

mi a repülőtéren legalább megkapjuk a fizetésünk 75%-át, és evidens, hogy ez nem is köt minket sehova így sem, ugyanúgy van az embernek mellette lehetősége másodállást keresni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal