NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
dawyd728
Bőven 60% felett fejez be a gyűrűnél a rookie éve óta, meccsenként 7 kísérlet mellett, de valóban Parker talán jobb lenne, illetve ha így halad, akkor majd Morant.
Jughead
csak annak nagy része zsák és fastbreak
Parker helyett pedig Youngot hoznám, ő még tovább fejlesztette a pincért
Negritis, a vajda
És a zsákolás, illetve fastbreak befejezése az nem finishing kategória? Dehogynem és cserébe a leghatékonyabb módja ennek. Csak olyan szintű atletikusság kell hozzá, mint pl. Westbrooké
Jughead
Ergo a befejezése az atletikussága miatt átlagon felüli. Atletikusságon kívüli skill, amitől valaki jó finishingben, abban egyáltalán nem kiemelkedő. 1 kiemelkedő képessége van volt Westbrooknak, az atletikussága. Ha egy ilyen ábrát csinálsz és külön van finishing és athleticism, akkor nem rakod Westbrookot mind a két helyre.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
dawyd728
Bőven 60% felett fejez be a gyűrűnél a rookie éve óta, meccsenként 7 kísérlet mellett, de valóban Parker talán jobb lenne, illetve ha így halad, akkor majd Morant.
Jughead
csak annak nagy része zsák és fastbreak
Parker helyett pedig Youngot hoznám, ő még tovább fejlesztette a pincért
Negritis, a vajda
És a zsákolás, illetve fastbreak befejezése az nem finishing kategória? Dehogynem és cserébe a leghatékonyabb módja ennek. Csak olyan szintű atletikusság kell hozzá, mint pl. Westbrooké
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
dawyd728
Bőven 60% felett fejez be a gyűrűnél a rookie éve óta, meccsenként 7 kísérlet mellett, de valóban Parker talán jobb lenne, illetve ha így halad, akkor majd Morant.
Jughead
csak annak nagy része zsák és fastbreak
Parker helyett pedig Youngot hoznám, ő még tovább fejlesztette a pincért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
dawyd728
Bőven 60% felett fejez be a gyűrűnél a rookie éve óta, meccsenként 7 kísérlet mellett, de valóban Parker talán jobb lenne, illetve ha így halad, akkor majd Morant.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
dawyd728
Parker - prime Rose - Iverson nálam így hirtelen.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Finishing és Westbrook? Ha nem zsák szerintem borzalmas palánk körüli befejező. Akkor már Tony Parker.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha össze akarnánk rakni az All-Time PG-t


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands

empty taxi
Valahogy nincs előttem, hogy Luka teste is 20 évig bírná a terhelést.

Meg azért 1-2 bajnoki cím majd nem ártana hogy az all-time listák elején szóba jöjjön a neve. Sajnos most ahogy kinéz ez nem Dallasban lesz...
FLZOLI
Nyilván nem árt, de James is 28 vagy 29 évesen lett először bajnok. Lukanak addig meg jön 5 év és a primja.

Én Lukabol jobban kinezem hogy meg van benne 15 év mint Jamesben. Mondjuk ahhoz oda is kene figyelni , inkább a fegyelem ami egyelőre úgy tűnik hiányozhat ehhez, de hát fiatal még.
Toca
Én mindig megdöbbenek rajta, hogy Doncic ilyen kis pufimufiként hoz ilyen játékot.

Mintha nem is egy NBA élsportoló atlétától lenne szó. Komolyan mondom felvennék egy Mavs mezt én se tűnnék ennél kezsölebbnek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958

empty taxi
Brutális mekkora freak volt James. 😮
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan

empty taxi
Valahogy nincs előttem, hogy Luka teste is 20 évig bírná a terhelést.

Meg azért 1-2 bajnoki cím majd nem ártana hogy az all-time listák elején szóba jöjjön a neve. Sajnos most ahogy kinéz ez nem Dallasban lesz...
FLZOLI
Nyilván nem árt, de James is 28 vagy 29 évesen lett először bajnok. Lukanak addig meg jön 5 év és a primja.

