NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 471
sport tv-nél melyik nagyokos a Boston fetisizta?
Celtics-en kívül csak Dallas meccset sikerül adni
🤘gaben🤘
Tudod h nem igy mukodnek a dolgok.kapnak ajanlatot aztan....
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
sport tv-nél melyik nagyokos a Boston fetisizta?
Celtics-en kívül csak Dallas meccset sikerül adni
🤘gaben🤘
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Toronto Raptors–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
sport tv-nél melyik nagyokos a Boston fetisizta?
Celtics-en kívül csak Dallas meccset sikerül adni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
No fene megvertük a 76ers-t idegenben. 😃 Az elmúlt 10 meccsből 7-et megnyertünk. Jó lenne tartani valami hasonló formát.

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Adrian Wojnarowski (@wojespn)
Reporting with @mcten: As expected, the Lakers are guaranteeing the contracts of Austin Reaves and Wenyen Gabriel for the rest of the season.

Reeves szerződése nem volt garantált?!
wtf

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

Zsellértelkes Vrij
Ezt láttam már vagy 20szor, de a megfejtést egyszer sem. Szemből nincs kamera vagy valami ?
Sixo
szerintem nagyjából nyilvánvaló, hogy adott egy pattintott passzt, és pont akkor, amikor Klay lába kitakarta
slowmotion
De a lábaiktól akkor kellett volna látni amikor földhöz ér a labda.
Sixo
van az a pillanat, amikot Klay pont kitakarja Green jobb lábát, akkor megy a passz, de pont úgy, hogy nem lehet látni.
ha megállítod, és a csúszkát húzod jobbra-balra, akkor egy pillanatra bevillan a labda Klay tökénél.
egyik pillanatban a parkettát lehet látni, másiknál valami sötétebb folt kerül oda, a következőben meg már megint csak a parketta van ott.
slowmotion
Így már látok helyet rá, nem is gondoltam, hogy a passz ennyire korán ment, és Klay előtt már ott van a labda.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan

Zsellértelkes Vrij
Ezt láttam már vagy 20szor, de a megfejtést egyszer sem. Szemből nincs kamera vagy valami ?
Sixo
szerintem nagyjából nyilvánvaló, hogy adott egy pattintott passzt, és pont akkor, amikor Klay lába kitakarta
slowmotion
De a lábaiktól akkor kellett volna látni amikor földhöz ér a labda.
Sixo
van az a pillanat, amikot Klay pont kitakarja Green jobb lábát, akkor megy a passz, de pont úgy, hogy nem lehet látni.
ha megállítod, és a csúszkát húzod jobbra-balra, akkor egy pillanatra bevillan a labda Klay tökénél.
egyik pillanatban a parkettát lehet látni, másiknál valami sötétebb folt kerül oda, a következőben meg már megint csak a parketta van ott.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

Zsellértelkes Vrij
Ezt láttam már vagy 20szor, de a megfejtést egyszer sem. Szemből nincs kamera vagy valami ?
Sixo
szerintem nagyjából nyilvánvaló, hogy adott egy pattintott passzt, és pont akkor, amikor Klay lába kitakarta
slowmotion
De a lábaiktól akkor kellett volna látni amikor földhöz ér a labda.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan

Zsellértelkes Vrij
Ezt láttam már vagy 20szor, de a megfejtést egyszer sem. Szemből nincs kamera vagy valami ?
Sixo
szerintem nagyjából nyilvánvaló, hogy adott egy pattintott passzt, és pont akkor, amikor Klay lába kitakarta
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

Zsellértelkes Vrij
Ezt láttam már vagy 20szor, de a megfejtést egyszer sem. Szemből nincs kamera vagy valami ?

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Sokat segítene az mvp díj helyén kezelésében, ha lenne a kosárlabdának is egy aranylabdája. Se a finals mvp, se a regular season mvp nem írja le, h ki a legjobb kosárlabdázó az adott évben. Mert a döntőben nem mindig a legjobb játékos csapata nyer, innentől az csak egy bajnokcsapat legjobbja díj marad, leszámítva 2015-öt. Míg az alapszakasz mvp az kb azt jelenti, ki az a játékos, aki a legtöbb győzelem elérésben játszott szerepet. Win share logika. Ebben azonos mértékben számít, h 29 másik csapat ellen mit produkáltál, illetve mennyi játékpercet töltöttél az adott szezonban a pályán. Számít az is, h a csapat játéka egyedül rád legyen felépítve te csinálj mindent. Ha lejössz a pályáról, lehetőleg a csapatod játéka szakadjon be ezzel is erősítve a nélkülözhetetlenségedet +/- statokban stb.

