NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyrészt CP3-t nagyon sajnálom.

Másrészt Giannis-nak örülök, de közben meg sajnálom is kicsit, mert mint most is bebizonyította neki a határ a csillagos ég, viszont ebben a csapatban nem hogy több bajnoki cím, de több döntő sincs benne, viszont ezek után jó ideig nem fog váltani... Ha nem hosszabbított volna előre, akkor most diadalittasan távozhatna, hiszen megtette, amit megígért.
Jughead
Ezt a bajnoki cím után írtam. Tartom. 😊

Bud egy kókler, Durant cipője mentette meg, remélhetőleg most repül.
Jughead
Azt mondod egy jó Nick Nurset a Buckshoz?

több mint 1 éve
dawyd728 3 837
Amúgy, ahogy most áll, 4 upset lesz a 8-ból. Szerintem ilyen sosem volt. Az alapszakasszal kezdeni kell valamit. Ez így fél év 82 edzőmeccses felkészülés a rájátszásra. Semmi sem következik abból. A top 4 D# szenved, Cavsé darabjaira hullva.. Miami az egyik legrosszabb triplázó csapat az alapszakaszban. Rájátszásban kimagaslóan a legjobb. Stb. Persze lehet azt mondani ez a liga szépsége, de az a mennyiségű load management is csak inflálja az alapszakasz értékét.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 946
Egyrészt CP3-t nagyon sajnálom.

Másrészt Giannis-nak örülök, de közben meg sajnálom is kicsit, mert mint most is bebizonyította neki a határ a csillagos ég, viszont ebben a csapatban nem hogy több bajnoki cím, de több döntő sincs benne, viszont ezek után jó ideig nem fog váltani... Ha nem hosszabbított volna előre, akkor most diadalittasan távozhatna, hiszen megtette, amit megígért.
Jughead
Ezt a bajnoki cím után írtam. Tartom. 😊

Bud egy kókler, Durant cipője mentette meg, remélhetőleg most repül.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem gondoltam volna, hogy ma is megtudjuk verni a Bucksot, szinte hihetetlen.
adamfaragoo
What the...mikor ránèztem 102-86 volt....ez olyan Sullivan Brecel fèle leolvadás...
több mint 1 éve
dawyd728 3 837
Ez a Cavs óriási csalódás számomra. Nem csak egy SF választja el őket nagyobb célok elérésében..
több mint 1 éve
dawyd728 3 837
Nem gondoltam volna, hogy ma is megtudjuk verni a Bucksot, szinte hihetetlen.
adamfaragoo
Főleg ahogy alakult. 3 negyed alatt 102 pontot dobott a Bucks, támadásban semmi jele nem volt, h ledobják a vasmacskát.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Nem gondoltam volna, hogy ma is megtudjuk verni a Bucksot, szinte hihetetlen.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A végére majdnem meccs lett belőle, de amikor nagyon kellett volna a Lakersnél mindenki kihagyott mindent, hiába adott esélyt a Grizzlies a zárkózásra. Így azért érthető, hogy 2 percnél már mindenkit lehoz Ham.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Vicces, hogy Brooks eddig is a leggyengébb százalékkal dobó játékos volt a POban, ma is hoz eddig egy 23%ot. De többiek dolgoznak helyette támadásban, védekezése ma is elit.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyedül AD van támadásban a pályán. Reaves, James, Hachimura sehol. Másik oldalon meg Morant és Bane szárnyalnak.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
James úgy kezdte a meccset, mint AD a előzőt. 6 pont egy élidő alatt, 2/9el. Szerencséjükre, most viszont ADnek megy támadásban, ezért vannak még 10 ponton belül. Viszont a védekezés cinkes csapatszinten eddig.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az mondjuk kemény, most hallom, hogy Kawhinak meniszkusz szakadása van. Esély sem volt a visszatérésre az POban, csak titkolták. Ki tudja egészséges lesz-e a kövi szezon kezdetére.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Jelképes, hogy egy Tatum kihagyott triplával lett vége a meccsnek. Young nagyon megérdemelte ezt, az utolsó negyedben egy Jimmy Butlert tolt. 10 pontos távolságban követték sokáig a Celticset, és akkor 2 hatalmas tripla egymás után, úgy hogy a kettő között labdát szerzett és máris meccs lett. Aztán ez a győztes tripla a végén, amikor ha kihagyod akkor ennyi a szezonnak. Ezért a szériáért sok kritikát kapott Young, de ma a legjobb arcát mutatta. Ő és Collins hozták le a meccset. Saddiq Bey nagy csalódás eddig.
Sixo
érdekes volt olvasni a "play by play" dolgokat
és ugye ahogy szokott lenni Brown-n kívül a Cetlics nem csinált sokat
Brown kicsit elfogyott
az atlantában maradt tartalék és sikerült is kihozni