Én Lukabol jobban kinezem hogy meg van benne 15 év mint Jamesben. Mondjuk ahhoz oda is kene figyelni , inkább a fegyelem ami egyelőre úgy tűnik hiányozhat ehhez, de hát fiatal még.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician

empty taxi
Valahogy nincs előttem, hogy Luka teste is 20 évig bírná a terhelést.

Meg azért 1-2 bajnoki cím majd nem ártana hogy az all-time listák elején szóba jöjjön a neve. Sajnos most ahogy kinéz ez nem Dallasban lesz...
FLZOLI
abból a clevelandből kinézted?
jamesre is azt mondták anno hogy nem fogja 10 évig se bírni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 074 — farkas.l.zoltan@gmail.com

empty taxi
Valahogy nincs előttem, hogy Luka teste is 20 évig bírná a terhelést.

Meg azért 1-2 bajnoki cím majd nem ártana hogy az all-time listák elején szóba jöjjön a neve. Sajnos most ahogy kinéz ez nem Dallasban lesz...

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Butler blockja Bookeren az elég kemény lett.

Twolvesnál tényleg rengeteg a kérdés, de meg kell nézni a tavaly Celticset kellett idő még összecsiszolódnak. Finch személyében van hozzá megfelelő edzőjük hozzá.

KAT és Ant se lubickol, de végre kiderül majd, hogy valójában lehet majd építeni rájuk vagy mondjuk a tavalyi volt a plafonuk?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
igazából a védekezésnél kéne kezdteni sztem és ott ami gyorsan látszik hogy probléma az sztem 2 dolog:
1. turnoverből kapott kosarak
2. második esélyből kapott kosarak

a másodikhoz jön hozzá hogy a védőpattanó% is liga alja, így hiába van liga 20 def rating a védekezés sokkal szarabbnak tűnik
itt sztem amúgy Russell lóg ki nagyon, ha tippelnem kéne az a gond hogy Gobert és Towns mellett nincs helye hogy bentről Green light legyen ami jól állt neki tavaly így teljesen szétesik a periméter
cserébe 52% TS és 3 eladott labda

valszeg ha a helyére sikerülne szerezni egy 3D-t (khm beasly? 😀) akkor jobban nézne a T-Wolves

hangya se sokkal jobb, de ő a jövő szal nem őt boltolnám el
Negritis, a vajda
Russel azert PG mig Ant meg Beasley SG, tavaly lattuk, hogy Ant ball handler poziban szornyu volt, kb minden tamadasra jutott 2 eladott labdaja 😊 szoval oket nem hasonlitanam ossze. Beasleyt meg lattuk mit tud Minnyben es en nem kerek belole, szornyu volt ...

ami nagyon erdekes es fajo, hogy a Gobert erkezestol varta mki, hogy Russell ujra szarnyal a pickandrollokkal, ehhez kepest ebbol semmit sem latunk. Gobert amugy teszi, amit tenni kell, szedi a pattanokat ezerrel, es a felallt vedekezest osszerantotta, de ahogy irtad sok a TO ebbol meg a konnyu kosar.

amit en latok problemanak: KAT nagyon nem talalja a helyet, es a 4esek konyebben vedekezik le, McDaniels tamadasban nem sokat tesz hozza (nem is kap eleg kosarat sztem a sarokban), Ant sem talalja magat ebben az uj rendszerben, ahol KAT kintebb van a palanktol. picit jobban vigyazni kell a labdara sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
igazából a védekezésnél kéne kezdteni sztem és ott ami gyorsan látszik hogy probléma az sztem 2 dolog:
1. turnoverből kapott kosarak
2. második esélyből kapott kosarak

a másodikhoz jön hozzá hogy a védőpattanó% is liga alja, így hiába van liga 20 def rating a védekezés sokkal szarabbnak tűnik
itt sztem amúgy Russell lóg ki nagyon, ha tippelnem kéne az a gond hogy Gobert és Towns mellett nincs helye hogy bentről Green light legyen ami jól állt neki tavaly így teljesen szétesik a periméter
cserébe 52% TS és 3 eladott labda

