NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Morant 25 meccs.
dawyd728
Kevés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Morant 25 meccs.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
No végre dobbantott a liga legrosszabb tulaja...
Talán így a Charlotte kilép a hitvány szemétdomb kategóriából.
FLZOLI
a legrosszabb dolan, mj sztem csak a 3. volt
a második jelenleg cuban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No végre dobbantott a liga legrosszabb tulaja...
Talán így a Charlotte kilép a hitvány szemétdomb kategóriából.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
Toca
Brown és Malone nyilatkozatai.

Persze nyilván ez sokat nem jelent, de hátha. 😀
roberto23
Nem jön ki a matek
Negritis, a vajda
kicsi kontextus ehhez
Brown-nak a bird jogai nincsenek a Denvernél, így kicsit necces hogy tudják megtartani
amit lehet:
- újabb 1 éves olcsó szerződés jövőre meg a bird jogokkal lehet a sapka ölé menni (a minny már szopott be hasonlót)
- aláír annyiért amennyit a denver tud adni hosszabb távra, nem látom miért tenné meg
- sntvel visszahozni mondjuk a rocket vagy detroit segítségével

hasonló gondok vannak a Lakers és Austin Reaves ügyében, ott annyi hogy mivel a bird jogok náluk vannak így kicsit flexibilisebbek, de amik felmerültek szerződések elég betegek (10-10-30-30 felosztásban tolni a 80 milla 4 évet ami amúgy kb amit kapni fog)
Negritis, a vajda
Szép gyűjtés.

Én értem ,hogy most ezt mondja Brown, de mikor jóval nagyobb szerződést tol egy másik csapat elé majd akkor lehet átgondolja.
Toca
egyetértek, nem tudok olyan példát amikor egy játékos aki sose keresett semmit az ilyen arányú pénzről lemondott volna
meglátjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
Toca
Brown és Malone nyilatkozatai.

Persze nyilván ez sokat nem jelent, de hátha. 😀
roberto23
Nem jön ki a matek
Negritis, a vajda
kicsi kontextus ehhez
Brown-nak a bird jogai nincsenek a Denvernél, így kicsit necces hogy tudják megtartani
amit lehet:
- újabb 1 éves olcsó szerződés jövőre meg a bird jogokkal lehet a sapka ölé menni (a minny már szopott be hasonlót)
- aláír annyiért amennyit a denver tud adni hosszabb távra, nem látom miért tenné meg
- sntvel visszahozni mondjuk a rocket vagy detroit segítségével

hasonló gondok vannak a Lakers és Austin Reaves ügyében, ott annyi hogy mivel a bird jogok náluk vannak így kicsit flexibilisebbek, de amik felmerültek szerződések elég betegek (10-10-30-30 felosztásban tolni a 80 milla 4 évet ami amúgy kb amit kapni fog)
Negritis, a vajda
Szép gyűjtés.

Én értem ,hogy most ezt mondja Brown, de mikor jóval nagyobb szerződést tol egy másik csapat elé majd akkor lehet átgondolja.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
Toca
Brown és Malone nyilatkozatai.

Persze nyilván ez sokat nem jelent, de hátha. 😀
roberto23
Nem jön ki a matek
Negritis, a vajda
kicsi kontextus ehhez
Brown-nak a bird jogai nincsenek a Denvernél, így kicsit necces hogy tudják megtartani
amit lehet:
- újabb 1 éves olcsó szerződés jövőre meg a bird jogokkal lehet a sapka ölé menni (a minny már szopott be hasonlót)
- aláír annyiért amennyit a denver tud adni hosszabb távra, nem látom miért tenné meg
- sntvel visszahozni mondjuk a rocket vagy detroit segítségével

hasonló gondok vannak a Lakers és Austin Reaves ügyében, ott annyi hogy mivel a bird jogok náluk vannak így kicsit flexibilisebbek, de amik felmerültek szerződések elég betegek (10-10-30-30 felosztásban tolni a 80 milla 4 évet ami amúgy kb amit kapni fog)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
ez érdekes lebontás, és felveti Spo felelősségét is
de persze a kérdés hogy mivel nem estek elég jól az első és harmadik meccsen, lehet azért váltottak

 youtu.be/ye-blJyTwl4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
Toca
Brown és Malone nyilatkozatai.

