NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
ha te mondod ...Jaylen Brown Payton faultja semmi nem volt, a másiknál meg Green lökte métereken át és támadó helyett védő.crytics ...Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?Állítsák ki Draymondot, állítsák kimire? megkapta brown a kamut
KeyG
Negritis
KeyG
Negritis
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jaylen Brown Payton faultja semmi nem volt, a másiknál meg Green lökte métereken át és támadó helyett védő.crytics ...Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?Állítsák ki Draymondot, állítsák kimire? megkapta brown a kamut
KeyG
Negritis
KeyG
Negritis
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
crytics ...Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?Állítsák ki Draymondot, állítsák kimire? megkapta brown a kamut
KeyG
Negritis
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?Állítsák ki Draymondot, állítsák kimire? megkapta brown a kamut
KeyG
Negritis
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Állítsák ki Draymondot, állítsák kimire? megkapta brown a kamut
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Támadó oldalon Williams sajnos elég súlytalan a palánk alatt.
több mint 4 éve
Bazzeg hogy a Dubs minden ziccert kihagy.
több mint 4 éve
Jó kis meccs lesz ez 😊😂😂😂😂😂😂😂
tenorx
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Jó kis meccs lesz ez 😊
több mint 4 éve
Ez nekik győzelem? Undorító az egész 10. percre az első negyedben szétfújták a Celticset, ez nekik győzelem? Ez?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Vicc ez a Draymond Green
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Akkor előre, hátha meglesz a második lopás 😀
több mint 4 éve
Így is 21-nél járt a félidőben. Egyetlen valid támadó opció volt a Golden Stateben.Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
dande
DrChef
több mint 4 éve
Az ki 😛?Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
dande
DrChef
több mint 4 éve
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
dande
Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
YoungZeeZee
9 847
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀rekord , foleg az elso negyed utan.
dande
a celtics meg ketszer jott fel. 10 es 15.
nem veletlen ez
több mint 4 éve
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
több mint 4 éve
Még 3-at kell nyerni a 18-ért!Big Al és DWhite az első duó, aki először Döntőben 5+ triplát dobott be.
😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Nagyrészt mi mentünk a Warriors után, meg is lepett a 4. negyed.Azt azért rossz volt látni, hogy milyen sok tiszta triplát engedtünk az elején főleg Currynek, de nem csak neki. Aztán persze a 4. negyedben a Warriorsnak is voltak ilyen periódusai, meg úgy általában gyakran látni ilyet. Csak kicsit fura, mivel állítólag teljesen triplacentrikus a liga, ehhez képest sokszor ki sem tudnak/akarnak lépni a védők egy ilyenre.
több mint 4 éve
egy sorozat megszakadt az idei rájátszásban, hazai meccset bukott a gswa másik hogy a celtics nem kapott még ki 2x egymás után, ha az nem szakad meg akkor eldőlt ki a bajnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tatum legközelebb ezekből 40 pontot dob. Viszont a GSW oldaláról nem nagyon emlékszek 100% os kimaradt, üres helyzetekről.White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
zavi27
Toca
KeyG
dande
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
Toca
Első meccs képe alapján, bizakodóbb vagyok, mint előtte.
Szerintem ez jól festett a Celtics javára.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
zavi27
Toca
KeyG
dande
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
több mint 4 éve
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
zavi27
Toca
KeyG
több mint 4 éve
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
zavi27
Toca
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!