Teljesen más liga elit támadó és védekező csapatok ellen dominálni a pálya bármelyik oldalán, mint a liga második fele csapatok ellen. Amíg az mvp díj a támadó oldalon legnagyobb hozzáadott értéket keresi, addig no brainer, h Jokic kell kapja. Persze mondható, h elfogult vagyok és hasonló lazy kifogást lehet találni, de a legfontosabb advanced statok, amik főleg a támadó oldalt mérik mindig big honeyt fogják kihozni. Mert mindig min. 75 meccset fog tudni játszani, mert még mindig nem volt aktív all-star játékos csapattársa, még mindig egy katasztrófa nélküle a pályán nyújtott játék és nem mutatkozik meg az az axióma, h annyira vagy jó, amennyire a leggyengébb pontod. Mert hiába vagy a játék összes elemében kimagasló, ha a lateral quicknessben verhető vagy és azt az ellenfeleid megfelelő képesség birtokában ki is tudják használni. Plusz ilyenkor jön elő a voter fatigue és társai. Mert bajnoki cím nélkül miazhogymá Jokic kapja a zsinórban az mvp címeket. Új Jordan lenne ő? Valójában egy top10-es játékos, de nem a legkönnyebben építész a középpontban vele bajnokcsapatot. Innentől érteni vélem mi az ellenszenv az MV3-vel szemben.

Kicsit elkanyarodom az mvp témától, | de Jokic hasonlóan, mint Dirk csak akkor nyerhet bajnoki címet, ha az aktív rotáció minden eleme az ő gyengesége maszkolására és erősségeire való játszásban nem gátolják. Jelenleg se Murray, se Hyland, se Porter az aktív rotációból nem teljesíti ezeket. Illetve a többi átlagos vagy feletti, esetenként elit szintet is megütő védők sem all-defensive team tagok. Mert forward poszton Gordon kb minden korábbi opciónál jobb, beleértve Millsapet is, de OG, JJJ, Draymond, Giannis (csak védő oldali teljesítményre utalva) szintjétől messze van, mellette max csak átlagos védők vannak. Guard posztra Brown, Braun, KCP mennyiségre még jó is lenne, de Smart, Bridges, Holiday, Thybulle vonalat megint nem érik el és secondary ball-handler vagy primary ball-handler kinek hogy tetszik Jokic mellett, még mindig egy gyenge és egy fos védekező guarddal rendelkezik a csapat. |
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Mondjuk ennél erősebb érvet nem hallottam eddig 😛
Toca
Ja ez nem érv, inkább egyéni kívánság 😀 Ugyanaz, mint hogy hiába Jokic az egyértelmű MVP nehogy b2b2b MVP legyen, ha már se Jordannek, se James-nek nem adták oda háromszor egymás után (pedig ugye James-nek ott lett volna egy 5-ös streakje, csak érthetetlen módon inkább Rose kapta). 😀
Jughead
🤣🤣🤣🤣🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Mondjuk ennél erősebb érvet nem hallottam eddig 😛
Toca
Ja ez nem érv, inkább egyéni kívánság 😀 Ugyanaz, mint hogy hiába Jokic az egyértelmű MVP nehogy b2b2b MVP legyen, ha már se Jordannek, se James-nek nem adták oda háromszor egymás után (pedig ugye James-nek ott lett volna egy 5-ös streakje, csak érthetetlen módon inkább Rose kapta). 😀
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Mondjuk ennél erősebb érvet nem hallottam eddig 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
jobban csinálja mint harden csinálta
hatékonyabb is nála

17/18 Harden:
usage: 36.1
ts 61.9
30.4 pont, 8.8 ast, 5.4 reb
ast%45.1

Luka idén
34.3 pont, 8.9-8.8
ts 61.9
usage: 38.4
ast% 48.3

a 18/19es Harden szintjén van KB luka most, az viszont nem lett MVP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 074 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Sejtettem, hogy a szilveszteri különkiadásos 5 literes kannásborból maradt még a hűtőben...

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
Toca
Ez így amúgy hülyeség. Nyilván ha van egy ilyen sztárod köré szervezel mindent, de a MPJ, Gordon, Murray trió nem lenne rossz alapanyag. Nem élcsapat lenne, de simán harcban lenne a play in helyekért

Míg a Dallas egy Dinwidie, Wood duót tud bedobni....
FLZOLI
Gordonra semmit nem lehet építeni
MPJ meg sajnos túl sokat sérült

max Murray akire aszondanám oké, de az se lenne semmire elég
lásd Kings a Fox, Barnes,.. időszakban

-
valamint a Dallasnak jobb az 5-8 közötti állománya mint a denvernek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 074 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
Toca
Ez így amúgy hülyeség. Nyilván ha van egy ilyen sztárod köré szervezel mindent, de a MPJ, Gordon, Murray trió nem lenne rossz alapanyag. Nem élcsapat lenne, de simán harcban lenne a play in helyekért

Míg a Dallas egy Dinwidie, Wood duót tud bedobni....

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t
Negritis, a vajda
Szerintem meg Embiid lesz a fő vetélytárs újfent, remélem idén meg is kapja, mostmár tényleg kijárna neki egy MVP cím.
Jughead
Igen ő a 3. nálam is Embiid meglátjuk ő mennyire tud végig egészséges maradni.
De ha Doncic ilyen formában marad és a Mavs nem lesz nagyon lamradva a Denvertől én nem látom ,hogy adnák Jokicnak.

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t
Negritis, a vajda
Szerintem meg Embiid lesz a fő vetélytárs újfent, remélem idén meg is kapja, mostmár tényleg kijárna neki egy MVP cím.
Jughead
nem ártana ha egészséges maradna és stabil teljesítményt nyújtana egész szezonban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!