Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nemrég csináltam, neten fenn van az Europass CV, az szvsz megfelel a célra, minden lényeges adatot bele lehet írni. Meg anno volt még egy Tudatos karriertervezés nevű választható tárgyam, ott szintén mondtak hasznos dolgokat és önéletrajzot ott is kellett írni. De egyébként ha neten, újságban meghirdetnek egy állást, arra úgyis van egy csomó jelentkező és lehet már előre le van zsírozva ki fog bekerülni.
Ha valaki egyetemre jár, szvsz nagyon fontos a jó gyakorlati hely. Olyan helyre kell menni, ahol szívesen fogadják is az embert és valami feladatot is adnak neki. Komolyan kell venni azt a 4-6 hetet, kialakítani a személyes kapcsolatokat és akkor nagy esély van rá, hogy a későbbiekben is ott dolgozhat a cégben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.laccoo74
Azért ha valaki nagyon éhes, nem árt neki némi halacska. Különben éhen hal mire megtanul halászni.apeszos
Értsd jól!😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.laccoo74
Azért ha valaki nagyon éhes, nem árt neki némi halacska. Különben éhen hal mire megtanul halászni.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A legjobb barátom és a barátnője november elején mentek ki Angliába. Persze előtte kutakodtak , nézegettek, hogy mi merre, de a repjegyen kívül semmit nem intéztek. Első pár napban valami olcsó szálláson laktak, aztán kerestek kiadó lakást. A lány a második héttől dolgozik!! Igaz, jól beszél angolul, itthon idegenvezetőként végzett. A barátom most kezdett el dolgozni fix helyen. Ellőtte több próbanapon volt itt-ott, de azokra a helyekre nem vették fel.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha az embernek megvannak a megfelelő ismerősei, akkor bárhol kaphat minden nélkül munkát. De egy alapvetően fogom magam és kimegyek helyzetben nem. Persze az usát nem tudom, sajnos nem volt alkalmam még kipróbálni, de Londonban mostmár nem úgy megy, hogy nem beszélek angolul, majd mosogatok. Pár éve még ment, de ma már nem. Használható nyelvtudás és mint mondtam a megfelelő ismerősök nélkül nem nagyon éri meg kimenni. Kétségkívül nem kizárt, hogy megoldja valaki úgy is, csak már nem túl nagy a valószínűsége.

Alkalmi és szarabb munkákat egyébként simán lehet találni, el is lehet szerényen éldegélni belőle de csak ha egyszerűbb társalgásba bele tud menni az ember. Egyszerűen annyira sok már ott a bevándorló, hogy minden szar munkára is jelentkeznek olyanok, akik tudnak angolul, így sok értelme nincsen olyat felvenni, aki nem tud.fetomy
találó, bár egy csövestől hallottam egy index videóban:
"túl sok a farkas és kevés a bárány".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha az embernek megvannak a megfelelő ismerősei, akkor bárhol kaphat minden nélkül munkát. De egy alapvetően fogom magam és kimegyek helyzetben nem. Persze az usát nem tudom, sajnos nem volt alkalmam még kipróbálni, de Londonban mostmár nem úgy megy, hogy nem beszélek angolul, majd mosogatok. Pár éve még ment, de ma már nem. Használható nyelvtudás és mint mondtam a megfelelő ismerősök nélkül nem nagyon éri meg kimenni. Kétségkívül nem kizárt, hogy megoldja valaki úgy is, csak már nem túl nagy a valószínűsége.

Alkalmi és szarabb munkákat egyébként simán lehet találni, el is lehet szerényen éldegélni belőle de csak ha egyszerűbb társalgásba bele tud menni az ember. Egyszerűen annyira sok már ott a bevándorló, hogy minden szar munkára is jelentkeznek olyanok, akik tudnak angolul, így sok értelme nincsen olyat felvenni, aki nem tud.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
pusztán arról, hogy ez az "anyanyelveden dolgozol blablalba" duma azért nagyon nem így általános. A legtöbb külföldön lévő magyar vállalkozó pedig azt csinálja, amit az anyaországbéli kollégái; ügyeskedik, fogócskázik a helyi NAV-val stb.. (általánosítottam)

