Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Jah, valoban, elcsusztam egy sorral. Jovore jar le, nem a jelenlegi szezon vegen. Mas kerdes, hogy a 34 millios fizeteset mennyire tudja, illetve leginkabb akarja majd kikalkulalni a GSW.
Stez
asszem 450milla körül lesz a teljes keret jövőre, szinte biztos hogy kifizetik neki mer kb az lesz az utolsó esélyük bármire is, aztán takarítják valszeg a nagy 3asukkal együtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Idióta Boston, ezt hozni kellett volna.

Azért az mi már, hogy egy Wiggins a nyerő ember ellened... Vicc ez a játék már így, hogy ennyire jó nap rossz nap hullámzások vannak kb mindegyik PO párharcban. Egy dimenziós játékosok tömege akiket naphosszat dobatnak az edzésen. Kb ha nem ülnek a triplak megfekszik mindenhol a játék...
FLZOLI
Iggy is volt nyerő ember sőt finals mvp is, szal nincs miről beszélni

Wiggins amúgy pont hogy nem egydimenziós hanem egy 3D aki le is tudja ütni a labdát (kb szegény ember Klay-je aki amúgy jobb mint a mostani Klay)

a GSW egy brutál védekezésű celtics ellen dobott 100 felett úgy hogy 9/40 volt a triplamutató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, valoban, elcsusztam egy sorral. Jovore jar le, nem a jelenlegi szezon vegen. Mas kerdes, hogy a 34 millios fizeteset mennyire tudja, illetve leginkabb akarja majd kikalkulalni a GSW.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Epp akartam kerdezni, mi van Wigginsszel, hogy iden megtanult jatszani? Csavot evekig az egyik legnagyobb kerekkotonek tartottak, aki ehhez kepest brutal sokat keres, es hogy csak ballaszt penzugyileg, kb. szabadulni kell tole.

Hirtelen contract yearben meg megtanult jatszani. 😀
Stez
anno Minnyben is asszem ez volt, hogy mielott megkototte ezt a szerzodest abban az evben hirtelen megmutatt, hogy mire lenne kepes, aztan meg jott a le o meg ujra belekakilt ...
csebi
teljesen más a szerepe így hogy Curry elviszi a hátán a csapatot kb
védekezése meg sztem eddig se volt rossz de Greenék mellett fejlődött is benne

a szerződése amúgy sztem jövőre jár le
 hoopshype.com/player/andrew-wiggins/salary/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Epp akartam kerdezni, mi van Wigginsszel, hogy iden megtanult jatszani? Csavot evekig az egyik legnagyobb kerekkotonek tartottak, aki ehhez kepest brutal sokat keres, es hogy csak ballaszt penzugyileg, kb. szabadulni kell tole.

Hirtelen contract yearben meg megtanult jatszani. 😀
Stez
anno Minnyben is asszem ez volt, hogy mielott megkototte ezt a szerzodest abban az evben hirtelen megmutatt, hogy mire lenne kepes, aztan meg jott a le o meg ujra belekakilt ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Epp akartam kerdezni, mi van Wigginsszel, hogy iden megtanult jatszani? Csavot evekig az egyik legnagyobb kerekkotonek tartottak, aki ehhez kepest brutal sokat keres, es hogy csak ballaszt penzugyileg, kb. szabadulni kell tole.

Hirtelen contract yearben meg megtanult jatszani. 😀

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Idióta Boston, ezt hozni kellett volna.

Azért az mi már, hogy egy Wiggins a nyerő ember ellened... Vicc ez a játék már így, hogy ennyire jó nap rossz nap hullámzások vannak kb mindegyik PO párharcban. Egy dimenziós játékosok tömege akiket naphosszat dobatnak az edzésen. Kb ha nem ülnek a triplak megfekszik mindenhol a játék...

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Kell majd egy rendes PG (hiába befürödt ezen a pozícióban kb. mindenki Thomas óta), mert ennyi turnoverrel lehetetlen szériát nyerni egy Warriors ellen.
Kampman
nem feltétlen PG kell, de ha smart-brown-tatum az elsődleges ballhandlered akkor könnyen bajba tudsz kerülni
a clippersnél is elő-előjön ez a gond pedig PG-Kawhi ebben bőven a 3as előtt van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindezt úgy hogy Curry gyakorlatilag nem dobott be hármast.... egyértelműen támadásban kell előre lèpni, de ott nagyon... emellett meg persze tartani a szintet Dben.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
 youtu.be/cgr-zBeBx6Q

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Kell majd egy rendes PG (hiába befürödt ezen a pozícióban kb. mindenki Thomas óta), mert ennyi turnoverrel lehetetlen szériát nyerni egy Warriors ellen.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 689
Szánalmas 4. negyedes bíráskodás ismét, köszönünk mindent

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Úgy csinálunk borzasztóan sok turnovert, hogy közben a tempó egyáltalán nem nyakatekert.

