Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Azt kell mondani h Doncic és Irving simán lejatsszak ANTet és KATet. Előbbi még nem szupersztár utóbbi meg pontosan ezért nem lesz már az.
Ráadásul Kidd is jobban teljesít edzői oldalon. Most is 104-104 5 perccel a vége előtt és falnak megy az offense ami egész regularban gond volt hogy a negyedik negyedben eltűnt. Most is ha jól emlékszem ilyen támadások voltak ezután:
Reid kihagyott hármas idő keres után, Reid büntető, Conley pull up hármas emberről, ANT kihagyott Layup, KAT kihagyott step back hármas miután már hetet kihagyott a meccsen, Conley layup blokkolva.
(2nd chanceket nem írtam bele).

Ez így nem megy. Vhogy ANTnek át kell venni a staféta botot és ha kettozik akkor vki üres lesz. Ha nincs üres hármas akkor palánk alá betenni és jó a két pont. Mavs is csinálta ezt rengetegszer.

ANT részéről oké ez egy tanulási folyamat, neki van ideje de a keretnek nem igazán. Egyre jobban érik az a bizonyos KAT csere csak kire meg hogyan …
csebi
vajon bedobják végre valami cserébe KAT-et? Mikal Bridgest eltudnám képzelni Ant és Gobert mellé
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
ANT-nal nagy kerdes hogy mennyire tud majd kettesbol szervezove fejlodni. A tier 1-hez az kell. Top High school qb prospect volt kicsit athozhatna belole a parkettara is😀 Basketball IQ-ban lehet a legnehezebben fejlodni, en remelem hogy megtudja ezt ugrani es nem csak egy scorer marad.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Csóri Gobertet azért sajnálom. A covidos baromságát leszámítva nem egy feltűnő jelenség és megvan a haszna a pályán is, de épp az újabb dpoya évében azért most nagyon égett, az idióta Green meg Shaq meg fűti a narratíyvát rendsen, kapja a savat holott Edwards se csinál kiemelkedőt 5 meccse, KAT meg nálam nem is volt soha az a kategória, hogy a hátára vegyen egy frachiset!
VanillaSky
Hát meg ugye a főcsoportdöntőben is +2.5 vele a pályán a Twolves és -26.4 nélküle.

(A különbség oka, hogy a D# teljesen meghal nélküle).
Jughead
mondjuk nem is a védekezésük miatt kaptak ki
a támadásban meg tudjuk hogy mennyire limitált

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Csóri Gobertet azért sajnálom. A covidos baromságát leszámítva nem egy feltűnő jelenség és megvan a haszna a pályán is, de épp az újabb dpoya évében azért most nagyon égett, az idióta Green meg Shaq meg fűti a narratíyvát rendsen, kapja a savat holott Edwards se csinál kiemelkedőt 5 meccse, KAT meg nálam nem is volt soha az a kategória, hogy a hátára vegyen egy frachiset!
VanillaSky
Hát meg ugye a főcsoportdöntőben is +2.5 vele a pályán a Twolves és -26.4 nélküle.

(A különbség oka, hogy a D# teljesen meghal nélküle).
több mint 2 éve
VanillaSky 1 696
Csóri Gobertet azért sajnálom. A covidos baromságát leszámítva nem egy feltűnő jelenség és megvan a haszna a pályán is, de épp az újabb dpoya évében azért most nagyon égett, az idióta Green meg Shaq meg fűti a narratívát rendsen, kapja a savat holott Edwards se csinál kiemelkedőt 5 meccse, KAT meg nálam nem is volt soha az a kategória, hogy a hátára vegyen egy franchiseot!

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Brutalis amit a Dallas vedo oldalon csinal, erzesre nehany ures sarok triplan kivul minden dobas contested es a kemenyebb fajtabol. Arrol nem beszelve hogy Doncic/Irving milyen hatekonysaggal dobalja be a contested dobasait a masik oldalon.
JéBé
igen, egyszeruen nem tudja a wolves feltorni ezt, raadasul KAT-nek papiron hiaba van mismatche, egyszeruen nem tud ezzel elni. nagyon durvan behorpadt ebben a szeriaban. amugy ez mar edzoi stabe is sztem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Brutalis amit a Dallas vedo oldalon csinal, erzesre nehany ures sarok triplan kivul minden dobas contested es a kemenyebb fajtabol. Arrol nem beszelve hogy Doncic/Irving milyen hatekonysaggal dobalja be a contested dobasait a masik oldalon.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 580 — …not me…Im in my prime!
Nem megbántva a másik két csapat szurkolóit most már azt mondom legyen mind a két párharc 4-0 és a döntő előtt mindenki pihenjen rá és épüljön fel, hogy legyen egy baszó 7 meccs a döntőben.
KeyG
Livelyról tud valaki valamit?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Nem megbántva a másik két csapat szurkolóit most már azt mondom legyen mind a két párharc 4-0 és a döntő előtt mindenki pihenjen rá és épüljön fel, hogy legyen egy baszó 7 meccs a döntőben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Azt kell mondani h Doncic és Irving simán lejatsszak ANTet és KATet. Előbbi még nem szupersztár utóbbi meg pontosan ezért nem lesz már az.
Ráadásul Kidd is jobban teljesít edzői oldalon. Most is 104-104 5 perccel a vége előtt és falnak megy az offense ami egész regularban gond volt hogy a negyedik negyedben eltűnt. Most is ha jól emlékszem ilyen támadások voltak ezután:
Reid kihagyott hármas idő keres után, Reid büntető, Conley pull up hármas emberről, ANT kihagyott Layup, KAT kihagyott step back hármas miután már hetet kihagyott a meccsen, Conley layup blokkolva.
(2nd chanceket nem írtam bele).