A legális munka pedig alap, elég komoly balhé lehet abból, ha fekete munkán kapnak külföldön, ha jól tudom az USA-ban ki is raknak érte az országból. (már magáért a vízum rendeltetésének a megszegéséért is=turista vízummal nem kereshetsz munkát, munkavízummal nem mehetsz tanulni, stb...)Amadeus91
mint hamar bebizonyítottuk, az "anyanyelveden dolgozol blablalba" tényleg igaz a valóságban is, attól hogy te ilyen böcsületes ember vagy, az állítás ugyanúgy tartja magát

amíg az amerikaiak pedig nem tudnak mit kezdeni a több millió illegális spanyolajkú bevándorlóval, a pénzét helyben elköltő magyar a legkisebb problémájuk, csak szólokjjncaa
azért más kategória átevezni Kubából vagy átmászni Mexikóból a kerítésen mint a reptéren besasszézni tartósra egy turista vízummal, hogy lehetőleg már az elején bekerülj a nyilvántartásba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
pusztán arról, hogy ez az "anyanyelveden dolgozol blablalba" duma azért nagyon nem így általános. A legtöbb külföldön lévő magyar vállalkozó pedig azt csinálja, amit az anyaországbéli kollégái; ügyeskedik, fogócskázik a helyi NAV-val stb.. (általánosítottam)

A legális munka pedig alap, elég komoly balhé lehet abból, ha fekete munkán kapnak külföldön, ha jól tudom az USA-ban ki is raknak érte az országból. (már magáért a vízum rendeltetésének a megszegéséért is=turista vízummal nem kereshetsz munkát, munkavízummal nem mehetsz tanulni, stb...)Amadeus91
mint hamar bebizonyítottuk, az "anyanyelveden dolgozol blablalba" tényleg igaz a valóságban is, attól hogy te ilyen böcsületes ember vagy, az állítás ugyanúgy tartja magát

amíg az amerikaiak pedig nem tudnak mit kezdeni a több millió illegális spanyolajkú bevándorlóval, a pénzét helyben elköltő magyar a legkisebb problémájuk, csak szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
még az USA-ba is kimehetsz nyelvtudás nélkül dolgozni (pedig ugye munkavállalói vízum is kellene oda, jajám!), mivel az itthon reklámozott helyeken annyi a magyar, hogy optimális esetben meg se kell szólalnod angolul... sőt általában még a kinti kontraktorok is magyarok, szóval magát a melót is lebeszélheted anyanyelveden, ennyit errőljjncaa
Nekem egy ex kollegam ment ki Floridaba,ahol egy magyar csaladnak van szorfkolcsonzo boltja,azt mondta felvesznek magyarokat is,nyelvtudas nelkul 10dollaros oraberbe,nyelvtudassal 15

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
még az USA-ba is kimehetsz nyelvtudás nélkül dolgozni (pedig ugye munkavállalói vízum is kellene oda, jajám!), mivel az itthon reklámozott helyeken annyi a magyar, hogy optimális esetben meg se kell szólalnod angolul... sőt általában még a kinti kontraktorok is magyarok, szóval magát a melót is lebeszélheted anyanyelveden, ennyit errőljjncaa
nem megbántva senkit, de a "Már kint lévő magyarok"-tól mentsen meg az Isten.

ofkorsz legális, adózott, teljesen tiszta munkáról beszélek.Amadeus91
akkor miről is beszélünk?jjncaa
pusztán arról, hogy ez az "anyanyelveden dolgozol blablalba" duma azért nagyon nem így általános. A legtöbb külföldön lévő magyar vállalkozó pedig azt csinálja, amit az anyaországbéli kollégái; ügyeskedik, fogócskázik a helyi NAV-val stb.. (általánosítottam)