Most nagyon átment a momentum az egész szériát tekintve a másik oldalra. Nagyon kellett volna az a 4. meccs.
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.eurosport.hu/kosarlabda/nba/2021-2022/pippen-es-jordan-a-pestis-voltak-a-kosarlabdapalyan-toros-balazs-szerint_sto8991223/story.shtml



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Ami èrdekes mèg a bírók. Az jó hogy nem fújják szètva meccseket, sőt, de azért nèha túlzottan nèm marad a síp. Illetve például amit most utoljára megchallangeltünk az èrdekes volt, hiszen Horford csak felugrott Curry tette ki a könyökét mègse adták meg...nem mintha ettől nem èrdemeltèj volna meg a Wt
dande
az első negyedben fújtak egy hazai pályát utána a szokásos összevissza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami èrdekes mèg a bírók. Az jó hogy nem fújják szètva meccseket, sőt, de azért nèha túlzottan nèm marad a síp. Illetve például amit most utoljára megchallangeltünk az èrdekes volt, hiszen Horford csak felugrott Curry tette ki a könyökét mègse adták meg...nem mintha ettől nem èrdemeltèj volna meg a Wt
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 689
Otto Porter a kezdőben Looney helyett
KeyG
nem volt jó húzás alapvetően
Negritis
Hamar fel is adta Kerr 5-6 perc után.
Úgy gondolom, alapvetően Tatum 8-23 dobásán ment a meccs, de sosem fogom megérteni 2-3 perccel a vége előtt, miért Smart dobálgat egymás után két hármast.
Extrát hozott Wiggins főleg lepattanózásban, Curry dobásban viszont keményebb volt a GSW ezen a meccsen, mint az előzőn.
Tatum kell a 4 W-hez.
KeyG
ez egy nagy hiányossága amúgy a Tatum-Brown duónak, egyikben sincs ott hogy oké utolsó 2 perc enyém a felelősség és ez folyamatosna
néha-néha előjön és megnyerik, de sokszor van az hogy úgy vesztenek hogy kb passzív a két sztár
az igazán nagyok ezt nem engedik meg maguknak, legalábbis nem ilyen tét mellett és ilyen felelősséggel
ha mégis akkor masszív kritikát kapnak
Negritis
Valóban, ebben fejlődni kell.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Otto Porter a kezdőben Looney helyett
KeyG
nem volt jó húzás alapvetően
Negritis
Hamar fel is adta Kerr 5-6 perc után.
Úgy gondolom, alapvetően Tatum 8-23 dobásán ment a meccs, de sosem fogom megérteni 2-3 perccel a vége előtt, miért Smart dobálgat egymás után két hármast.
Extrát hozott Wiggins főleg lepattanózásban, Curry dobásban viszont keményebb volt a GSW ezen a meccsen, mint az előzőn.
Tatum kell a 4 W-hez.
KeyG
ez egy nagy hiányossága amúgy a Tatum-Brown duónak, egyikben sincs ott hogy oké utolsó 2 perc enyém a felelősség és ez folyamatosna
néha-néha előjön és megnyerik, de sokszor van az hogy úgy vesztenek hogy kb passzív a két sztár
az igazán nagyok ezt nem engedik meg maguknak, legalábbis nem ilyen tét mellett és ilyen felelősséggel
ha mégis akkor masszív kritikát kapnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 689
Otto Porter a kezdőben Looney helyett
KeyG
nem volt jó húzás alapvetően
Negritis
Hamar fel is adta Kerr 5-6 perc után.
Úgy gondolom, alapvetően Tatum 8-23 dobásán ment a meccs, de sosem fogom megérteni 2-3 perccel a vége előtt, miért Smart dobálgat egymás után két hármast.
Extrát hozott Wiggins főleg lepattanózásban, Curry dobásban viszont keményebb volt a GSW ezen a meccsen, mint az előzőn.
Tatum kell a 4 W-hez.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Otto Porter a kezdőben Looney helyett
KeyG
nem volt jó húzás alapvetően

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Ez a Curry egy "állat".
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Steph megmentette a fenekünket és egyedül hozta a kb. a meccset, létfontosságú volt.
zavi27
Azèrt nem teljesen, ha nem is pontokban de a többiek is odatettèk a magukèt. Bár kellett a mi enerváltságunk is hozzá. Legalábbis èn ezt èreztem, hogy úgy vagyunk vele, megvan a vezetès ha kikapunk sincs nagy gond... Lehet, hogy van...😒😏
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Steph megmentette a fenekünket és egyedül hozta a kb. a meccset, létfontosságú volt.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
5. meccsen elvileg KNY Gábor lesz az egyik kommentátor
Negritis
Ki?
YoungZeeZee
Rapcity Keleten Nyugaton podcast egyik házigazdája.