NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hihetetlen bazdmeg, és lehet Joe Harrist is megkapják.

több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471


Na ezen viszont nincs mit vitatni, Mahomes szerintem ezt nèzegette mikor a no look paszt kitalálta 😛 🤪
dande2
Magic mixtape is elerheto a nba.com-on
O is olyanokat adogatott huuuu.
Ok ketten egy eraban..megmentettek az nba-t
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471
Jok ezek a lebron memek
 twitter.com/NBAMemes/status/1543123921943142400?t=lFKgIjOgymwytV8Lyq8kNQ&s=19
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....


Na ezen viszont nincs mit vitatni, Mahomes szerintem ezt nèzegette mikor a no look paszt kitalálta 😛 🤪
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 605 — Lucas Scott
Abban egyetértek, hogy Gobert sok helyzetben nagyon jó védő. Csak azt ne felejtsük el, hogy Townsszal máshogy kell vedekeznie, és Gobert a DPOY címek ellenére ki lett ismerve PO szinten. A fő kérdés számomra továbbra is az, hogy:
1. Ha Towns nem megy ki, hogy védkeznek üres triplák sorozata ellen?
2. Ha kimegy, hogy bírják el, hogy mindenki lefutja? Gobertet második negyedre kifaltolja egy Golden State.

Note: Townsot nem cserélhetik.
Cruyffista
Ez a baj,hogy jó ötlet ez a két magasos taktika,csak a Dallasnak,Golden-Statenek,Memphisnek van kapásból olyan small-ball ötöse ahol nem lehet fentartani a pályán KAT-et és Gobertet egyszerre,márha bármelyiket.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ez azért nem így van. Memphis ellen tutira fenn kell hagyni Gobertet, nézd meg a szériát épp azért kapott ki a minny mert utolsó negyedben a grizzlies minden lepattanot leszedett.
Most nem tudom h néz ki a Dallas small ballja, de ajánlom figyelmetekbe Woj mai Athletic cikket hosszan leírja h mi az elgondolás a csere mögött. Amúgy a front office állítólag nagyon orult h megszületett a csere

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Abban egyetértek, hogy Gobert sok helyzetben nagyon jó védő. Csak azt ne felejtsük el, hogy Townsszal máshogy kell vedekeznie, és Gobert a DPOY címek ellenére ki lett ismerve PO szinten. A fő kérdés számomra továbbra is az, hogy:
1. Ha Towns nem megy ki, hogy védkeznek üres triplák sorozata ellen?
2. Ha kimegy, hogy bírják el, hogy mindenki lefutja? Gobertet második negyedre kifaltolja egy Golden State.

Note: Townsot nem cserélhetik.
Cruyffista
Ez a baj,hogy jó ötlet ez a két magasos taktika,csak a Dallasnak,Golden-Statenek,Memphisnek van kapásból olyan small-ball ötöse ahol nem lehet fentartani a pályán KAT-et és Gobertet egyszerre,márha bármelyiket.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Abban egyetértek, hogy Gobert sok helyzetben nagyon jó védő. Csak azt ne felejtsük el, hogy Townsszal máshogy kell vedekeznie, és Gobert a DPOY címek ellenére ki lett ismerve PO szinten. A fő kérdés számomra továbbra is az, hogy:
1. Ha Towns nem megy ki, hogy védkeznek üres triplák sorozata ellen?
2. Ha kimegy, hogy bírják el, hogy mindenki lefutja? Gobertet második negyedre kifaltolja egy Golden State.