A legális munka pedig alap, elég komoly balhé lehet abból, ha fekete munkán kapnak külföldön, ha jól tudom az USA-ban ki is raknak érte az országból. (már magáért a vízum rendeltetésének a megszegéséért is=turista vízummal nem kereshetsz munkát, munkavízummal nem mehetsz tanulni, stb...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
még az USA-ba is kimehetsz nyelvtudás nélkül dolgozni (pedig ugye munkavállalói vízum is kellene oda, jajám!), mivel az itthon reklámozott helyeken annyi a magyar, hogy optimális esetben meg se kell szólalnod angolul... sőt általában még a kinti kontraktorok is magyarok, szóval magát a melót is lebeszélheted anyanyelveden, ennyit errőljjncaa
nem megbántva senkit, de a "Már kint lévő magyarok"-tól mentsen meg az Isten.

ofkorsz legális, adózott, teljesen tiszta munkáról beszélek.Amadeus91
akkor miről is beszélünk?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
még az USA-ba is kimehetsz nyelvtudás nélkül dolgozni (pedig ugye munkavállalói vízum is kellene oda, jajám!), mivel az itthon reklámozott helyeken annyi a magyar, hogy optimális esetben meg se kell szólalnod angolul... sőt általában még a kinti kontraktorok is magyarok, szóval magát a melót is lebeszélheted anyanyelveden, ennyit errőljjncaa
nem megbántva senkit, de a "Már kint lévő magyarok"-tól mentsen meg az Isten.

ofkorsz legális, adózott, teljesen tiszta munkáról beszélek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
még az USA-ba is kimehetsz nyelvtudás nélkül dolgozni (pedig ugye munkavállalói vízum is kellene oda, jajám!), mivel az itthon reklámozott helyeken annyi a magyar, hogy optimális esetben meg se kell szólalnod angolul... sőt általában még a kinti kontraktorok is magyarok, szóval magát a melót is lebeszélheted anyanyelveden, ennyit erről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
De az is igaz, hogy rengeteg embert ismerek aki külföldre ment, volt aki nyelvtudás nélkül (de pl. Angliában EU-ból érkezőknek ingyenes nyelvoktatási lehetőség van, érdemes ennek is utánanézni, ha valaki kikívánkozik), és aki akart, az dolgozhatott és kereshetett is. kivétel nélkül.

De a legfontosabb, hogy az ember a lehetőségeket keresse és ne mentségeket, egyfajta beteg önigazolásként.

Sobri Jóska
ez azért nem ennyire egyszerű. "kimész nyelvtudás nélkül..". Nyelvtudás nélkül nem tudsz kivenni egy szobát, szoba nélkül nincs lakcím, lakcím nélkül nincs munka, munka nélkül nincs pénz, pénz nélkül nincs szoba. Körbe is értünk. Stabil nyelvtudás és értékes tudás nélkül ne induljon el senki. Persze bele lehet vágni, vannak ilyen urban legendek, hogy mosogatásból ki hogy szedte meg magát és vett 4-5 BMW-t, és milyen boldog munka közben, de ez bullshit.
"Aki akar dolgozhat" sem ennyire egyszerű. Akinek nincs normális tudása (amit megfizetnek), annak maradnak az "egyszerű melók" amikre helyenként 400-500 pakisztáni, török, afrikai bevándorlóval egyszerre kell megverekedni (többségük helyben született, angolul többé-kevésbé jobban tudó), abszurd de az ilyen melókra mint pl. a Mc vagy a PizzaHut, vannak a legkomolyabb túljelentkezések.
A "kint kitanulok valamit.." - bár nem írtad, de felhozom - is elég húzós, mert minden helyi OKJ-nek ára van, elég komoly, + ugye időigényes dolgok ezek, amelyet nem biztos, hogy egy gyári munka mellett tudsz csinálni. Ergo kimentél nyelvtudás nélkül - ingyen kaptál nyelvtanfolyamot - legyűrtél félezer másik bevándorlót, megkaptad életed munkáját és ott vagy, hogy gürcölsz minimálért és esélyed nincs a továbblépésre, annyi pénzed van, hogy el legyél egyedül meg fussa egy Apple cuccra előbb-utóbb.

