NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Akkor a Clippersnek megint ennyi volt. Hihetetlen, hogy nincs egy olyan PO, ahol náluk nem az egészség a kérdés, de valljuk be nem nagyon lepődtem meg... Annyival voltak indén beljebb, hogy nem a 2/1 hanem 3/2 sztár játszhatott, de ahogy a közvetítésben is mondták, nehéz úgy PO párharcot nyerni, hogy a legjobb játékosod hiányzik. Az egész bagázsból igazából PG-t sajnálom, (meg kicsit Lue-t - remélem nem megy a LAL-hoz) mert még Indiana óta szorítok neki.Megérdemelten jutott tovább a Dallas, nagyon jól csinálták, hogy nem engedtek könnyű kosarakat + nem hagyták dobni a sztárokat a többiek meg nem tudták megoldani. A másik, hogy a palánk alatt kicsi/könnyű/puha volt a Clippers. Zubac mellé | helyett? | kéne még egy lábon gyorsabb nagyot ugró playa - legalább a padra - a védekezéshez meg a pattanózáshoz. Ez gondolom KL-el nem lett volna ilyen feltűnő. Mondanám, hogy majd jövőre, de valszeg nem.
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
7. meccsért kiáltott ez a Magic-Cavaliers párharc, szenzációs!
több mint 2 éve
Bookert is írták plJa. Hát Amcsik ha kell Bronnyt 1/1-re írjak ha ezzel jön néhány click.Nem én hiszem, hanem csapat/Lebton körüli pletykák voltak.Két lehetőség van:Szerintem Butler-re nem lehet már építeni, hiába piheni le a reg seasont a PO-ban is hullámzikWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
Herro limitált, Bam nem lehet opció.
Pat Riley-n múlik minden, neki meg vannak LA kapcsolatai
Willie Parker
1. Azt hiszed Spo tehet erről ebben az esetben nem igazán értem a dolgot.
2. Azt hiszed azért kapott 120misit 8 évre januárban a jelenlegi konszenzusosan legjobb edzője, hogy ha rájönnek, hogy ez a csapat nem nyerhet, akkor valaki más építse újra a csapatot őt pedig Lakersbe küldjék. Ezt szinten nem értem.
Spo elküldését még szerintem a Blikk se írná meg.
Toca
Én 0 esélyt adok rá
Willie Parker
Toca
több mint 2 éve
Ja. Hát Amcsik ha kell Bronnyt 1/1-re írjak ha ezzel jön néhány click.Nem én hiszem, hanem csapat/Lebton körüli pletykák voltak.Két lehetőség van:Szerintem Butler-re nem lehet már építeni, hiába piheni le a reg seasont a PO-ban is hullámzikWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
Herro limitált, Bam nem lehet opció.
Pat Riley-n múlik minden, neki meg vannak LA kapcsolatai
Willie Parker
1. Azt hiszed Spo tehet erről ebben az esetben nem igazán értem a dolgot.
2. Azt hiszed azért kapott 120misit 8 évre januárban a jelenlegi konszenzusosan legjobb edzője, hogy ha rájönnek, hogy ez a csapat nem nyerhet, akkor valaki más építse újra a csapatot őt pedig Lakersbe küldjék. Ezt szinten nem értem.
Spo elküldését még szerintem a Blikk se írná meg.
Toca
Én 0 esélyt adok rá
Willie Parker
több mint 2 éve
Nem én hiszem, hanem csapat/Lebton körüli pletykák voltak.Két lehetőség van:Szerintem Butler-re nem lehet már építeni, hiába piheni le a reg seasont a PO-ban is hullámzikWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
Herro limitált, Bam nem lehet opció.
Pat Riley-n múlik minden, neki meg vannak LA kapcsolatai
Willie Parker
1. Azt hiszed Spo tehet erről ebben az esetben nem igazán értem a dolgot.
2. Azt hiszed azért kapott 120misit 8 évre januárban a jelenlegi konszenzusosan legjobb edzője, hogy ha rájönnek, hogy ez a csapat nem nyerhet, akkor valaki más építse újra a csapatot őt pedig Lakersbe küldjék. Ezt szinten nem értem.
Spo elküldését még szerintem a Blikk se írná meg.
Toca
Én 0 esélyt adok rá
több mint 2 éve
Én mondjuk nem így látom.Kicsit más, de azért durva belegondolni, hogy pár centi választja el Giannis-t és a Bucks-t attól, hogy egy szem konfdöntő legyen a maximum amit kihoztak egy ilyen játékos peakjéből.Giannis a csapathűség csúcsa, a permanens edzőválság és a sérülések nyírnak ki minket.
Bár nem stílusos, de magamat idézem, mert a bajnoki cím után ezt írtam és eléggé ül:
Giannis-nak örülök, de közben meg sajnálom is kicsit, mert mint most is bebizonyította neki a határ a csillagos ég, viszont ebben a csapatban nem hogy több bajnoki cím, de több döntő sincs benne, viszont ezek után jó ideig nem fog váltani... Ha nem hosszabbított volna előre, akkor most diadalittasan távozhatna, hiszen megtette, amit megígért.Jughead
Jughead
Röhej, hogy a PO-ra a két full egészséges legjobbunk nélkül érkezünk.
Dzsokijuing
Rohadtul élvezi, hogy GM-kedhet és mindenbe beleszólhat.