Note: Townsot nem cserélhetik.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát meg voltak ilyen statisztikák, hogy Mitchell gyakorlatilag nem passzolt Gobertnek.
Szerintem Gobert nélkül szar lesz a Jazz, és ha használják, Gobert sokkal többre lesz képes.
Ettől függetlenül kérdőjeles a Gobert + KAT fit.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gobert nem csak akkor volt rossz a PO-ban amikor kihozták a gyűrű alól, hanem akkor is amikor ott volt, mert mögé kerülnek Brunson szintű guardok is könnyű pontokért. A Gobert - KAT védelem legfeljebb alapszakaszban fog működni, tegyük fel Irvinget megszerzi a Lakers, őt hogyan fogják levédekezni? Jokic Murray pick and rollt? Curry-ék ellen hogy oldják meg, hogy ne legyen valaki teljesen üresen hármasra? Necc ez. KAT lassú lépésű magas, nincs első lépése se, és utána sincs sebessége. Bármilyen guard le tudja futni egy sima befele dribble-lel, talán még Doncic meg CP3 is.
Cruyffista
Egy valamit azért ne vegyünk el Goberttől:
még mindig ő a liga legjobb P&R védője!

amikor Mitchellt már temetni kell a szezonban is egy screennél, Gobert képes volt 2v1ben is blokkokat bemutatni, és olyan biztos védekezést, hogy a Jazz volt az utóbbi években a liga egyik legjobb Def csapata! Ez mind Gobert érdeme, mert ott verték meg a Jazz guardokat a high P&R-ben és driveokban ahol csak akarták, még ha végig zónáztatták az egész csapatot minden meccsen
ez egy elég jó videó:  www.youtube.com/watch?v=VbGnvk23odA

Mostanában, főleg Currytől és Doncictól láttam, hogy Gobert miatt be sem vitték a labdát drivera, mégha 2v1-et tudtak játszani sem, hanem csak feltolták a screen-t és kihúzták Gobertet a palánk alól, majd megpróbáltak róla egy 3-mast dobni, egy Curry szintű dobónak ez be is fog jönni, de meglepően kevesen tudják ezt megcsinálni

Minnesota: Dlo is pocsék védő, de nem annyira mint Mitchell, és a forward posztokon a Wolvesnak egészen jó emberei vannak: Slomo, McDaniels, Ant és Okogie is egészen jó védők, nem tartok tőle, hogy egy kiscsatár szétszedi a várható zónát (KAT miatt); ami érdekes nekem, hogy elvesztették a legjobb guard védőjük Beverly szeméjében, aki egész jó volt a playoffban is, amíg el nem fáradt 😊.
ez egy olyan kérdés, amit szerintem meg kellene oldaniuk, pl. behozni egy Chris Dunnt és akkor nem olyan fájdalmas egy Curry sem

A másik kérdés KAT 4-esben..., de szerintem nem a védekezésben, mert minden csapatban van egy Pj Tucker, aki pont az egyik forward poszton becampel a sarokba és kész, na erre tökéletes lesz KAT...
hanem támadásban, hogy fog poziciót fogni ha Gobert adja a screeneket... és nem ő

ettől még a trade rossz, kb. 3 első lett volna reális..+Kessler esetleg Wendell Moore is és úgy hogy metudják tartani Beverly-t (aki elviselhetetlen... de nagyon kellene guard pozira)

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Pickek: a 2029-es top5 védett, többi védetlen, tehát ha 2 év múlva gyűrű nélkül szetesik a Wolves szopacs, és ugye van egy swap is, szóval a 25-26-27 években ha rossz lesz a Minny az ÖSSZES pickjük a Utahé.

Gobert nem csak akkor volt rossz a PO-ban amikor kihozták a gyűrű alól, hanem akkor is amikor ott volt, mert mögé kerülnek Brunson szintű guardok is könnyű pontokért. A Gobert - KAT védelem legfeljebb alapszakaszban fog működni, tegyük fel Irvinget megszerzi a Lakers, őt hogyan fogják levédekezni? Jokic Murray pick and rollt? Curry-ék ellen hogy oldják meg, hogy ne legyen valaki teljesen üresen hármasra? Necc ez. KAT lassú lépésű magas, nincs első lépése se, és utána sincs sebessége. Bármilyen guard le tudja futni egy sima befele dribble-lel, talán még Doncic meg CP3 is.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Hogy nincs a Tomberwolvesnak ptsdje azokból az időkből amikor Garnettes években nem volt 5 évig pickjük és az a csapat 5x jobb volt és az se ért el semmit.
Védekezésben évek óta szarok,majd Gobert épít belőle várat😃

