Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
Ezt a tájékoztatót megnézve rájöttem: sokkal nagyobb a gáz, mint hittük..
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

shawnka
Csak egy szerencsétlen báb, szerintem a végén oda is lesz dobva koncnak.

több mint 4 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
És biztosítékot kért a románoltól... van baj, a szavahihető szomszédtól😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
most már nem kér hanem köszön.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Es frankon megkoszoni az idosoknek, mert allitasa szerint kevesebbb oreg van az utcan. Hat mondjuuk ha a kertjebol nnem mozdul ki, ott valoban nincs mas oreg. 😀

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha végig szembenézett volna a kamerával, akkor biztos vagyok benne, hogy a következőket mondjátok: zsigerből hazudik. 😊
Mondom ezt úgy, hogy az utolsó 3 percet láttam.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 126
De jó lenne azért, ha felvett volna egy maszkot. Kurva sokat számítana...
Szokol
Hangtechnikailag nem lenne túl előnyös...
nagir
Baszok én rá, mutasson példát!
Szokol
Teljesen jogos!
A gond, hogy nem lehet sehol kapni. Az a napi pár tízezer, amit gyártanak nem váltja meg a világot.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
De szépen piszkálja a szemét a középső ujjával. 😀
Tony Adams
Akkor nem csak nekem tunt fel, mint arulkodo gesztus.
dankodavid
nekem az tűnt fel, hogy a felolvasott beszédben is hibázik, elhabog szavakat, és ez nem jellemző rá.
csebi
lehet már beteg
vagy ne reménykedjek?

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én edig azt hiányoltam, hogy személyesen álljon ki, ez most megtörtént.
bcsarli
És nem a Fb-on




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 533 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah, akkor látom minden rendben, srácok 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 232 — Cowboys fan
105e egészségügyi szakdolgozó, na persze. a kórházi takarítókat nem ér belevenni, hiába kórházban csinálnak egyedi dolgokat
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Csak kell egy szoftverfrissítés neki is mint a Westworldben, aztán tud majd megint folyamatosan beszélni.
Borbinho
Állítólag már nem Grazba, hanem Észak-Olaszországba jár... 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
na ismerős arcok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A csoportos megfertozottsegben jarunk es a csoportos megfertozodesek iranyaba haladunk a néni szerint
csebi
mintha azt monta volna hogy menetelünk, de nem biztos

több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én edig azt hiányoltam, hogy személyesen álljon ki, ez most megtörtént.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Elvileg Viktor bejelenti, hogy elkezdődik a Pancho aréna kórházzá alakítása. Ezzel együtt meghosszabítják a kisvasútat Pestig. Nem tudom mennyire igaz, nekem ezt egyik ismerősöm mondta, akinek egyik haverja ismeri a parlamenti portás feleségének unokahugának féltestvérét.
hden
Aki amúgy süket de hallotta

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
A csoportos megfertozottsegben jarunk es a csoportos megfertozodesek iranyaba haladunk a néni szerint

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Oke, ez a sajttaj semmi tobb nem volt, minthogy ket het bohockodas utan odaallt valaki es sorolt konkret szamokat.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
nem is jó egészséget kíván, hanem jó munkát

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak kell egy szoftverfrissítés neki is mint a Westworldben, aztán tud majd megint folyamatosan beszélni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
De jó lenne azért, ha felvett volna egy maszkot. Kurva sokat számítana...
Szokol
Hangtechnikailag nem lenne túl előnyös...
nagir
Baszok én rá, mutasson példát!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
a politikai maszlagot is olvassa. nagy a gond.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gyes,gyed meghosszabbítva




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Házi feladat:
Mi van több?
Orvos, vagy katona?
zemanla
És hány éves a kapitány? 😊