Kevés nálam nagyobb multi-kulti fan van itt, de az ész (és nyelvtudás) nélküli "bumm bele a világba" vándorlást őrültségnek tartom.Amadeus91
A nyelvtudás nélkül alatt nem a teljes homályra gondoltam.
Azért egy hello, u have free room? -ra mindenki alkalmas.
Nekem katonatársam ment ki úgy Londonba, és talált takarítói állást, hogy teljesen nem tudott semmit, betanult 2 mondatot, az elsőben elmondta, hogy szeretne dolgozni, és igyekezni fog, még nem tud angolul, de dolgozhat e itt? a másik meg annyi volt, hogy yes or no, mivel bármit válaszoltak neki ezen kívül úgysem értette. Így addig kérdezte a yes or no -t, amíg egyszer yes nem lett. Nem urban legend, de 2 hét alatt talált melót, (nyáron ment ki, utcán aludt, de pl bement turistacsoporttal az angol parlamentbe, meg irodaházba tisztálkodni, templomba aludni, vadidegen házibuliba kajálni, meg hasonló hülye sztorijai voltak), aztán talált egy magyar srácot akinél lakott, aztán nyelvtanfolyamot, aztán barátnőt, aztán szépen felépítette magát.
Amit írsz nem cáfolom, én csak azt mondtam, mondom: aki akar talál melót. Itthon is, külföldön is.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb 10 haverom van kinn Svájcban mindenféle nyelvtudás nélkül. Havi 7-800ezret keresnek. Olyan helyre kell menni ha teheted ahol már van előörs.
De nem urban legend ez a megszedtem magam nyelvtudás nélkül. Több ilyet ismerek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
De az is igaz, hogy rengeteg embert ismerek aki külföldre ment, volt aki nyelvtudás nélkül (de pl. Angliában EU-ból érkezőknek ingyenes nyelvoktatási lehetőség van, érdemes ennek is utánanézni, ha valaki kikívánkozik), és aki akart, az dolgozhatott és kereshetett is. kivétel nélkül.

De a legfontosabb, hogy az ember a lehetőségeket keresse és ne mentségeket, egyfajta beteg önigazolásként.

Sobri Jóska
ez azért nem ennyire egyszerű. "kimész nyelvtudás nélkül..". Nyelvtudás nélkül nem tudsz kivenni egy szobát, szoba nélkül nincs lakcím, lakcím nélkül nincs munka, munka nélkül nincs pénz, pénz nélkül nincs szoba. Körbe is értünk. Stabil nyelvtudás és értékes tudás nélkül ne induljon el senki. Persze bele lehet vágni, vannak ilyen urban legendek, hogy mosogatásból ki hogy szedte meg magát és vett 4-5 BMW-t, és milyen boldog munka közben, de ez bullshit.
"Aki akar dolgozhat" sem ennyire egyszerű. Akinek nincs normális tudása (amit megfizetnek), annak maradnak az "egyszerű melók" amikre helyenként 400-500 pakisztáni, török, afrikai bevándorlóval egyszerre kell megverekedni (többségük helyben született, angolul többé-kevésbé jobban tudó), abszurd de az ilyen melókra mint pl. a Mc vagy a PizzaHut, vannak a legkomolyabb túljelentkezések.
A "kint kitanulok valamit.." - bár nem írtad, de felhozom - is elég húzós, mert minden helyi OKJ-nek ára van, elég komoly, + ugye időigényes dolgok ezek, amelyet nem biztos, hogy egy gyári munka mellett tudsz csinálni. Ergo kimentél nyelvtudás nélkül - ingyen kaptál nyelvtanfolyamot - legyűrtél félezer másik bevándorlót, megkaptad életed munkáját és ott vagy, hogy gürcölsz minimálért és esélyed nincs a továbblépésre, annyi pénzed van, hogy el legyél egyedül meg fussa egy Apple cuccra előbb-utóbb.

Kevés nálam nagyobb multi-kulti fan van itt, de az ész (és nyelvtudás) nélküli "bumm bele a világba" vándorlást őrültségnek tartom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Leszarom. 😊
Coelho nem gonosz ember, mégcsak rosszakat se ír, csak méltatlanul felkapott és kevéssé eredeti.
Amit én írtam se eredeti, de attól még igaz. 😛Sobri Jóska
plusz te legalább bevallod, ha más tollával ékeskedsz 😊JSanyo
Ez nem más tolla, ez így nekem jutott eszembe, de attól még nem hiszem, hogy olyan hűdenagy eredeti gondolat lenne, hiszen annyira logikus.