Én Pet Bevet sajnálom amúgy egyedül.
Chef a'la Laci pecsenyés
Najo, de Garnett atlagol 22 pontokat is, nem egyoldalu jatekos volt. Gobert tamadasban max takarit neked a festekben, de labdat nem adhatsz neki. Teljesen egysiku jatekos, egy elit vedo es ennyi. Nem nezem le, mert oriasi melot vegez egyebkent a palank alatt, szimplan a mai NBA-ben ez azert keves.

Szoval en sem ertem tovabbra sem ezt a cseret, KAT miatt sem, meg amiatt sem, hogy ennyit odatolt ellenertekkent. Feltetelezem, hogy Townst betoljak amugy negyesbe, de hat amugy annak sem vagyok fanja, hogy egy erocsatar es egy center ennyit elvigyen a capbol. Es a baj az, hogy Gobert-rel meg mindig nem kaptak offensive weapont, szoval a tamadasban ugyanugy nem lett eggyel tobb opcio arra, hogyha itt a sztaroknak epp nem menne, akkor majd talan harmadikkent elolep. Hat Gobert biztos nem fog.
Stez
De pont ezért írtam,hogy akkor egy Top5 játékos legjobb éveit rontották el és nem jutottak vele semerre. Most van egy Top5 centerük akinek alapvetően vannak hatalmas red flagek a játékában,hoznak mellé egy top5 centert aki meg támadni nem tud.

Biztos hogy jobbak lesznek,mert Gobert a Utahban is elit védelmet varázsolt egyedül,de mondjuk Conference Finals esélyesek akkor lesznek vagy lehetnek ha Edwards MIP lesz, KAT hoz egy fokkal jobb védekezést,MVP szavazásban Top5,nem chokerkedik playoffban és Gobert pályán tartható.
Szerintem ez nem fog összejönni.
Chef a'la Laci pecsenyés
Ha jobbak lesznek akkor conf final esélyesek. Ha minden teljesül amit írsz akkor kb 81-1-el zárnak 😀

Az ár sok, de levonták a következtetést a playoff vereségükből. KAT nem tartható palánk alatt ha meg ő nincs ott kell valaki ami pattanózik ( ebben szarra vertek őket a Grizzles).
Emellett Gobert mellett jelentősen javul majd a védekezés ebben mindenki biztos lehet. Az, hogy a Jazzben nem volt pályán tartható a playoffban, nem csak neki köszönhető, megfelelő rendszerben jó lehet, ráadásul nem a liga utolsó védő lesz periméteren. ( mondjuk nem tudom Twolves kisemberei, hogyan védekeznek, de Jazz embereinél rosszabbak nehezen lehetnek.)

Az ár irreálisan sok ebben egyetértünk, de én még nem temetném a tradet. Ha Goberttel összejön egy bajnoki cím 3 éven belül egyértelműen megérte.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 605 — Lucas Scott
Hogy nincs a Tomberwolvesnak ptsdje azokból az időkből amikor Garnettes években nem volt 5 évig pickjük és az a csapat 5x jobb volt és az se ért el semmit.
Védekezésben évek óta szarok,majd Gobert épít belőle várat😃

Én Pet Bevet sajnálom amúgy egyedül.
Chef a'la Laci pecsenyés
Najo, de Garnett atlagol 22 pontokat is, nem egyoldalu jatekos volt. Gobert tamadasban max takarit neked a festekben, de labdat nem adhatsz neki. Teljesen egysiku jatekos, egy elit vedo es ennyi. Nem nezem le, mert oriasi melot vegez egyebkent a palank alatt, szimplan a mai NBA-ben ez azert keves.

