NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Hendrix California Golden Bears 1 473
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
ezeket a csillagozásokat sose értem de okés
Negritis, a vajda
Ezek szerint a viccet se.... valamelyik félkegyelmű írta anno hogy ha LeBron nyer az nem számít mert ez egy csillagozott szezon, hogy miért, az mondjuk nem derült ki.

Aztán lehet nem itt olvastam, ez esetben elnézést.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
ezeket a csillagozásokat sose értem de okés
Negritis, a vajda
Szerintem Gaben-re reflektált csak.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
Többcsillagos. 😊


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
ezeket a csillagozásokat sose értem de okés
Negritis, a vajda
Ez itt most irony volt 😉
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂
Hendrix
ezeket a csillagozásokat sose értem de okés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Hendrix California Golden Bears 1 473
Jó volt ez a Nuggets, de valamit ne felejtsünk el, azért ez egy csillagozott szezon volt....Majd kíváncsi leszek jövőre tudnak e nyerni.


😂😂😂😂

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Volt sajnos kellemetlen része is a bulinak:  24.hu/sport/2023/06/13/nba-bajnoki-cim-denver-lovoldozes-serultek/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dawyd728 3 836


😀😀
Remélem hazaért.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden
Negritis, a vajda
Hardennel szembeni negatív gondolatokat megértem,de mi a baj Westbrookkal?
Chef a'la Laci pecsenyés
OKC csapattársak
Ebben épp nincs negatív dolog
Lehetne még pár embert mondani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden

Thomas Bryant, deandre Jordan és ish Smith is bajnok Mr kisirtam az mvp-t nem
Negritis, a vajda
És ez mind Ish Smithen és Thomas Bryanten múlt elejétől a végéig.

Hardennel szembeni negatív gondolatokat megértem,de mi a baj Westbrookkal?
Chef a'la Laci pecsenyés
Én se szeretem egyiket se. Mindezt úgy, h Harden 2012-ben kedvenc non nuggets playerem volt.
Harden esetében nekem kisebb részben pályán kívüli, dolgaival van bajom, amik részben kihatnak a pályán belüli játékára is, de főként a pályán belül játék filozófiájával van bajom. Esetében még esze is lett volna ahhoz, h a játékot a helyes módon játssza. Tudom szubjektív kinek mi a helyes út.
Westbrook vele szemben egy öntörvényű, fafejű statpadder, akivel MJ-nek se sikerült volna a 6 gyűrű. Ja és a tripla-dupla stat leértékelésében amit véghezvitt, amiatt örökre bögyömben marad.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden

Thomas Bryant, deandre Jordan és ish Smith is bajnok Mr kisirtam az mvp-t nem
Negritis, a vajda
Én a 3 öregnek nagyon örülök. Ish szezon közben annyira kikerült a rotációból, h cserébe is rakta volna Booth, de a többi játékos kérte, h ne cseréljék el őt. Jordan is igazából nagy culák ellen volt tartva szezon kezdetétől. Ha mondjuk Sixers elleni döntőben falt gondjai lettek volna Jokicnak, vagy ahogy most az 5. meccsen voltak, habár Bam ellen kevésbé tud a maga szintjén hasznos lenni, mint Embiid ellen tudott volna. Mindenki elfogadta és örömmel töltötte be a maga feladatát a csapaton belül. Kivéve Hyland..
Illetve Bryant és Jacksonról nem tudok nyilatkozni, róluk nagyon kevés infó jött ki hogy álltak hozzá a szezon záró szakaszához.
Mindenesetre a fricskák közül talán a legviccesebb, h a lob city triójából Jordan szerezte meg az első gyűrűt.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Ez egy szèp menetelès volt, komolyabb megingàsok nélkül. Mèg MPJ ellenère is örömteli ez a Denver győzelem.
VanillaSky
Mi a baj mpjvel?
Negritis, a vajda
Dallas szurkolóként csak annyi, hogy a 2018as drafton lenyilatkozta, hogy ő a class legjobbja, aztán a csapatában is a 4. opció legjobb esetben, szóval különösebben semmi csak kicsit nagy az arca.
VanillaSky
Ez azért idő előrehaladtával változott már. Emlékszem a buborékban is voltak érdekes megnyilatkozásai. Az elmúlt 2-3 évben sokat adott le a rossz tulajdonságaiból. Idén volt már rá példa, h ő maga mondta, h jöjjön helyére Brown lezárni 1-1 meccset, amikor neki nem ment úgy a játék.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Kívánom mindenkinek ezt az érzést, amit ma és az elmúlt 7 évben az utazás alatt adtak nekem a srácok. 🥲
dawyd728
Már 7 évesek a gyerekek?
És mit érzel azért mert nyert a Denver ? 😀
Toca
😀
Nincsenek.
több mint 1 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden

Thomas Bryant, deandre Jordan és ish Smith is bajnok Mr kisirtam az mvp-t nem
Negritis, a vajda
És ez mind Ish Smithen és Thomas Bryanten múlt elejétől a végéig.

Hardennel szembeni negatív gondolatokat megértem,de mi a baj Westbrookkal?

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden

Thomas Bryant, deandre Jordan és ish Smith is bajnok Mr kisirtam az mvp-t nem
Negritis, a vajda
Nálad valami nagyon faj belül 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Reggie Jackson és Jeff green hamarabb lett bajnok mint westy vagy harden

Thomas Bryant, deandre Jordan és ish Smith is bajnok Mr kisirtam az mvp-t nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Napok óta csak azt olvasom, hogy fújnak a zebrák a heatnek. Nézem most az ismétlést 5 perc alatt 3 olyat nem fújtak be a heatnek, vagy fújtak be a nuggetsnek, hogy vicckategória. Imádom amikor valaki csak egy szemszögből néz egy meccset. 😊
Ettől függetlenül persze nem kérdés, hogy megérdemli a nuggets a bajnoki címet!
Stoki
alapvetően a heatet segítik a bírói tévedések
de nem azt jelenti hogy fújnak nekik csak balfaszok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Napok óta csak azt olvasom, hogy fújnak a zebrák a heatnek. Nézem most az ismétlést 5 perc alatt 3 olyat nem fújtak be a heatnek, vagy fújtak be a nuggetsnek, hogy vicckategória. Imádom amikor valaki csak egy szemszögből néz egy meccset. 😊
Ettől függetlenül persze nem kérdés, hogy megérdemli a nuggets a bajnoki címet!

Szerkesztette: Stoki
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Jokic az egyik legszimpatikusabb olyan sportoló, aki nem az én egyik kedvenc csapatomban játszik, úgyhogy örülök, hogy így alakult, ha már a Celticsnek nem sikerült.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Huuuu hat ez meccs ismetlesrol is brutal volt. Esküszöm az eredmény tudatában is izgultam. 😀

Nagyon beszippantott ez az NBA légkör, alig várom a következő szezont!

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Grat a Denvernek, férfimunka volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Őszintén nem láttam bele ebbe a Denverbe korábban, hogy így szintet tud lépni. Idén azért elég szerencsések voltak a sérülésekkel, de azért jövőre még simán tolhatnak egy ugyan ilyen simázást mert a közvetlen riválisoknál nem igazán látszik, hogy miképp tudnának még egy fokozatot felkapcsolni.
FLZOLI
Amit az előző 2 szezonban elvettek a sérülések most visszajött
Negritis, a vajda
Áh közel sem néztek ki ennyire szervezetnek. Erre meg kellett érjen a stáb és a játékosok is.

Plussz a top GSW ellen egy kellően kretén de peak Green ellen nem is működött volna ez a játék

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 517 — The Mathematician
Őszintén nem láttam bele ebbe a Denverbe korábban, hogy így szintet tud lépni. Idén azért elég szerencsések voltak a sérülésekkel, de azért jövőre még simán tolhatnak egy ugyan ilyen simázást mert a közvetlen riválisoknál nem igazán látszik, hogy miképp tudnának még egy fokozatot felkapcsolni.
FLZOLI
Amit az előző 2 szezonban elvettek a sérülések most visszajött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Őszintén nem láttam bele ebbe a Denverbe korábban, hogy így szintet tud lépni. Idén azért elég szerencsések voltak a sérülésekkel, de azért jövőre még simán tolhatnak egy ugyan ilyen simázást mert a közvetlen riválisoknál nem igazán látszik, hogy miképp tudnának még egy fokozatot felkapcsolni.