NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Buták alkotják ezt az UNC-t is, előbb beleérnek feleslegesen, majd majdnem goaltending-et hoz össze. Valami hülye bíró be is fújhatta volna.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 909 — no es importante
édes istenem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nagyon durva meccs, egyik csapat se tud védekezni a másikon.

Isiah kicsit fáradtnak tűnik.

Choke, choke, choke

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 909 — no es importante
jó tudni,hogy kiesett a Morehead State 😕Newman
annyira sima meccs volt, hogy szinte be sem számoltak róla

az NIT-n a Wichita State nagyon kemény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó tudni,hogy kiesett a Morehead State 😕

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyre érdekesebben alakul a NIT: kiesett két első kiemelt, a Boston College és a Virginia Tech. Még nincs meg a negyeddöntőbeli ellenfelünk, a Fairfield vagy a Kent State lesz az, utána pedig jöhetne az Alabama vagy a New Mexico az elődöntőben, netán a Missouri State vagy a Miami (FL). Ezútóbbi lenne a torna legnehezebb meccse, mivel a másik ágról már csak az Oklahoma State maradt versenyben komolyabb csapatként, akik azért jócskán mögöttünk végeztek a Big12-ben. Szóval na, húzzuk be! 😊

http://espn.go.com/mens-college-basketball/tournament/bracket/_/id/78/2011-national-invitational-tournamentA


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 909 — no es importante
kezdődik a mai menü. Égnek is tízzel a tarhálók 😀haromt
hajrá pac-10 (12)! úgy érzem, hogy meglehet az upset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kezdődik a mai menü. Égnek is tízzel a tarhálók 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szegény Pullen, én sajnáltam őt, megérdemelte volna a továbbjutást
viszont Taylor tényleg igazi nagy játékos, hiába volt szarabb meccse, a végén odatette magát, és hogy leblokkolta Pullent..
erről az ágról a Wisconsin-Butler győztesének fogok drukkolni, hogy jusson be a Final 4-ba
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmer-re a tavalyi első forduló óta vadászunk. Most elkapjuk őket. Tyus agyonveri és megyünk az elite 8-be
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pullen csoda kéne, különben továbbjut a Wérfertőzés Wálogatott

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen, de Pullen egyedül is meg tudja nyerni 😊Jakehomer
tudom, ezt egy szóval sem írtam, hogy nem 😊 de csapatként sokkal jobb a Badgers, ez egyértelműHurka
az a szép, hogy roster alapján nehéz meállapítani, hogy a névsor a wisconsin vagy a borussian mönchengladbach játékosait tartalmazza. de ez szinte bármelyik bigten csapatról elmondható, majd holnap kivesézem a rozsomákokat mikor vezetünk 20+szal

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Igen, de Pullen egyedül is meg tudja nyerni 😊Jakehomer
tudom, ezt egy szóval sem írtam, hogy nem 😊 de csapatként sokkal jobb a Badgers, ez egyértelmű
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Igen, de Pullen egyedül is meg tudja nyerni 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sajnálom, hogy nem lehet Duke - BYU (max a döntőben 😀 ) mert kíváncsi lettem volna milyen érzés atletikai előnyben játszani.

Gonzagában ez a Sacré hatalmas király, kár, hogy kiesnek. Másik egyéni kedvencem, Casey Mitchell (WVU) is hazament ma, rossz nap ez.Höri
és szerintem részben Mitchell miatt is mentek haza, nagyon túlvállalta magát a vége fele
K-Stateből még csak Pullen és Kelly dobott pontot, jobb csapat a BadgersHurka
jobb is, hogy a többiek nem szólnak bele a játékukba. két nagypofájú tolonc ha jó napot fog ki, leölnek bárkit.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
sajnálom, hogy nem lehet Duke - BYU (max a döntőben 😀 ) mert kíváncsi lettem volna milyen érzés atletikai előnyben játszani.

Gonzagában ez a Sacré hatalmas király, kár, hogy kiesnek. Másik egyéni kedvencem, Casey Mitchell (WVU) is hazament ma, rossz nap ez.Höri
és szerintem részben Mitchell miatt is mentek haza, nagyon túlvállalta magát a vége fele
K-Stateből még csak Pullen és Kelly dobott pontot, jobb csapat a Badgers
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sajnálom, hogy nem lehet Duke - BYU (max a döntőben 😀 ) mert kíváncsi lettem volna milyen érzés atletikai előnyben játszani.

Gonzagában ez a Sacré hatalmas király, kár, hogy kiesnek. Másik egyéni kedvencem, Casey Mitchell (WVU) is hazament ma, rossz nap ez.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jimmer beviszi erről az ágról a BYU-t a FF-ba szerintem. Bár a Pittről is azt hittem, hogy megoldják annyira nincs ellenfél, szóval fene tudja.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek a göndör srácnak elfogadnám az idegrendszerét azért.Schleck
ő dobta a buzzert is az 1. körbenHurka
Pont most néztem. Akkor még igazabb az állításom. 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ennek a göndör srácnak elfogadnám az idegrendszerét azért.Schleck
ő dobta a buzzert is az 1. körben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a másik pályán 8-cal húz a BYU, egyébként meg hajrá K-State
fél óra múlva UConn-Cincy, javíthat a big east 😀 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek a göndör srácnak elfogadnám az idegrendszerét azért.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Skandáljuk együtt: Big East Suck, Big East Suck 😊
Egymás ellen nyerik a meccseket és mivel túl van értékelve az egész konferencia, ezek quality wineknek számítanak 😛

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kemény meccs volt így a végén. Pitt játéka nem tetszett, Mack-é igen, de Butler védekezés egyszerűen botrányos. Bracket se számít, egyikben Butler, másikban Pittsburgh tipp volt, így még örülök is upsetnek 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mondjuk marha jó, hogy most Mackről úgy fognak beszélni, mintha Isten lenne, közben majdnem ő baszta el az egészet a Butlernek 😀

haromt: az már időn túl volt