NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az lesz a ciki, amikor beindulnak a privát tesztek, és megjelennek a valós számok.
Nomac
Nem lesz szerintem privat teszt, nincs ra modszer, legalabbis szerintem meg egy ideig biztosan.
Stez
 index.hu/techtud/2020/03/13/maganlaborban_is_vegeznek_koronavirus-tesztet/

van
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 726
Operatív törzs, mekkora FAKE
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az lesz a ciki, amikor beindulnak a privát tesztek, és megjelennek a valós számok.
Nomac
Nem lesz szerintem privat teszt, nincs ra modszer, legalabbis szerintem meg egy ideig biztosan.

több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 914 — balazs.t85@gmail.com
Az lesz a ciki, amikor beindulnak a privát tesztek, és megjelennek a valós számok.
több mint 4 éve
csipkelli 3 948
Na, Ildikó röviden megkérdezte, nem kéne több embert tesztelni/karanténba rakni? Nem, mert így döntöttek az okosok, minden fasza. 700 teszt.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Beszélnek de mégse, full bullshit ez a tájékoztató,felolvassák a híreket a netről.
Ha meg kapnak egy keresztkérdést akkor terelnek.
Kenny
Alkalmatlan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Most akkor kurva nagy vagy kibaszott nagy a BAJ???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most úgy őszintén vártatok bármi mást ezzel kapcsolatban? 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez bohockodas.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Beszélnek de mégse, full bullshit ez a tájékoztató,felolvassák a híreket a netről.
Ha meg kapnak egy keresztkérdést akkor terelnek.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Most felolvassa a napihíreket ? 😀
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Ezredes Úr konkrétan nem beszél semmiről ez mekkora GÁZ már!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most amugy tenyleg semmirol nem szol ez a sajttaj? Szokasos rizsa, aminek kb az elso nap el kell haagoznia, aztan csokolom.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Azert bizzunk benne hogy nem azert all a sajttaj, mert a muftik utkozben elkaptak a virust. ☹️
Stez
Egymást kapták el... 😉
Nincs konszenzus az tuti!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
A Bundesliga is megadta magát, már csak a mennyeiben lesznek meccsek a hétvégén...
iktriad
nálunk gyakorolják a zárt kapus meccseket általánosságban is
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Bundesliga is megadta magát, már csak a mennyeiben lesznek meccsek a hétvégén...
iktriad
Mennyei mindenek felett. A neveben is ott van.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bundesliga is megadta magát, már csak a mennyeiben lesznek meccsek a hétvégén...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert bizzunk benne hogy nem azert all a sajttaj, mert a muftik utkozben elkaptak a virust. ☹️

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Amúgy ha ez tényleg így van, és a reakciók miatt változtatnak meg egy ekkora horderejű döntést akkor totálisan alkalmatlanok a helyzet kezelésére.

Plusz még tök hülyék is, ugyanis ha most meglépnének drasztikus dolgokat és amiatt nem eszkalálódna a szitu, mekkora aduász lenne a kezükben a következő választásokra, hogy na gyerekek mi ezt is királyul megoldottuk.
roberto23
Ez egy win-win szituáció lenne, nem is értem...a drasztikus lépésekből csak jól jöhetnek ki. Ha bejön, akkor mi vagyunk a királyok, ha nem...akkor ők megtették amit tudtak.
Nomac
Komolyan nem értem én sem...

De amúgy látom a karantén pletyka elveszítette pánikkeltés/bullshit jellegét, csak tegnap volt az. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
amúgy elvileg 2kor akarták bejelenteni Pest lezárását, csak befostak arra ahogy reagáltak a pletykára
Negritis
es ez az info honnan?
ZoliMP
igazságügy minisztérium
Negritis
én a belügyből hallottam hasonlót.
Valamit biztos van a dologban,kérdés mikor lépik meg ezt.
Kenny
elvileg kiment mindenkinek az info, aztán viszakoztak
szóval nem meglepő hogy máshol is volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/zsiday-kemenyen-kiosztotta-a-politikusokat-a-koronavirus-kezelese-miatt-419311

Ezt vajon meghallja valaki akinek címezték???

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
amúgy elvileg 2kor akarták bejelenteni Pest lezárását, csak befostak arra ahogy reagáltak a pletykára
Negritis
es ez az info honnan?
ZoliMP
igazságügy minisztérium
Negritis
én a belügyből hallottam hasonlót.
Valamit biztos van a dologban,kérdés mikor lépik meg ezt.

több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 914 — balazs.t85@gmail.com
Amúgy ha ez tényleg így van, és a reakciók miatt változtatnak meg egy ekkora horderejű döntést akkor totálisan alkalmatlanok a helyzet kezelésére.

Plusz még tök hülyék is, ugyanis ha most meglépnének drasztikus dolgokat és amiatt nem eszkalálódna a szitu, mekkora aduász lenne a kezükben a következő választásokra, hogy na gyerekek mi ezt is királyul megoldottuk.
roberto23
Ez egy win-win szituáció lenne, nem is értem...a drasztikus lépésekből csak jól jöhetnek ki. Ha bejön, akkor mi vagyunk a királyok, ha nem...akkor ők megtették amit tudtak.
több mint 4 éve
csipkelli 3 948
Sajttaj van, de nincs sajttaj.
Stez
Nyugi, már nézzük a tévét. Nógrádi- M I G R Á C I Ó- Kósa megvolt, mindjárt jön Cecília.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sajttaj van, de nincs sajttaj.
Stez
elég sokat késnek 4 órás kezdéshez képest