valszeg ha a helyére sikerülne szerezni egy 3D-t (khm beasly? 😀) akkor jobban nézne a T-Wolves

hangya se sokkal jobb, de ő a jövő szal nem őt boltolnám el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ez a Minny elég gaz. KAT szenved 4ben, és hat a Russell, Ant duó sem megy igazán, meg a végén itt nem lesz PO
csebi
Kicsit overreaction. Egyértelmű volt hogy Gobert beépítése nem lesz zökkenőmentes.
Mondjuk poén lenne ha a Jazz előzné őket ( nem fogja ).
Toca
A probléma nem tudom h ennyire egyszerű lenne.
Az a gondom h Edwards bezuhant tavalyhoz képest
csebi
Pedig kb mindenkit az ő fejlődése alá kéne rendelni. Gobert nem franchise player, Russell egy statvadasz akit eladnak hamarosan úgyis továbbadnak. KAT már érdekes kérdés, franc tudja a kettejük viszonyát és hierarchiáját
FLZOLI
Hát mondjuk Edwards úgy tűnik mint aki úgy gondolta, hogy na már most ő következő szintre lép és ahogy ez nem történt meg megy a picsogás.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 074 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a Minny elég gaz. KAT szenved 4ben, és hat a Russell, Ant duó sem megy igazán, meg a végén itt nem lesz PO
csebi
Kicsit overreaction. Egyértelmű volt hogy Gobert beépítése nem lesz zökkenőmentes.
Mondjuk poén lenne ha a Jazz előzné őket ( nem fogja ).
Toca
A probléma nem tudom h ennyire egyszerű lenne.
Az a gondom h Edwards bezuhant tavalyhoz képest
csebi
Pedig kb mindenkit az ő fejlődése alá kéne rendelni. Gobert nem franchise player, Russell egy statvadasz akit eladnak hamarosan úgyis továbbadnak. KAT már érdekes kérdés, franc tudja a kettejük viszonyát és hierarchiáját

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Ez a Minny elég gaz. KAT szenved 4ben, és hat a Russell, Ant duó sem megy igazán, meg a végén itt nem lesz PO
csebi
Kicsit overreaction. Egyértelmű volt hogy Gobert beépítése nem lesz zökkenőmentes.
Mondjuk poén lenne ha a Jazz előzné őket ( nem fogja ).
Toca
A probléma nem tudom h ennyire egyszerű lenne.
Az a gondom h Edwards bezuhant tavalyhoz képest

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
a nets védekezése egész pofás volt, úgy néz ki Nash tényleg kókler munkát végzett
Negritis, a vajda
Fél év műlva nézd meg.
🤘gaben🤘
nem egyéni dolgokat láttam hanem rendszernek tűnő védekezést, de nyilván hosszabb távon majd kiderül

hogy a faszba nyertünk amúgy James nélkül? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ez a Minny elég gaz. KAT szenved 4ben, és hat a Russell, Ant duó sem megy igazán, meg a végén itt nem lesz PO
csebi
Kicsit overreaction. Egyértelmű volt hogy Gobert beépítése nem lesz zökkenőmentes.
Mondjuk poén lenne ha a Jazz előzné őket ( nem fogja ).
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
a nets védekezése egész pofás volt, úgy néz ki Nash tényleg kókler munkát végzett
Negritis, a vajda
Fél év műlva nézd meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Ez a Minny elég gaz. KAT szenved 4ben, és hat a Russell, Ant duó sem megy igazán, meg a végén itt nem lesz PO

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
a nets védekezése egész pofás volt, úgy néz ki Nash tényleg kókler munkát végzett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 471
durva.....
25 december.
17-tol masnap reggel 5 ig nem lesz vege a sport tv-s kozvetiteseknek
😀
YoungZeeZee
18-tól kezdődik az első NY-ból a 6 PM az 18 óra.
Kár, hogy lesz 3 NFL meccs aznap, pedig a 25 esti sáv ha jól emlékszem az NBA szokott lenni.
A Celtics mindenképp menni fog. 😊
KeyG
17-tol alleyhoops lesz