NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Akkor megyünk vissza mèg egy meccsre Bostonba (remèljük nem többre) ennyi kár is a Dallasnak.
több mint 2 éve
Borzasztó meccs eddig, támadásban és védekezésben egyaránt.Nagyon könnyelműen játszunk, jó lenne nem elchokerkedni ezt az egészet 3-0-ról.
több mint 2 éve
Luka játékában nagyon sok mindent lehet szeretni, de ezt a részét legalább annyira lehet utálni is.I love you Luka but this is unacceptable in the nba finals.
— 𝐉𝐚𝐤𝐞 (@SixthManJake) June 13, 2024
You can’t foul bait on 2 straight possessions and fall to the floor, then complain to the refs and allow 2 straight easy baskets on the other hand. pic.twitter.com/NxP8hQd8ax

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Ha hasonlót hoz JB a 4. meccsen is akkor ő az MVP. Szèp lenne a bostoni ünneplès de inkább legyen meg minèl hamarabb az a 18. zászló 🙂ugyanígy vagyok vele.
dande2
Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Ha hasonlót hoz JB a 4. meccsen is akkor ő az MVP. Szèp lenne a bostoni ünneplès de inkább legyen meg minèl hamarabb az a 18. zászló 🙂
több mint 2 éve
R.I.P Jerry West! Legenda, Logó!www.sport1tv.hu/sztori/117994/elhunyt-jerry-west-akirol-az-nba-logojat-mintaztak/
Még 1 kell
KP nélkül JB, JT parádé
Botrány fújások ide-oda....


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
És Doncic kipontozódik 4:12-el a vége előtt.
több mint 2 éve
Durva lesz ha összesen a 3 döntő 13 meccsig fog tartani.Szerintem a Mavs nyeri valahogy a következőt, hogy Bostonban legyen vége. De ha söprés lesz, akkor se lepődök meg. Az egyik oldalon nagybetűs CSAPATOT látok, a másikon 2 fantasztikus játékost és kb ennyi.
Toca
több mint 2 éve
Durva lesz ha összesen a 3 döntő 13 meccsig fog tartani.
több mint 2 éve
Tartottam tőle, hogy teljesen szétesünk már rögtön az elején.Porzingis nagyon fog hiányozni.
több mint 2 éve
RIP Jerry West! Egy zseni volt! Legutóbb Kobe tragédiájánál emlékszem rá, hogy mennyire odavolt...most már passzolgathatnak fenn! 🖤💜💛🖤
több mint 2 éve
🟣🟡Basketball Hall of Famer Jerry West has died at the age of 86. pic.twitter.com/hF2xptmySL
— ESPN (@espn) June 12, 2024
Negritis, a vajda
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Basketball Hall of Famer Jerry West has died at the age of 86. pic.twitter.com/hF2xptmySL
— ESPN (@espn) June 12, 2024
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
hát ez nem sokon múlt, de nagyon fontos volt a W. Lehet pesszimista vagyok, de annak ellenére, amit korábban írtam, még nem zárnám le a párharcot, KP sérülése (vagy ha pályára is tud lépni, limitáltsága) nagyban befolyásolhatja még a történéseket. Jó lenne elhozni egy meccset Dallasból valahogy és akkor hazai pályán le lehetne zárni, de félek tőle, hogy a Mavs otthon momentumot foghat.
Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Elképesztő, hogy ez a Celtics hány lábon áll. Brown, Tatum, KP, Holiday, White...valakinek majd csak kijön a lépés, ma Holiday volt az.Lakers szurkolóként is inkább nekik szurkolok (pedig ugye így megelőznek bajnoki címben), mint a hisztis picsa-laposföld kombónak
több mint 2 éve
Ha Dallasban pl Irving nem tud fellèpni Doncic mellè ès a ma èletjeleket mutató PW mellè, akkor valóban kevès esèlyük marad.Tatumot meg lehet szidni hogy nem MVP meg túlhypolt stb stb...de a gólpasszai nèlkül ès jó időben elhelyezett pontjai nèlkül ma se lettünk volna seholse...
több mint 2 éve
Azért várjuk meg milyen egy KP nélküli meccs ebben a párharcban.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Még 2 kell!D# Jrue & White


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Furcsa hogy ennyire nem érdekelte a casual nézőket a döntő első meccse.Game 1 of the Celtics-Mavericks NBA Finals averaged 10.99 million viewers on ABC.
— Front Office Sports (@FOS) June 7, 2024
It's the least-watched opening game of the NBA Finals outside of the COVID seasons (2020 and 2021) since 2007.
(h/t @paulsen_smwpic.twitter.com/L9GmRnilCA