Persze nyilván ez sokat nem jelent, de hátha. 😀
roberto23
Nem jön ki a matek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
Toca
Brown és Malone nyilatkozatai.

Persze nyilván ez sokat nem jelent, de hátha. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊
roberto23
Mi alpjan látod ?
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan


empty taxi
Szerintem nem akar már ő HC lenni, de nincs olyan akire nyugodt szívvel rá tudná bízni és felvenne egy Pat Riley féle szerepkört
FLZOLI
Gyanítom Wembi segít arra ösztökélni hogy maradjon.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Úgy nézem Brown marad Denverben.

Jó hírrel kezdődik az offseason. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com


empty taxi
Szerintem nem akar már ő HC lenni, de nincs olyan akire nyugodt szívvel rá tudná bízni és felvenne egy Pat Riley féle szerepkört

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Ben Taylorék podcastjében volt az 5. meccsről egy sokkoló stat, h 60% alatti büntetőzéssel és 20% alatti triplázással döntő 5. meccsét leszámítva 1 db csapat tudott a teljes szezonban meccset nyerni, a Cavs verte így a Mavs-t még decemberben.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647

choose life
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
ettől a csillagos szezontól kihullik a maradék hajam(nem erre a poénos korábbi kommentre értem)... hanem legyen az buborék vagy akármelyik szezon... ekkora hülyeséget rég hallottam, mindenki egyenlő feltételekkel indult, ha 1 meccsen dőlt el akkor annyin, ha volt valakinél sérült akkor volt, csak az irigység ezerrel
DBook90
Ez tök igaz, a feltételek egyenlőek voltak, de ha valami nem a standard feltételek szerint zajlik -egy meccsen dől el, az alapszakasz csak 30 meccs, minitornán, buborékban- pont azt szokta jelezni a csillag.
De a sérülés, vagy ha mondjuk a döntő előtt lesittelik a sztárodat, vagy ordibálnak a szállodai szobád alatt, stb., az nem indukál csillagos szezont.
Őszentsége Sobri Jóska
persze különbözik a megszokottól de nem volt senkinek sem előny vagy hátrány ez
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
ettől a csillagos szezontól kihullik a maradék hajam(nem erre a poénos korábbi kommentre értem)... hanem legyen az buborék vagy akármelyik szezon... ekkora hülyeséget rég hallottam, mindenki egyenlő feltételekkel indult, ha 1 meccsen dőlt el akkor annyin, ha volt valakinél sérült akkor volt, csak az irigység ezerrel
DBook90
Szerintem ezen mindenki csak nevet, mert már felhúznia felesleges magát.
De őszintén a fórum legnagyobb összeesküvéselmélet hívő embere jegyzte ez meg. Ez is egy vélemény, mondott ő már nagyobb baromságot is. 😊
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
ettől a csillagos szezontól kihullik a maradék hajam(nem erre a poénos korábbi kommentre értem)... hanem legyen az buborék vagy akármelyik szezon... ekkora hülyeséget rég hallottam, mindenki egyenlő feltételekkel indult, ha 1 meccsen dőlt el akkor annyin, ha volt valakinél sérült akkor volt, csak az irigység ezerrel
DBook90
Ez tök igaz, a feltételek egyenlőek voltak, de ha valami nem a standard feltételek szerint zajlik -egy meccsen dől el, az alapszakasz csak 30 meccs, minitornán, buborékban- pont azt szokta jelezni a csillag.
De a sérülés, vagy ha mondjuk a döntő előtt lesittelik a sztárodat, vagy ordibálnak a szállodai szobád alatt, stb., az nem indukál csillagos szezont.