Egy roster spotot tart fent a full tehetségtelen tesonak, ő választja ki az edzőt, Lillardért tradeltet.
Aztán persze felelőség vállalás 0, mindig más a hibás.
Mini Lebront játszik csak neki jóval kevesebb az impactja, én már nem sajnálom az utóbbi 3 év után, egye meg amit főz.
több mint 2 éve
Kicsit más, de azért durva belegondolni, hogy pár centi választja el Giannis-t és a Bucks-t attól, hogy egy szem konfdöntő legyen a maximum amit kihoztak egy ilyen játékos peakjéből.Giannis a csapathűség csúcsa, a permanens edzőválság és a sérülések nyírnak ki minket.
Bár nem stílusos, de magamat idézem, mert a bajnoki cím után ezt írtam és eléggé ül:
Giannis-nak örülök, de közben meg sajnálom is kicsit, mert mint most is bebizonyította neki a határ a csillagos ég, viszont ebben a csapatban nem hogy több bajnoki cím, de több döntő sincs benne, viszont ezek után jó ideig nem fog váltani... Ha nem hosszabbított volna előre, akkor most diadalittasan távozhatna, hiszen megtette, amit megígért.Jughead
Jughead
Röhej, hogy a PO-ra a két full egészséges legjobbunk nélkül érkezünk.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Deluded?"Ask the other 29 GMs. 26 of them would trade our whole team for their whole team and our draft picks and everything." - Ishbia pic.twitter.com/nV6RcDEDu1
— Unicorn SZN ☘️ (@24celts) May 2, 2024

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Két lehetőség van:Szerintem Butler-re nem lehet már építeni, hiába piheni le a reg seasont a PO-ban is hullámzikWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
Herro limitált, Bam nem lehet opció.
Pat Riley-n múlik minden, neki meg vannak LA kapcsolatai
Willie Parker
1. Azt hiszed Spo tehet erről ebben az esetben nem igazán értem a dolgot.
2. Azt hiszed azért kapott 120misit 8 évre januárban a jelenlegi konszenzusosan legjobb edzője, hogy ha rájönnek, hogy ez a csapat nem nyerhet, akkor valaki más építse újra a csapatot őt pedig Lakersbe küldjék. Ezt szinten nem értem.
Spo elküldését még szerintem a Blikk se írná meg.
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Nem 10 éves szerződést kapott idén?Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
több mint 2 éve
Szerintem Butler-re nem lehet már építeni, hiába piheni le a reg seasont a PO-ban is hullámzikWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
Herro limitált, Bam nem lehet opció.
Pat Riley-n múlik minden, neki meg vannak LA kapcsolatai
több mint 2 éve
Pedig erről dumálnak a Lakers beatek, mmint h LBJ ezt szeretnéWtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
Toca
több mint 2 éve
Wtf? 😀Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
Willie Parker
több mint 2 éve
Szerintem láthatjuk is. Az a miami projekt befulladt, sztem mozdítható Spo.Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
slowmotion
több mint 2 éve
Itt még Spoelstra is megbukna, úgyhogy teljesen mindegy, ki az edző.Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
Willie Parker
több mint 2 éve
Pedig Ham kurva gyengén meccselt, nem most a PO-ban, hanem kb végig.valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
slowmotion
Nem volt normális rotáció, nem tudta használni Rui-t, nem tudta beépíteni Dinwiddiet és Vincentet sem. A védekezés is gyenge volt.
több mint 2 éve
MVPEmbiid in the 4th quarter this playoffs:
— StatMuse (@statmuse) May 3, 2024
23.1 FG%
11.1 3P% pic.twitter.com/4qqzBOlXax
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
valakinek el kellett vinnie a balhétSzezon közben kellett volna.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
valakinek el kellett vinnie a balhétFaszomat már az ányék-GM-nek. Ez még Popot is kirúgatná.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
Spoelstravalakinek el kellett vinnie a balhétKíváncsi leszek, Löbron kit nevez ki következőnek.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
Kampman
több mint 2 éve
valakinek el kellett vinnie a balhétKíváncsi leszek, Löbron kit nevez ki következőnek.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
valakinek el kellett vinnie a balhétVárom Vogel menesztését is.
@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
valakinek el kellett vinnie a balhét@wojespn
BREAKING: The Los Angeles Lakers dismissed coach Darvin Ham, sources tell ESPN. In two seasons, Ham was 90-74 with a Western Conference Finals berth, two Play-In victories and an In-Season title. Lakers lost in five games to Denver in opening-round.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Embiid in the 4th quarter this playoffs:
— StatMuse (@statmuse) May 3, 2024
23.1 FG%
11.1 3P% pic.twitter.com/4qqzBOlXax
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kicsit más, de azért durva belegondolni, hogy pár centi választja el Giannis-t és a Bucks-t attól, hogy egy szem konfdöntő legyen a maximum amit kihoztak egy ilyen játékos peakjéből.Bár nem stílusos, de magamat idézem, mert a bajnoki cím után ezt írtam és eléggé ül:
Giannis-nak örülök, de közben meg sajnálom is kicsit, mert mint most is bebizonyította neki a határ a csillagos ég, viszont ebben a csapatban nem hogy több bajnoki cím, de több döntő sincs benne, viszont ezek után jó ideig nem fog váltani... Ha nem hosszabbított volna előre, akkor most diadalittasan távozhatna, hiszen megtette, amit megígért.
Jughead