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Érdekes, hogy a Dallasnak majdnem minden párosításban van egy irgalmatlan szar meccse (kivéve Minny ellen), jó, hogy ez ma jött, nagyon fontos volt az első győzelem. Nem akarom elvenni a Celtics érdemeit, szétvédekezték Doncicékat (1 assist Doncicnál, 9 összesen) sikerült élesíteni Mazzullának is a társaságot, de a Mavs nem fog még egyszer ilyen szarul játszani.Ha 2-0 két meccs után, akkor még semmi nem dőlt el. Az csak papírforma, értd a magasabb kiemelt csapat megvédte a hazai pályáját.
Szvsz most jön majd az a meccs, ami eldönti a döntőt. Ha a következőt behúzza a Celtics, akkor nagyon nehéz azt látni, hogy Dallasból nem hoznak el egyet és akkor hazai pályán le lehet zárni a párharcot. Ha egálban mennek Dallasba, akkor lesz egy szoros Finals, legalább 6 meccses.
Porzi nagyon élesen tért vissza, csak így tovább.
Antonius
Minden 7 meccses párharcban az egyik legfontosabb meccs a harmadik. Kvázi itt dőlhet el a párharc, lehet egy komoly forduló pont. Ha 2-0val mennek neki, akkor azért mert 3-0ról még senki nem fordított, ha xel mennek neki akkor meg lehet fordítani a párharcot és komolyan magukhoz ragadni a momentumot.
Ilyen szempontból a második meccs teljesen irreleváns. (oké ha jönne még egy nagy zakó az tényleg csúnya lenne) Ha Celtics bukja, arra már volt példa és akkor idegenben javítottak, Mavs meg takarózhat azzal, hogy semmi nem történt, majd otthon kiegyenlítenek.
Második meccsre szerintem az lesz a kérdés, hogy Doncic mellé valaki fel tud e lépni, mert ma bántóan egyedül volt. Besülhet a celtics triplája és akkor egy extra Doncic is elég lehet, de ez megint vak szerencsében való bízás.
Úgy érzem, hogy ha Irving nem hozz 20-25 pontos meccset, akkor kvázi esélytelenek vagy átlag felettin kell triplázni csapatszinten

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Porzingis ha egészséges marad, én is max egy 5 meccses kozmetikázást látok ebben. Aztán ne legyen igazam.de a Mavs nem fog még egyszer ilyen szarul játszani.Én is azt hittem az első conf meccs után h a Minny tud jobban játszani annál, aztán mégsem.
Antonius
Itt sokat számít a párosítás. Mi aranybánya voltunk nektek, a celticsnek meg sztem ti. Sima döntő is lehet ebből, mondjuk 5 meccs.
csebi
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
de a Mavs nem fog még egyszer ilyen szarul játszani.Én is azt hittem az első conf meccs után h a Minny tud jobban játszani annál, aztán mégsem.
Antonius
Itt sokat számít a párosítás. Mi aranybánya voltunk nektek, a celticsnek meg sztem ti. Sima döntő is lehet ebből, mondjuk 5 meccs.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Érdekes, hogy a Dallasnak majdnem minden párosításban van egy irgalmatlan szar meccse (kivéve Minny ellen), jó, hogy ez ma jött, nagyon fontos volt az első győzelem. Nem akarom elvenni a Celtics érdemeit, szétvédekezték Doncicékat (1 assist Doncicnál, 9 összesen) sikerült élesíteni Mazzullának is a társaságot, de a Mavs nem fog még egyszer ilyen szarul játszani.Szvsz most jön majd az a meccs, ami eldönti a döntőt. Ha a következőt behúzza a Celtics, akkor nagyon nehéz azt látni, hogy Dallasból nem hoznak el egyet és akkor hazai pályán le lehet zárni a párharcot. Ha egálban mennek Dallasba, akkor lesz egy szoros Finals, legalább 6 meccses.
Porzi nagyon élesen tért vissza, csak így tovább.
Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Hát ez elég hitvány volt színvonalra és eredményre is. KP döntő faktor lehet ha kibírja egészségesen, egyszerűen vele sokkal jobb csapat a Celtics mint a Mavs.Tatum nem lesz MVP, és ezzel be is árazza a saját legacy építését mint legjobb amerikai kosaras...