több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
ettől a csillagos szezontól kihullik a maradék hajam(nem erre a poénos korábbi kommentre értem)... hanem legyen az buborék vagy akármelyik szezon... ekkora hülyeséget rég hallottam, mindenki egyenlő feltételekkel indult, ha 1 meccsen dőlt el akkor annyin, ha volt valakinél sérült akkor volt, csak az irigység ezerrel
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Napok óta csak azt olvasom, hogy fújnak a zebrák a heatnek. Nézem most az ismétlést 5 perc alatt 3 olyat nem fújtak be a heatnek, vagy fújtak be a nuggetsnek, hogy vicckategória. Imádom amikor valaki csak egy szemszögből néz egy meccset. 😊
Ettől függetlenül persze nem kérdés, hogy megérdemli a nuggets a bajnoki címet!
Stoki
Rossz fújás és rossz fújás között is van különbség. 1-1 elmaradt vagy hibásan befújt ítélet mindig lesz, de olyan szándékosnak tűnő dolgokkal, mint a challenge-es szituáció volt az utolsó meccsen, azokkal meccset lehet eldönteni...

Az 5. meccsen egyébként nagyon fura volt végig a fújás, néha totál kemény játék is mehetett, máskor meg szar kis ütközésre is jött a fújás, mintha a bírók nem tudták volna eldönteni, hogy milyen felfogásban is akarják vezetni a meccset...

Van, amikor nehéz észrevenni a belenyúlást, csak ha figyel az ember. Pl. amikor a 4. meccsen a 4. negyedben fújtak 20 mp alatt 2 faultot Jokic-ra, amiből a második egy totál kamu támadó volt Bam ellen, amivel padra küldték 5. faulttal. A csapat meg 3,5 perc alatt jutott 0-ről 4-re és így be a bónuszba 6 perccel a vége előtt. Ezek apróságnak tűnnek, de komoly hátrányt lehet ilyen apróságokkal okozni. Nyert a Nuggets, de ott inkább azért, mert rengeteget hibázott a Heat a végén, a Nuggets meg koncentrált és hozták a cserék, főleg Brown, az extrát...
StormST
ott volt még 2 elbaszott fújás a végén amúgy gordonra egy falt mikor tiszta védekezés
meg asszem braunra vmi kamu

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Napok óta csak azt olvasom, hogy fújnak a zebrák a heatnek. Nézem most az ismétlést 5 perc alatt 3 olyat nem fújtak be a heatnek, vagy fújtak be a nuggetsnek, hogy vicckategória. Imádom amikor valaki csak egy szemszögből néz egy meccset. 😊
Ettől függetlenül persze nem kérdés, hogy megérdemli a nuggets a bajnoki címet!
Stoki
Rossz fújás és rossz fújás között is van különbség. 1-1 elmaradt vagy hibásan befújt ítélet mindig lesz, de olyan szándékosnak tűnő dolgokkal, mint a challenge-es szituáció volt az utolsó meccsen, azokkal meccset lehet eldönteni...

Az 5. meccsen egyébként nagyon fura volt végig a fújás, néha totál kemény játék is mehetett, máskor meg szar kis ütközésre is jött a fújás, mintha a bírók nem tudták volna eldönteni, hogy milyen felfogásban is akarják vezetni a meccset...

Van, amikor nehéz észrevenni a belenyúlást, csak ha figyel az ember. Pl. amikor a 4. meccsen a 4. negyedben fújtak 20 mp alatt 2 faultot Jokic-ra, amiből a második egy totál kamu támadó volt Bam ellen, amivel padra küldték 5. faulttal. A csapat meg 3,5 perc alatt jutott 0-ről 4-re és így be a bónuszba 6 perccel a vége előtt. Ezek apróságnak tűnnek, de komoly hátrányt lehet ilyen apróságokkal okozni. Nyert a Nuggets, de ott inkább azért, mert rengeteget hibázott a Heat a végén, a Nuggets meg koncentrált és hozták a cserék, főleg Brown, az extrát...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
ezeket a csillagozásokat sose értem de okés
Negritis, a vajda
Ezek szerint a viccet se.... valamelyik félkegyelmű írta anno hogy ha LeBron nyer az nem számít mert ez egy csillagozott szezon, hogy miért, az mondjuk nem derült ki.

Aztán lehet nem itt olvastam, ez esetben elnézést.
Hendrix
volt már itt is hogy csillagos és nem mindig triviális hogy valaki azon röhög hogy érdektelen ez a győzelem
vagy azon hogy más mennyire hülye
főleg meló közbe mikor megfőtt az agyam már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!