ugye ezért érdemes mindig azt nézni meccs közben is hogy mi az amitől fordulhat az egész
Negritis, a vajda
Brownnak volt egy iszonyat jó 3.5 negyede, és ha jött volna vele Tatum akkor akkorra a meccs már eldőlt volna. Aztán amikor meg nagyon kellett volna és jött a Collins majd utána Trae akkor ő sem tudott kosarat szerezni.
Az utolsó 6 percben: Tatum 2 rádobás 0 pont, 1 eladott labda és egy technikai. Brown ugyanez csak technikai nélkül.
Persze ha a jövőbe tekintesz akkor azt mondhatod, hogy ilyen játékkal is csoda kellett és egy kvázi nem létező tripla Traetől a végén(igazából 2 mert a dupla triplájából is az egyik 4 pontos volt), hogy nyerjen a Hawks, mennyi az esélye, hogy ez az egész utolsó 6 perc megismétlődhet.
Sixo
inkább arra célzok hogy mikor félidőben mész 20al akkor nézd meg hogy mi az ami elromolhat és onnantól fordul a kocka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De akkor sem tetszünk, én most negatív vagyok, a Denver ellen nem minket érzem esélyesnek.
Sixo
Fogadóirodák nem értenek veled egyet.
dawyd728
Gordon milyen védő Duranten?
Bookerre kit tudsz rakni?

az X faktor sztem Murray lesz, ha ő hozza az utóbbi pár meccs formáját akkor továbbmegy a denver
Negritis, a vajda
Duranten nincs olyan, hogy jó védő. Ha egészséges és formában van akkor foghatatlan, tök mindegy ki áll ott.

Szerintem a kulcs Ayton lesz, ha ő embernek nézz majd ki Jokicon és értelmezhető szinten tudja lassítani tamadasban meg párszor farasztani vedekezesben akkor lehet esélye a Sunsnak, hogy a star power felülkerekedjen.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Jelképes, hogy egy Tatum kihagyott triplával lett vége a meccsnek. Young nagyon megérdemelte ezt, az utolsó negyedben egy Jimmy Butlert tolt. 10 pontos távolságban követték sokáig a Celticset, és akkor 2 hatalmas tripla egymás után, úgy hogy a kettő között labdát szerzett és máris meccs lett. Aztán ez a győztes tripla a végén, amikor ha kihagyod akkor ennyi a szezonnak. Ezért a szériáért sok kritikát kapott Young, de ma a legjobb arcát mutatta. Ő és Collins hozták le a meccset. Saddiq Bey nagy csalódás eddig.
Sixo
érdekes volt olvasni a "play by play" dolgokat
és ugye ahogy szokott lenni Brown-n kívül a Cetlics nem csinált sokat
Brown kicsit elfogyott
az atlantában maradt tartalék és sikerült is kihozni

ugye ezért érdemes mindig azt nézni meccs közben is hogy mi az amitől fordulhat az egész
Negritis, a vajda
Brownnak volt egy iszonyat jó 3.5 negyede, és ha jött volna vele Tatum akkor akkorra a meccs már eldőlt volna. Aztán amikor meg nagyon kellett volna és jött a Collins majd utána Trae akkor ő sem tudott kosarat szerezni.
Az utolsó 6 percben: Tatum 2 rádobás 0 pont, 1 eladott labda és egy technikai. Brown ugyanez csak technikai nélkül.
Persze ha a jövőbe tekintesz akkor azt mondhatod, hogy ilyen játékkal is csoda kellett és egy kvázi nem létező tripla Traetől a végén(igazából 2 mert a dupla triplájából is az egyik 4 pontos volt), hogy nyerjen a Hawks, mennyi az esélye, hogy ez az egész utolsó 6 perc megismétlődhet.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
De akkor sem tetszünk, én most negatív vagyok, a Denver ellen nem minket érzem esélyesnek.
Sixo
Fogadóirodák nem értenek veled egyet.
dawyd728
Ilyen a szurkolói pesszimizmus, inkább negatívan állok hozzá, és max csalódok pozitívan. Ez csak egy megérzés, nem vagyok kosár szaki, ha azt mondják akkor igazuk van.

