Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
KeyG
mire? megkapta brown a kamut
Negritis
Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?
KeyG
crytics ...
Negritis
Jaylen Brown Payton faultja semmi nem volt, a másiknál meg Green lökte métereken át és támadó helyett védő.
KeyG
ha te mondod ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
KeyG
mire? megkapta brown a kamut
Negritis
Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?
KeyG
crytics ...
Negritis
Jaylen Brown Payton faultja semmi nem volt, a másiknál meg Green lökte métereken át és támadó helyett védő.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
KeyG
mire? megkapta brown a kamut
Negritis
Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?
KeyG
crytics ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
KeyG
mire? megkapta brown a kamut
Negritis
Eddig hol voltál a GSW kamu faultokra?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki
KeyG
mire? megkapta brown a kamut

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Állítsák ki Draymondot, állítsák ki

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 532
Támadó oldalon Williams sajnos elég súlytalan a palánk alatt.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Bazzeg hogy a Dubs minden ziccert kihagy.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Jó kis meccs lesz ez 😊
tenorx
😂😂😂😂😂😂😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó kis meccs lesz ez 😊
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Ez nekik győzelem? Undorító az egész 10. percre az első negyedben szétfújták a Celticset, ez nekik győzelem? Ez?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Vicc ez a Draymond Green

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor előre, hátha meglesz a második lopás 😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
DrChef
Így is 21-nél járt a félidőben. Egyetlen valid támadó opció volt a Golden Stateben.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀
DrChef
Az ki 😛?
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 416
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
Az ilyeneket csak Lebronnál illik felhozni,hogy volt merszed? 😀

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 847
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
dande
rekord , foleg az elso negyed utan.
a celtics meg ketszer jott fel. 10 es 15.
nem veletlen ez
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amiről mèg nem volt szó, azèrt a Curry második negyed 0 pont az kemèny volt 😀
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Még 3-at kell nyerni a 18-ért!
Big Al és DWhite az első duó, aki először Döntőben 5+ triplát dobott be.
😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 532
Nagyrészt mi mentünk a Warriors után, meg is lepett a 4. negyed.

Azt azért rossz volt látni, hogy milyen sok tiszta triplát engedtünk az elején főleg Currynek, de nem csak neki. Aztán persze a 4. negyedben a Warriorsnak is voltak ilyen periódusai, meg úgy általában gyakran látni ilyet. Csak kicsit fura, mivel állítólag teljesen triplacentrikus a liga, ehhez képest sokszor ki sem tudnak/akarnak lépni a védők egy ilyenre.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
egy sorozat megszakadt az idei rájátszásban, hazai meccset bukott a gsw
a másik hogy a celtics nem kapott még ki 2x egymás után, ha az nem szakad meg akkor eldőlt ki a bajnok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
dande
White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
Toca
Tatum legközelebb ezekből 40 pontot dob. Viszont a GSW oldaláról nem nagyon emlékszek 100% os kimaradt, üres helyzetekről.
Első meccs képe alapján, bizakodóbb vagyok, mint előtte.
Szerintem ez jól festett a Celtics javára.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
dande
White emberről is dobott többet, Horford talán üresebb volt. De az hogy 65-75%-al dobjanak az még üresen sem megy mindig sőt...
Meccs 3 negyede túlzás.
1-3 volt a Warriorsé (volt 10+ os előnyük)
2-4 meg a Celticsé - itt a Warriors minden kihagyott és a Celtics amellett hogy jól védekezett mennybe ment a dobásaival.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊
KeyG
Vagy nem 😛 elèg sok üres kimaradt így is. Főleg pl Tatumnál. Egyébként meg a meccs háromnegyedèben a Warriorsnak ment. Csak szerintem (most ezt hasból írom) több kètpontost tudtunk mèg hozzátenni. Tatum amúgy "csak" pontban volt gyenge, amúgy jó meccset tolt.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Ilyen nincs a világon ami a Bostonnak bement főleg hármasból egy negyed alatt. Az a baj úgy nyertek, hogy Tatum sem volt most extra. Na, mindegy, hozni kell a következőt.
zavi27
Amikor Horford és White 11/16-ot dob triplából azon a meccsen túl sok jóra nem számíthatsz.
Toca
Ha üresen vannak, sokan be tudják dobni. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!