Szoval en sem ertem tovabbra sem ezt a cseret, KAT miatt sem, meg amiatt sem, hogy ennyit odatolt ellenertekkent. Feltetelezem, hogy Townst betoljak amugy negyesbe, de hat amugy annak sem vagyok fanja, hogy egy erocsatar es egy center ennyit elvigyen a capbol. Es a baj az, hogy Gobert-rel meg mindig nem kaptak offensive weapont, szoval a tamadasban ugyanugy nem lett eggyel tobb opcio arra, hogyha itt a sztaroknak epp nem menne, akkor majd talan harmadikkent elolep. Hat Gobert biztos nem fog.
Stez
Még emesztem a cserét amúgy d e így hirtelen:
Ha kezdot nézzük akkor offensere van Russell, Edwards és KAT. Tényleg olyan nagy probléma h jött egy ember aki nem igényli a labdát offense oldalon? Fenti három jatekosnak négy labda sem lenne elég amúgy.

Beverleyt nagyon sajnálom, hiányozni fog nagyon, az első korosoket meg át kell nezni hogy vannak pontosan. De az Anderson igazolással ez eléggé all in nálunk. Ha a KAT-Gobert páros működik akkor minimum konferencia döntő az elvárás szóval in Finch we trust h megtalálja a megfelelő taktikát nekik.
De azért emesztenem kell ezt a cserét.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Hogy nincs a Tomberwolvesnak ptsdje azokból az időkből amikor Garnettes években nem volt 5 évig pickjük és az a csapat 5x jobb volt és az se ért el semmit.
Védekezésben évek óta szarok,majd Gobert épít belőle várat😃

Én Pet Bevet sajnálom amúgy egyedül.
Chef a'la Laci pecsenyés
Najo, de Garnett atlagol 22 pontokat is, nem egyoldalu jatekos volt. Gobert tamadasban max takarit neked a festekben, de labdat nem adhatsz neki. Teljesen egysiku jatekos, egy elit vedo es ennyi. Nem nezem le, mert oriasi melot vegez egyebkent a palank alatt, szimplan a mai NBA-ben ez azert keves.

Szoval en sem ertem tovabbra sem ezt a cseret, KAT miatt sem, meg amiatt sem, hogy ennyit odatolt ellenertekkent. Feltetelezem, hogy Townst betoljak amugy negyesbe, de hat amugy annak sem vagyok fanja, hogy egy erocsatar es egy center ennyit elvigyen a capbol. Es a baj az, hogy Gobert-rel meg mindig nem kaptak offensive weapont, szoval a tamadasban ugyanugy nem lett eggyel tobb opcio arra, hogyha itt a sztaroknak epp nem menne, akkor majd talan harmadikkent elolep. Hat Gobert biztos nem fog.
Stez
De pont ezért írtam,hogy akkor egy Top5 játékos legjobb éveit rontották el és nem jutottak vele semerre. Most van egy Top5 centerük akinek alapvetően vannak hatalmas red flagek a játékában,hoznak mellé egy top5 centert aki meg támadni nem tud.

Biztos hogy jobbak lesznek,mert Gobert a Utahban is elit védelmet varázsolt egyedül,de mondjuk Conference Finals esélyesek akkor lesznek vagy lehetnek ha Edwards MIP lesz, KAT hoz egy fokkal jobb védekezést,MVP szavazásban Top5,nem chokerkedik playoffban és Gobert pályán tartható.
Szerintem ez nem fog összejönni.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy nincs a Tomberwolvesnak ptsdje azokból az időkből amikor Garnettes években nem volt 5 évig pickjük és az a csapat 5x jobb volt és az se ért el semmit.
Védekezésben évek óta szarok,majd Gobert épít belőle várat😃

Én Pet Bevet sajnálom amúgy egyedül.
Chef a'la Laci pecsenyés
Najo, de Garnett atlagol 22 pontokat is, nem egyoldalu jatekos volt. Gobert tamadasban max takarit neked a festekben, de labdat nem adhatsz neki. Teljesen egysiku jatekos, egy elit vedo es ennyi. Nem nezem le, mert oriasi melot vegez egyebkent a palank alatt, szimplan a mai NBA-ben ez azert keves.