Ez így nem megy. Vhogy ANTnek át kell venni a staféta botot és ha kettozik akkor vki üres lesz. Ha nincs üres hármas akkor palánk alá betenni és jó a két pont. Mavs is csinálta ezt rengetegszer.

ANT részéről oké ez egy tanulási folyamat, neki van ideje de a keretnek nem igazán. Egyre jobban érik az a bizonyos KAT csere csak kire meg hogyan …

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Érik nyugaton is a söprés.
iktriad
Nagyon nehéz erre a meccsre mit mondani

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érik nyugaton is a söprés.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Nofene, Anthony Edwardsnak hála feléled a T'Wolves?

Ja és kint van Myles Garrett, Mahomes és Kelce is a meccsen.
iktriad
Hollywood Brown is ő ül Kelce mellett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Nofene, Anthony Edwardsnak hála feléled a T'Wolves?

Ja és kint van Myles Garrett, Mahomes és Kelce is a meccsen.
iktriad
Hihetetlen h egy ilyen mavsnek fújt negyedet meg tudott nyerni a wolves. De ez a rengeteg könnyen befujt falt majd a végén még visszaköszön

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nofene, Anthony Edwardsnak hála feléled a T'Wolves?

Ja és kint van Myles Garrett, Mahomes és Kelce is a meccsen.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
What? 😀
Toca
Lásd tavaly Heat, ha Haliburton visszatér, ez még tovább tarthat.
Bruschi85
Láttam.
Toronymagas esélyesek voltatok amit elchockerkedtetek emiatt lett 0-3. Spolstra magic.
Itt most szinten toronymagas esélyesek vagytok csak 3-0 oda. Úgy hogy a legjobb játékosuk sérült.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
What? 😀
Toca
Lásd tavaly Heat, ha Haliburton visszatér, ez még tovább tarthat.
Bruschi85
Nem ugyanaz mikor az underdog megy 3-0-val, meg mikor a toronymagas esélyes.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
What? 😀
Toca
Lásd tavaly Heat, ha Haliburton visszatér, ez még tovább tarthat.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
Jrue a legjobb döntés bármi is legyen ennek a szezonnak a vége, a Bucks már ott elbaszta a szezont, hogy Giannis GM tevékenysége miatt feladták őt és a védekezését. Én Middletont cseréltem volna SG-re vagy C-re.
KeyG
Jrue a Bucksban egyértelműen harmadik opció volt. És a tavalyi PO-ban konszenzus volt, hogy nem tudta megugrani azt a lécet ami ehhez a szerephez kell. Védekezésben és támadásban is gyengébb volt.
Celticsben nem kell harmadik opciónak lennie még akkor sem ha KP nem játszik, bőven elég ha kvázi maradt a 10 pont körüli átlagon és inkább védekezésben égeti az energiájának nagy részét. Szóval ez hatalmas változás tavalyhoz képest.
Persze vele kapcsolatban is voltak olyan hangok, hogy nem biztos van értelme már komoly szinten számítani rá (=bajnok esélyes csapat fix kezdője, ezért a pénzért), de jó látni hogy rácáfolt ezekre a véleményekre.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Szegény ANT nagyon behorpadt




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
What? 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
Jrue a legjobb döntés bármi is legyen ennek a szezonnak a vége, a Bucks már ott elbaszta a szezont, hogy Giannis GM tevékenysége miatt feladták őt és a védekezését. Én Middletont cseréltem volna SG-re vagy C-re.
KeyG
akkor meg a wingen van lyukuk
és middleton a végére összekapta magát
valamint sztem érte nem lehetett volna Lillardot behúzni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.
Bruschi85
Jrue a legjobb döntés bármi is legyen ennek a szezonnak a vége, a Bucks már ott elbaszta a szezont, hogy Giannis GM tevékenysége miatt feladták őt és a védekezését. Én Middletont cseréltem volna SG-re vagy C-re.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jrueról méltatlanul kevés szó esik, pedig betegen vállalta, kulcs védekezést mutatott be, már nem először ebben a szériában.
Big Al pedig borzasztóan alulértékelt játékos nemcsak Celticsben.
Tatum is végre megérkezett a párharcba, de még közel sincs vége, Porzi visszatérhetne lassacskán.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 695
Nincs festék védekezés, mondjuk klasszikus centerünk se nagyon maradt, szóval nem csoda.
Szóval azért van az a sérülés, ami nekünk is nagyon be tud tenni.
Kampman
Horford jobban jàtszott, mint KP eddig.