több mint 1 éve
dawyd728 3 837
De akkor sem tetszünk, én most negatív vagyok, a Denver ellen nem minket érzem esélyesnek.
Sixo
Fogadóirodák nem értenek veled egyet.
dawyd728
Gordon milyen védő Duranten?
Bookerre kit tudsz rakni?

az X faktor sztem Murray lesz, ha ő hozza az utóbbi pár meccs formáját akkor továbbmegy a denver
Negritis, a vajda
Nem a legjobb. Neki James, Doncic, Leonard stb való.
Bookerre van a legtöbb emberünk. Brown, Braun, KCP.

Bármi lehet. Mi 7, Suns 6 kb a leggyakoribb.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 469
Vicces alitolag a 6.meccsre mar foglalt az ATL arenaja.janet jackson es luda lep fel😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Jelképes, hogy egy Tatum kihagyott triplával lett vége a meccsnek. Young nagyon megérdemelte ezt, az utolsó negyedben egy Jimmy Butlert tolt. 10 pontos távolságban követték sokáig a Celticset, és akkor 2 hatalmas tripla egymás után, úgy hogy a kettő között labdát szerzett és máris meccs lett. Aztán ez a győztes tripla a végén, amikor ha kihagyod akkor ennyi a szezonnak. Ezért a szériáért sok kritikát kapott Young, de ma a legjobb arcát mutatta. Ő és Collins hozták le a meccset. Saddiq Bey nagy csalódás eddig.
Sixo
érdekes volt olvasni a "play by play" dolgokat
és ugye ahogy szokott lenni Brown-n kívül a Cetlics nem csinált sokat
Brown kicsit elfogyott
az atlantában maradt tartalék és sikerült is kihozni

ugye ezért érdemes mindig azt nézni meccs közben is hogy mi az amitől fordulhat az egész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
De akkor sem tetszünk, én most negatív vagyok, a Denver ellen nem minket érzem esélyesnek.
Sixo
Fogadóirodák nem értenek veled egyet.
dawyd728
Gordon milyen védő Duranten?
Bookerre kit tudsz rakni?

az X faktor sztem Murray lesz, ha ő hozza az utóbbi pár meccs formáját akkor továbbmegy a denver

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dawyd728 3 837
De akkor sem tetszünk, én most negatív vagyok, a Denver ellen nem minket érzem esélyesnek.
Sixo
Fogadóirodák nem értenek veled egyet.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Egyik a 6-ból fordítani fog érzésem szerint 1-3ról.
dawyd728
2 már nem fog, kiváncsi vagyok ma hány zárul le
Negritis, a vajda
Hát a legtöbb esélye a Bucksnak van és azért az nem is lenne akkora meglepetés.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 526 — The Mathematician
Egyik a 6-ból fordítani fog érzésem szerint 1-3ról.
dawyd728
2 már nem fog, kiváncsi vagyok ma hány zárul le

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
3-3 triplát emelt rá a 2 csapat az elmúlt 6 támadásban, Clippersnél mind3 süllyedt, nálunk meg 0.
Sixo
Na azért csak meglett a végén a W.
iktriad
Meg. De azért csak sikerült úgy keverni a kártyákat a mesternek, hogy a 37 éves irányítónk 12 percet játszon az utolsó negyedben. Gratulálok Monty.
zinedine5
Payne mi lett. Ma is csak 3 percre tette be. Még tavaly is annyit volt pályán majdnem mint a kezdők.
Sixo
most tét vissza sérülésből
playmaker90
Ez a 3 perc, akkor is kurva kevés. Nem láttam, remélem nem sérült rá, de, ha nem , akkor ez nevetséges time management. Főleg, hogy Paullal, Bookerrrel és Duranttal a pályán is sikerült 10+-szal elveszteni a végét.