Szoval en sem ertem tovabbra sem ezt a cseret, KAT miatt sem, meg amiatt sem, hogy ennyit odatolt ellenertekkent. Feltetelezem, hogy Townst betoljak amugy negyesbe, de hat amugy annak sem vagyok fanja, hogy egy erocsatar es egy center ennyit elvigyen a capbol. Es a baj az, hogy Gobert-rel meg mindig nem kaptak offensive weapont, szoval a tamadasban ugyanugy nem lett eggyel tobb opcio arra, hogyha itt a sztaroknak epp nem menne, akkor majd talan harmadikkent elolep. Hat Gobert biztos nem fog.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 245 — Vikings fan
Kiváncsi leszek Wolves Gobert házasságra 19-re lapot húztak. Én nem feltétlen gondolom, hogy borzasztó lesz és igenis jelentőset adhat Gobert a Wolvesnak.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 553 — The Mathematician
Looney elég diszkont áron maradt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Hogy nincs a Tomberwolvesnak ptsdje azokból az időkből amikor Garnettes években nem volt 5 évig pickjük és az a csapat 5x jobb volt és az se ért el semmit.
Védekezésben évek óta szarok,majd Gobert épít belőle várat😃

Én Pet Bevet sajnálom amúgy egyedül.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
uhh ez a Gobert trade...
Minnesota itt nagyon félrement

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Zach aláírt. 5év/215 milla. Az első Bulls játékos 100 milliós kontraktus felett.
Gergőke
nagyon nem örülök ennek...biztosítottuk magunknak a teljes középszerűséget 😕
Klaci79Alispán
Pontosan. 😕 Már szezon végén is volt erről pletyka, hogy ez lesz. Nagyon nem vagyok boldog.

" class="embed">
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Szerintem a twin towers jó lehet, a liga legjobb védője jól jön a Twolves-nak, hiszen KAT hátul gyenge.

Az 5 első körös sok ez nem kérdés, de elég fiatal a csapat ahhoz, hogy amennyiben minden jó lesz, akkor ne fájó pickek legyenek ezek. Nagyon érdekes csapat ez.

Gobertnek meg örülök, hogy végre nem Mitchell mellett kell szívnia.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Gratulalok a tWolvesnek hogy 4 elsőt + az idei első körös pickjüket odaadták a tulfizetett Gobertert. Hanyok.
Cruyffista
Egy dolog, hogy tulfizetett, de ott van a posztjan egy top jatekos.
Stez
Townst én se hagytam volna ott, szóval ha elcserélik vagy 4-esbe átrakják az oké. Mert egyszerűen gyenge volt a PO-ban. De ez.. úgy vagyok kiakadva, hogy nem is kedvelem őket.
Cruyffista
Olyan lesz, mint a kezilabdaban, 24 masodpercenkent cserel majd a Minnesota, a vedekezesnel berohan Gobert, a tamadojatekoknal meg felfut Towns. 😀

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 945
Zach aláírt. 5év/215 milla. Az első Bulls játékos 100 milliós kontraktus felett.
Gergőke
nagyon nem örülök ennek...biztosítottuk magunknak a teljes középszerűséget 😕
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Durrant akkor 10 első kör lesz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Gratulalok a tWolvesnek hogy 4 elsőt + az idei első körös pickjüket odaadták a tulfizetett Gobertert. Hanyok.
Cruyffista
Egy dolog, hogy tulfizetett, de ott van a posztjan egy top jatekos.

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Gratulalok a tWolvesnek hogy 4 elsőt + az idei első körös pickjüket odaadták a tulfizetett Gobertert. Hanyok.