...apeszos
Nem hiszem hogy az lenne a tökéletesség ha nem hagyom, hogy a szar elborítson és próbálok fölötte maradni, élvezni az életet nem pedig csak végigszenvedni, vagy ha tudok segítek a barátaimnak, vagy azoknak akiken módomban áll.
És csak ennyit írtam, nem többet.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
na már írtál is egy jó kis motivációs levelet a CV-d mellé 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak érettségim van. Az infó szakról menet közben kiderült, hogy annyira mélyen nem értek hozzá, a média szak végét meg nem tudtam már kifizetni.
De nem is jelentkeztem nyilván olyan állásra, ahova nincs meg az elvárt végzettségem 😊 Pontosabban igen, kísérő szöveggel hogy ettől függetlenül miért is lennék én nekik fasza opció de ezeken nem lepődtem meg,hogy nem sikerültek. 😀

Én az a fajta ember vagyok, aki ha nem eszik, előbb-utóbb meghal 😀 Szóval nem válogattam a munkák között (azt leszámítva, hogy nem hiszek az ilyen házalós bizonytalan baromságokban) sőt úgy voltam vele, hogy bármi jó, megcsinálom amit mondanak, csak fizessenek ki. Nem 200.000-kkel, nem is 100-al, akármivel csak legyen fix. Miután csak érettségim van, nem is lett volna reális elvárás a fasza munka fasza pénzzel. Mikor felvettek a gyárba, kurvanehezen bírtam, nem volt időm semmire, mert szabályosan úgy estem be az ágyba, de mivel nem volt más, ezt is csináltam amíg lehetett. Pont azért, mert nem igazán láttam járható, vagy másképp mondva élhető útnak azt, hogy felmondjak és siránkozzak, hogy annál én többet érek mégse látja senki, stb...

Egyébként perfekcionista és versengő típus vagyok. Ha valamit csinálok, akkor azt már a lehető legjobban,leghatékonyabban, leggyorsabban akarom csinálni, és nem is nyugszom addig, míg úgy nem csinálom. Plusz akár jó a munkám, akár nem, arra törekszem, hogy megtarthassam. Most pl. anyagválogató vagyok, és eddig bármit kellett válogatni, már második napomon kurvajó darabszámot csináltam belőle. Akkoris ha éjszakás műszak volt, ahol mindenki más félgőzzel dolgozik, én még akkoris nyomni szoktam, mikor a többiek már indulnak haza. De mindez lényegtelen addig, amíg esélyt nem kapok arra, hogy bebizonyítsam, hiszen mondani bármit lehet, vagy elhiszik vagy nem. Csak remélni tudom, hogy ezt itt észreveszik majd, és hiába nem ismerek egy fejest sem, nem leszek azok között, akikkel a leépítést kezdik...
Egyébként elhiszem, hogy Pesten könnyebb, sőt teljesen logikus is, de itt nem 😊

Amúgy igen a saját vállalkozás fasza dolog, de azt per pillanat nincs pénzem elindítani (meg mondjuk tuti ötletem sem, amire kockáztatnék ekkorát, csak több rizikós) viszont egyébként sem frusztrál, hogy főnököm van és jobbnak látom előbb némi valódi munkatapasztalatot szerezni, és nem teljesen rutintalanul belevágni egy vállalkozásba.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Leszarom. 😊
Coelho nem gonosz ember, mégcsak rosszakat se ír, csak méltatlanul felkapott és kevéssé eredeti.
Amit én írtam se eredeti, de attól még igaz. 😛Sobri Jóska
plusz te legalább bevallod, ha más tollával ékeskedsz 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
A problémát a legtöbb ember képes felismerni.
De a megoldást megtalálni azt sajnos csak kevesen.
Sobri Jóska
ez így kiemelve nagyon coelhos, már ne is haragudj 😀.brk
Leszarom. 😊
Coelho nem gonosz ember, mégcsak rosszakat se ír, csak méltatlanul felkapott és kevéssé eredeti.
Amit én írtam se eredeti, de attól még igaz. 😛