Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
100 pont fölött a Wildcats, látványos meccs volt.

A másik meg szar, ráadásul az utolsó fél perc olyan igazi Wolfpackesre sikeredett.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De szoros lett a végjáték a Jayhawks meccsén.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A Kentucky-Indiana meccs igazi felüdülés, két erős offense maxon pörögve. A védekezést nem segíti, hogy a bírók mindent lefújnak, Davis és Zeller is foul trouble-ban.

A Wolfpack jól játszik egy párperces rövidzárlatot leszámítva, nem rossz matchup a Kansas, bőven verhetők.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Kansas ma is "remekül" kezdi a meccset. Remélem azért a végkimenetel olyan lesz mint a Purdue ellen volt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csóróhio 😕

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Elfogyott a Bobcats a hosszabbításra.

Na, revenge 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
ilyen szerencsétlenkedést megint az OT-ben, áhh


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
hosszabbítás se volt még, kezdetnek nem rossz, bár két centin múlt a félpályás hármas...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Kár volt azért a kihagyott büntetőért.

Barnes mekkorát betlizett ezen a meccsen, amikor neki kellett volna húznia a csapatot.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
O-HI-O!
Még a George Mason is csak 11. seed volt, hajrá MACtion 😊

egy buzzer beatert plíz, úgyse volt még idén...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Úgy viszonyul, csak itt a védelmek a jók, ott meg a támadók 😀

De vicces lenne, ha beégne a Heels

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
A UNC is visszaengedte a Bobcatset. Henson nagyon gyengén játszik, mondjuk egyébként se vagyok tőle elájulva, mint NBA-prospecttől.Jakehomer
az Ohio labdaszerzésben szokosásosan jó, de 20%-os dobóhatékonysággal nehéz lesz nyerni

mondjuk ha a játék színvonalában a college football is úgy viszonyulna az NFL-hez, mint a college kosár az NBA-hez, akkor nem lettem volna nagy NCAA fan...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A UNC is visszaengedte a Bobcatset. Henson nagyon gyengén játszik, mondjuk egyébként se vagyok tőle elájulva, mint NBA-prospecttől.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
33-14-es vezetésnél a Baylor úgy döntött, hogy a félidő utolsó 5 percében nem dobnak több pontot, legyen szoros a meccs, bár az utolsó másodpercekben még egy hármas azért bevertek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Szégyen ettől a gyenge Buckeyestól kikapni, de nem lehet egy teljes félidő előnyt adni még nekik se. Szép volt a Bearcats comeback a második félidőben, de az utolsó 8 percre kiürült a tank.Jakehomer
Azért a Bearcats se valami nagy szám. Nem egy erős ág ez, mert a Cuse se győzött meg.
Rajna
Alapvetően egyik csapat sem olyan nagy szám, ettől jó a Madness 😊

Ezek a mai meccsek elég szarul vannak beosztva, a két második sokkal jobb, mint a két első.

ahogy az nfl rájátszás, ez egyszerűen nézhetetlen így, nem tudom ti hogy viselitek eljjncaa
Tényleg szar, de azért van két meccs egyszerre, hogy legalább az egyiken ne legyen épp reklám 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
alapból álmosan kezdtem el mondjuk nézni a meccset, de mikor az első félidő közepe táján, fél perc játékidő alatt négyszer ment el reklámozni ez a köcsög cbs (vagy tbs vagy mi a franc), akkor feladtam

ahogy az nfl rájátszás, ez egyszerűen nézhetetlen így, nem tudom ti hogy viselitek el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szégyen ettől a gyenge Buckeyestól kikapni, de nem lehet egy teljes félidő előnyt adni még nekik se. Szép volt a Bearcats comeback a második félidőben, de az utolsó 8 percre kiürült a tank.Jakehomer
Azért a Bearcats se valami nagy szám. Nem egy erős ág ez, mert a Cuse se győzött meg.

A Louisville-nek pedig valóban nem okozhat nagy gondot elvileg ez a Florida vagy akár a Marquette, nem egy magas színvonalú meccs szvsz (bár eddig nem ezt néztem főleg).

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Szégyen ettől a gyenge Buckeyestól kikapni, de nem lehet egy teljes félidő előnyt adni még nekik se. Szép volt a Bearcats comeback a második félidőben, de az utolsó 8 percre kiürült a tank.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Dieng mekkora isten, egyedül is levédekezné a teljes Spartans kezdőt 😀
Na hát ez sokkal könnyebb volt, mint gondoltam, a második félidőben nem sok hibát követett el a Cards, meggyőző teljesítmény. Érik az a Final Four, nehéz elképzelni, hogy a Marquette/Florida győztese ellen egy ilyen játék ne legyen simán elég.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Magyarázza el nekem valaki, hogy utolsó dobás előtt miért nem kéri ki az edző az utolsó időkérését? Nem csoda, hogy a büdös életben ezek profi csapatnál nem kapnának szerződést (vagy nagyon beégnek, ha véletlen igen).

Megúszta a Cuse, jobbak is voltak mondjuk, csak a valószínűtlen hármasroham tartotta meccsben a Badgerst.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Okosan védekezik a Cuse 😀 Csak hármast tud dobni a Badgers, de legalább hagyják is őket tök üresenJakehomer
elBORZasztjuk a fideszeseket


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Okosan védekezik a Cuse 😀 Csak hármast tud dobni a Badgers, de legalább hagyják is őket tök üresen

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Russ Smith legalább jól tolja, nem is nagyon értem, hogy ő miért nem kezdő, mert kb a legjobb játékos a csapatban (én Sivától nem vagyok elájulva).

Greent sikerült elég jól kikapcsolni, nélküle meg nulla a Spartans O.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3/21, csodásan kezdődik a meccsjjncaa
ez is 15-13 lesz mint a Buckeyes-Bearcats 100 éve

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
3/21, csodásan kezdődik a meccs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal